Mine põhisisu juurde

OR Tambo rahvusvaheline lennujaam (jnb)

Kas otsid alternatiivi tavalisele Johannesburgi lennujaam transfeerile või taksole? Johannesburgi lennujaamast kesklinna või kesklinnast Johannesburgi lennujaama sõites saad juba tuttava Uberi rakenduse abil soovitud sihtkohta jõuda. Telli sõit lennujaama JNB või sealt tagasi ühe nupuvajutusega.

1 Jones Road, Kempton Park, Johannesburg, 1632, South Africa
+27 11-921-6262

Broneeri Uberi sõit lennujaamas OR Tambo rahvusvaheline lennujaam

Vii oma plaanid juba täna täide, broneerides Uberi sõidu lennujaama OR Tambo rahvusvaheline lennujaam. Telli sõit kuni 30 päeva enne lendu, mis tahes päevaks ja kellaajaks.
Sihtkoht
Vali kuupäev ja kellaaeg

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/06/25.

Reserve ei pruugi Sinu pealevõtmiskohas saadaval olla

Targem viis reisimiseks

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja leia lennujaamatransport enam kui 500 suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Ära eksle võõras linnas – lase rakendusel ja juhil üksikasjade eest hoolitseda.

Tunne end koos Uberiga koduselt

Leia oma lemmikfunktsioonid, sealhulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Piirkonnas sõitmise viisid

 • UberGo

  1-2

  Taskukohased igapäevasõidud

 • Comfort

  1-3

  Uuemad autod, kus on rohkem jalaruumi

 • UberX

  1-3

  Taskukohased igapäevasõidud

1/3

Pealevõtmine asukohast Johannesburgi lennujaam (JNB)

Sõidu tellimiseks ava rakendus

Kui oled valmis, ava Uberi rakendus ja telli sõit oma sihtkohta. Lennujaama JNB puhul vali sõiduk, kuhu mahub kogu Su seltskond oma pagasiga.

Järgi juhiseid rakenduses

Johannesburgi lennujaam pealevõtmiskohtade juhised leiad otse rakendusest. Pealevõtmiskohad võivad olenevalt terminalist erineda. Sõidujagamise pealevõtmismärgid võivad olla saadaval ka asukohas OR Tambo rahvusvaheline lennujaam.

Saa juhiga kokku

Mine rakenduses näidatud määratud JNB pealevõtmiskohta. Pane tähele, et see koht ei pruugi alati olla Sulle lähima väljapääsu juures. Rakenduses kuvatakse Sinu juhi nimi, numbrimärk ja auto värv. Enne sisenemist kontrolli, kas sõiduk on õige. Kui Sa ei leia juhti üles, võta temaga rakenduse kaudu ühendust.

OR Tambo lennujaama nõuanded

Wi-Fi OR Tambos

OR Tambo rahvusvaheline lennujaam pakub kõigile reisijatele tasuta Wi-Fi-teenust, mis on saadaval 4 tunniks või kuni saavutatakse 1 GB piir. Seejärel saab andmemahtu juurde osta.

Parkimine OR Tambos

OR Tambo rahvusvaheline lennujaam pakub parkimist territooriumil ja väljaspool territooriumi nii lühikeseks kui ka pikemaks ajaks, samuti mahapanekuks ja pealevõtmiseks. 9 territooriumil paiknevas parkimisalas on 11 500 üldkasutatavat parkimiskohta.

Valuutavahetus OR Tambos

Travelexi valuutavahetuskioskid ja teenused asuvad tollimaksuvabas ostukeskuses ning lennuväljapoolsel küljel. JNB-s on ka mitmesuguseid pangakontoreid, muu hulgas Absa, American Express ja First National Bank.

Sõitjate levinuimad küsimused

 • JNB lennujaamas on võimalik Uberit kasutada, seega saad nautida mugavat sõitu, kuhu sul ka poleks vaja minna.

 • Oma pealevõtmiskoha leiad, kui vaatad pärast sõidu tellimist Uberi rakendust.

 • Isegi kui sõit pole kuigi pikk, võivad Uberi hindu OR Tambo lennujaamasõitude puhul mõjutada aeg, liiklus ja muud tegurid. Vaata ligikaudseid sõiduhindu Uberi hinnakalkulaatorist.

 • Pealevõtmise ajastus oleneb kellaajast, teel olevate juhtide arvust ja muust.

Lisateave

Kas sõidad Uberiga?

Alates sõitjate pealevõtmiskohtadest kuni kohalike reeglite ja eeskirjadeni – vaata, kuidas oma lennujaamasõidud paremaks muuta.

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 600 lennujaamas kogu maailmas.

