Перейти до основного вмісту
Uber
Uber

Міжнародний аеропорт Сан-Франциско (SFO)

Потрібно доїхати з аеропорту SFO до Напи або з Кремнієвої долини до аеропорту? Замовляйте поїздку в будь-який час.

San Francisco, CA 94128
+1 650-821-8211

Сучасний спосіб подорожувати

Замовлення поїздок по всьому світу

Натисніть кнопку та замовте поїздку в більш ніж 500 головних аеропортах.

Почувайтеся наче місцевий житель

Довіртеся додатку та водію, і вам не доведеться самостійно пересуватися в незнайомому місті.

Почувайтеся як удома з Uber

Улюблені функції, зокрема оновлення цін у реальному часі та безготівкова оплата, доступні, навіть якщо ви в незнайомому місці.

Розрахунок вартості в Uber

Вартість поїздки вказується лише орієнтовно та може змінюватися через знижки, затримки на дорозі чи інші фактори. Можуть застосовуватися сталі та мінімальні тарифи. Фактична ціна може змінюватися.

Знижка до 15 дол. США

Отримайте знижку 5 дол. США на перші три поїздки. Використайте промокод NEWRIDER15. Промокод діє протягом 30 днів після застосування в обліковому записі Uber.

Знижка до 15 дол. США

Отримайте знижку 5 дол. США на перші три поїздки. Використайте промокод NEWRIDER15. Промокод діє протягом 30 днів після застосування в обліковому записі Uber.

Як здійснювати поїздки

 • UberX1-4

  Доступні повсякденні поїздки

 • UberX garage pickup1-4

  Доступні повсякденні поїздки

 • Comfort1-4

  Newer cars with extra legroom

 • Pool1-2

  Спільні поїздки – найнижча ціна

Як замовити поїздку в аеропорту SFO

Замовляйте поїздку, коли будете готові вирушити

Виберіть варіант поїздки відповідно до кількості пасажирів і розміру багажу.

Коли ви замовляєте поїздку UberPool або Express Pool у терміналах 1–3, потрібно пройти через криті переходи до 5-го рівня паркінгу термінала для внутрішніх рейсів. Замовляйте поїздки, лише коли дістанетеся критої стоянки.

Очікуйте водія у визначеному місці посадки

Посадки UberPool і Express Pool у терміналах 1–3 здійснюються на 5-му рівні паркінгу термінала для внутрішніх рейсів, а інші посадки – на узбіччі на рівні відправлення (2-й поверх, термінал для внутрішніх рейсів).

Усі посадки в терміналі для міжнародних рейсів, зокрема посадки UberPool і Express Pool, здійснюються на 2-му узбіччі на рівні відправлення (3-й поверх, термінал для міжнародних рейсів).

Підтвердьте місцезнаходження

Введіть номери термінала й виходу, щоб водій знав, де вас чекати.

Якщо ви замовляєте поїздку UberPool або Express Pool у терміналах 1–3, то можете натомість ввести літеру секції (B, D або F).

Карта: SFO

Термінали 1–3 призначено для внутрішніх рейсів, а зони A і G – для міжнародних. Від трьох критих стоянок можна дістатися терміналів за допомогою потяга AirTrain і переходу.

Поширені запитання від користувачів

Так. Натисніть тут, щоб переглянути список аеропортів по всьому світу, у яких можна замовити поїздку з Uber.

Вартість поїздки з Uber до аеропорту SFO (або звідти) залежить від кількох факторів, зокрема типу поїздки, її орієнтовної відстані та тривалості, дорожніх зборів і поточного попиту.

Якщо вказати місце посадки та місце призначення, перш ніж замовити поїздку, угорі додатка Uber відобразиться її приблизна вартість. Після замовлення поїздки ви побачите фактичну вартість на основі поточних факторів.

Місце посадки може залежати від типу поїздку та розміру аеропорту. Дотримуйтесь інструкцій у додатку, щоб дійти до місця зустрічі з водієм. Крім того, ви можете дотримуватися вказівників, що ведуть до спеціальних зон посадки для спільних поїздок.

Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Код аеропорту SFO означає "Сан-Франциско". Літера O, імовірно, відповідає останній літері назви міста.

Додаткові відомості

Співпрацюєте з Uber?

