Перейти до основного вмісту

Аеропорт Стамбул ім. Ататюрка (IST)

Незалежно від того, чи прямуєте ви з аеропорту ім. Ататюрка в Стамбул, чи з міста в аеропорт ім. Ататюрка, на Uber можна розраховувати.

Yeşilköy, 34149 Bakırköy/Istanbul, Turkey
+90 212-463-30-00

Сучасний спосіб подорожувати

Замовлення поїздок по всьому світу

Натисніть кнопку й замовте поїздку в більш ніж 500 основних аеропортах.

Почувайтеся наче місцевий житель

Довіртеся додатку та водію, і вам не доведеться самостійно пересуватися в незнайомому місті.

Почувайтеся як удома з Uber

Улюблені функції, зокрема оновлення цін у реальному часі та безготівкова оплата, доступні, навіть якщо ви в незнайомому місті.

Варіанти поїздок у районі

 • Taxi Yellow

  1-4

  Taxi rides made easy

 • Taxi Turquoise

  1-4

  Premium taxi ride with comfortable vehicle

1/2

Як замовити поїздку з Uber в аеропорту

Щоб замовити поїздку, відкрийте додаток

Коли будете готові вийти, відкрийте додаток і замовте поїздку. Виберіть варіант відповідно до кількості пасажирів і розміру багажу.

Виконайте вказівки в додатку

Ви отримаєте вказівки щодо місця посадки безпосередньо в додатку. Крім того, в аеропортах можуть бути вказівники.

Чекайте на водія

Прямуйте до зазначеного в додатку місця посадки. Зверніть увагу: місце посадки не завжди розташовано поруч із найближчим виходом. Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Відомості про аеропорт Стамбул ім. Ататюрка

Wi-Fi в аеропорту ім. Ататюрка

На території аеропорту ім. Ататюрка доступно безкоштовне підключення до мережі Wi-Fi упродовж 2 годин. Щоб отримати доступ до мережі, вам знадобиться мобільний телефон, придатний для отримання текстових повідомлень у Турції, або ви можете скористатися платною послугою підключення до мережі Wi-Fi в аеропорту.

Паркування в аеропорту Стамбул ім. Ататюрка

В аеропорту Стамбул ім. Ататюрка доступні як короткотривалі парковки для висадки, так і місця для довготривалого паркування. Після паркування сідайте в автобус, який довезе вас до аеропорту Стамбул ім. Ататюрка.

Зберігання багажу в аеропорту ім. Ататюрка

Камери зберігання багажу розташовані в терміналах внутрішніх і міжнародних рейсів, тому мандрівники з довгими пересадками можуть безпечно зберігати багаж і подорожувати Стамбулом.

Поширені запитання від користувачів

 • Uber доступний в аеропорту ім. Ататюрка, тож ви можете замовити комфортну та зручну поїздку куди завгодно.

 • Дізнайтеся відомості про місце посадки в додатку Uber після замовлення поїздки.

 • Навіть якщо поїздка недовга, тарифи Uber в аеропорт ім. Ататюрка й звідти залежать від тривалості поїздки, дорожніх умов та інших чинників. Щоб дізнатися приблизну вартість поїздки з Uber, перегляньте розрахунок вартості.

 • Посадка залежить від часу доби, кількості водіїв на лінії тощо.

Додаткові відомості

Їдете в інший аеропорт?

Поїздки в більш ніж 600 аеропортів і звідти по всьому світу.

Інформація для відвідувачів міжнародного аеропорту ім. Ататюрка

Uber – ідеальний варіант для поїздок до аеропорту Стамбул ім. Ататюрка або звідти. Аеропорт Стамбул ім. Ататюрка – найбільший за пасажирообігом аеропорт у Туреччині та другий аеропорт за кількістю безпосадкових рейсів у світі. Від центру Стамбула до нього можна доїхати приблизно за 40 хвилин, тож цей аеропорт чудово підходить для всіх, хто подорожує до Стамбула або залишає місто. Якщо у вас немає автомобіля, ви можете з легкістю доїхати до аеропорту на метро чи автобусом або ж замовити поїздку з Uber.

Аеропорт Стамбул ім. Ататюрка

В аеропорту ім. Ататюрка 2 пасажирські термінали: термінал внутрішніх рейсів і термінал міжнародних рейсів. Як можна зрозуміти з назв, перший призначено для рейсів у межах Туреччини, а другий – для міжнародних і міжконтинентальних рейсів. Термінали поєднано між собою, тож пересадка з міжнародних рейсів на внутрішні здійснюється досить просто порівняно з деякими іншими аеропортами такого розміру. В обох терміналах є Wi-Fi, і по всьому аеропорту можна знайти зарядні станції для мобільних пристроїв.

Термінал внутрішніх рейсів

 • Turkish Airlines
 • Зала Primeclass

Термінал міжнародних рейсів

 • Air France
 • Emirates
 • Інші міжконтинентальні та міжнародні рейси
 • Зала HSBC Premier Lounge

Ресторани в аеропорту ім. Ататюрка

В аеропорту ім. Ататюрка повно різноманітних ресторанів: від традиційних турецьких до фаст-фудів. Бажаєте швидко перекусити? Надаєте перевагу буфетам? У вас буде широкий вибір закладів на будь-який смак.

Пересування в аеропорту ім. Ататюрка

Термінали внутрішніх і міжнародних рейсів розташовано поруч, і ви зможете швидко перейти від одного до іншого пішки або ж скористатися травелатором, якщо поспішаєте.

Розваги та послуги в аеропорту ім. Ататюрка

Найцікавішими для більшості відвідувачів аеропорту будуть торгові зони: від великого магазину безмитної торгівлі до ринку Old Bazaar, де можна придбати справжні турецькі товари, як-от спеції, вироби зі скла та коштовності. Магазини безмитної торгівлі аеропорту ім. Ататюрка ідеально підійдуть, щоб підібрати сувеніри для друзів і родичів. У вас буде широкий вибір алкогольних напоїв, косметики, парфумів і кондитерських виробів. Ви також можете завітати до масажного або спа-салону, щоб розслабитися перед рейсом, а в деяких преміум-залах є душові кімнати.

Готелі біля аеропорту ім. Ататюрка

В аеропорту ім. Ататюрка є готель, ще кілька розташовано безпосередньо поруч. Вони чудово підійдуть для людей, які прибувають рано-вранці. У цих готелях зазвичай надається типовий спектр бізнес-послуг, є конференц-зали, ресторани та спортзали, але ми радимо про всяк випадок перевіряти їх наявність на сайті готелю.

Цікаві місця біля аеропорту ім. Ататюрка

Біля аеропорту в Стамбулі, звісно, є кілька історичних пам’яток:

 • Блакитна мечеть
 • Галатська башта
 • Великий базар
 • Софійський собор
 • Палац Топкапи

Дізнатися більше про аеропорт Стамбул ім. Ататюрка можна тут.

На цій сторінці наведено інформацію зі сторонніх сайтів, які не контролюються Uber. Відомості можуть періодично змінюватися чи оновлюватися. Будь-яку інформацію на цій сторінці, яка не стосується безпосередньо компанії Uber або її діяльності, наведено лише для довідки. У жодному разі цю інформацію не можна використовувати, пояснювати або розглядати для надання будь-яких гарантій, явних або неявних. Деякі функції та вимоги залежать від країни, регіону та міста. Знижка за промокодом дійсна лише для нових користувачів. Цей промокод не поширюється на інші пропозиції або чайові. Пропозиція обмежена. Пропозиція та умови можуть змінюватися.