Перейти до основного вмісту

Міжнародний аеропорт Стамбула (ist)

Шукаєте альтернативу традиційному шатлу Аеропорт Стамбула чи таксі? Куди би ви не прямували – з аеропорту IST до Стамбула чи з міста в Міжнародний аеропорт Стамбула, – ви завжди можете розраховувати на добре знайомий вам додаток Uber. Замовте поїздку до або з аеропорту IST одним натисненням кнопки.

Tayakadın District Terminal Street No.1, 34283 Арнавуткой/Стамбул, Turkey
+90 4441442

Заздалегідь зарезервуйте поїздку з Uber (Міжнародний аеропорт Стамбула)

Виконайте все заплановане на сьогодні, зарезервувавши поїздку з Uber до аеропорту Міжнародний аеропорт Стамбула. Замовте поїздку щонайбільше за 30 днів до рейсу в будь-який час і день року.
Місце призначення
Виберіть дату й час

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/05/26.

Резерв може бути недоступним у вашому місці посадки

Сучасний спосіб подорожувати

Замовлення поїздок по всьому світу

Натисніть кнопку та замовте поїздку з більш ніж 500 основних аеропортів.

Почувайтеся наче місцевий житель

Довіртеся додатку та водію, і вам не доведеться самостійно пересуватися в незнайомому місті.

Почувайтеся як удома з Uber

Улюблені функції, зокрема оновлення цін у реальному часі та безготівкова оплата, доступні, навіть якщо ви в незнайомому місті.

Варіанти поїздок у районі

 • Taxi Yellow

  1-4

  Taxi rides made easy

 • Taxi Turquoise

  1-4

  Premium taxi ride with comfortable vehicle

1/2

Посадка: Аеропорт Стамбула (IST)

Щоб замовити поїздку, відкрийте додаток

Коли будете готові, відкрийте додаток Uber і замовте поїздку до місця призначення. Виберіть варіант поїздки для аеропорту IST відповідно до кількості пасажирів і розміру багажу.

Виконайте вказівки в додатку

Ви отримаєте вказівки щодо місць посадки в аеропорту Аеропорт Стамбула безпосередньо в додатку. Місця посадки можуть різнитися залежно від термінала. Крім того, в аеропорту Міжнародний аеропорт Стамбула можуть бути наявні ознакування місць посадки для спільних поїздок.

Чекайте на водія

Прямуйте до зазначеного в додатку місця посадки в аеропорту IST. Зверніть увагу: місце посадки не завжди розташоване поруч із найближчим виходом. У додатку буде вказано ім’я водія, номерний знак і колір автомобіля. Перевірте відомості про поїздку, перш ніж сісти в автомобіль. Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Корисні відомості про аеропорт Стамбула

Wi-Fi в аеропорту ім. Ататюрка

На території аеропорту IST можна 2 години безкоштовно користуватися з’єднанням Wi-Fi. Щоб отримати доступ до мережі, вам знадобиться мобільний телефон, який може приймати текстові повідомлення в Туреччині, або ви можете скористатися в аеропорту платною послугою Wi-Fi.

Паркування в аеропорту Стамбула

В аеропорту Стамбула доступне як короткотривале паркування для висадки, так і довготривале паркування. Залишивши автомобіль на паркінгу, сідайте на шатл, який курсує до аеропорту IST.

Зберігання багажу в аеропорту IST

Камери зберігання багажу розташовані в терміналах внутрішніх і міжнародних рейсів, тому мандрівники з довгими пересадками можуть безпечно зберігати багаж і подорожувати Стамбулом.

Поширені запитання від користувачів

 • Сервіс Uber доступний в аеропорту Стамбула, тож ви можете замовити комфортну та зручну поїздку куди завгодно.

 • Дізнайтеся відомості про місце посадки в додатку Uber після замовлення поїздки.

 • Навіть якщо поїздка недовга, тарифи Uber в аеропорт Стамбула й звідти залежать від тривалості поїздки, дорожніх умов та інших чинників. Щоб дізнатися приблизну вартість поїздки з Uber, перегляньте розрахунок тарифу.

 • Посадка залежить від часу доби, кількості водіїв на лінії тощо.

Додаткові відомості

Їдете в інший аеропорт?

Поїздки в більш ніж 600 аеропортів і звідти по всьому світу.

Інформація для відвідувачів міжнародного аеропорту Стамбула

Переглянути докладніші відомості про Міжнародний аеропорт Стамбула можна тут.

На цій сторінці наведено інформацію зі сторонніх сайтів, які не контролюються Uber. Відомості можуть періодично змінюватися чи оновлюватися. Будь-яку інформацію на цій сторінці, яка не стосується безпосередньо компанії Uber або її діяльності, наведено лише для довідки. У жодному разі цю інформацію не можна використовувати, пояснювати або розглядати для надання будь-яких гарантій, явних або неявних. Деякі функції та вимоги залежать від країни, регіону та міста. Знижка за промокодом дійсна лише для нових користувачів. Цей промокод не поширюється на інші пропозиції або чайові. Пропозиція обмежена. Пропозиція та умови можуть змінюватися.