Перейти до основного вмісту

Міжнародний аеропорт Женева (gva)

Шукаєте альтернативу традиційному шатлу Аеропорт Женева чи таксі? Куди би ви не прямували – з аеропорту Женеви в центр міста чи з центру міста в аеропорт Женеви, – ви завжди можете розраховувати на добре знайомий вам додаток Uber. Замовте поїздку до або з аеропорту GVA одним натисненням кнопки.

Route de l'Aéroport 21, 1215 Le Grand-Saconnex, Switzerland
+41 22-717-71-11

Заздалегідь зарезервуйте поїздку з Uber (Міжнародний аеропорт Женева)

Виконайте все заплановане на сьогодні, зарезервувавши поїздку з Uber до аеропорту Міжнародний аеропорт Женева. Замовте поїздку щонайбільше за 30 днів до рейсу в будь-який час і день року.
Місце призначення
Виберіть дату й час

Date format is yyyy/MM/dd. Press the down arrow or enter key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2023/05/28.

7:39 PM
open

Резерв може бути недоступним у вашому місці посадки

Сучасний спосіб подорожувати

Замовлення поїздок по всьому світу

Натисніть кнопку та замовте поїздку з більш ніж 500 основних аеропортів.

Почувайтеся наче місцевий житель

Довіртеся додатку та водію, і вам не доведеться самостійно пересуватися в незнайомому місті.

Почувайтеся як удома з Uber

Улюблені функції, зокрема оновлення цін у реальному часі та безготівкова оплата, доступні, навіть якщо ви в незнайомому місті.

Варіанти поїздок у районі

Посадка: Аеропорт Женева (GVA)

Щоб замовити поїздку, відкрийте додаток

Коли будете готові, відкрийте додаток Uber і замовте поїздку до місця призначення. Виберіть варіант поїздки для аеропорту GVA відповідно до кількості пасажирів і розміру багажу.

Виконайте вказівки в додатку

Ви отримаєте вказівки щодо місць посадки в аеропорту Аеропорт Женева безпосередньо в додатку. Місця посадки можуть різнитися залежно від термінала. Крім того, в аеропорту Міжнародний аеропорт Женева можуть бути наявні ознакування місць посадки для спільних поїздок.

Чекайте на водія

Прямуйте до зазначеного в додатку місця посадки в аеропорту GVA. Зверніть увагу: місце посадки не завжди розташоване поруч із найближчим виходом. У додатку буде вказано ім’я водія, номерний знак і колір автомобіля. Перевірте відомості про поїздку, перш ніж сісти в автомобіль. Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Відомості про аеропорт Женева

Wi-Fi в аеропорту Женева

Для всіх пасажирів аеропорту Женева доступно 120 хвилин безкоштовного підключення до мережі Wi-Fi. Отримайте код автентифікації в SMS або на стійці самообслуговування та ввійдіть у мережу. Якщо тривалість користування мережею перевищить 120 хвилин, можна придбати додатковий час.

Паркування в аеропорту Женева

В аеропорту GVA доступно кілька варіантів паркування, зокрема паркування для довгих подорожей і короткотривале паркування для швидких посадок і висадок.

Зберігання багажу в аеропорту Женева

В аеропорту GVA можна залишити багаж у камері зберігання, чи то в шафі із замком, чи то за стійкою. Камери зберігання розміщено на залізничній станції швейцарського аеропорту, до якої потрібно пройти 250 метрів по критому переходу від будівлі головного термінала.

Поширені запитання від користувачів

  • Сервіс Uber доступний в аеропорту Женева, тож ви можете замовити комфортну та зручну поїздку куди завгодно.

  • Дізнайтеся відомості про місце посадки в додатку Uber після замовлення поїздки.

  • Навіть якщо поїздка недовга, тарифи Uber в аеропорт Женева й звідти залежать від тривалості поїздки, дорожніх умов та інших чинників. Щоб дізнатися приблизну вартість поїздки з Uber, перегляньте розрахунок вартості.

  • Посадка залежить від часу доби, кількості водіїв на лінії тощо.

Додаткові відомості

Співпрацюєте з Uber?

