Перейти до основного вмісту
Uber
Uber

Міжнародний аеропорт ім. О. Р. Тамбо (JNB)

Незалежно від того, чи прямуєте ви з аеропорту Йоганнесбург у центр міста, чи з центру міста в аеропорт Йоганнесбург, на Uber можна розраховувати.

1 Jones Road, Kempton Park, Johannesburg, 1632, South Africa
+27 11-921-6262

Сучасний спосіб подорожувати

Замовлення поїздок по всьому світу

Натисніть кнопку та замовте поїздку в більш ніж 500 головних аеропортах.

Почувайтеся наче місцевий житель

Довіртеся додатку та водію, і вам не доведеться самостійно пересуватися в незнайомому місті.

Почувайтеся як удома з Uber

Улюблені функції, зокрема оновлення цін у реальному часі та безготівкова оплата, доступні, навіть якщо ви в незнайомому місці.

Розрахунок вартості в Uber

Вартість поїздки вказується лише орієнтовно та може змінюватися через знижки, затримки на дорозі чи інші фактори. Можуть застосовуватися сталі та мінімальні тарифи. Фактична ціна може змінюватися.

Як здійснювати поїздки

Як замовити поїздку з Uber в аеропорту

Щоб замовити поїздку, відкрийте додаток

Коли будете готові вийти, відкрийте додаток і замовте поїздку. Виберіть варіант відповідно до кількості пасажирів і розміру багажу.

Виконайте вказівки в додатку

Ви отримаєте вказівки щодо місця посадки безпосередньо в додатку. Крім того, в аеропортах можуть бути вказівники.

Чекайте на водія

Прямуйте до зазначеного в додатку місця посадки. Зверніть увагу: місце посадки не завжди розташовано поруч із найближчим виходом. Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Відомості про аеропорт ім. О. Р. Тамбо

Wi-Fi в аеропорту ім. О. Р. Тамбо

Для всіх пасажирів у міжнародному аеропорту ім. О. Р. Тамбо доступний безкоштовний Wi-Fi (4 години підключення або 1 ГБ даних). Ви можете збільшити обсяг доступних даних, оплативши їх фактичне використання.

Паркування в аеропорту ім. О. Р. Тамбо

У міжнародному аеропорту ім. О. Р. Тамбо можна паркуватися на території аеропорту та поза нею на короткий або тривалий термін. Крім того, в аеропорту доступні місця для висадки та посадки. Аеропорт налічує 11 500 громадських місць для паркування на 9 багатоповерхових автостоянках.

Обмін валют в аеропорту ім. О. Р. Тамбо

Обміняти валюту та скористатись іншими послугами Travelex можна в магазині товарів, що не обкладаються митом, і в зоні після паспортного контролю. Крім того, в аеропорту JNB є багато філіалів банків, зокрема Absa, American Express і Першого національного банку.

Поширені запитання від користувачів

Сервіс Uber доступний в аеропорту JNB, тож ви можете замовити комфортну та зручну поїздку куди завгодно.

Дізнайтеся відомості про місце посадки в додатку Uber після замовлення поїздки.

Навіть якщо поїздка недовга, тарифи Uber в аеропорт ім. О. Р. Тамбо й звідти залежать від тривалості поїздки, дорожніх умов та інших чинників. Щоб дізнатися приблизну вартість поїздки з Uber, перегляньте розрахунок вартості.

Посадка залежить від часу доби, кількості водіїв на лінії тощо.

Додаткові відомості

Співпрацюєте з Uber?

Дізнайтеся, як покращити поїздки в аеропорт і звідти: де забирати клієнтів, як дотримуватися місцевих правил і норм тощо.

Їдете в інший аеропорт?

Поїздки в більш ніж 500 аеропортів по всьому світу.

Інформація для відвідувачів аеропорту Йоганнесбург

Uber – ідеальний варіант для поїздок до аеропорту ім. О. Р. Тамбо та звідти. Міжнародний аеропорт ім. О. Р. Тамбо – найбільший і найактивніший аеропорт Африки. Саме звідси вирушає за кордон більшість подорожніх із Йоганнесбурга, Преторії та інших африканських міст. Міжнародний аеропорт ім. О. Р. Тамбо розташовано в Кемптон-Парку, Ґаутенг, приблизно в 30 хвилинах їзди від центру Йоганнесбурга (27 кілометрів, 17 миль) і за 80 кілометрів (50 миль) на південь від Преторії.

Термінали аеропорту ім. О. Р. Тамбо

Міжнародний аеропорт ім. О. Р. Тамбо розділено на кілька рівнів замість терміналів. Рівень 0 призначено для прибуття міжнародних і внутрішніх рейсів, тут також розміщено зону отримання багажу. На рівні 1 розташовані виходи для посадки на міжнародні рейси, а на рівні 2 – на внутрішні.

Рівень 1

 • British Airways
 • Emirates
 • Зала Shongololo Premium Lounge

Рівень 2

 • Mango Airlines
 • South African Airways

Рівень 3

 • Зала Bidvest Premier Lounge
 • Зала Mashonzha Premium Lounge
 • Інші преміум-зали

Ресторани в аеропорту ім. О. Р. Тамбо

На кожному рівні аеропорту ім. О. Р. Тамбо як із наземної сторони, так і зі сторони злітно-посадкових смуг до та після проходження контролю на авіабезпеку на вас чекає широкий вибір страв і напоїв у різноманітних ресторанах, фаст-фудах, барах і кафе.

Пересування в аеропорту ім. О. Р. Тамбо

Оскільки аеропорт розділено на рівні, а не термінали, до будь-якої його точки можна дійти пішки. Безпосередньо від аеропорту ім. О. Р. Тамбо до центру Йоганнесбурга та Преторії проходить швидкісна залізнична лінія. Поруч із терміналом працюють служби таксі, але будьте обережні – користуйтеся послугами лише офіційних перевізників із логотипом ACSA. На швидкісний потяг можна сісти в зоні відправлення на рівні 0.

Розваги та послуги в аеропорту ім. О. Р. Тамбо

В аеропорту понад 30 магазинів, зокрема безмитних, у яких ви зможете придбати модний одяг, найсучасніші пристрої, іграшки, косметику, сувеніри тощо. Преміум-зали ідеально підійдуть, якщо ви бажаєте трохи подрімати або переглянути електронну пошту перед рейсом. Якщо у вас є вільний час перед пересадкою, ви також можете миттєво доїхати до Йоганнесбурга швидкісним потягом.

Готелі біля міжнародного аеропорту ім. О. Р. Тамбо

На території аеропорту ім. О. Р. Тамбо та в межах 3 кілометрів (2 миль) від нього доступно понад 10 готелів. Якщо проїхати трохи далі, у вас буде ще більше варіантів. Тут ви знайдете все: від бюджетних номерів на одну ніч до 5-зіркових готелів. У деяких із них доступні конференц-зали та бізнес-центри, а також різноманітні ресторани та бари для відпочинку. Багато готелів пропонують трансфер до аеропорту або звідти.

Цікаві місця біля аеропорту ім. О. Р. Тамбо

 • Пагорб Конституції, Йоганнесбург
 • Emperors Palace, Кемптон-Парк
 • Меморіал Гектора Пітерсона, Йоганнесбург
 • Музей просто неба Кліптаун, Йоганнесбург
 • Мабоненг, Йоганнесбург

Дізнатися більше про аеропорт ім. О. Р. Тамбо можна тут.

Facebook