Перейти до основного вмісту

Міжнародний аеропорт ім. Індіри Ганді (DEL)

Потрібно доїхати з аеропорту Делі до Кутб-Мінару або від Брами Індії до аеропорту? Uber до ваших послуг.

H34X+FX Delhi, India
+91 124-337-6000

Сучасний спосіб подорожувати

Замовлення поїздок по всьому світу

Натисніть кнопку й замовте поїздку в більш ніж 500 основних аеропортах.

Почувайтеся наче місцевий житель

Довіртеся додатку та водію, і вам не доведеться самостійно пересуватися в незнайомому місті.

Почувайтеся як удома з Uber

Улюблені функції, зокрема оновлення цін у реальному часі та безготівкова оплата, доступні, навіть якщо ви в незнайомому місті.

Варіанти поїздок у районі

 • Sedan Intercity

  1-4

  Outstation rides in comfortable sedans

 • XL Intercity

  1-6

  Affordable outstation rides for groups up to 6

1/2

Як замовити поїздку в аеропорту DEL

Дізнайтеся місце посадки

В аеропорту Делі місце посадки залежатиме від вибраного термінала. Якщо ви виберете термінал 1 або 3, пройдіть до спеціальної зони посадки Uber. Якщо ви в терміналі 2, чекайте на водія у вибраному місці посадки.

Дізнайтеся докладні відомості в додатку

Замовивши поїздку, прямуйте до місця посадки за вказівками в додатку.

Термінал 1: пройдіть до зони посадки Uber на паркувальному майданчику.

Термінал 2: прямуйте до вибраного місця посадки за вказівками в додатку.

Термінал 3: пройдіть до зони посадки Uber на нижньому поверсі стоянки T3, навпроти виходів 1 і 2 зони прибуття.

Чекайте на водія

Водій чекатиме вас у місці посадки, зазначеному в додатку. Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Карта: Аеропорт Делі

Міжнародний аеропорт ім. Індіри Ганді обслуговує рейси 80 авіаліній і має 2 головні термінали: термінал 1 і термінал 3. Термінал 1 має 4 підрозділи: термінал 1A, термінал 1B, термінал 1C та термінал 1D. Термінал 3 обслуговує всі рейси міжнародних авіаліній.

Поширені запитання від користувачів

 • Так. Натисніть тут, щоб переглянути список аеропортів по всьому світу, у яких можна замовити поїздку з Uber.

 • Вартість поїздки з Uber до аеропорту DEL (або звідти) залежить від кількох факторів, зокрема типу поїздки, її орієнтовної відстані та тривалості, дорожніх зборів і поточного попиту.

  Якщо вказати місце посадки та місце призначення, перш ніж замовити поїздку, угорі додатка Uber відобразиться її приблизна вартість. Після замовлення поїздки ви побачите фактичну вартість на основі поточних факторів.

 • Місце посадки може залежати від типу поїздки та розміру аеропорту. Дотримуйтесь інструкцій у додатку, щоб дістатися місця зустрічі водія. Крім того, ви можете дотримуватися вказівників, що ведуть до спеціальних зон посадки для спільних поїздок в аеропорту.

  Якщо ви не можете знайти водія, зв’яжіться з ним через додаток.

Додаткові відомості

Їдете в інший аеропорт?

Поїздки в більш ніж 600 аеропортів і звідти по всьому світу.

Інформація для відвідувачів аеропорту Делі

Міжнародний аеропорт ім. Індіри Ганд посідає 10-те місце серед аеропортів у світі за пасажирообігом, обслуговуючи більш ніж 65 мільйонів пасажирів щороку. Аеропорт розташовано за 16 кілометрів (10 миль) від центру Нью-Делі (16 хвилин їзди за ідеальних дорожніх умов).

Термінали аеропорту Делі

Аеропорт DEL має 3 головні пасажирські термінали: термінал 1, 2 та 3. Зали очікування розташовані по всій території аеропорту DEL. Нижче наведено відомості, які допоможуть спланувати поїздку.

Термінал 1 аеропорту DEL

 • IndiGo
 • SpiceJet

Термінал 2 аеропорту DEL

 • GoAir
 • IndiGo
 • SpiceJet

Термінал 3 (міжнародний) аеропорту DEL

Міжнародні рейси аеропорту Нью-Делі обслуговуються в терміналі 3. Для пасажирів аеропорту DEL доступно більш ніж 70 міжнародних безпосадкових рейсів різних авіаліній, зокрема American, British Airways і Emirates. На території термінала 3 аеропорту ім. Індіри Ганді є 5 зал очікування.

Ресторани в аеропорту Делі

На території всіх терміналів міжнародного аеропорту ім. Індіри Ганді є багато закладів харчування. До послуг відвідувачів аеропорту більш ніж 80 закладів харчування, зокрема кав’ярні, фаст-фуди та магазини з їжею на винос. Відвідувачі аеропорту DEL, які бажають поїсти, можуть завітати в один із ресторанів з обслуговуванням.

Пересування в аеропорту Делі

Кожні 20 хвилин безкоштовний автобус аеропорту Нью-Делі перевозить пасажирів між терміналами 1 і 3. Пасажири, які здійснюють пересадку на рейс іншої авіалінії, мають прямувати до стійки трансферу між терміналами (поруч із колоною 10 у терміналі 3 та під естакадою в терміналі 1). Термінали 2 та 3 розташовані поруч у пішій доступності (5 хвилин) один від одного.

Розваги та послуги в аеропорту Делі

В аеропорту DEL є безліч цікавих місць і розваг для подорожніх, зокрема спа-салони в зонах відправлення термінала 1 і 3. Крім того, в аеропорту Нью-Делі є безліч магазинів з електронікою, подарунками, солодощами та ювелірними виробами. У зоні відправлення міжнародних рейсів термінала 3 є авіасимулятор, який дає мандрівникам змогу відчути себе пілотом Boeing 737.

Обмін валют в аеропорту Делі

В аеропорту Нью-Делі є пункти обміну валют, розташовані в зоні прибуття та відправлення міжнародних рейсів термінала 3, зоні прибуття та відправлення внутрішніх рейсів термінала 3 та зоні відправлення термінала 1.

Готелі поблизу аеропорту Делі

Якщо у вас пересадка в аеропорту DEL, справи неподалік або рейс затримується на ніч, до ваших послуг більш ніж 40 готелів та інших варіантів проживання.

Цікаві місця біля аеропорту Делі

 • Гробниця Хумаюна
 • Вулиця Харі-Баолі
 • Червоний форт
 • Парк Сандер-Нерсері

Дізнатися більше про аеропорт DEL можна тут.

Facebook
Instagram
Твіттер

На цій сторінці наведено інформацію зі сторонніх сайтів, які не контролюються Uber. Відомості можуть періодично змінюватися чи оновлюватися. Будь-яку інформацію на цій сторінці, яка не стосується безпосередньо компанії Uber або її діяльності, наведено лише для довідки. У жодному разі цю інформацію не можна використовувати, пояснювати або розглядати для надання будь-яких гарантій, явних або неявних. Деякі функції та вимоги залежать від країни, регіону та міста. Знижка за промокодом дійсна лише для нових користувачів. Цей промокод не поширюється на інші пропозиції або чайові. Пропозиція обмежена. Пропозиція та умови можуть змінюватися.