Please enable Javascript
Preskočiť na hlavný obsah

Rezervuj si vopred jazdu s Uberom na letisku Cape Town International Airport

Rezervuj si jazdu s Uberom na letisko Cape Town International Airport a nenechaj sa ničím prekvapiť. Jazdu si môžeš objednať až 90 dní pred odletom – kedykoľvek a na ktorýkoľvek deň.

Cieľ
Vyber dátum a čas

Date format is yyyy/MM/dd. Press the down arrow or enter key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2023/10/03.

2:52 PM
open

Rezervácia nemusí byť pre tvoje miesto vyzdvihnutia k dispozícii

Objednaj si jazdu kdekoľvek na svete

Teraz môžeš využívať letiskovú dopravu na viac ako 700 hlavných letiskách sveta. Stačí ťuknúť a objednať si odvoz.

Cestuj ako domáci

Dovoľ aplikácii a vodičovi, aby sa postarali o detaily, a nerob si starosti s orientáciou v neznámom meste.

Cíť sa s Uberom ako doma

Nájdeš tu svoje obľúbené funkcie vrátane cestovného stanoveného v reálnom čase a bezhotovostnej platby. Všetko je úplne rovnaké aj na novom mieste.

Možnosti jazdy v tvojej oblasti

 • Comfort

  1-3

  Novšie autá s väčším priestorom na nohy

 • UberX

  1-3

  Cenovo dostupný odvoz na každý deň

 • UberXL

  1-6

  Cenovo dostupné jazdy pre skupiny až do 6 ľudí

1/3

Vyzdvihnutie na letisku Cape Town International Airport (CPT)

Otvor aplikáciu a objednaj si jazdu

Keď budeš pripravený, otvor aplikáciu Uber a objednaj si jazdu do svojho cieľa. Vyber si možnosť dopravy na letisko CPT alebo z neho, ktorá zodpovedá veľkosti tvojej skupiny a množstvu batožiny.

Riaď sa pokynmi v aplikácii

Trasu k bodom vyzdvihnutia na letisku Letisko Kapské Mesto uvidíš priamo v aplikácii. Miesta vyzdvihnutia sa môžu líšiť v závislosti od terminálu. Na letisku Cape Town International Airport sa môžu nachádzať aj značenia k miestu vyzdvihnutia pre zdieľané jazdy.

Stretni sa s vodičom

Choď na priradené miesto vyzdvihnutia na letisku CPT, ktoré určila aplikácia. Upozorňujeme, že toto miesto sa nemusí nachádzať pri najbližšom východe. V aplikácii sa zobrazí meno vodiča, evidenčné číslo vozidla a farba auta. Pred nastúpením do auta si všetko najprv over. Ak sa ti vodiča nedarí nájsť, spoj sa s ním cez aplikáciu.

Najčastejšie otázky cestujúcich

 • Uber máš k dispozícii aj na letisku Cape Town Airport, takže si môžeš užiť komfortnú a pohodlnú cestu, kamkoľvek sa chystáš.

 • Ak chceš nájsť miesto vyzdvihnutia, po požiadaní o jazdu si pozri aplikáciu Uber.

 • Hoci cesta nie je dlhá, sadzby Uberu na letisko Cape Town Airport a z neho sú ovplyvnené časom, premávkou a ďalšími faktormi. Odhad cien ciest nájdeš v nástroji na odhad ceny Uberu.

 • Čas potrebný na vyzdvihnutie sa môže líšiť v závislosti od času dňa, počtu vodičov na cestách a ďalších faktorov.

Ďalšie informácie

 • Šoféruješ s Uberom?

  Pozri sa, kde vyzdvihnúť cestujúcich a aké pravidlá a predpisy sa ťa týkajú, aby boli vyzdvihnutia a vysadenia na letisku jednoduchšie.

 • Ideš na iné letisko?

  Nechaj sa vyzdvihnúť a vysadiť na viac ako 700 letiskách po celom svete.

