Přeskočit na hlavní obsah

Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (mad)

Hledáš alternativu k tradiční kyvadlové dopravě Letiště Madrid nebo taxi? Ať už máš namířeno z letiště Madrid do centra města nebo z muzea Museo del Prado na letiště Madrid, Uber tě tam spolehlivě odveze – stačí použít naši aplikaci. Objednej si jízdu z letiště MAD. Stačí pár klepnutí.

Av de la Hispanidad, s/n, Madrid 28042 Spain
+34 913-21-10-00

Zarezervuj si dopředu jízdu Uberem na Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport

Zarezervuj si jízdu Uberem na Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport a dokonči tak plánování. Jízdu si můžeš objednat až 30 dnů před odletem – kdykoli a na kterýkoli den.
Cíl
Vyber datum a čas

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/06/24.

Rezervace nemusí být na tvém místě vyzvednutí k dispozici

Chytřejší cestování

Objednávej si jízdy po celém světě

Klepni a objednej si svezení na víc než 500 světových letišť.

Nech se vozit jako místní

Míříš někam, kde to neznáš? O navigaci se ti postará aplikace Uber a tvůj řidič.

Díky Uberu se budeš cítit jako doma

Ať už jsi kdekoliv, užij si své oblíbené funkce. Třeba ceny v reálném čase a bezhotovostní platby.

Typy aut ve tvojí oblasti

 • Green

  1-4

  100% electric rides at the same price as UberX

 • Uber pro Ukrajinu

  1-4

  The Uber for Ukraine fare is 1€ higher compared to an UberX trip ordered at the same time for the same route. 1€ from each trip on Uber for Ukraine is not part of the fare, but is the amount that Uber B.V. sends to the International Rescue Committee.

 • Uber Pet

  1-3

  Affordable rides for you and your pet

 • UberX Saver

  1-4

  A new trip option with lower fares with VTC and Taxi

 • UberX

  1-4

  Affordable rides with VTC and Taxi

 • Black

  1-4

  Luxury rides with professional drivers

 • Uber Comfort

  1-4

  Comfortable cars, with top rated drivers

 • Van

  1-6

  NÍZKONÁKLADOVÉ JÍZDY PRO VELKÉ SKUPINY

1/8

Místo vyzvednutí: Letiště Madrid (MAD)

Jízdu si objednej z aplikace

Až se připravíš, otevři aplikaci Uber a objednej si jízdu do cíle. Vyber si MAD pro dopravu podle počtu cestujících a zavazadel.

Řiď se pokyny v aplikaci

Aplikace tě navede rovnou na místo vyzvednutí na letišti Letiště Madrid. Místa vyzvednutí se můžou lišit podle terminálu. Cedule označující místa vyzvednutí pro spolujízdu můžou být taky k dispozici na Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport.

Setkej se s řidičem

Běž na místo vyzvednutí na letišti MAD, které ti aplikace přidělila. Upozorňujeme, že místo vyzvednutí nemusí být vždycky u nejbližšího východu. V aplikaci se ti ukáže jméno řidiče, poznávací značka a barva auta. Před zahájením jízdy ji nezapomeň potvrdit. Jestli řidiče nemůžeš najít, kontaktuj ho přes aplikaci.

Tipy k jízdám na letiště Madrid a z něj

Wi-Fi na letišti Madrid

Na letišti Madrid je Wi-Fi pro všechny cestující zdarma. Jak se k ní přihlásit: - Připoj se k síti AIRPORT FREE WIFI AENA. - Zaregistruj se přes Facebook, LinkedIn nebo email, případně jako Aena Club Cliente.

Úschovna zavazadel na letišti Madrid

V úschovně zavazadel na letišti MAD si můžou cestující bezplatně uschovávat zavazadla až na 14 dní. Taky se tu dá koupit cestovní příslušenství nebo krabice na kola a dají se tu využít tiskové služby.

Parkování na letišti Madrid

Letiště MAD nabízí možnosti krátkodobého i dlouhodobého parkování, expresní vysazování a vyzvedávání, VIP parkoviště, parkoviště první třídy a taky levné parkování. Dál nabízí samostatná parkoviště pro motorky a kola.

Nejčastější dotazy cestujících

 • Uber tě z letiště Madrid snadno a pohodlně sveze, kamkoli potřebuješ.

 • Zastávky Uberu na letištích se můžou měnit. Proto se místo vyzvednutí dozvíš v aplikaci, až si objednáš jízdu.

 • Jízdné Uberu na letiště Madrid nebo z něj se může měnit v závislosti na čase, dopravní situaci a dalších okolnostech. Přibližné ceny jízd Uberem si můžeš spočítat v našem nástroji na odhad cen v aplikaci Uber.

 • Aplikace ti při objednávání jízdy zobrazí odhadovaný čas, za který řidič přijede na místo vyzvednutí.

Další informace

Jedeš na jiné letiště?

Nech se vyzvednout nebo vysadit na víc než 600 letištích po celém světě.