Johannesburgi lennujaama teave külastajale

Uber on JNB lennujaamast lahkujaile ideaalne valik. OR Tambo rahvusvaheline lennujaam on Aafrika mandri rahvarohkeim ja suurim lennujaam, kuna see on peamine koht, kust väljuvad rahvusvahelised lennud Johannesburgist, Pretoriast ja kaugemalt tulevate reisijate jaoks. OR Tambo rahvusvaheline lennujaam asub Kempton Parkis, Gautengis, umbes 30-minutilise autosõidu (27 kilomeetri) kaugusel Johannesburgi CBD-st ja 80 kilomeetrit Pretoriast lõuna suunas.

OR Tambo terminalid

OR Tambo rahvusvaheline lennujaam on jagatud mitmele korrusele, mitte terminalideks. 0-korrus tegeleb kõigi rahvusvaheliste ja riigisiseste saabuvate lendudega, samuti on seal pagasi kättesaamise ala. Reisijad pääsevad väravatesse 1. korruselt (rahvusvahelised väljumised) ja 2. korruselt (riigisisesed väljumised).

1. korrus

 • British Airways
 • Emirates
 • Shongololo Premium-taseme ootesaal

2. korrus

 • Mango Airlines
 • South African Airways

3. korrus

 • Bidvesti Premier-taseme ootesaal
 • Mashonzha Premium-taseme ootesaal
 • Muud kõrgema taseme ootesaalid

OR Tambo restoranid

OR Tambo rahvusvahelises lennujaamas pakutakse rohkesti toidu- ja joogivalikuid. Igal lennujaama korrusel, nii lennuvälja poolel kui ka teisel pool ning mõlemal pool turvakontrolli, on hulk gurmeetoidukohti, kiirtoidurestorane, baare ja kohvikuid.

OR Tambos ringi liikumine

Kuna lennujaam ei koosne terminalidest, vaid korrustest, on igasse lennujaama ossa võimalik hõlpsasti jalgsi pääseda. Otse OR Tambo rahvusvahelisest lennujaamast on Johannesburgi kesklinna ja Pretoriasse olemas ka Gautraini rongiühendus, samuti taksoteenused, mida saab terminali juures kasutada – jälgi, et kasutad ainult ametlikke taksosid, millel on ACSA logo. Gautraini teenuseid saab kasutada hõlpsasti 0-korruse väljumiste alalt.

Mida OR Tambo lennujaamas teha on?

Enam kui 30 kauplust pakub parimat kõrgmoodi, uusimat tehnoloogiat, mänguasju, kosmeetikat, kõrgetasemelist tollivaba kaupa, suveniire ja sisseostude tegemise võimalusi. Peamised Premium-taseme ootesaalid teevad OR Tambost ühe parima paiga, kus on võimalik enne lendu veidikeseks silma looja lasta või e-kirju lugeda. Kui soovid lendude vahelisel ajal Joburgis lõbutseda, viib Gautrain Su hetkega kesklinna.

Hotellid OR Tambo rahvusvahelise lennujaama läheduses

Lennujaama piirkonnas ja selle ümbruses on rohkesti majutusasutusi – 3 kilomeetri raadiuses OR Tambo lennujaamast on üle 10 hotelli ja veidi kaugemal on neid veel palju rohkem. Nende seas on nii soodsaid ööbimiskohti lühikeseks peatumiseks kui ka 5-tärni luksussviite ning mitmel hotellil on olemas koosolekuruumid ja ärikeskused, samuti valik restorane ja baare, kus lõõgastuda. Paljudel hotellidel on ka hotellibussi teenus, mis tagab tõhusa transpordi lennujaama ja sealt ära.

Huvitavad kohad OR Tambo läheduses

 • Constitution Hill, Johannesburg
 • Keisri palee, Kempton Park
 • Hector Pietersoni memoriaal, Johannesburg
 • Kliptowni vabaõhumuuseum, Johannesburg
 • Maboneng, Johannesburg

Lisateavet OR Tambo lennujaama kohta leiad siin.

Facebook

Sellel lehel on muude pakkujate veebilehtede andmed, mille üle pole Uberil kontrolli ja mida võidakse regulaarselt muuta või uuendada. Kogu sellel lehel olev teave, mis pole otseselt Uberi või selle tegevusega seotud, on informatiivne ja sellele ei tohi mingil moel toetuda ega tõlgendada seda mingi otsese või kaudse garantiina siin sisalduva teabega seoses. Teatud nõuded ja funktsioonid olenevad riigist, piirkonnast ning linnast. Soodustus kehtib ainult uutele kasutajatele. Seda boonust ei saa teiste pakkumistega kombineerida ja see ei kehti jootrahadele. Piiratud saadavus. Pakkumine ja tingimused võivad muutuda.