1/2

Terminály letiska Cape Town Airport

Uber je ideálnou voľbou pre každého, kto prilieta na letisko CPT alebo z neho odlieta. Letisko Cape Town International Airport je tretie najväčšie letisko v Afrike a každoročne odbaví asi 10 miliónov cestujúcich. Letisko CPT sa nachádza asi 20 kilometrov od centra Kapského Mesta a hodí sa ľuďom, ktorí cestujú do metropolitnej oblasti Kapského Mesta alebo z nej. Ide o jediné letisko pre osobnú dopravu v okolí, takže je pre každého, kto cestuje do Kapského Mesta, tou najlepšou voľbou. Dá sa naň ľahko dostať autobusmi, kyvadlovou dopravou, taxíkom alebo s Uberom.

Terminály letiska Cape Town International Airport

Na letisku Cape Town International Airport sa nachádza jeden hlavný terminál, kde nájdeš spoločný odbavovací priestor a ktorý je rozdelený na vnútroštátne a medzinárodné lety. Medzinárodné lety odlietajú zo severnej časti letiska a vnútroštátne z južnej. Letisko Cape Town International Airport má tri poschodia: prízemie (prílety), 2. poschodie (odlety) a 3. poschodie (reštaurácie a občerstvenie). Z letiska CPT odlieta mnoho aerolínií, okrem iného:

 • Airlink
 • Austrian
 • CemAir
 • Emirates
 • Ethiopian
 • FlySafair
 • Joon
 • kulula.com
 • Lufthansa
 • Qatar
 • Thomas Cook

Reštaurácie na letisku Cape Town International Airport

Na letisku Cape Town International Airport máš na výber z množstva miest, kde sa dá najesť. Sú tu bary, rýchle občerstvenia, klasické reštaurácie aj kaviarne, takže určite nájdeš niečo, čo poteší tvoje chuťové bunky.

Orientácia na letisku CPT

Letisko Cape Town International Airport má len jeden terminál, v ktorom sa všade ľahko dostaneš pešo.

Čo robiť na letisku Cape Town Airport

Či už hľadáš tovar od medzinárodných značiek, alebo miestne produkty, v obchodoch na letisku Cape Town International Airport nájdeš všetko potrebné. Dajú sa tu kúpiť knihy, cestovné kufre, juhoafrické šumivé víno a množstvo ďalšieho tovaru. Duty-free obchody na letisku Cape Town International Airport sa hodia každému, kto chce svojim najbližším priviezť nejaký suvenír.

Salóniky na letisku Cape Town International Airport

Na letisku Cape Town International Airport sa dá vybrať z množstva salónikov, kde môžeš pracovať aj si oddýchnuť pred odletom. Salóniky Bidvest Premier Lounge v medzinárodných aj vnútroštátnych termináloch ponúkajú pohodlné kreslá, Wi-Fi a prémiové jedlo. Do salónikov SAA Voyager Platinum Lounge, SAA Baobab Premium Class Lounge a SLOW Lounge sa môžeš uchýliť, keď chceš uniknúť pred ruchom a hlukom letiska.

Hotely v okolí letiska Cape Town Airport

V areáli letiska Cape Town International Airport nájdeš 2 hotely, kde sa môžu ubytovať cestujúci, ktorí prilietajú v skorých ranných hodinách. Kúsok ďalej od letiska, v širšej oblasti Kapského mesta, sa dá nájsť veľa rôznych ubytovacích zariadení – od lacných hotelov cez vidiecke chaty až po luxusné hotely.

Zaujímavé miesta v okolí letiska CPT

Pokiaľ na letisku Cape Town International Airport čakáš na prípojný let, môžeš sa vo voľnom čase pozrieť na rôzne miesta v okolí. Urob si napríklad výlet na najzaujímavejšie prírodné pamiatky v regióne, ako sú:

 • Kolónia tučniakov na Boulders Beach
 • Robben Island
 • Stolová hora
 • Mys dobrej nádeje

Ďalšie informácie o letisku Cape Town International Airport nájdeš na tomto odkaze.

Facebook
Twitter

Táto stránka obsahuje informácie z webových stránok tretích strán, ktoré nie sú pod kontrolou Uberu a môžu byť pravidelne upravované alebo aktualizované. Všetky informácie na tejto stránke, ktoré s Uberom alebo jeho činnosťou priamo nesúvisia, sú iba orientačné, takže nemusia byť nijako spoľahlivé a nevytvárajú žiadne výslovné ani vyplývajúce záruky. Niektoré požiadavky a funkcie sa líšia v závislosti od krajiny, regiónu a mesta.