Please enable Javascript
Přeskočit na hlavní obsah

Přeprava ve městě Louisville, KY

Plánuješ cestovat po městě Louisville? Ať už jsi návštěvník nebo místní, s touhle příručkou bude Louisville místem plným nezapomenutelných zážitků. Svez se s Uberem z letiště Louisville International Airport do populárních hotelů, jako je Louisville Marriott Downtown, a objev oblíbené trasy a destinace.

search
Odkud?
Navigate right up
search
Kam to bude?

Zarezervuj si přepravu po městě Louisville s Uberem

S Uberem si můžeš domluvit přepravu po městě Louisville předem. Potřebuješ svézt na letiště Louisville International Airport, do své oblíbené restaurace nebo kamkoliv jinam? Kdykoliv! Objednej si jízdu až 90 dnů předem.

search
Zadej místo vyzvednutí
Navigate right up
search
Zadej cíl

Sdílení jízd ve městě Louisville

Pohybovat se po městě Louisville bez auta je s Uberem pohoda. Už máš vybraná místa, kam se chceš podívat? Objednej si jízdu na kterýkoliv den a čas v týdnu. Objednej si přímo z aplikace jízdu z letiště Louisville International Airport do Russell nebo kamkoliv jinam. Pokud máš v plánu pohybovat se po městě Louisville s velkou skupinou, objednej si pohodlné svezení s Black.

Otevři aplikaci Uber, zadej cíl a objevuj město Louisville.

Louisville – doprava z letiště a na něj

Potřebuješ se dostat na letiště z oblasti Russell, Smoketown nebo z jiného místa ve městě Louisville? Otevři aplikaci a objednej si jízdu v kteroukoliv hodinu. Klepni dole na název nejbližšího letiště a zjisti, jak si s Uberem zařídit příjezd a odjezd. Na stránce s odkazem na letiště kromě jiného zjistíš, kde tě řidič vyzvedne a kolik tě jízda bude stát.

Vyber si ideální způsob, jak se pohybovat po městě Louisville

  • Taxi ve městě Louisville

    Zkus Uber místo taxíku až budeš cestovat ve městě Louisville. S Uberem nemusíš zdlouhavě mávat na taxi – místo toho máš svezení na požádání v kteroukoliv hodinu. Svez se třeba z letiště Louisville International Airport, navštiv město Poplar Hills nebo se podívej jinam. Otevři aplikaci, zadej cíl a Louisville ti bude ležet na dlani.

  • MHD ve městě Louisville

    Veřejná doprava je poměrně levný způsob cestování. V závislosti na oblasti si můžeš s Uber Transit zjistit trasy autobusů nebo metra a naplánovat si cestu. Otevři aplikaci a podívej se, jestli je Uber Transit k dispozici v oblasti Russell a Smoketown, nebo k návštěvě oblíbených míst ve městě Louisville využij sdílenou jízdu.

  • Půjčování kol ve městě Louisville

    Jízda na kole je ekologický způsob přepravy v samotném srdci města. Ve vybraných městech můžeš s Uberem jezdit na elektrokolech. Otevři aplikaci a podívej se, jestli ve městě Louisville najdeš naše kola. Pak si po akčním dni objednej jídlo z jedné z našich oblíbených restaurací a doplň energii. Jestli s námi ve městě Louisville budeš jezdit na kole, nezapomeň si nasadit helmu a dodržovat pravidla silničního provozu.

1/3

U řidičů, kteří používají aplikaci Uber, netolerujeme alkohol ani drogy. Pokud si myslíš, že je řidič pod jejich vlivem, přiměj ho, aby okamžitě zastavil.

Komerčním autům můžou být k mýtu přičteny dodatečné státní daně.

Ve tvé zemi platí specifické lokální požadavky a předpisy, na které by měli uživatelé Uberu pamatovat. Můžeš si je přečíst na téhle stránce.