Mine põhisisu juurde
Uber
Uber

OR Tambo rahvusvaheline lennujaam (JNB)

Johannesburgi lennujaamast kesklinna või kesklinnast Johannesburgi lennujaama sõites võid olla kindel, et Uber viib sind kohale.

1 Jones Road, Kempton Park, Johannesburg, 1632, South Africa
+27 11-921-6262

Telli sõit kogu maailmas

Puuduta ekraanil nuppu ja saad lennujaamatranspordi enam kui 500-s suuremas keskuses.

Liigu ringi nagu kohalik

Lase rakendusel ja oma juhil üksikasjade eest hoolitseda, et sa ei peaks võõras linnas navigeerima.

Kodune tunne Uberiga

Leia oma lemmikfunktsioonid, muu hulgas reaalajas hinnad ja sularahavabad maksed, isegi kui oled uues kohas.

Sõitjate näidishinnad on eeldatavad ja need ei peegelda allahindlusi, liiklusest tingitud viivitusi ega muid tegureid. Võivad rakenduda püsihinnad ja miinimumtasud. Tegelikud hinnad võivad muutuda.

 • UberX1-4

  Affordable, everyday rides

 • Black1-4

  Premium rides in luxury cars

 • Van1-7

  Rides for groups up to 7

Ava sõidu tellimiseks rakendus

Kui oled valmis välja minema, ava sõidu tellimiseks rakendus. Tee valik, mis sobib nii sinu seltskonna suuruse kui ka pagasikogusega.

Järgi juhiseid rakenduses

Saad juhised pealevõtmiskoha kohta otse rakendusest. Lennujaamas võivad olla ka märgid.

Saa juhiga kokku

Mine rakenduses näidatud määratud pealevõtmiskohta. Pane tähele, et see koht ei pruugi alati olla sulle lähima väljapääsu juures. Kui sa juhti ei leia, võta temaga ühendust rakenduse kaudu.

Wi-Fi OR Tambos

OR Tambo rahvusvaheline lennujaam pakub kõigile reisijatele tasuta Wi-Fi-teenust, mis on saadaval 4 tunniks või kuni saavutatakse 1 GB piir. Seejärel saab andmemahtu juurde osta.

Parkimine OR Tambos

OR Tambo rahvusvaheline lennujaam pakub parkimist territooriumil ja väljaspool territooriumi nii lühikeseks kui ka pikemaks ajaks, samuti mahapanekuks ja pealevõtmiseks. 9 territooriumil paiknevas parkimisalas on 11 500 üldkasutatavat parkimiskohta.

Valuutavahetus OR Tambos

Travelexi valuutavahetuskioskid ja teenused asuvad tollimaksuvabas ostukeskuses ning lennuväljapoolsel küljel. JNB-s on ka mitmesuguseid pangakontoreid, muu hulgas Absa, American Express ja First National Bank.

JNB lennujaamas on võimalik Uberit kasutada, seega saad nautida mugavat sõitu, kuhu sul ka poleks vaja minna.

Oma pealevõtmiskoha leiad, kui vaatad pärast sõidu tellimist Uberi rakendust.

Isegi kui sõit pole kuigi pikk, võivad Uberi hindu OR Tambo lennujaamasõitude puhul mõjutada aeg, liiklus ja muud tegurid. Vaata ligikaudseid sõiduhindu Uberi hinnakalkulaatorist.

Pealevõtmise ajastus oleneb kellaajast, teel olevate juhtide arvust ja muust.

Kas sõidad Uberiga?

Alates sõitjate pealevõtmiskohtadest kuni kohalike reeglite ja eeskirjadeni – vaata, kuidas oma lennujaamasõidud paremaks muuta.

Kas lähed teise lennujaama?

Lase ennast peale võtta ja maha panna enam kui 500 lennujaamas kogu maailmas.

