Перейти до основного вмісту

Аеропорт Орлі (ORY)

Незалежно від того, чи прямуєте ви з аеропорту Орлі в Париж, чи з Парижа в аеропорт Орлі, на Uber можна розраховувати.

94390 Orly, France
+33 1 70 36 39 50
0892 56 39 50

Сучасний спосіб подорожувати

Замовлення поїздок по всьому світу

Натисніть кнопку й замовте поїздку в більш ніж 500 основних аеропортах.

Почувайтеся наче місцевий житель

Довіртеся додатку та водію, і вам не доведеться самостійно пересуватися в незнайомому місті.

Почувайтеся як удома з Uber

Улюблені функції, зокрема оновлення цін у реальному часі та безготівкова оплата, доступні, навіть якщо ви в незнайомому місті.

Варіанти поїздок у районі

 • Мотоцикл

  1

  Professional drivers on high-end motorbikes and maxi scooters

 • UberX

  1-3

  Доступні поїздки на кожен день

 • Berline

  1-3

  Поїздки в автомобілях преміум-класу

 • Comfort

  1-3

  Comfortable cars, with top rated drivers

 • Van

  1-6

  Premium rides in spacious cars for groups up to 6

 • Green

  1-3

  Електромобілі та автомобілі з гібридним приводом

 • uberX VIP

  1-3

  Best rated drivers for our best clients

1/7

Як замовити поїздку з Uber в аеропорту

Щоб замовити поїздку, відкрийте додаток

Коли будете готові вийти, відкрийте додаток і замовте поїздку. Виберіть варіант відповідно до кількості пасажирів і розміру багажу.

Виконайте вказівки в додатку

Ви отримаєте вказівки щодо місця посадки безпосередньо в додатку. Крім того, в аеропортах можуть бути вказівники.

Чекайте на водія

Прямуйте до зазначеного в додатку місця посадки. Зверніть увагу: місце посадки не завжди розташовано поруч із найближчим виходом. Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Відомості про аеропорт Орлі

Wi-Fi в аеропорту Орлі

Для пасажирів аеропорту Орлі доступне підключення до мережі Wi-Fi, що надається Paris Aéroport, за стандартними тарифами від 2,90 євро за 20 хвилин до 5,90 євро за годину або швидше підключення за 9,90 євро на 24 години.

Паркування в аеропорту Орлі

Аеропорт Орлі має 7 паркувальних майданчиків, які працюють цілодобово. Аеропорт має варіанти короткотривалого й довготривалого паркування, спеціальні смуги та місця для мотоциклів і осіб з обмеженими можливостями, а також місця паркування, доступні лише після бронювання, і місця для передплатників.

Обмін валют в аеропорту Орлі

В аеропорту Орлі діє пункт обміну валют Travelex, розташований у залі A південного термінала. Ви можете замовити банківську картку чи валюту онлайн і забрати її у відділенні або скористатись одним із банкоматів обміну валют, розташованих в обох терміналах.

Поширені запитання від користувачів

 • Сервіс Uber доступний в аеропорту ORY, тож ви можете замовити комфортну та зручну поїздку куди завгодно.

 • Місця посадки Uber в аеропортах можуть змінюватися. Знайти місце посадки в певному аеропорту можна в додатку Uber після замовлення поїздки.

 • Навіть якщо поїздка недовга, тарифи Uber в аеропорт Орлі й звідти залежать від тривалості поїздки, дорожніх умов та інших чинників. Щоб дізнатися приблизну вартість поїздки з Uber, перегляньте розрахунок вартості.

 • Посадка залежить від часу доби, кількості водіїв на лінії тощо.

Додаткові відомості

Співпрацюєте з Uber?

Дізнайтеся, як покращити поїздки в аеропорт і звідти: де забирати клієнтів, як дотримуватися місцевих правил і норм тощо.

Їдете в інший аеропорт?

Поїздки в більш ніж 600 аеропортів і звідти по всьому світу.

