Please enable Javascript
Přeskočit na hlavní obsah

Zarezervuj si dopředu jízdu Uberem na Mezinárodní letiště Nashville

Zarezervuj si dnes jízdu Uberem na Mezinárodní letiště Nashville a nenech se ničím překvapit. Jízdu si můžeš objednat až 90 dnů před odletem – kdykoli a na kterýkoli den.

Cíl
Vyber datum a čas

Date format is yyyy/MM/dd. Press the down arrow or enter key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2023/12/04.

2:07 PM
open

Rezervace nemusí být na tvém místě vyzvednutí k dispozici

Objednávej si jízdy po celém světě

Klepnutím si objednáš svezení na víc než 700 světových letišť nebo z nich.

Nech se vozit jako místní

Míříš někam, kde to neznáš? O navigaci se ti postará aplikace Uber a tvůj řidič.

Díky Uberu se budeš cítit jako doma

Ať se vydáš kamkoli na světě (i tam, kde to vůbec neznáš), aplikace funguje všude stejně. Rovnou se dozvíš cenu jízdného a zaplatíš přes aplikaci.

Typy aut ve tvojí oblasti

Místo vyzvednutí: Mezinárodní letiště Nashville (BNA)

Jízdu si objednej z aplikace

Až se připravíš, otevři aplikaci Uber a objednej si jízdu do cíle. Vyber si možnost dopravy na letišti BNA podle počtu cestujících a zavazadel.

Běž podle značení do centra pozemní dopravy.

Aplikace tě navede rovnou na místo vyzvednutí na letišti BNA. Zastávka Uberu na letišti BNA se nachází v 1. patře centra pozemní dopravy. Hledej značky „Ride App Pickup“.

Setkej se s řidičem

Běž na místo vyzvednutí na letišti BNA, které ti aplikace přidělila na prvním chodníku v centru pozemní dopravy, a to na zastávkách A1–B3. Upozorňujeme, že místo vyzvednutí nemusí být vždycky u nejbližšího východu. V aplikaci se ti ukáže jméno řidiče, poznávací značka a barva auta. Před zahájením jízdy ji nezapomeň potvrdit. Jestli řidiče nemůžeš najít, kontaktuj ho přes aplikaci.

Letiště Nashville Mapa

Letiště Nashville je tvořené 4 halami. Mezinárodní terminál se nachází v hale A.

Mapa letiště Nashville

Nejčastější dotazy cestujících

 • Ano. Jdi na seznam letišť světa, na kterých si můžeš objednat jízdu s Uberem.

 • The cost of an Uber trip to (or from) BNA depends on factors that include the type of ride you request, the estimated length and duration of the trip, tolls, and current demand for rides.

  You can see an estimate of the price before you request by going here and entering your pickup spot and destination. Then when you request a ride you’ll see your actual price in the app based on real-time factors.

 • Pickup locations may depend on the type of ride you request and the size of the airport. Follow the instructions in the app about where to meet your driver. You can also look for signs that point to designated airport rideshare zones.

  If you can’t find your driver, contact them through the app.

 • Kód letiště BNA je zkratka pro Berry Field Nashville.

Další informace

 • Řídíš s Uberem?

  Podívej se, kde vyzvedávat a jaká pravidla a předpisy se tě týkají, aby se ti na letištích vyzvedávalo a vysazovalo snáz.

 • Jedeš na jiné letiště?

  Nech se vyzvednout nebo vysadit na víc než 700 letištích po celém světě.

1/2

Informace pro návštěvníky letiště Nashville

Na mezinárodním letišti Nashville momentálně působí 20 aerolinií a každodenně tu odbaví 575 příletů a odletů. Letiště Nashville je bránou do Tennessee a nachází se 14 kilometrů od centra Nashvillu, jeho hlavního města. Za ideálních dopravních podmínek se tam dá autem dorazit za 15 minut.

Terminály letiště Nashville

Tenhle terminál sestává ze 4 odbavovacích hal (A až D) a celkem 44 bran. Jízdu si můžeš naplánovat podle informací dole.

Odbavovací hala A

 • Air Canada
 • Frontier
 • United

Odbavovací hala B

 • Alaska
 • Boutique Air
 • British Airways
 • Contour
 • Delta
 • JetBlue
 • Sun Country
 • WestJet

Odbavovací hala C

 • American
 • Southwest

Mezinárodní terminály letiště BNA

Z letiště BNA odlétají nonstop linky na Bahamy, do Kanady, do Dominikánské republiky, na Jamajku, do Mexika a taky na letiště Londýn Heathrow. Mezinárodní linky odlétají z letiště Nashville od odbavovacích hal A a B.

Stravování na letišti Nashville

V Mathewsově terminálu se dá najíst a napít ve dvou tuctech podniků. Najdeš tu kávu, sushi, rychlé občerstvení i sendviče. Hlavní stravovací prostory se na letišti Nashville nacházejí v odbavovací hale C, ale dá se najíst i v ostatních odbavovacích halách.

Přesuny po letišti Nashville

Letiště BNA má jeden hlavní terminál pro osobní dopravu. Pokud na letišti potřebuješ s něčím pomoct, kontaktuj společnost, se kterou letíš.

Co dělat na letišti Nashville

Program Arts at the Airport zkrášluje prostory letiště BNA a cestujícím představuje výstavy děl od místních, regionálních i národních umělců. Nenajdeš tu ale jen vizuální umění. Nedílnou součástí nashvillské kultury je tamní hudební scéna a na letišti každý den probíhají koncerty.

V odbavovacích halách B a C můžeš využít masážní salony. V odbavovací hale najdeš nehtové studio s kadeřnictvím. V odbavovacích halách A a B se nacházejí dvě dětské herny.

Směnárny na letišti Nashville

Směnárny se na mezinárodním letišti Nashville nacházejí v letištní bance mezi odbavovacími halami A a B a v cestovním centru mezi odbavovacími halami C a D.

Hotely poblíž letiště Nashville

Ať už čekáš na přípoj, zpozdil se ti noční let, nebo jen potřebuješ přespat poblíž letiště BNA, v okolí najdeš spoustu ubytovacích zařízení.

Zajímavá místa poblíž letiště Nashville

 • Cumberland Park
 • Koncertní síně kolem Music Row a Lower Broadway
 • Muzea umění a historie v Nashvillu

Další informace o mezinárodním letišti Nashville najdeš tady.

Facebook
Instagram
Twitter

Tahle stránka obsahuje informace z cizích webů, které nejsou pod kontrolou Uberu a které můžou být pravidelně upravovány nebo aktualizovány. Veškeré informace na téhle stránce, které s Uberem nebo jeho činností přímo nesouvisejí, jsou jen orientační, takže nemusí být spolehlivé a nelze je vykládat tak, že z nich vyplývají jakékoli výslovné nebo nevýslovné záruky. Některé požadavky a funkce se v jednotlivých zemích, oblastech a městech můžou lišit.