Pereiti prie pagrindinio turinio

Honkongo tarptautinis oro uostas (hkg)

Ieškote alternatyvos tradiciniam maršrutiniam autobusui ar taksi Honkongo oro uostas? Nesvarbu, ar keliausite iš Honkongo oro uosto į Kaulūną, ar iš Disneilendo į Honkongo oro uostą, nuvykite naudodamiesi jums jau žinoma „Uber“ programėle. Užsisakykite kelionę iš arba į HKG vienu bakstelėjimu.

1 Sky Plaza Rd, Chek Lap Kok, Honkongas
+852 2181-8888

Iš anksto rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Honkongo tarptautinis oro uostas

Šiandien atlikite viską, ką suplanavote, – rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Honkongo tarptautinis oro uostas. Bet kuriuo metu ir bet kurią metų dieną užsisakykite kelionę likus ne daugiau kaip 30 dienų iki skrydžio.
Atvykimo vieta
Pasirinkite datą ir laiką.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/06/26.

„Reserve“ paslaugos gali būti neteikiamos jūsų paėmimo vietoje.

Išmanesnis būdas keliauti

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokitės jau pamėgtomis funkcijomis, įskaitant realiuoju laiku atnaujinamas kainas bei mokėjimą ne grynaisiais.

Keliavimo vietovėje būdai

 • Flash

  Match with the closest Taxi or UberX

 • Taksi

  Match with the closest Taxi

 • Komfortas

  Extra legroom with top rated driver-partners

1/3

Paėmimas iš Honkongo oro uostas (HKG)

Užsisakykite, kai būsite pasiruošę važiuoti

Jūsų grupėje 4 arba mažiau keleivių? Užsisakykite „UberX“ arba „Black“. 5–6 keleivių grupės arba daug bagažo turintys keleiviai turėtų rinktis „UberXL“.

Išeikite iš atvykimo salių

Norite rasti artimiausią paėmimo vietą? Jei esate atvykimo zonos A salėje, rinkitės 4 automobilių aikštelę. Jei esate atvykimo zonos B salėje, rinkitės 1 automobilių aikštelę. Norėdami rasti kelią žr. toliau pateiktą žemėlapį.

Ieškokite vairuotojo

Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo naudodami programėlę.

Honkongo oro uostas žemėlapis

Honkongo oro uostas suskirstytas į 1 ir 2 terminalus.

Internetas Honkongo oro uoste

Kaip prisijungti prie „Wi-Fi“

Visuose keleivių terminaluose galite prisijungti prie nemokamo „Wi-Fi“ tinklo. Tiesiog „Wi-Fi“ tinklų sąraše pasirinkite HKAirport Free WiFi, tada paleiskite interneto naršyklę ir vykdykite instrukcijas.

SIM kortelė ir kišeninis „Wi-Fi“ įrenginys

Įsigykite vietinę SIM kortelę arba išsinuomokite kišeninį „Wi-Fi“ įrenginį toliau nurodytuose prekystaliuose ir parduotuvėse:

 • A01 prekystalis, „Crazyegg“
 • ;
 • A05 prekystalis, „SONGWIFI“
 • ;
 • A08 prekystalis, „Uroaming“
 • ;
 • A09 prekystalis, „Banana Wifi“
 • ;
 • A12a prekystalis, „VisonData“
 • ;
 • A16 prekystalis, „WiFiBB“
 • .

Daugiau informacijos

Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

Keliaujate į kitą oro uostą?

Keliaukite į 600 oro uostų visame pasaulyje ir iš jų.

Honkongo oro uosto lankytojų informacija

Honkongo oro uostas, dar vadinamas Ček Lap Koko oro uostu, yra vienas judriausių oro uostų pasaulyje pagal keleivių skaičių – Honkongo oro uoste aptarnaujama daugiau kaip 72 milijonai keleivių per metus.

Honkongo oro uosto terminalai

Oro uoste yra 2 terminalai, kuriuos skiria MTR stotis. Dauguma oro linijų paslaugas teikia 1 terminale, o 2 terminale keleivius daugiausia aptarnauja pigių skrydžių oro linijos. Savo kelionę galite suplanuoti naudodami toliau pateiktą informaciją.

1 terminalas

1 terminale išvyksta ir atvyksta keleiviai.

2 terminalas

2 terminale tik registruojami ir aptarnaujami išvykstantys keleiviai – vartų arba atvykimo patalpų jame nėra. Visi keleiviai, užsiregistravę 2 terminale, požemine susisiekimo sistema yra vežami prie išvykimo vartų 1 terminale.

Ką veikti Honkongo oro uoste

Honkongo oro uoste yra daug linksmos veiklos. Keliautojai, ieškantys pramogų, gali apsilankyti Aviacijos atradimų centre, vidaus golfo klube „Greenlive“, „UA IMAX @ Airport“ ir „I-Sports“ pasaže. Norint maisto arba gėrimų Honkongo oro uoste, galima rinktis iš daugelio kavinių, greitojo maisto užkandinių, prancūzų, Azijos virtuvių ir kt.

Valiutos keitimas Honkongo oro uoste

Honkongo oro uoste rasite kelias grupės Global Exchange valiutos keityklas, kuriose galite išsikeisti savo valiutą.

Viešbučiai netoli Honkongo oro uosto

Trumpai paėję arba oro uosto autobusu pavažiavę nuo oro uosto rasite kelis viešbučius. Jei nuspręsite apsilankyti mieste, viešbučių ir apgyvendinimo vietų rasite šiek tiek pavažiavę nuo oro uosto.

Lankytinos vietos šalia Honkongo oro uosto

 • Lantau valstybinis parkas
 • Lantau takas
 • Gondolinio keltuvo maršrutas „Ngong Ping 360“
 • Tian Tan Budos paminklas
 • Išminties takas

Daugiau informacijos apie Honkongo oro uostą (HKG) žr. čia.

Facebook
Instagram
Twitter

Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Akcijos nuolaida taikoma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Pasiūlymų kiekis ribotas. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.