Please enable Javascript
Перейти до основного вмісту

Поїздки в місті Nashville, TN

Плануєте поїздки в місті Nashville? Незалежно від того, чи ви місцевий мешканець, чи лише відвідувач, цей посібник допоможе вам ефективно спланувати свій час у місті Nashville. Дістаньтеся від аеропорту Міжнародний аеропорт Нашвілл до готелю The Westin Nashville за допомогою Uber і відкривайте для себе популярні маршрути й об’єкти. Залежно від міста ви навіть можете використовувати додаток для пересування на громадському транспорті, велосипеді, самокаті тощо.

Крім того, ознайомтеся з тарифами Uber для клієнтів і водіїв та дізнайтеся, як за допомогою Uber отримувати оплату за поїздки або послуги доставки в місті Nashville.

search
Звідки?
Navigate right up
search
Куди?

Забронюйте автомобіль у місті Nashville з Uber

Забронюйте заздалегідь поїздку з Uber у місті Nashville. Замовте поїздку заздалегідь у межах 90 днів для трансферу в аеропорт Міжнародний аеропорт Нашвілл, відвідин улюбленого ресторану чи іншого місця.

search
Введіть місце посадки
Navigate right up
search
Введіть місце призначення

Спільні поїздки в місті Nashville

Завдяки Uber містом Nashville легко пересуватися і без власного автомобіля. Оберіть місця для відвідин, а тоді замовте поїздку на потрібний день і час. У додатку ви можете замовляти поїздки з аеропорту Міжнародний аеропорт Нашвілл в район Capitol Hill Area або в інший пункт призначення. Якщо ви плануєте оглядати місто Nashville разом із великою групою, замовте поїздку BLACK для максимального комфорту.

Відкрийте додаток Uber і введіть місце призначення, щоб розпочати знайомство з містом Nashville.

Поїздки на замовлення в аеропорту міста Nashville

Якщо у місті Nashville вам потрібно дістатися до аеропорту з району Capitol Hill Area, Elliston Place тощо, відкрийте додаток і замовте поїздку в будь-який час доби. Нижче натисніть назву аеропорту, розташованого неподалік, щоб дізнатися, як за допомогою Uber замовити автомобіль до зони прибуття чи відправлення. На відповідній сторінці аеропорту ви дізнаєтеся, де чекати водія для посадки, скільки коштуватиме поїздка тощо.

Виберіть найкращі способи пересування в місті Nashville

  • Таксі в місті Nashville

    Розгляньте Uber як альтернативу таксі під час поїздок у місті Nashville. Завдяки Uber ви можете в будь-який час доби зручно замовляти поїздки в додатку, замість того щоб зупиняти таксі на вулиці. Ви можете замовити поїздку, щоб дістатися з аеропорту Міжнародний аеропорт Нашвілл, відвідати місто Brentwood або інше місце. Відкрийте додаток і введіть місце призначення для поїздки в місті Nashville.

  • Громадський транспорт у місті Nashville

    Громадський транспорт – рентабельний спосіб пересування містом. Залежно від регіону сервіс Uber Transit дозволяє переглядати відомості про найближчі автобусні маршрути або станції метро і спланувати оптимальне пересування. Перегляньте в додатку, чи доступний Uber Transit у таких районах, як Capitol Hill Area і Elliston Place, або відвідайте популярні місця в місті Nashville, замовивши спільну поїздку з Uber.

  • Прокат велосипедів у місті Nashville

    Велосипед – це екологічний спосіб пересування центром міста. У деяких містах доступні поїздки на електровелосипедах з Uber. Відкрийте додаток, щоб дізнатися, чи доступні велосипеди в місті Nashville, а потім зробіть замовлення в одному з наших популярних ресторанів, щоб відновити сили після активного дня. Якщо в місті Nashville доступні поїздки на велосипедах, не забувайте надівати шолом і дотримуватися правил дорожнього руху.

1/3

Вживання алкогольних напоїв і наркотичних речовин водіями, які використовують додаток Uber, є категорично неприйнятним. Якщо ви вважаєте, що ваш водій перебуває під дією наркотиків або алкоголю, попросіть його негайно припинити поїздку.

Крім дорожнього збору, з власників комерційних транспортних засобів можуть стягуватися додаткові податки, передбачені регіональними органами влади.

Використовуючи Uber у вашій країні, зважайте на чинні регіональні вимоги та правила. Відвідайте цю сторінку, щоб ознайомитися з ними.