Перейти до основного вмісту

Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (MAD)

Незалежно від того, чи прямуєте ви з аеропорту Мадрид у центр міста або з музею Прадо в аеропорт Мадрид, на Uber можна розраховувати.

Av de la Hispanidad, s/n, Madrid 28042 Spain
+34 913-21-10-00

Сучасний спосіб подорожувати

Замовлення поїздок по всьому світу

Натисніть кнопку й замовте поїздку в більш ніж 500 основних аеропортах.

Почувайтеся наче місцевий житель

Довіртеся додатку та водію, і вам не доведеться самостійно пересуватися в незнайомому місті.

Почувайтеся як удома з Uber

Улюблені функції, зокрема оновлення цін у реальному часі та безготівкова оплата, доступні, навіть якщо ви в незнайомому місті.

Варіанти поїздок у районі

 • UberX

  1-3

  Affordable rides with VTC and Taxi

 • Black

  1-3

  Luxury rides with professional drivers

 • Van

  1-5

  БЮДЖЕТНІ ПОЇЗДКИ ДЛЯ ЧИСЛЕННИХ ГРУП

1/3

Як замовити поїздку в аеропорту Мадрид

Щоб замовити поїздку, відкрийте додаток

Коли будете готові вийти, відкрийте додаток і замовте поїздку. Виберіть варіант відповідно до кількості пасажирів і розміру багажу.

Виконайте вказівки в додатку

Ви отримаєте вказівки щодо місця посадки безпосередньо в додатку. Крім того, в аеропорту можуть бути вказівники.

Чекайте на водія

Прямуйте до зазначеного в додатку місця посадки. Зверніть увагу: місце посадки не завжди розташовано поруч із найближчим виходом. Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Відомості про аеропорт Мадрид

Wi-Fi в аеропорту Мадрид

В аеропорту Мадрид доступний безкоштовний Wi-Fi для всіх пасажирів. Щоб підключитися, виконайте зазначені далі вказівки. – Знайдіть мережу з назвою AIRPORT FREE WIFI AENA. – Зареєструйтеся за допомогою облікового запису Facebook, LinkedIn, Aena Club Cliente або електронної пошти.

Зберігання багажу в аеропорту Мадрид

В аеропорту MAD є камера зберігання, у якій пасажири можуть за певну плату залишити багаж на строк до 14 днів. У камері зберігання також можна придбати товари для подорожей, контейнер для велосипеда та скористатися послугами друку.

Паркування в аеропорту Мадрид

В аеропорту MAD доступне короткотривале й довготривале паркування, паркування першого, економ- та VIP-класу, а також зони швидкої посадки й висадки. Крім того, в аеропорту доступні окремі паркувальні майданчики для мотоциклів і велосипедів.

Поширені запитання від користувачів

 • Сервіс Uber доступний в аеропорту Мадрид, тож ви можете замовити комфортну та зручну поїздку до бажаного місця призначення.

 • Місця посадки Uber в аеропортах можуть змінюватися. Знайти місце посадки в певному аеропорту можна в додатку Uber після замовлення поїздки.

 • Тарифи на поїздки з Uber в аеропорт Мадрид і звідти можуть залежати від часу, дорожніх умов та інших чинників. Щоб дізнатися приблизну вартість поїздки з Uber, перегляньте розрахунок вартості в додатку.

 • Під час замовлення поїздки в додатку зазначається приблизний час, необхідний водію, щоб дістатися до вашого місця посадки.

Додаткові відомості

Їдете в інший аеропорт?

Поїздки в більш ніж 600 аеропортів і звідти по всьому світу.
На цій сторінці наведено інформацію зі сторонніх сайтів, які не контролюються Uber. Відомості можуть періодично змінюватися чи оновлюватися. Будь-яку інформацію на цій сторінці, яка не стосується безпосередньо компанії Uber або її діяльності, наведено лише для довідки. У жодному разі цю інформацію не можна використовувати, пояснювати або розглядати для надання будь-яких гарантій, явних або неявних. Деякі функції та вимоги залежать від країни, регіону та міста. Знижка за промокодом дійсна лише для нових користувачів. Цей промокод не поширюється на інші пропозиції або чайові. Пропозиція обмежена. Пропозиція та умови можуть змінюватися.

Посилання на зовнішні веб-сайти надано виключно для зручності відвідувачів. Переходячи за посиланням на будь-який інший сайт, ви приймаєте всі можливі ризики. Uber не несе відповідальності за будь-який сайт або вміст, доступний за зовнішнім посиланням.