Перейти до основного вмісту

Міжнародний аеропорт Сан-Франциско (sfo)

Шукаєте альтернативу традиційному шатлу Аеропорт Сан-Франциско чи таксі? Потрібно доїхати з аеропорту SFO до Напи або з Кремнієвої долини до аеропорту? Дістаньтеся до місця призначення без жодних клопотів завдяки додатку Uber. Замовте поїздку до або з аеропорту SFO одним натисненням кнопки.

Сан-Франциско, Каліфорнія 94128
+1 650-821-8211

Заздалегідь зарезервуйте поїздку з Uber (Міжнародний аеропорт Сан-Франциско)

Виконайте все заплановане на сьогодні, зарезервувавши поїздку з Uber до аеропорту Міжнародний аеропорт Сан-Франциско. Замовте поїздку щонайбільше за 30 днів до рейсу в будь-який час і день року.
Місце призначення
Виберіть дату й час

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/07/02.

Резерв може бути недоступним у вашому місці посадки

Сучасний спосіб подорожувати

Замовлення поїздок по всьому світу

Tap a button now and get airport transportation at more than 600 major hubs.

Почувайтеся наче місцевий житель

Довіртеся додатку та водію, і вам не доведеться самостійно пересуватися в незнайомому місті.

Почувайтеся як удома з Uber

Улюблені функції, зокрема оновлення цін у реальному часі та безготівкова оплата, доступні, навіть якщо ви в незнайомому місті.

Варіанти поїздок у районі

 • UberX

  1-4

  Доступні повсякденні поїздки

 • UberXL

  1-6

  Доступні поїздки до 6 пасажирів

 • Comfort

  1-4

  Новіші автомобілі з більшим простором для ніг

1/3

Посадка: Аеропорт Сан-Франциско (SFO)

Замовляйте поїздку, коли будете готові вирушити

Виберіть варіант поїздки відповідно до кількості пасажирів і розміру багажу.

Якщо ви замовляєте поїздку UberX, UberPool або Express Pool у терміналах 1-3, дотримуйтеся вказівок навігації аеропорту до 5-го рівня паркінгу.

Якщо ви замовили Uber Comfort, UberXL, Select, Black, Black SUV, WAV або будь-яку іншу послугу із Міжнародного терміналу, то водій може забрати вас біля тротуару зони відправлень.

Чекайте водія у визначеному місці посадки

Посадки UberX, UberPool, Express Pool у терміналах 1–3 здійснюються на 5-му рівні паркінгу термінала для внутрішніх рейсів, а інші посадки в терміналах 1–3 – на платформі на рівні зони відправлення (2-й поверх, термінал для внутрішніх рейсів).

Посадка для поїздок Comfort, XL і Select здійснюється біля тротуару з 20  листопада 2019 року. Після цього ці сервіси більше не здійснюватимуть посадку на 5-му рівні паркінгу.

Усі посадки в терміналі для міжнародних рейсів здійснюються на 2-ій платформі на рівні зони відправлення (3-й поверх, термінал для міжнародних рейсів).

Підтвердьте своє місцезнаходження

Якщо ви замовляєте поїздку, перебуваючи на паркінгу термінала для внутрішніх рейсів, ви можете вказати літеру секції, щоб водієві було легше вас знайти. У Терміналі 1 розташовані секції B1–3, C1–3. У Терміналі 2 розташовані секції D1–6 та E1–3 F. У терміналі 3 розташовані секції F1–6 і F/G 1–3.

Якщо ви замовляєте поїздку з тротуару (за умови, що це поїздка Comfort, XL, Select, Black, Black SUV), ви можете ввести номер термінала й виходу, щоб водій знав, де вас шукати.

Карта: Аеропорт Сан-Франциско

Термінали 1–3 призначено для внутрішніх рейсів, а зони A і G – для міжнародних. Від трьох критих стоянок можна дістатися терміналів за допомогою потяга AirTrain і переходу.

Поширені запитання від користувачів

 • Так. Натисніть тут, щоб переглянути список аеропортів по всьому світу, у яких можна замовити поїздку з Uber.

 • Вартість поїздки з Uber до аеропорту SFO (або звідти) залежить від кількох факторів, зокрема типу поїздки, її орієнтовної відстані та тривалості, дорожніх зборів і поточного попиту.

  Якщо вказати місце посадки та місце призначення, перш ніж замовити поїздку, угорі додатка Uber відобразиться її приблизна вартість. Після замовлення поїздки ви побачите фактичну вартість на основі поточних факторів.

 • Місце посадки може залежати від типу поїздки та розміру аеропорту. Дотримуйтесь інструкцій у додатку, щоб дістатися місця зустрічі водія. Крім того, ви можете дотримуватися вказівників, що ведуть до спеціальних зон посадки для спільних поїздок в аеропорту.

  Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

 • Код аеропорту SFO означає "Сан-Франциско". Літера O, імовірно, відповідає останній літері назви міста.

