Перейти до основного вмісту

Міжнародний аеропорт Ролі-Дарем (rdu)

Шукаєте альтернативу традиційному шатлу Аеропорт "Ролі" чи таксі? Куди би ви не прямували – з аеропорту RDU до Художнього музею Північної Кароліни або з центру Дарема в аеропорт RDU, – ви завжди можете розраховувати на добре знайомий вам додаток Uber. Замовте поїздку до або з аеропорту RDU одним натисненням кнопки.

2400 John Brantley Boulevard, Morrisville, NC 27560
+1 919-840-2123

Заздалегідь зарезервуйте поїздку з Uber (Міжнародний аеропорт Ролі-Дарем)

Виконайте все заплановане на сьогодні, зарезервувавши поїздку з Uber до аеропорту Міжнародний аеропорт Ролі-Дарем. Замовте поїздку щонайбільше за 30 днів до рейсу в будь-який час і день року.
Місце призначення
Виберіть дату й час

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/07/02.

Резерв може бути недоступним у вашому місці посадки

Сучасний спосіб подорожувати

Замовлення поїздок по всьому світу

Натисніть кнопку та замовте поїздку з більш ніж 500 основних аеропортів.

Почувайтеся наче місцевий житель

Довіртеся додатку та водію, і вам не доведеться самостійно пересуватися в незнайомому місті.

Почувайтеся як удома з Uber

Улюблені функції, зокрема оновлення цін у реальному часі та безготівкова оплата, доступні, навіть якщо ви в незнайомому місті.

Варіанти поїздок у районі

 • GoWake NE

  1-2

  Same day trips by GoWake SmartRide

 • UberX

  1-4

  Доступні поїздки на кожен день

 • Comfort

  1-4

  Новіші автомобілі з більшим простором для ніг

 • UberXL

  1-6

  Доступні поїздки до 6 пасажирів

 • Uber Green

  1-4

  Eco-Friendly

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • Connect

  1-4

  Send packages to friends & family

1/7

Посадка: Аеропорт "Ролі" (RDU)

Щоб замовити поїздку, відкрийте додаток

Коли будете готові, відкрийте додаток Uber і замовте поїздку до місця призначення. Виберіть варіант поїздки для аеропорту RDU відповідно до кількості пасажирів і розміру багажу.

Вийдіть на рівні зони прибуття

Ви отримаєте вказівки щодо місць посадки в аеропорту "Ролі-Дарем" безпосередньо в додатку. Якщо ви в Терміналі 1, вийдіть із зони отримання багажу та прямуйте до Зони посадки пасажирів 1. Якщо ви в Терміналі 2, вийдіть із зони отримання багажу та прямуйте до Зони 17. Крім того, в аеропорту "Ролі-Дарем" можуть бути наявні ознакування місць посадки для спільних поїздок.

Чекайте на водія

Прямуйте до зазначеного в додатку місця посадки в аеропорту RDU. Зверніть увагу: місце посадки не завжди розташоване поруч із найближчим виходом. У додатку буде вказано ім’я водія, номерний знак і колір автомобіля. Перевірте відомості про поїздку, перш ніж сісти в автомобіль. Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Карта: Аеропорт "Ролі"

Міжнародний аеропорт Ролі-Дарем має 2 термінали та 3 зали очікування. Термінал 2 має 4 виходи на посадку на міжнародні рейси.

Поширені запитання від користувачів

 • Так. Натисніть тут, щоб переглянути список аеропортів по всьому світу, у яких можна замовити поїздку з Uber.

 • Вартість поїздки з Uber до аеропорту RDU (або звідти) залежить від кількох факторів, зокрема типу поїздки, її орієнтовної відстані та тривалості, дорожніх зборів і поточного попиту.

  Якщо вказати місце посадки та місце призначення, перш ніж замовити поїздку, угорі додатка Uber відобразиться її приблизна вартість. Після замовлення поїздки ви побачите фактичну вартість на основі поточних факторів.