Дізнайтеся, як покращити поїздки в аеропорт і звідти: де забирати клієнтів, як дотримуватися місцевих правил і норм тощо.

Їдете в інший аеропорт?

Поїздки в більш ніж 500 аеропортів по всьому світу.

Інформація для відвідувачів аеропорту SFO

Міжнародний аеропорт Сан-Франциско (SFO) є найбільшим аеропортом у Північній Каліфорнії. Аеропорт розташовано за 15 миль (24 кілометри) на південь від центру Сан-Франциско. Це робить його зручним варіантом для людей, які подорожують у місто або звідти. За ідеальних дорожніх умов з центру Сан-Франциско до аеропорту можна дістатися на автомобілі за 30 хвилин.

Термінали аеропорту SFO

Аеропорт SFO має 4 термінали: 1, 2, 3 та міжнародний термінал аеропорту Сан-Франциско, який має зони посадки A і G. У всіх терміналах розташовано зали очікування. Нижче наведено відомості, які допоможуть спланувати поїздку.

Термінал 1 аеропорту SFO

 • Delta
 • Frontier
 • Southwest
 • Delta Sky Club

Термінал 2 аеропорту SFO

 • Alaska
 • American
 • American Airlines Admirals Club

Термінал 3 аеропорту SFO

 • United
 • Зала очікування American Express Centurion
 • United Club (3)

Міжнародний термінал аеропорту SFO

Посадка на міжнародні рейси в аеропорту SFO здійснюється в зонах A і G. Для пасажирів аеропорту SFO доступно більш ніж 45 міжнародних безпосадкових рейсів від 39 міжнародних авіаліній. Міжнародний термінал має більш ніж 10 зал очікування, зокрема Залу Air France–KLM і Virgin Atlantic Clubhouse.

Ресторани в аеропорту SFO

На території аеропорту Сан-Франциско є більш ніж 60 закладів харчування, зокрема бари, кафе та ресторани з обслуговуванням. Для мандрівників, які бажають поїсти перед проходженням контролю на авіабезпеку, доступний фуд-корт у головній залі, розташований поруч із зоною посадки A міжнародного термінала. Після контролю на авіабезпеку пасажири можуть придбати легкі закуски чи їжу на винос у зоні з магазинами термінала 2 поруч із зоною посадки D. Інший фуд-корт аеропорту Сан-Франциско розташований у терміналі 3 поруч із виходами на посадку 80–90.

Пересування в аеропорту SFO

Монорейковий потяг, AirTrain, в аеропорту SFO безкоштовно перевозить пасажирів, поєднуючи всі термінали та парковки. У терміналах 1, 2 та 3 станція AirTrain розташована на проміжному рівні та рівні 3 навпроти критого переходу. Дістатися станції AirTrain із міжнародного термінала аеропорту Сан-Франциско можна на рівні 4. Потяг цілодобово пересувається 2 лініями, червоною та блакитною, і відправляється зі станцій кожні 4 хвилини. Крім того, AirTrain з’єднано з метрополітеном затоки Сан-Франциско (BART) – регіональною системою громадського транспорту – на станції "Парковка G AirTrain/BART".

Розваги та послуги в аеропорту SFO

Серед цікавих місць аеропорту Сан-Франциско є музей і бібліотека, де проходять виставки експонатів мистецтва, історії авіації, місцевої культури та науки. Діти можуть скористатись інтерактивними дослідницькими зонами в зоні посадки D термінала 2 та зонах посадки E та F термінала 3. У всіх терміналах аеропорту SFO є спа-салони.

Обмін валют в аеропорту SFO

Пункти та автомати для обміну валют розташовані на території міжнародного термінала аеропорту SFO. Головний офіс розташовано поруч із входом 5.

Готелі поблизу аеропорту SFO

Якщо у вас пересадка в аеропорту SFO, справи неподалік або рейс затримується на ніч, до ваших послуг більш ніж 50 готелів та інших варіантів проживання.

Цікаві місця біля аеропорту SFO

 • Острів Алькатрас
 • Рибацька пристань
 • Міст "Золота Брама"
 • Виноробний регіон, округ Напа та Сонома

Дізнатися більше про аеропорт SFO можна тут.

Facebook
Instagram
Твіттер