Pereiti prie pagrindinio turinio

Nešvilio tarptautinis oro uostas (bna)

Nesvarbu, ar keliaujate iš BNA į Brodvėjų, ar iš Nešvilio centro į BNA, „Uber“ gali jus ten nuvežti.

1 Terminal Drive, Nashville, TN 37214
+1 615-275-1675

Iš anksto rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Nešvilio tarptautinis oro uostas

Šiandien atlikite viską, ką suplanavote, – rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Nešvilio tarptautinis oro uostas. Bet kuriuo metu ir bet kurią metų dieną užsisakykite kelionę likus ne daugiau kaip 30 dienų iki skrydžio.
Atvykimo vieta
Pasirinkite datą ir laiką.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2021/08/04.

„Reserve“ paslaugos gali būti neteikiamos jūsų paėmimo vietoje.

Išmanesnis keliavimo būdas

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų partneris vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokite savo mėgstamiausias funkcijas, įskaitant tikruoju metu atnaujinamus kainoraščius bei mokėjimą ne grynaisiais.

Iki 15 dolerių nuolaida

Gaukite 5 USD nuolaidą pirmosioms trims kelionėms. Naudokite akcijos kodą NEWRIDER15. Galioja 30 dienų po to, kai akcijos kodas pritaikomas jūsų „Uber“ paskyrai.

Keliavimo vietovėje būdai

 • UberX

  Nebrangios kasdienės kelionės

 • Komfortas

  Naujesni automobiliai, kuriuose yra daugiau erdvės kojoms

 • UberXL

  Nebrangios kelionės iki 6 asmenų grupelėms

 • Uber Green

  Eco-Friendly

 • Uber Pet

  Affordable rides for you and your pet

 • Connect

  Send packages to friends & family

 • Pool

  Bendros kelionės už mažiausią kainą

1/7

Kaip užsisakyti kelionę iš Nešvilio oro uosto

Užsisakykite automobilį, kai būsite pasiruošę išeiti į lauką

Tada pasirinkite automobilį pagal savo grupės dydį ir turimą bagažą.

Sekite ženklus, nurodančius, kaip patekti į Antžeminio transporto centrą

BNA oro uoste paėmimo vieta yra Antžeminio transporto centro 1 aukšte. Ieškokite ženklų, ant kurių nurodyta „Ride App Pickup“.

Pasitikite savo vairuotoją prie šaligatvio krašto

Pasitikite vairuotoją prie pirmojo šaligatvio krašto Antžeminio transporto centre, A1–B3 zonose.

Nešvilio oro uostas žemėlapis

Nešvilio oro uostą sudaro 4 salės; tarptautinių skrydžių terminalas yra A salėje.

Aktualiausi keleivių klausimai

 • Taip. Bakstelėkite čia, jei norite peržiūrėti visų pasaulio oro uostų, kuriuose galima užsisakyti „Uber“ kelionę, sąrašą.

 • „Uber“ kelionės į (arba iš) BNA kaina priklauso nuo įvairių veiksnių, įskaitant užsakytos kelionės tipą, numatomus atstumą bei trukmę, mokesčius ir esamą kelionių paklausą.

  Prieš užsisakydami galite peržiūrėti numatomą kainą įvedę paėmimo ir atvykimo vietas pirmiau pateiktame „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje. Tada užsakydami kelionę programėlėje matysite faktinę kainą, apskaičiuotą atsižvelgiant į veiksnius realiuoju laiku.

 • Paėmimo vietos gali priklausyti nuo užsakytos kelionės tipo ir oro uosto dydžio. Vadovaukitės programėlėje pateiktomis instrukcijomis, nurodančiomis, kur pasitikti vairuotoją. Taip pat galite ieškoti ženklų, nurodančių, kaip patekti į oro uosto bendrų kelionių zonas.

  Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo naudodami programėlę.

 • Oro uosto kodas BNA yra frazės „Berry Field Nashville“ santrumpa.