 • Місце посадки може залежати від типу поїздки та розміру аеропорту. Дотримуйтесь інструкцій у додатку, щоб дістатися місця зустрічі водія. Крім того, ви можете дотримуватися вказівників, що ведуть до спеціальних зон посадки для спільних поїздок в аеропорту.

  Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Додаткові відомості

Співпрацюєте з Uber?

Дізнайтеся, як покращити поїздки в аеропорт і звідти: де забирати клієнтів, як дотримуватися місцевих правил і норм тощо.

Їдете в інший аеропорт?

Поїздки в більш ніж 600 аеропортів і звідти по всьому світу.

Інформація для відвідувачів аеропорту RDU

Міжнародний аеропорт Ролі-Дарем (RDU) посідає 39-те місце серед аеропортів у США за пасажирообігом, обслуговуючи більш ніж 11 мільйонів подорожніх щороку. Аеропорт RDU розташовано в окрузі Вейк, Північна Кароліна, за 14 миль (23 кілометри) або 20 хвилин їзди (за ідеальних дорожніх умов) до центру Ролі, столиці штату, і міста Дарем.

Термінали аеропорту RDU

Аеропорт RDU має 2 пасажирські термінали, термінал 1 і 2, а також 45 виходів на посадку. Зали очікування аеропорту RDU розташовано в терміналі 2. Нижче наведено відомості, які допоможуть спланувати поїздку.

Термінал 1 аеропорту RDU

 • Southwest

Термінал 2 аеропорту RDU

 • Air Canada
 • Alaska
 • Allegiant
 • American
 • Delta
 • Frontier
 • JetBlue
 • United
 • American Airlines Admirals Club
 • Delta Sky Club
 • Зала очікування USO

Міжнародний термінал аеропорту RDU

Посадка на міжнародні рейси в аеропорту RDU здійснюється в терміналі 2. Аеропорт RDU здійснює 8 міжнародних безпосадкових рейсів.

Ресторани в аеропорту RDU

До послуг відвідувачів аеропорту RDU більш ніж 20 закладів харчування, зокрема бари, кафе з їжею на винос і ресторани з обслуговуванням. В обох терміналах аеропорту RDU є заклади з їжею та напоями.

Пересування в аеропорту RDU

Термінали не поєднано зі сторони злітно-посадкових смуг. Пасажири, яким потрібно дістатись іншого термінала, можуть скористатись автобусом аеропорту RDU або траволатором через криту парковку між терміналами.

Розваги та послуги в аеропорту RDU

В аеропорту Ролі-Дарем є різноманітні розваги та цікаві місця, як-от художня виставка з постійними й тимчасовими експонатами по всій території аеропорту. Спа-салони розташовано в терміналі 1 поруч із виходом на посадку A7 і терміналі 2 поруч із виходом на посадку C3.

Обмін валют в аеропорту RDU

У терміналі 2 аеропорту RDU є пункти обміну валют, розташовані в зоні продажу квитків і поруч із зоною отримання багажу.

Готелі поблизу аеропорту RDU

Якщо у вас пересадка в аеропорту RDU, справи неподалік або рейс затримується на ніч, до ваших послуг більш ніж 20 готелів та інших варіантів проживання.

Цікаві місця біля аеропорту RDU

 • Планетарій у Чапел-Гілл
 • Музеї історії та мистецтва в Ролі
 • Університети дослідницького трикутника
 • Озеро Джонсон

Дізнатися більше про аеропорт RDU можна тут.

Facebook
Instagram
Твіттер

На цій сторінці наведено інформацію зі сторонніх сайтів, які не контролюються Uber. Відомості можуть періодично змінюватися чи оновлюватися. Будь-яку інформацію на цій сторінці, яка не стосується безпосередньо компанії Uber або її діяльності, наведено лише для довідки. У жодному разі цю інформацію не можна використовувати, пояснювати або розглядати для надання будь-яких гарантій, явних або неявних. Деякі функції та вимоги залежать від країни, регіону та міста. Знижка за промокодом дійсна лише для нових користувачів. Цей промокод не поширюється на інші пропозиції або чайові. Пропозиція обмежена. Пропозиція та умови можуть змінюватися.