Дізнайтеся, як покращити поїздки в аеропорт і звідти: де забирати клієнтів, як дотримуватися місцевих правил і норм тощо.

Їдете в інший аеропорт?

Поїздки в більш ніж 600 аеропортів і звідти по всьому світу.

Відомості про термінали аеропорту Женева

Uber – ідеальний варіант для поїздок до аеропорту Женева або звідти. Аеропорт Женева щорічно обслуговує понад 17 мільйонів пасажирів. Це один із найзавантаженіших аеропортів у Швейцарії.

У ньому працює більшість основних європейських перевізників. Це найзручніший варіант, якщо ви подорожуєте до Женеви, міської агломерації або одного з багатьох французьких і швейцарських гірськолижних курортів і шале. Крім того, аеропорт розташовано приблизно за 4 кілометри (2,5 милі) на північний захід від центру Женеви, тож до нього можна легко доїхати громадським транспортом, аеропортовим автобусом, автомобілем або за допомогою Uber. Поїздка автобусом триває близько 20 хвилин залежно від дорожніх умов, а поїздом від центру міста до аеропорту можна доїхати всього за 6 хвилин.

Термінали аеропорту Женева

В аеропорту Женева 2 головні пасажирські термінали: термінал 1 і 2. Термінал 1 використовується частіше, адже термінал 2, побудований першим, використовується тільки в зимовий сезон для чартерних рейсів. Через це й спектр послуг у ньому менший, ніж у терміналі 1, хоча саме тут розташовано залізничну станцію аеропорту. Термінал 1 розділено на 5 пірсів: A, B, C, D та F.

Ресторани в аеропорту Женева

В аеропорту Женева багато різноманітних закладів: від бістро та вишуканих ресторанів до барів і чайних. Незалежно від того, чи надаєте ви перевагу місцевій кухні, чи знайомим у всьому світі стравам, ви неодмінно знайдете щось до смаку.

Пересування в аеропорту Женева

Майже до будь-якої точки в аеропорту можна дійти пішки, за винятком термінала 2, адже він розташований окремо від основної частини аеропорту. За потреби з одного термінала в інший можна дістатися за допомогою автобуса.

Розваги та послуги в аеропорту Женева

В аеропорту Женева є широкий вибір магазинів безмитної торгівлі, а також різноманітних місцевих і міжнародних брендів. Наявні 2 VIP-послуги, зокрема доступ до преміум-зал і допомога з проходженням контролю авіаційної безпеки. В аеропорту також доступні оздоровчі та рекреаційні послуги, як-от кімната для медитації та душ. Крім того, тут є 2 дитячі ігрові зони, спеціальні бізнес-зони та конференц-зали.

Обмін валют в аеропорту Женева

Як у зонах прибуття, так і в зонах відправлення аеропорту є кілька пунктів обміну валют. Наявні також банкомати, багато з яких дають змогу вибрати валюту для зняття готівки.

Готелі біля аеропорту Женева

Безпосередньо поруч з аеропортом Женева розташовано близько 10 готелів, які ідеально підійдуть для пасажирів, що чекають на пересадку або прибувають пізно ввечері. У центрі Женеви доступний широкий вибір готелів для будь-якого гаманця. Надається також транспорт до багатьох гірськолижних курортів і шале як у Франції, так і у Швейцарії.

Цікаві місця біля аеропорту Женева

  • Фонтан Же-До
  • Женевське озеро
  • Гора Салев
  • Старе місто
  • Собор Святого Петра

Дізнатися більше про аеропорт Женева можна тут.

Facebook
Instagram
Твіттер

На цій сторінці наведено інформацію зі сторонніх сайтів, які не контролюються Uber. Відомості можуть періодично змінюватися чи оновлюватися. Будь-яку інформацію на цій сторінці, яка не стосується безпосередньо компанії Uber або її діяльності, наведено лише для довідки. У жодному разі цю інформацію не можна використовувати, пояснювати або розглядати для надання будь-яких гарантій, явних або неявних. Деякі функції та вимоги залежать від країни, регіону та міста. Знижка за промокодом дійсна лише для нових користувачів. Цей промокод не поширюється на інші пропозиції або чайові. Пропозиція обмежена. Пропозиція та умови можуть змінюватися.