Please enable Javascript
Ana içeriğe gidin

Louisville, KY içinde ulaşım

Louisville içinde yolculuk mu planlıyorsunuz? Bu rehber, Louisville şehrinin ziyaretçilerine de sakinlerine de en güzel deneyimi yaşamada yardımcı olacaktır. Uber’le Louisville International Airport ile Louisville Marriott Downtown arasında yolculuk yapabileceğiniz gibi en sevilen güzergâhları ve destinasyonları da keşfedebilirsiniz. Bulunduğunuz şehre bağlı olarak dilerseniz toplu taşıma araçları, bisiklet veya scooter ile dolaşmak için de uygulamayı kullanabilirsiniz.

Ayrıca yolcular ve sürücü ortakları için Uber ücretlerine göz atın ve Louisville şehrinde Uber’le araç sürerek veya teslimat yaparak nasıl gelir elde edebileceğinizi öğrenin.

search
Nereden?
Navigate right up
search
Nereye?

Louisville için Uber’le araç hizmeti rezerve edin

Louisville şehrinde araç hizmeti ihtiyaçlarınızı önceden Uber ile ayarlayın. İster Louisville International Airport için ulaşıma gerek duyuyor ister en sevdiğiniz restorana veya başka bir yere gitmeyi planlıyor olun, 90 gün öncesine kadar dilediğiniz zaman yolculuk talebinde bulunabilirsiniz.

search
Yolcu alım konumunu girin
Navigate right up
search
Varış noktasını girin

Louisville şehrinde yolculuk paylaşımı

Kendi aracınız olmasa da Louisville yolculukları Uber’le çok kolay. Ziyaret edebileceğiniz yerleri belirleyin ve ardından dilediğiniz gün ve saatte araç çağırın. Uygulama ile Louisville International Airport noktasından Russell noktasına gitmek için araç çağırabilir veya başka bir yere gidebilirsiniz. Büyük bir grup hâlinde Louisville seyahati planlıyorsanız konforlu bir yolculuk için Black talep edin.

Uber uygulamasını açın ve varış noktanızı girerek Louisville keşfine başlayın.

Louisville ve çevresinde havalimanı araç hizmeti

Louisville şehrindeki yolculuğunuz sırasında Russell noktasından Smoketown noktasında bulunan bir havalimanına veya başka yere gitmeniz gerektiğinde günün her saati uygulamayı açıp yolculuk talep edebilirsiniz. Aşağıdan size en yakın havalimanına dokunarak geliş ve gidiş terminallerine araç hizmeti için Uber’i nasıl kullanacağınızı öğrenin. Bağlantıya tıkladığınızda açılan havalimanı sayfasında sürücü ortağının sizi hangi noktadan alacağını, yolculuk maliyetini ve başka bilgileri bulabilirsiniz.

Louisville şehrinde en iyi ulaşım biçimlerini seçin

  • Louisville şehrinde taksi

    Louisville yolculuklarınızda taksiye alternatif olarak Uber’i kullanmayı düşünün. Uber’le, günün her saatinde taksi aramak yerine araç talep edebilirsiniz. Louisville International Airport noktasından araç çağırabilir, Poplar Hills şehrini ziyaret edebilir veya bir başka yere gidebilirsiniz. Uygulamayı açın ve Louisville şehrinde dolaşmak için bir varış noktası girin.

  • Louisville şehrinde toplu taşıma

    Toplu taşıma araçları, şehir içinde yolculuk için hesaplı bir çözümdür. Bölgeye bağlı olarak Uber Transit ile yakınınızdaki otobüs veya metro güzergâhlarını görüntüleyebilir, böylece yolculuklarınızı daha kolay planlarsınız. Uygulamayı açıp Uber Transit’in Russell ve Smoketown gibi noktalarda kullanılıp kullanılmadığına bakın veya Louisville şehrindeki popüler yerleri Uber’le yolculuk paylaşarak ziyaret edin.

  • Louisville şehrinde bisiklet kiralama

    Bisiklet, şehir merkezinde dolaşmak için çevre dostu bir araçtır. Belirli şehirlerde Uber’le elektrikli bisiklet bulup sürebilirsiniz. Uygulamayı açarak Louisville şehrinde bisiklet kullanıp kullanamayacağınıza bakın ve şehri keşfederek geçen bir günün sonunda popüler restoranlarımızın birinden yemek sipariş edin. Louisville şehrinde bisiklet kullanılabiliyorsa binerken kask takmayı ve trafik kurallarına uymayı unutmayın.

1/3

Uber, uygulamayı kullanan sürücü ortaklarının alkollü içecek tüketmesine veya uyuşturucu kullanmasına asla müsamaha göstermez. Sürücü ortağının alkol veya uyuşturucu etkisinde olduğunu düşünüyorsanız lütfen yolculuğu hemen sonlandırmasını isteyin.

Ticari araçlar, köprü veya otoyol geçiş ücretlerinin üzerine eklenen ve bu ücretlerden daha yüksek olabilen ek eyalet vergilerine de tabi olabilir.

Ülkenizde Uber kullanırken bilinmesi gereken konuma özel bazı gereklilik ve yönetmelikler vardır. Bunları okumak için lütfen bu sayfayı ziyaret edin.