Uber on JNB lennujaamast lahkujaile ideaalne valik. OR Tambo rahvusvaheline lennujaam on Aafrika mandri rahvarohkeim ja suurim lennujaam, kuna see on peamine koht, kust väljuvad rahvusvahelised lennud Johannesburgist, Pretoriast ja kaugemalt tulevate reisijate jaoks. OR Tambo rahvusvaheline lennujaam asub Kempton Parkis, Gautengis, umbes 30-minutilise autosõidu (27 kilomeetri) kaugusel Johannesburgi CBD-st ja 80 kilomeetrit Pretoriast lõuna suunas.

OR Tambo terminalid

OR Tambo rahvusvaheline lennujaam on jagatud mitmele korrusele, mitte terminalideks. 0-korrus tegeleb kõigi rahvusvaheliste ja riigisiseste saabuvate lendudega, samuti on seal pagasi kättesaamise ala. Reisijad pääsevad väravatesse 1. korruselt (rahvusvahelised väljumised) ja 2. korruselt (riigisisesed väljumised).

1. korrus

 • British Airways
 • Emirates
 • Shongololo Premium-taseme ootesaal

2. korrus

 • Mango Airlines
 • South African Airways

3. korrus

 • Bidvesti Premier-taseme ootesaal
 • Mashonzha Premium-taseme ootesaal
 • Muud kõrgema taseme ootesaalid

OR Tambo restoranid

OR Tambo rahvusvahelises lennujaamas pakutakse rohkesti toidu- ja joogivalikuid. Igal lennujaama korrusel, nii lennuvälja poolel kui ka teisel pool ning mõlemal pool turvakontrolli, on hulk gurmeetoidukohti, kiirtoidurestorane, baare ja kohvikuid.

OR Tambos ringi liikumine

Kuna lennujaam ei koosne terminalidest, vaid korrustest, on igasse lennujaama ossa võimalik hõlpsasti jalgsi pääseda. Otse OR Tambo rahvusvahelisest lennujaamast on Johannesburgi kesklinna ja Pretoriasse olemas ka Gautraini rongiühendus, samuti taksoteenused, mida saab terminali juures kasutada – jälgi, et kasutad ainult ametlikke taksosid, millel on ACSA logo. Gautraini teenuseid saab kasutada hõlpsasti 0-korruse väljumiste alalt.

Mida OR Tambo lennujaamas teha on?

Enam kui 30 kauplust pakub parimat kõrgmoodi, uusimat tehnoloogiat, mänguasju, kosmeetikat, kõrgetasemelist tollivaba kaupa, suveniire ja sisseostude tegemise võimalusi. Peamised Premium-taseme ootesaalid teevad OR Tambost ühe parima paiga, kus on võimalik enne lendu veidikeseks silma looja lasta või e-kirju lugeda. Kui soovid lendude vahelisel ajal Joburgis lõbutseda, viib Gautrain Su hetkega kesklinna.

Hotellid OR Tambo rahvusvahelise lennujaama läheduses

Lennujaama piirkonnas ja selle ümbruses on rohkesti majutusasutusi – 3 kilomeetri raadiuses OR Tambo lennujaamast on üle 10 hotelli ja veidi kaugemal on neid veel palju rohkem. Nende seas on nii soodsaid ööbimiskohti lühikeseks peatumiseks kui ka 5-tärni luksussviite ning mitmel hotellil on olemas koosolekuruumid ja ärikeskused, samuti valik restorane ja baare, kus lõõgastuda. Paljudel hotellidel on ka hotellibussi teenus, mis tagab tõhusa transpordi lennujaama ja sealt ära.

Huvitavad kohad OR Tambo läheduses

 • Constitution Hill, Johannesburg
 • Keisri palee, Kempton Park
 • Hector Pietersoni memoriaal, Johannesburg
 • Kliptowni vabaõhumuuseum, Johannesburg
 • Maboneng, Johannesburg

Lisateavet OR Tambo lennujaama kohta leiad siin.

Facebook