Please enable Javascript
Mine põhisisu juurde

Broneeri Uberi sõit lennujaama Kaplinna rahvusvaheline lennujaam

Vii oma plaanid juba täna täide, broneerides Uberi sõidu lennujaama Kaplinna rahvusvaheline lennujaam. Telli sõit kuni 30 päeva enne lendu, igal ajal ja igal päeval aastas.

Sihtkoht
Vali kuupäev ja kellaaeg

Date format is yyyy/MM/dd. Press the down arrow or enter key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2023/09/21.

9:59 AM
open

Reserve ei pruugi Sinu pealevõtmiskohas saadaval olla

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja telli lennujaamatransport enam kui 600 suurlinnas.

Liigu ringi nagu kohalik

Lase rakendusel ja juhil üksikasjade eest hoolitseda, et Sa ei peaks võõras linnas ekslema.

Tunne end koos Uberiga koduselt

Leia oma lemmikfunktsioonid, muu hulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Piirkonnas sõitmise viisid

 • Comfort

  1-3

  Uuemad autod, kus on rohkem jalaruumi

 • UberX

  1-3

  Taskukohased igapäevasõidud

 • UberXL

  1-6

  Taskukohased sõidud kuni kuueliikmelistele rühmadele

1/3

Pealevõtmine asukohast Kaplinna rahvusvaheline lennujaam (CPT)

Sõidu tellimiseks ava rakendus

Kui oled valmis, ava Uberi rakendus ja telli sõit oma sihtkohta. Lennujaama CPT puhul vali sõiduk, kuhu mahub kogu Su seltskond oma pagasiga.

Järgi juhiseid rakenduses

Cape Town Airport pealevõtmiskohtade juhised leiad otse rakendusest. Pealevõtmiskohad võivad olenevalt terminalist erineda. Sõidujagamise pealevõtmismärgid võivad olla saadaval ka asukohas Kaplinna rahvusvaheline lennujaam.

Saa juhiga kokku

Mine rakenduses näidatud määratud CPT pealevõtmiskohta. Pane tähele, et see koht ei pruugi alati olla Sulle lähima väljapääsu juures. Rakenduses kuvatakse Sinu juhi nimi, numbrimärk ja auto värv. Enne sisenemist kontrolli, kas sõiduk on õige. Kui Sa ei leia juhti üles, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

Sõitjate levinuimad küsimused

 • Kaplinna lennujaamas on võimalik Uberit kasutada, seega saad nautida mugavat sõitu, kuhu sul ka poleks vaja minna.

 • Oma pealevõtmiskoha leiad, kui vaatad pärast sõidu tellimist Uberi rakendust.

 • Isegi kui sõit pole kuigi pikk, võivad Uberi hindu Kaplinna lennujaamasõitude puhul mõjutada aeg, liiklus ja muud tegurid. Vaata ligikaudseid sõiduhindu Uberi hinnakalkulaatorist.

 • Pealevõtmise ajastus oleneb kellaajast, teel olevate juhtide arvust ja muust.

Lisateave

 • Kas sõidad Uberiga?

  Alates sõitjate pealevõtmiskohtadest kuni kohalike reeglite ja eeskirjadeni – vaata, kuidas oma lennujaamasõidud paremaks muuta.

 • Kas lähed teise lennujaama?

  Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 600 lennujaamas kogu maailmas.

1/2

Kaplinna lennujaama terminalid

Uber on CPT lennujaama saabuvate või sealt lahkuvate reisijate jaoks ideaalne valik. Kaplinna rahvusvaheline lennujaam on Aafrika suuruselt 3. lennujaam, mida läbib aastas ligikaudu 10 miljonit reisijat. CPT lennujaam asub ligikaudu 20 km kaugusel Kaplinna kesklinnast, tänu millele on see Kaplinna piirkonda saabuvatele ja sealt lahkuvatele inimestele suurepärane valik. Kuna see on ainus lennujaam, mis selles piirkonnas reisijatele teenuseid osutab, on CPT kõigi Kaplinna külastajate jaoks parim valik. Peale selle on sinna lihtne pääseda busside, lennujaamabusside, taksode ja Uberiga, mis on alati valmis reisijaid lennujaama ja sealt ära viima.