Додаткові відомості

Співпрацюєте з Uber?

Дізнайтеся, як покращити поїздки в аеропорт і звідти: де забирати клієнтів, як дотримуватися місцевих правил і норм тощо.

Їдете в інший аеропорт?

Поїздки в більш ніж 600 аеропортів і звідти по всьому світу.

Інформація для відвідувачів аеропорту SFO

Міжнародний аеропорт Сан-Франциско (SFO) є найбільшим аеропортом у Північній Каліфорнії. Аеропорт розташовано за 15 миль (24 кілометри) на південь від центру Сан-Франциско. Це робить його зручним варіантом для людей, які подорожують у місто або звідти. За ідеальних дорожніх умов з центру Сан-Франциско до аеропорту можна дістатися на автомобілі за 30 хвилин.

Термінали аеропорту SFO

Аеропорт SFO має 4 термінали: 1, 2, 3 та міжнародний термінал аеропорту Сан-Франциско, який має зони посадки A і G. У всіх терміналах розташовано зали очікування. Нижче наведено відомості, які допоможуть спланувати поїздку.

Термінал 1 аеропорту SFO

 • Delta
 • Frontier
 • Southwest
 • Delta Sky Club

Термінал 2 аеропорту SFO

 • Alaska
 • American
 • American Airlines Admirals Club

Термінал 3 аеропорту SFO

 • United
 • Зала очікування American Express Centurion
 • United Club (3)

Міжнародний термінал аеропорту SFO

Посадка на міжнародні рейси в аеропорту SFO здійснюється в зонах A і G. Для пасажирів аеропорту SFO доступно більш ніж 45 міжнародних безпосадкових рейсів від 39 міжнародних авіаліній. Міжнародний термінал має більш ніж 10 зал очікування, зокрема залу Air France–KLM і Virgin Atlantic Clubhouse.

Ресторани в аеропорту SFO

На території аеропорту Сан-Франциско є більш ніж 60 закладів харчування, зокрема бари, кафе та ресторани з обслуговуванням. Для мандрівників, які бажають поїсти перед проходженням контролю на авіабезпеку, доступний фуд-корт у головній залі, розташований поруч із зоною посадки A міжнародного термінала. Після контролю на авіабезпеку пасажири можуть придбати легкі закуски чи їжу на винос у зоні з магазинами термінала 2 поруч із зоною посадки D. Інший фуд-корт аеропорту Сан-Франциско розташований у терміналі 3 поруч із виходами на посадку 80–90.

Пересування в аеропорту SFO

Монорейковий потяг, AirTrain, в аеропорту SFO безкоштовно перевозить пасажирів, поєднуючи всі термінали та парковки. У терміналах 1, 2 та 3 станція AirTrain розташована на проміжному рівні (рівні 3) навпроти критого переходу. Дістатися станції AirTrain із міжнародного термінала аеропорту Сан-Франциско можна на рівні 4. Потяг цілодобово пересувається 2 лініями, червоною та блакитною, і відправляється зі станцій кожні 4 хвилини. Крім того, AirTrain з’єднано з метрополітеном затоки Сан-Франциско (BART) – регіональною системою громадського транспорту – на станції "Парковка G AirTrain/BART".

Розваги та послуги в аеропорту SFO

Серед цікавих місць аеропорту Сан-Франциско є музей і бібліотека, де проходять виставки експонатів мистецтва, історії авіації, місцевої культури та науки. Діти можуть скористатись інтерактивними дослідницькими зонами в зоні посадки D термінала 2 та зонах посадки E та F термінала 3. У всіх терміналах аеропорту SFO є спа-салони.

Обмін валют в аеропорту SFO

Пункти та автомати для обміну валют розташовані на території міжнародного термінала аеропорту SFO. Головний офіс розташовано поруч із входом 5.

Готелі поблизу аеропорту SFO

Якщо у вас пересадка в аеропорту SFO, справи неподалік або рейс затримується на ніч, до ваших послуг більш ніж 50 готелів та інших варіантів проживання.

Цікаві місця біля аеропорту SFO

 • Острів Алькатрас
 • Рибацька пристань
 • Міст "Золота Брама"
 • Виноробний регіон, округ Напа та Сонома

Facebook
Instagram
Твіттер

На цій сторінці наведено інформацію зі сторонніх сайтів, які не контролюються Uber. Відомості можуть періодично змінюватися чи оновлюватися. Будь-яку інформацію на цій сторінці, яка не стосується безпосередньо компанії Uber або її діяльності, наведено лише для довідки. У жодному разі цю інформацію не можна використовувати, пояснювати або розглядати для надання будь-яких гарантій, явних або неявних. Деякі функції та вимоги залежать від країни, регіону та міста. Знижка за промокодом дійсна лише для нових користувачів. Цей промокод не поширюється на інші пропозиції або чайові. Пропозиція обмежена. Пропозиція та умови можуть змінюватися.