Перейти до основного вмісту
Uber
Uber

Міжнародний аеропорт Ролі-Дарем (RDU)

Потрібно доїхати з аеропорту RDU до Художнього музею Північної Кароліни або з центру Дарема до аеропорту? Uber до ваших послуг.

2400 John Brantley Boulevard, Morrisville, NC 27560
+1 919-840-2123

Сучасний спосіб подорожувати

Замовлення поїздок по всьому світу

Натисніть кнопку та замовте поїздку в більш ніж 500 основних аеропортах.

Почувайтеся наче місцевий житель

Довіртеся додатку та водію, і вам не доведеться самостійно пересуватися в незнайомому місті.

Почувайтеся як удома з Uber

Улюблені функції, зокрема оновлення цін у реальному часі та безготівкова оплата, доступні, навіть якщо ви в незнайомому місті.

Розрахунок вартості в Uber

Вартість поїздки вказується лише орієнтовно та може змінюватися через знижки, затримки на дорозі чи інші фактори. Можуть застосовуватися сталі та мінімальні тарифи. Фактична ціна може змінюватися.

Знижка до 15 дол. США

Отримайте знижку 5 дол. США на перші три поїздки. Використайте промокод NEWRIDER15. Промокод діє протягом 30 днів після застосування в обліковому записі Uber.

Зареєструватися як пасажир

Як здійснювати поїздки

 • UberX1-4

  Affordable, everyday rides

 • Comfort1-4

  Newer cars with extra legroom

 • UberXL1-6

  Доступні поїздки до 6 пасажирів

 • Select1-4

  Надкомфортні повсякденні поїздки

Як замовити поїздку в аеропорту RDU

Замовте, коли будете готові вийти

Виберіть варіант поїздки відповідно до кількості пасажирів і розміру багажу.

Вийдіть на рівні зони прибуття

Якщо ви в терміналі 1, вийдіть із зони отримання багажу та прямуйте до зони посадки 1. Якщо ви в терміналі 2, вийдіть із зони отримання багажу та прямуйте до зони 17. Саме тут усі водії-партнери Uber зустрічають клієнтів в аеропорту RDU.

Зустріньте водія на узбіччі

Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток, щоб підтвердити своє місцезнаходження.

Карта: Аеропорт RDU

Міжнародний аеропорт Ролі-Дарем має 2 термінали та 3 зали очікування. Термінал 2 має 4 виходи на посадку на міжнародні рейси.

Поширені запитання від користувачів

Так. Натисніть тут, щоб переглянути список аеропортів по всьому світу, у яких можна замовити поїздку з Uber.

Вартість поїздки з Uber до аеропорту RDU (або звідти) залежить від кількох факторів, зокрема типу поїздки, її орієнтовної відстані та тривалості, дорожніх зборів і поточного попиту.

Якщо вказати місце посадки та місце призначення, перш ніж замовити поїздку, угорі додатка Uber відобразиться її приблизна вартість. Після замовлення поїздки ви побачите фактичну вартість на основі поточних факторів.

Місце посадки може залежати від типу поїздки та розміру аеропорту. Дотримуйтесь інструкцій у додатку, щоб дістатися місця зустрічі водія. Крім того, ви можете дотримуватися вказівників, що ведуть до спеціальних зон посадки для спільних поїздок в аеропорту.

Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Додаткові відомості

Співпрацюєте з Uber?

Дізнайтеся, як покращити поїздки в аеропорт і звідти: де забирати клієнтів, як дотримуватися місцевих правил і норм тощо.

Їдете в інший аеропорт?

Поїздки в більш ніж 500 аеропортів по всьому світу.

Інформація для відвідувачів аеропорту RDU

Міжнародний аеропорт Ролі-Дарем (RDU) посідає 39-те місце серед аеропортів у США за пасажирообігом, обслуговуючи більш ніж 11 мільйонів подорожніх щороку. Аеропорт RDU розташовано в окрузі Вейк, Північна Кароліна, за 14 миль (23 кілометри) або 20 хвилин їзди (за ідеальних дорожніх умов) до центру Ролі, столиці штату, і міста Дарем.

Термінали аеропорту RDU

Аеропорт RDU має 2 пасажирські термінали, термінал 1 і 2, а також 45 виходів на посадку. Зали очікування аеропорту RDU розташовано в терміналі 2. Нижче наведено відомості, які допоможуть спланувати поїздку.

Термінал 1 аеропорту RDU

 • Southwest

Термінал 2 аеропорту RDU

 • Air Canada
 • Alaska
 • Allegiant
 • American
 • Delta
 • Frontier
 • JetBlue
 • United
 • American Airlines Admirals Club
 • Delta Sky Club
 • Зала очікування USO

Міжнародний термінал аеропорту RDU

Посадка на міжнародні рейси в аеропорту RDU здійснюється в терміналі 2. Аеропорт RDU здійснює 8 міжнародних безпосадкових рейсів.

Ресторани в аеропорту RDU

До послуг відвідувачів аеропорту RDU більш ніж 20 закладів харчування, зокрема бари, кафе з їжею на винос і ресторани з обслуговуванням. В обох терміналах аеропорту RDU є заклади з їжею та напоями.

Пересування в аеропорту RDU

Термінали не поєднано зі сторони злітно-посадкових смуг. Пасажири, яким потрібно дістатись іншого термінала, можуть скористатись автобусом аеропорту RDU або траволатором через криту парковку між терміналами.

Розваги та послуги в аеропорту RDU

В аеропорту Ролі-Дарем є різноманітні розваги та цікаві місця, як-от художня виставка з постійними й тимчасовими експонатами по всій території аеропорту. Спа-салони розташовано в терміналі 1 поруч із виходом на посадку A7 і терміналі 2 поруч із виходом на посадку C3.

Обмін валют в аеропорту RDU

У терміналі 2 аеропорту RDU є пункти обміну валют, розташовані в зоні продажу квитків і поруч із зоною отримання багажу.

Готелі поблизу аеропорту RDU

Якщо у вас пересадка в аеропорту RDU, справи неподалік або рейс затримується на ніч, до ваших послуг більш ніж 20 готелів та інших варіантів проживання.

Цікаві місця біля аеропорту RDU

 • Планетарій у Чапел-Гілл
 • Музеї історії та мистецтва в Ролі
 • Університети дослідницького трикутника
 • Озеро Джонсон

Дізнатися більше про аеропорт RDU можна тут.

Facebook
Instagram
Твіттер