Please enable Javascript
Ana içeriğe gidin

Houston, TX içinde ulaşım

Houston bölgesinde yolculuk mu planlıyorsunuz? Bu rehber, Houston ziyaretçilerinin de sakinlerinin de en güzel deneyimi yaşamasına yardımcı olacaktır. Uber’le George Bush Intercontinental Airport ile Marriott Marquis Houston gibi en sevilen oteller arasında yolculuk yapabilir, en çok ilgi gören güzergâhları ve destinasyonları keşfedebilirsiniz.

search
Nereden?
Navigate right up
search
Nereye?

Houston için Uber’le araç hizmeti rezerve edin

Houston şehrinde araç hizmeti ihtiyaçlarınızı önceden Uber ile ayarlayın. İster George Bush Intercontinental Airport için ulaşıma gerek duyuyor ister en sevdiğiniz restorana veya başka bir yere gitmeyi planlıyor olun, 90 gün öncesine kadar dilediğiniz zaman yolculuk talebinde bulunabilirsiniz.

search
Yolcu alım konumunu girin
Navigate right up
search
Varış noktasını girin

Houston şehrinde yolculuk paylaşımı

Kendi aracınız olmasa da Houston yolculukları Uber’le çok kolay. Ziyaret edebileceğiniz yerleri belirleyin ve ardından dilediğiniz gün ve saatte araç çağırın. Uygulama ile George Bush Intercontinental Airport noktasından Fifth Ward noktasına gitmek için araç çağırabilir veya başka bir yere gidebilirsiniz. Büyük bir grup hâlinde Houston seyahati planlıyorsanız konforlu bir yolculuk için Sedan talep edin.

Uber uygulamasını açın ve varış noktanızı girerek Houston keşfine başlayın.

Houston ve çevresinde havalimanı araç hizmeti

Houston şehrindeki yolculuğunuz sırasında Fifth Ward noktasından Westbury noktasında bulunan bir havalimanına veya başka yere gitmeniz gerektiğinde günün her saati uygulamayı açıp yolculuk talep edebilirsiniz. Aşağıdan size en yakın havalimanına dokunarak geliş ve gidiş terminallerine araç hizmeti için Uber’i nasıl kullanacağınızı öğrenin. Bağlantıya tıkladığınızda açılan havalimanı sayfasında sürücü ortağının sizi hangi noktadan alacağını, yolculuk maliyetini ve başka bilgileri bulabilirsiniz.

Houston şehrinde en iyi ulaşım biçimlerini seçin

  • Houston şehrinde taksi

    Houston yolculuklarınızda taksiye alternatif olarak Uber’i kullanmayı düşünün. Uber’le, günün her saatinde taksi aramak yerine araç talep edebilirsiniz. George Bush Intercontinental Airport noktasından araç çağırabilir, Bellaire şehrini ziyaret edebilir veya bir başka yere gidebilirsiniz. Uygulamayı açın ve Houston şehrinde dolaşmak için bir varış noktası girin.

  • Houston şehrinde toplu taşıma

    Toplu taşıma araçları, şehir içinde yolculuk için hesaplı bir çözümdür. Bölgeye bağlı olarak Uber Transit ile yakınınızdaki otobüs veya metro güzergâhlarını görüntüleyebilir, böylece yolculuklarınızı daha kolay planlarsınız. Uygulamayı açıp Uber Transit’in Fifth Ward ve Westbury gibi noktalarda kullanılıp kullanılmadığına bakın veya Houston şehrindeki popüler yerleri Uber’le yolculuk paylaşarak ziyaret edin.

  • Houston şehrinde bisiklet kiralama

    Bisiklet, şehir merkezinde dolaşmak için çevre dostu bir araçtır. Belirli şehirlerde Uber’le elektrikli bisiklet bulup sürebilirsiniz. Uygulamayı açarak Houston şehrinde bisiklet kullanıp kullanamayacağınıza bakın ve şehri keşfederek geçen bir günün sonunda popüler restoranlarımızın birinden yemek sipariş edin. Houston şehrinde bisiklet kullanılabiliyorsa binerken kask takmayı ve trafik kurallarına uymayı unutmayın.

1/3

Uber, uygulamayı kullanan sürücü ortaklarının alkollü içecek tüketmesine veya uyuşturucu kullanmasına asla müsamaha göstermez. Sürücü ortağının alkol veya uyuşturucu etkisinde olduğunu düşünüyorsanız lütfen yolculuğu hemen sonlandırmasını isteyin.

Ticari araçlar, köprü veya otoyol geçiş ücretlerinin üzerine eklenen ve bu ücretlerden daha yüksek olabilen ek eyalet vergilerine de tabi olabilir.

Ülkenizde Uber kullanırken bilinmesi gereken konuma özel bazı gereklilik ve yönetmelikler vardır. Bunları okumak için lütfen bu sayfayı ziyaret edin.