Kaplinna lennujaama terminalid

Kaplinna lennujaamas on üks terminal, mis on jagatud riigisiseste ja rahvusvaheliste lendude osaks, millel on ühine registreerimisala. Rahvusvaheline terminal asub hoone põhjaosas ja riigisiseste lendude terminal asub lõunaosas. Kaplinna rahvusvahelise lennujaama terminalil on 3 korrust: esimene korrus (saabumised), 2. korrus (väljumised) ja 3. korrus, kus tegutsevad lennujaama toitlustusasutused. CPT-st lendab palju lennufirmasid, muu hulgas:

 • Airlink
 • Austrian
 • CemAir
 • Emirates
 • Ethiopian
 • FlySafair
 • Joon
 • kulula.com
 • Lufthansa
 • Qatar
 • Thomas Cook

Kaplinna rahvusvahelise lennujaama restoranid

Kaplinna lennujaamas on suur hulk restorane, mida avastada. Alates baaridest ja kiirtoidulettidest kuni restoranide ja kohvikuteni, suudab Kaplinna lennujaama restoranivalik Sulle kindlasti midagi suupärast pakkuda.

CPT-s ringi liikumine

Kuna Kaplinna lennujaamal on ainult üks peamine terminalihoone, on seal lihtne omal käel ringi liikuda.

Mida Kaplinna lennujaamas teha on?

Kui otsid ülemaailmseid kaubamärke või kodus kasvatatud tooteid, siis on Kaplinna rahvusvahelise lennujaama poed koht, kust saad tõelise Lõuna-Aafrika ostuelamuse. CPT lennujaam pakub ostuvalikuid igale maitsele, alates raamatutest ja kohvritest kuni Lõuna-Aafrika vahuveinini. Peale selle on Kaplinna lennujaama tollivabad kauplused ideaalsed inimeste jaoks, kes soovivad lähedastele suveniire viia.

Kaplinna lennujaama ootesaalid

Kaplinna rahvusvahelises lennujaamas saab valida suure hulga ootesaalide seast, et saaksid enne lendu vaikuses töötada või puhata. Bidvesti Premier-taseme ootesaalid, mis asuvad rahvusvahelises ja riigisiseste lendude terminalis, pakuvad mugavaid istekohti, WiFi-t ja tipptasemel toitu, samas kui SAA Voyageri Platinum-taseme ootesaal, SAA Baobabi Premium-klassi ootesaal ja SLOW ootesaal pakuvad lennujaama saginas täiuslikku pelgupaika.

Hotellid Kaplinna lennujaama läheduses

Kaplinna rahvusvahelise lennujaama piirkonnas on 2 hotelli, mis sobivad ideaalselt reisijatele, kes jõuavad lennujaama varasel hommikutunnil. Veidi kaugemal suuremal Kaplinna alal on rohkesti erinevaid hotelle, mille hulgast valida, olgu siis soov leida soodsat majutust, lihtsakoelisi majakesi või luksushotelle.

Huvitavad kohad CPT lennujaama läheduses

Kui viibid lendude vahelisel ajal Kaplinna lennujaamas, on võimalik mitmesuguste paikadega tutvuda. Tee väike väljasõit, et näha mõningaid piirkonna kõige muljetavaldavamaid vaatamisväärsusi, muu hulgas järgmised:

 • Bouldersi pingviinikoloonia
 • Robbeni saar
 • Table’i mägi
 • Hea Lootuse neem

Lisateavet Kaplinna lennujaama kohta leiad siit.

Facebook
Twitter

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mille üle pole Uberil kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu sellel lehel olev teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on informatiivne ja sellele ei tohi mingil moel toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid olenevad riigist, piirkonnast ning linnast. Soodustus kehtib ainult uutele kasutajatele. Seda boonust ei saa teiste pakkumistega kombineerida ja see ei kehti jootrahale. Piiratud saadavus. Pakkumine ja tingimused võivad muutuda.