Informace pro návštěvníky letiště Madrid

První komerční let odstartoval z letiště Madrid v roce 1933. Od té doby se letiště stalo jednou z hlavních vstupních bran pro turisty, kteří přilétají do Španělska. Každoročně jím projde kolem 58 milionů cestujících a odbaví 400 000 letů. Letiště Madrid-Barajas se nachází asi 15 kilometrů severovýchodně od centra. Jízda autem v obou směrech zabere asi 20 minut, takže je Uber ideální volbou, ať už přilétáš do Madridu, nebo odlétáš.

Terminály letiště Madrid

Letiště Madrid má 5 terminálů: T1, T2, T3, T4 a T4S. Ve všech terminálech jsou odbavovány mezinárodní, vnitrostátní, schengenské i neschengenské lety. Mezi jednotlivými terminály se cestující můžou bezplatně vozit kyvadlovými autobusy.

Restaurace na letišti Madrid

Madrid je rozsáhlé letiště, které cestujícím nabízí ohromnou spoustu různých stravovacích zařízení, ať už se před odletem nebo po příletu chtějí pořádně najíst, napít se něčeho dobrého, nebo jen chtějí rychle zahnat hlad. Dá se tu najít několik gurmánských restaurací, které vaří například japonskou nebo francouzskou kuchyni, případně podávají tapas a jiné španělské pochoutky. Jestli spěcháš, máš na výběr ze spousty rychlého občerstvení, jako jsou sendviče, sladké pečivo, saláty, burgery, hranolky a další chutná a rychlá jídla. Dál tu najdeš několik barů, kde si můžeš dát pivo, víno nebo různé lihoviny a koktejly.

Obchody na letišti Madrid

Obchody na letišti Madrid jsou rájem pro fanoušky nakupování – zejména průchozí duty-free zóna, která je největší ve Španělsku a dá se v ní nakupovat spousta zboží světových značek za vynikající ceny. V ostatních částech letiště se nacházejí obchody, kde se dají koupit doplňky oblečení, oděvy, šperky, hodinky, elektronika, technické příslušenství, cestovní příslušenství nebo suvenýry. Fotbaloví fanoušci si tu ve sportovních obchodech můžou koupit oficiální reklamní předměty Realu Madrid.

Salónky na letišti Madrid

Pokud máš před odletem čas nazbyt, můžeš si zajít do některého ze salonků, kde se dá v klidu pracovat i odpočívat. V každém terminálu se nachází salónek, do kterého mají všichni cestující vstup zdarma – včetně rodin s dětmi. V nabídce salonků se dají najít teplá i studená jídla a nápoje nebo noviny a časopisy. Dál se tu cestující můžou osprchovat, odpočinout si v pohodlných křeslech a připojit se k bezplatné Wi-Fi.

Služby na letišti Madrid

Letiště Madrid nabízí cestujícím spoustu služeb, které jim zpříjemní cestování. Rodiny s malými dětmi tu najdou herny, místnosti ke kojení nebo kočárky k zapůjčení a při bezpečnostních kontrolách mají přednost. Lidé s horší pohyblivostí si můžou vyžádat asistenta, ale musí to udělat nejmíň 48 hodin před příletem nebo odletem. Obchodní cestující tu můžou využívat pracovní prostory a konferenční nebo prezentační místnosti.

Hotely na letišti Madrid

V okolí letiště se nachází spousta ubytovacích zařízení. Pokud neodlétáš brzo ráno, v Madridu jsou stovky hotelů, kam se dá z letiště pohodlně dojet Uberem.

Zajímavá místa poblíž letiště Madrid

Madrid je hlavním městem Španělska a najdeš tu spoustu bulvárů, náměstí a parků. Jde o domovské město jednoho z nejpopulárnějších fotbalových klubů na světě a taky město plné umění, zajímavé architektury a restaurací. Mezi tamní nejdůležitější pamětihodnosti patří:

 • Museo del Prado
 • Parque del Buen Retiro
 • Real Academia de Bellas Artes de San Fernando
 • Opera Teatro Real

Víc o letišti MAD se dozvíš tady.

Facebook
Instagram
Twitter

Tahle stránka obsahuje informace z cizích webů, které nejsou pod kontrolou Uberu a které můžou být příležitostně upravovány nebo aktualizovány. Veškeré informace na téhle stránce, které s Uberem nebo jeho činností přímo nesouvisejí, jsou jen orientační, takže nemusí být spolehlivé a nelze je vykládat dat, že z nich vyplývají jakékoli výslovné ani nevýslovné záruky. Některé požadavky a funkce se v jednotlivých zemích, oblastech a městech můžou lišit. Sleva platí jenom pro nové uživatele. Promo akce se nedají kombinovat s dalšími nabídkami ani uplatnit na spropitné. Dostupnost je omezená. Nabídka a podmínky se můžou změnit.

Odkazy na externí weby návštěvníkům poskytujeme pro jejich pohodlí. Klikáš na ně na vlastní zodpovědnost. Uber za odkazované stránky ani jejich obsah nenese žádnou odpovědnost.