Термінали аеропорту Орлі

Uber – ідеальний варіант для поїздок до аеропорту Орлі або звідти. Аеропорт Орлі розташовано приблизно за 19 кілометрів (12 миль) на південь від Парижа. Це другий за пасажирообігом міжнародний аеропорт у Франції після аеропорту ім. Шарля де Голля, також розташованого в Парижі. Проте Орлі посідає перше місце за пасажирообігом для внутрішніх рейсів, обслуговуючи понад 32 мільйонів пасажирів. Uber дає змогу без зайвих клопотів замовити комфортну поїздку до аеропорту Орлі та звідти. Поїздка до Парижа триватиме приблизно півгодини.

Термінали аеропорту Орлі

В аеропорту Орлі 2 термінали: західний (Ouest) і південний (Sud). Південний термінал має 6 поверхів і призначений переважно для короткотривалих рейсів. Західний термінал має 3 поверхи та призначений для довготривалих перельотів. Нижче наведено відомості, які допоможуть спланувати поїздку.

Західний термінал аеропорту Орлі

 • Air France
 • British Airways

Південний термінал аеропорту Орлі

 • Air Algérie
 • Tunisair
 • Зала Zénith Lounge

Ресторани в аеропорту Орлі

Як у південному, так і в західному терміналі аеропорту Орлі на вас чекає широкий вибір кафе, французьких ресторанів та інших закладів. Більшість із них розташовано до пункту контролю на авіабезпеку, тож ви без проблем знайдете, де поїсти перед рейсом, а в зонах безмитної торгівлі обох терміналів у вас буде ще більше варіантів.

Пересування в аеропорту Орлі

Ви можете доїхати з одного термінала до іншого безкоштовним автоматичним поїздом Orlyval. Ним же можна дістатися станції Антоні на лінії RER паризького метро. Поїздка між терміналами за допомогою Orlyval триває менш ніж хвилину, а поїзди ходять кожні 6 хвилин. Крім того, кожні 9 хвилин між автостоянкою та обома терміналами ходить автобус.

Розваги та послуги в аеропорту Орлі

В аеропорту Орлі багато розкішних магазинів – це ж Париж, як-не-як. У зонах безмитної торгівлі обох терміналів ви знайдете чимало відомих брендів. У залах відпочинку для міжнародних рейсів південного термінала та залі 1 західного термінала є ігрові зони (від компанії Gulli), де діти зможуть удосталь погратися перед довгим перельотом. У західному терміналі є зали окремих авіаліній, де ви зможете трохи відпочити, а також ігрова кімната з більярдом, пінболом та іншими розвагами.

Готелі біля аеропорту Орлі

На території аеропорту Орлі розташовано три готелі. У вас буде набагато більше вибору, якщо ви трохи проїдетеся до сусідніх муніципалітетів Ренжис і Атіс-Монс. Багато готелів надають бізнес-послуги. Якщо у вас вистачає часу, ви можете доїхати поїздом Orlyval до центру Парижа та зняти номер там.

Цікаві місця біля аеропорту Орлі

Звісно, біля розташованого в Парижі аеропорту можна знайти чимало цікавих місць, як-от:

 • Катакомби Парижа
 • Форт-де-Сюсі, Сюсі-ан-Брі
 • Національна бібліотека Франції
 • Музей д’Орсе
 • Вежа Монпарнас

Дізнатися більше про аеропорт Орлі можна тут.

На цій сторінці наведено інформацію зі сторонніх сайтів, які не контролюються Uber. Відомості можуть періодично змінюватися чи оновлюватися. Будь-яку інформацію на цій сторінці, яка не стосується безпосередньо компанії Uber або її діяльності, наведено лише для довідки. У жодному разі цю інформацію не можна використовувати, пояснювати або розглядати для надання будь-яких гарантій, явних або неявних. Деякі функції та вимоги залежать від країни, регіону та міста. Знижка за промокодом дійсна лише для нових користувачів. Цей промокод не поширюється на інші пропозиції або чайові. Пропозиція обмежена. Пропозиція та умови можуть змінюватися.