Please enable Javascript
Перейти до основного вмісту

Поїздки в місті Kharkiv

Плануєте поїздки в місті Kharkiv? Незалежно від того, чи ви місцевий мешканець, чи лише відвідувач, цей посібник допоможе вам ефективно спланувати свій час у місті Kharkiv. Дістаньтеся від аеропорту до готелю за допомогою Uber і відкривайте для себе популярні маршрути й об’єкти. Залежно від міста ви навіть можете використовувати додаток для пересування на громадському транспорті, велосипеді, самокаті тощо.

Крім того, ознайомтеся з тарифами Uber для клієнтів і водіїв та дізнайтеся, як за допомогою Uber отримувати оплату за поїздки або послуги доставки в місті Kharkiv.

search
Звідки?
Navigate right up
search
Куди?

Забронюйте автомобіль у місті Kharkiv з Uber

Забронюйте заздалегідь поїздку з Uber у місті Kharkiv. Замовте поїздку заздалегідь у межах 90 днів для трансферу в аеропорт Аеропорт Харків, відвідин улюбленого ресторану чи іншого місця.

search
Введіть місце посадки
Navigate right up
search
Введіть місце призначення

Спільні поїздки в місті Kharkiv

Завдяки Uber містом Kharkiv легко пересуватися і без власного автомобіля. Оберіть місця для відвідин, а тоді замовте поїздку на потрібний день і час. Ви можете замовляти поїздки в режимі реального часу або заздалегідь, щоб ретельно все спланувати. Незалежно від того, чи ви подорожуєте групою, чи наодинці, у додатку ви можете замовити варіант поїздки, який відповідає вашим потребам.

Відкрийте додаток Uber і введіть місце призначення, щоб розпочати знайомство з містом Kharkiv.

Поїздки на замовлення в аеропорту міста Kharkiv

Якщо в місті Kharkiv вам потрібно дістатися до аеропорту, відкрийте додаток і замовте поїздку в будь-який час доби. Нижче натисніть назву аеропорту, розташованого неподалік, щоб дізнатися, як за допомогою Uber замовити автомобіль до зони прибуття чи відправлення. На відповідній сторінці аеропорту ви дізнаєтеся, де чекати водія для посадки, скільки коштуватиме поїздка тощо.

Виберіть найкращі способи пересування в місті Kharkiv

  • Таксі в місті Kharkiv

    Розгляньте Uber як альтернативу таксі для поїздок у місті Kharkiv. Завдяки Uber ви можете в будь-який час доби зручно замовляти поїздки в додатку, замість того щоб зупиняти таксі на вулиці. Замовте поїздку з аеропорту до готелю, відвідайте ресторан або інше місце. Вибір – за вами. Щоб почати поїздку, відкрийте додаток і введіть місце призначення.

  • Громадський транспорт у місті Kharkiv

    Громадський транспорт – рентабельний спосіб пересування містом. Залежно від регіону сервіс Uber Transit дозволяє переглядати відомості про найближчі автобусні маршрути або станції метро і спланувати оптимальне пересування. Перегляньте в додатку, чи доступний Uber Transit у вашому районі, або відвідайте популярні місця в місті Kharkiv, замовивши спільну поїздку з Uber.

  • Прокат велосипедів у місті Kharkiv

    Велосипед – це екологічний спосіб пересування центром міста. У деяких містах доступні поїздки на електровелосипедах з Uber. Відкрийте додаток, щоб дізнатися, чи доступні велосипеди в місті Kharkiv. Якщо в місті Kharkiv доступні поїздки на велосипедах, не забувайте надівати шолом і дотримуватися правил дорожнього руху.

1/3

Uber не дозволяє вживати алкогольні напої й наркотичні речовини водіям, які використовують додаток Uber. Якщо ви вважаєте, що ваш водій перебуває під дією наркотиків або алкоголю, попросіть його негайно припинити поїздку.

З власників комерційних транспортних засобів можуть стягуватися додаткові податки, передбачені законами певного штату, сума яких може перевищувати розмір дорожнього збору.