Перейти до основного вмісту
Uber
Uber

Аеропорт Стамбул ім. Ататюрка (IST)

Незалежно від того, чи прямуєте ви з аеропорту ім. Ататюрка в Стамбул, чи з міста в аеропорт ім. Ататюрка, на Uber можна розраховувати.

Yeşilköy, 34149 Bakırköy/Istanbul, Turkey
+90 212-463-30-00

Сучасний спосіб подорожувати

Замовлення поїздок по всьому світу

Натисніть кнопку та замовте поїздку в більш ніж 500 основних аеропортах.

Почувайтеся наче місцевий житель

Довіртеся додатку та водію, і вам не доведеться самостійно пересуватися в незнайомому місті.

Почувайтеся як удома з Uber

Улюблені функції, зокрема оновлення цін у реальному часі та безготівкова оплата, доступні, навіть якщо ви в незнайомому місті.

Розрахунок вартості в Uber

Вартість поїздки вказується лише орієнтовно та може змінюватися через знижки, затримки на дорозі чи інші фактори. Можуть застосовуватися сталі та мінімальні тарифи. Фактична ціна може змінюватися.

Як здійснювати поїздки

 • Taxi Yellow1-4

  Taxi rides made easy

 • Taxi Turquoise1-4

  Premium taxi ride with comfortable vehicle

Як замовити поїздку з Uber в аеропорту

Щоб замовити поїздку, відкрийте додаток

Коли будете готові вийти, відкрийте додаток і замовте поїздку. Виберіть варіант відповідно до кількості пасажирів і розміру багажу.

Виконайте вказівки в додатку

Ви отримаєте вказівки щодо місця посадки безпосередньо в додатку. Крім того, в аеропортах можуть бути вказівники.

Чекайте на водія

Прямуйте до зазначеного в додатку місця посадки. Зверніть увагу: місце посадки не завжди розташовано поруч із найближчим виходом. Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Відомості про аеропорт Стамбул ім. Ататюрка

Wi-Fi в аеропорту ім. Ататюрка

На території аеропорту ім. Ататюрка доступно безкоштовне підключення до мережі Wi-Fi упродовж 2 годин. Щоб отримати доступ до мережі, вам знадобиться мобільний телефон, придатний для отримання текстових повідомлень у Турції, або ви можете скористатися платною послугою підключення до мережі Wi-Fi в аеропорту.

Паркування в аеропорту Стамбул ім. Ататюрка

В аеропорту Стамбул ім. Ататюрка доступні як короткотривалі парковки для висадки, так і місця для довготривалого паркування. Після паркування сідайте в автобус, який довезе вас до аеропорту Стамбул ім. Ататюрка.

Зберігання багажу в аеропорту ім. Ататюрка

Камери зберігання багажу розташовані в терміналах внутрішніх і міжнародних рейсів, тому мандрівники з довгими пересадками можуть безпечно зберігати багаж і подорожувати Стамбулом.

Поширені запитання від користувачів

Uber доступний в аеропорту ім. Ататюрка, тож ви можете замовити комфортну та зручну поїздку куди завгодно.

Дізнайтеся відомості про місце посадки в додатку Uber після замовлення поїздки.

Навіть якщо поїздка недовга, тарифи Uber в аеропорт ім. Ататюрка й звідти залежать від тривалості поїздки, дорожніх умов та інших чинників. Щоб дізнатися приблизну вартість поїздки з Uber, перегляньте розрахунок вартості.

Посадка залежить від часу доби, кількості водіїв на лінії тощо.

Додаткові відомості

Їдете в інший аеропорт?

Поїздки в більш ніж 500 аеропортів по всьому світу.
Знайти аеропорт

Інформація для відвідувачів міжнародного аеропорту ім. Ататюрка

Uber – ідеальний варіант для поїздок до аеропорту Стамбул ім. Ататюрка або звідти. Аеропорт Стамбул ім. Ататюрка – найбільший за пасажирообігом аеропорт у Туреччині та другий аеропорт за кількістю безпосадкових рейсів у світі. Від центру Стамбула до нього можна доїхати приблизно за 40 хвилин, тож цей аеропорт чудово підходить для всіх, хто подорожує до Стамбула або залишає місто. Якщо у вас немає автомобіля, ви можете з легкістю доїхати до аеропорту на метро чи автобусом або ж замовити поїздку з Uber.

Аеропорт Стамбул ім. Ататюрка

В аеропорту ім. Ататюрка 2 пасажирські термінали: термінал внутрішніх рейсів і термінал міжнародних рейсів. Як можна зрозуміти з назв, перший призначено для рейсів у межах Туреччини, а другий – для міжнародних і міжконтинентальних рейсів. Термінали поєднано між собою, тож пересадка з міжнародних рейсів на внутрішні здійснюється досить просто порівняно з деякими іншими аеропортами такого розміру. В обох терміналах є Wi-Fi, і по всьому аеропорту можна знайти зарядні станції для мобільних пристроїв.

Термінал внутрішніх рейсів

 • Turkish Airlines
 • Зала Primeclass

Термінал міжнародних рейсів

 • Air France
 • Emirates
 • Інші міжконтинентальні та міжнародні рейси
 • Зала HSBC Premier Lounge

Ресторани в аеропорту ім. Ататюрка

В аеропорту ім. Ататюрка повно різноманітних ресторанів: від традиційних турецьких до фаст-фудів. Бажаєте швидко перекусити? Надаєте перевагу буфетам? У вас буде широкий вибір закладів на будь-який смак.

Пересування в аеропорту ім. Ататюрка

Термінали внутрішніх і міжнародних рейсів розташовано поруч, і ви зможете швидко перейти від одного до іншого пішки або ж скористатися травелатором, якщо поспішаєте.

Розваги та послуги в аеропорту ім. Ататюрка

Найцікавішими для більшості відвідувачів аеропорту будуть торгові зони: від великого магазину безмитної торгівлі до ринку Old Bazaar, де можна придбати справжні турецькі товари, як-от спеції, вироби зі скла та коштовності. Магазини безмитної торгівлі аеропорту ім. Ататюрка ідеально підійдуть, щоб підібрати сувеніри для друзів і родичів. У вас буде широкий вибір алкогольних напоїв, косметики, парфумів і кондитерських виробів. Ви також можете завітати до масажного або спа-салону, щоб розслабитися перед рейсом, а в деяких преміум-залах є душові кімнати.

Готелі біля аеропорту ім. Ататюрка

В аеропорту ім. Ататюрка є готель, ще кілька розташовано безпосередньо поруч. Вони чудово підійдуть для людей, які прибувають рано-вранці. У цих готелях зазвичай надається типовий спектр бізнес-послуг, є конференц-зали, ресторани та спортзали, але ми радимо про всяк випадок перевіряти їх наявність на сайті готелю.

Цікаві місця біля аеропорту ім. Ататюрка

Біля аеропорту в Стамбулі, звісно, є кілька історичних пам’яток:

 • Блакитна мечеть
 • Галатська башта
 • Великий базар
 • Софійський собор
 • Палац Топкапи

Дізнатися більше про аеропорт Стамбул ім. Ататюрка можна тут.