Daugiau informacijos

Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

Keliaujate į kitą oro uostą?

Keliaukite į 600 oro uostų visame pasaulyje ir iš jų.

Nešvilio oro uosto lankytojų informacija

Šiuo metu Nešvilio tarptautiniame oro uoste skrydžius vykdo 20 oro linijų – 575 atvykimo ir išvykimo skrydžiai per dieną. Nešvilio oro uostas, Tenesio valstijos transporto centras, yra maždaug 9 mylių (14 kilometrų) arba maždaug 15 minučių kelio atstumu nutolęs nuo Nešvilio, valstijos sostinės, centro. Kelių ir eismo sąlygos – idealios.

Nešvilio oro uosto terminalai

BNA oro uostą sudaro vienas pagrindinis terminalas, vadinamas Roberto C. H. Metjuso Jaunesniojo terminalu. Terminalą sudaro 4 salės (A–D) ir 44 jose esantys vartai. Savo kelionę galite suplanuoti naudodami toliau pateiktą informaciją.

A salė

 • Air Canada
 • Frontier
 • United

B salė

 • Alaska
 • Boutique Air
 • British Airways
 • Contour
 • Delta
 • JetBlue
 • Sun Country
 • WestJet

C salė

 • American
 • Southwest

BNA tarptautinis terminalas

BNA oro uoste vykdomi nuolatiniai skrydžiai Bahamus, Kanadą, Dominikos Respubliką, Jamaiką ir Meksiką; taip pat vykdomi tiesioginiai skrydžiai į Londono Hitrou oro uostą. Nešvilio oro uosto tarptautinio išvykimo zona yra A ir B salėse.

Maistas Nešvilio oro uoste

Metjuso terminale yra daugiau kaip 24 vietos pavalgyti, kuriose galima užsisakyti įvairaus maisto arba gėrimų, įskaitant kavą, sušius, greitąjį maistą ir sumuštinius. Pagrindinis Nešvilio oro uosto maisto kvartalas yra C salėje, bet vietų pavalgyti galima rasti visose salėse.

Judėjimas Nešvilio oro uoste

BNA oro uoste yra vienas pagrindinis keleivių terminalas. Jei oro uoste reikia papildomos pagalbos, kreipkitės dėl jos į oro linijas.

Ką veikti Nešvilio oro uoste

Vykdant programą „Arts at the Airport“ BNA oro uoste rodoma daug vietos, regiono ir nacionalinių menininkų meno parodų, skirtų papuošti oro uostą ir sudominti lankytojus. Tačiau BNA rodomas ne tik vaizdinis menas. Muzika yra neatsiejama Nešvilio kultūros dalis, o oro uoste kasdien rengiami gyvos muzikos pasirodymai.

B ir C salėse galite užsisakyti masažą. C salėje yra salonas, kuriame teikiamos nagų ir plaukų priežiūros paslaugos. Dvi vaikų žaidimų zonos yra A ir B salėse.

Valiutos keitimas Nešvilio oro uoste

Nešvilio tarptautinio oro uosto valiutos keityklų rasite oro uosto banke, kuris yra tarp A ir B salių, taip pat – centre „Travel Center“, kuris yra tarp C ir D salių.

Viešbučiai netoli Nešvilio oro uosto

Nesvarbu, ar laukiate jungiamojo skrydžio, ar visą naktį vėluoja lėktuvas, ar keliaudami norite apsistoti netoli BNA, – aplink oro uostą rasite daug viešbučių ir apgyvendinimo vietų.

Lankytinos vietos šalia Nešvilio oro uosto

 • Kamberlando parkas
 • Gyvos muzikos renginių vietos Music Row ir Žemutiniame Brodvėjuje
 • Nešvilio meno ir muzikos muziejai

Daugiau informacijos apie Nešvilio tarptautinį oro uostą žr. čia.

Facebook
Instagram
Twitter

Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Akcijos nuolaida taikoma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Pasiūlymų kiekis ribotas. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.