Перейти до основного вмісту
Uber
Uber

Аеропорт Берлін-Тегель (TXL)

Незалежно від того, чи прямуєте ви з аеропорту Берлін у центр міста, чи з центру міста в аеропорт Берлін, на Uber можна розраховувати.

Zufahrt zum Flughafen Tegel, 13405 Berlin, Німеччина
+49 30-60-91-11-50

Сучасний спосіб подорожувати

Замовлення поїздок по всьому світу

Натисніть кнопку та замовте поїздку в більш ніж 500 основних аеропортах.

Почувайтеся наче місцевий житель

Довіртеся додатку та водію, і вам не доведеться самостійно пересуватися в незнайомому місті.

Почувайтеся як удома з Uber

Улюблені функції, зокрема оновлення цін у реальному часі та безготівкова оплата, доступні, навіть якщо ви в незнайомому місті.

Розрахунок вартості в Uber

Вартість поїздки вказується лише орієнтовно та може змінюватися через знижки, затримки на дорозі чи інші фактори. Можуть застосовуватися сталі та мінімальні тарифи. Фактична ціна може змінюватися.

Як здійснювати поїздки

 • UberX1-4

  Affordable, everyday rides

 • UberXL1-6

  Доступні поїздки до 6 пасажирів

 • ТАКСІ1-4

  Таксі, які не треба ловити

 • Taxi Van1-8

  Таксі, які не треба ловити

Як замовити поїздку з Uber в аеропорту

Щоб замовити поїздку, відкрийте додаток

Коли будете готові вийти, відкрийте додаток і замовте поїздку. Виберіть варіант відповідно до кількості пасажирів і розміру багажу.

Виконайте вказівки в додатку

Ви отримаєте вказівки щодо місця посадки безпосередньо в додатку. Крім того, в аеропортах можуть бути вказівники.

Чекайте на водія

Прямуйте до зазначеного в додатку місця посадки. Зверніть увагу: місце посадки не завжди розташовано поруч із найближчим виходом. Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Відомості про аеропорт TXL

Wi-Fi в аеропорту Тегель

Free wifi is available 24/7 at TXL Airport, so connecting from your laptop, tablet, or mobile device is easy. Just access the hotspot and accept the terms and conditions, and you'll be online in no time.

Паркування в аеропорту Берлін-Тегель

Аеропорт Берлін-Тегель має більш ніж 2500 місць для паркування. В аеропорту є багатоповерховий паркінг для довготривалого паркування, а також короткотривалі парковки для висадок і посадок.

Зберігання багажу в аеропорту Тегель

Якщо у вас коротка пересадка або ви бажаєте прогулятися містом, пункти зберігання багажу в аеропорту Берлін дають змогу зберігати багаж погодинно або поденно. Крім того, у центрі обслуговування термінала A є поштове відділення та стійка пакування багажу.

Поширені запитання від користувачів

Сервіс Uber доступний в аеропорту Берлін-Тегель, тож ви можете замовити комфортну та зручну поїздку куди завгодно.

Дізнайтеся відомості про місце посадки в додатку Uber після замовлення поїздки.

Навіть якщо поїздка недовга, тарифи Uber в аеропорт Тегель і звідти залежать від тривалості поїздки, дорожніх умов та інших чинників. Щоб дізнатися приблизну вартість поїздки з Uber, перегляньте розрахунок вартості.

Посадка залежить від часу доби, кількості водіїв на лінії та інших чинників.

Додаткові відомості

Їдете в інший аеропорт?

Поїздки в більш ніж 500 аеропортів по всьому світу.
Знайти аеропорт

Відомості про термінали аеропорту Берлін-Тегель

Uber – ідеальний варіант для поїздок до аеропорту Берлін-Тегель або звідти. Берлін-Тегель посідає четверте місце за пасажирообігом у Німеччині – він обслуговує понад 20 мільйонів пасажирів щороку. Аеропорт розташовано приблизно за 8 кілометрів (5 миль) на північ від центру Берліна, тож він дуже зручний для подорожніх, що прибувають до столиці Німеччини або залишають її. Аеропорт обслуговує кілька міських агломерацій Європи, а також декілька міжконтинентальних маршрутів.

Термінали аеропорту Берлін-Тегель

Аеропорт Берлін-Тегель має 3 пасажирські термінали: термінал A/B, термінал C та термінал D. Хоча нижній поверх зони прибуття в терміналі D називається терміналом E, він не вважається окремим терміналом. У терміналах аеропорту Берлін-Тегель доступно багато різноманітних послуг, як-от спальні кабіни, камери схову та поштове відділення. З аеропорту Берлін-Тегель відправляються рейси багатьох авіаліній, зокрема:

 • Aer Lingus
 • Croatian Airlines
 • easyJet
 • Turkish Airlines

Ресторани в аеропорту Берлін-Тегель

Якщо вам потрібно швидко підзарядитися кофеїном перед ранковим рейсом або ви хочете ще разочок поласувати стравами справжньої німецької кухні, в аеропорту Берлін-Тегель на вас чекає широкий вибір ресторанів.

Пересування в аеропорту Берлін-Тегель

До аеропорту Берлін-Тегель можна швидко та зручно доїхати кількома автобусами та поїздами. Наприклад, безпосередньо поруч із терміналом A/B є чотири зупинки транспортної компанії BVG, а поряд із терміналом E зупиняється автобус до Дрездена. Крім того, в аеропорту Берлін-Тегель працює багато компаній з автопрокату. Їх послуги доступні в центрі прокату автомобілів на нижньому поверсі аеропорту біля термінала E.

Розваги та послуги в аеропорту Берлін-Тегель

Шукаєте одяг, техніку або книжки? У магазинах аеропорту Берлін-Тегель ви знайдете все необхідне, щоб приємно провести час за покупками перед рейсом. Магазини безмитної торгівлі ідеально підійдуть для того, щоб підібрати подарунки для друзів і родичів, а в туристичних магазинах можна придбати все необхідне для довгої подорожі.

Зали відпочинку в аеропорту Берлін-Тегель

Різноманітні зали в аеропорту Берлін-Тегель ідеально підійдуть для роботи та відпочинку. Зала Lufthansa – чудове місце, щоб перепочити від звичної аеропортової метушні, а в залі C-Lounge на вас чекають різноманітні напої, міжнародні газети та доступ до Wi-Fi. Якщо вам потрібно попрацювати перед рейсом, зали аеропорту Берлін-Тегель до ваших послуг.

Готелі біля аеропорту Берлін-Тегель

Потрібно десь переночувати або зняти номер на кілька днів? Біля аеропорту Берлін-Тегель ви знайдете багато різноманітних готелів: від бюджетних до дорогих. Ви можете відпочити після рейсу в одному з них або проїхатися до центру Берліна, де у вас буде ще більше вибору.

Цікаві місця біля аеропорту Берлін-Тегель

Якщо у вас є трохи часу перед пересадкою, неподалік від аеропорту Берлін-Тегель можна знайти багато цікавих місць. Ви можете швидко дістатися центру Берліна, замовивши поїздку з Uber, тож чому б не здійснити коротку екскурсію містом? Ось кілька відомих історичних пам’яток, які варто відвідати:

 • Бранденбурзькі ворота
 • Палац Шарлоттенбург
 • Чекпойнт-Чарлі
 • Рейхстаг

Дізнатися більше про аеропорт Берлін-Тегель можна тут.

Facebook
Instagram
Твіттер