Przejdź do głównej zawartości
Windsor Heights

Zaplanuj przejazd z wyprzedzeniem w Windsor Heights, Stany Zjednoczone

Dodaj szczegóły przejazdu, wsiądź i ruszaj w drogę po mieście: Windsor Heights. Dzięki Uber Reserve możesz też zaplanować przejazd nawet 90 dni wcześniej.

Wskazówka: Czas odbioru w: Windsor Heights może być dłuższy niż w większych miastach. Jeśli chcesz, możesz zarezerwować przejazd z wyprzedzeniem, aby kierowca odebrał Cię w odpowiednim terminie.

search
search

Naciśnij klawisz strzałki w dół, aby przejść do kalendarza i wybrać datę. Naciśnij klawisz „Escape”, aby zamknąć kalendarz.

Teraz
search
search

Naciśnij klawisz strzałki w dół, aby przejść do kalendarza i wybrać datę. Naciśnij klawisz „Escape”, aby zamknąć kalendarz.

Teraz

Jedź, kiedy chcesz, rób to, czego potrzebujesz, w Windsor Heights

Osiągaj przychody, kiedy chcesz, w mieście: Windsor Heights. Realizuj przejazdy lub dostawy (jeśli są dostępne) albo oba te rodzaje zamówień. Możesz korzystać z własnego samochodu lub wypożyczyć samochód na platformie Uber.

Popularne miejsca docelowe w Windsor Heights

Pasażerowie mogą zamawiać przejazdy z aplikacją Uber praktycznie wszędzie w mieście Windsor Heights i jego okolicach, ale niektóre miejsca są bardziej popularne niż inne. W tej sekcji możesz poznać popularne trasy przejazdów w Twojej okolicy, w tym miejsca docelowe i średnie ceny*.

Popularne miejsca docelowe w Windsor Heights

Pasażerowie mogą zamawiać przejazdy z aplikacją Uber praktycznie wszędzie w mieście Windsor Heights i jego okolicach, ale niektóre miejsca są bardziej popularne niż inne. W tej sekcji możesz poznać popularne trasy przejazdów w Twojej okolicy, w tym miejsca docelowe i średnie ceny*.

Popularne miejsca docelowe w Windsor Heights

Pasażerowie mogą zamawiać przejazdy z aplikacją Uber praktycznie wszędzie w mieście Windsor Heights i jego okolicach, ale niektóre miejsca są bardziej popularne niż inne. W tej sekcji możesz poznać popularne trasy przejazdów w Twojej okolicy, w tym miejsca docelowe i średnie ceny*.

Podróżowanie z większymi grupami i rodziną z Uber

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dodatkowej przestrzeni, czy specjalnych udogodnień, te opcje przejazdów w Windsor Heights pomogą Tobie i Twojej grupie dotrzeć do celu.

Wspólne przejazdy i inne usługi w: Windsor Heights, Iowa

Z Uberem poruszanie się Windsor Heights bez samochodu jest łatwiejsze. Niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, masz spotkanie ze znajomymi w restauracji, czy załatwiasz sprawy w mieście, Uber pomoże Ci dotrzeć na miejsce. Zaloguj się online lub otwórz aplikację Uber i wpisz miejsce docelowe, aby rozpocząć podróż w mieścieWindsor Heights.

Windsor Heights taksówki i inne opcje przejazdów

Rozważ Uber jako alternatywę dla taksówek, gdy chcesz przemieszczać się po Windsor Heights. Dzięki Uber możesz zamienić łapanie taksówek na zamawianie przejazdów na żądanie, o dowolnej porze dnia. Niezależnie od tego, czy zamawiasz przejazd z lotniska, czy chcesz odkryć nowe miejsca, zaloguj się online lub otwórz aplikację i wpisz miejsce docelowe w Windsor Heights.

Najczęściej zadawane pytania

  • Tak. Zamawianie przejazdów w aplikacji Uber pozwala Ci zamawiać przejazdy Windsor Heights o każdej porze, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

    Wskazówka: Czasy odbioru w mieście Windsor Heights może trwać dłużej niż w większych miastach, ale możesz zarezerwować przejazd z wyprzedzeniem, a odbierzemy Cię w dogodnej dla Ciebie godzinie.

  • Gdy podróżujesz w mieście: Windsor Heights, w aplikacji Uber możesz wybrać opcję przejazdu, która najlepiej odpowiada Twojemu budżetowi. Aby sprawdzić szacowany koszt, zaloguj się lub otwórz aplikację i w sekcji „Dokąd jedziemy?” wpisz miejsce docelowe. pudełko. Pojawi się wtedy szacowana cena każdej opcji przejazdu. Przewiń, aby sprawdzić aktualnie dostępne opcje.

  • Tak. Zaloguj się online lub otwórz aplikację Uber, aby zamówić przejazd Windsor Heights, a kierowca dowiezie Cię tam, dokąd chcesz. Możesz również z wyprzedzeniem zaplanować przejazd w dogodnym dla siebie czasie.

  • Zaloguj się na swoje konto Uber w dniu Uber.com lub otwórz aplikację Uber, aby sprawdzić, czy można wypożyczyć samochód w Twoim mieście. Jeśli tak, wybierz Wypożycz i dokończ rezerwację w wybranej wypożyczalni, Następnie podróżuj po mieście Windsor Heights lub dokądkolwiek zaprowadzi Cię trasa.

  • Twoje bezpieczeństwo podczas przejazdów w mieście: Windsor Heights to nasz priorytet. W aplikacji możesz łatwo uzyskać dostęp do funkcji bezpieczeństwa, takich jak przycisk wezwania pomocy, który pozwala w razie potrzeby zadzwonić do służb ratunkowych.

  • Tak. Uber Eats oferuje odbiór własny z Twoich ulubionych restauracji lub dostawę jedzenia w mieście: Windsor Heights. Przejrzyj mnóstwo opcji dostaw jedzenia, złóż zamówienie i śledź je z dokładnością co do minuty.

Uber nie toleruje spożywania alkoholu ani zażywania środków odurzających przez kierowców korzystających z aplikacji Uber. Jeśli podejrzewasz, że kierowca jest pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, zażądaj, aby natychmiast zakończył przejazd.

Pojazdy komercyjne mogą podlegać dodatkowym podatkom stanowym przewyższającym opłatę drogową.

Jeśli masz jakiekolwiek uwagi, przekaż je nam po zakończeniu przejazdu podczas oceniania kierowcy w aplikacji Uber. Wystarczy odwiedzić stronę help.uber.com lub zadzwonić pod numer 800-664-1378.

*Przykładowe ceny przejazdów dla pasażerów to średnie ceny UberX i nie odzwierciedlają różnic wynikających z lokalizacji, opóźnień w ruchu drogowym, promocji ani innych czynników. Mogą obowiązywać stawki ryczałtowe i minimalne opłaty. Rzeczywiste ceny przejazdów oraz przejazdów zaplanowanych mogą się różnić.