Ana içeriğe gidin

Berlin: Araç çağırın. Yolculuk yapın. Keşfedin.

Uber’le yolculuk planlamak çok kolay. Yolculuk seçeneklerini karşılaştırın ve yakınınızda neler olduğunu görün.

Başka bir yere mi gidiyorsunuz? Uber’in kullanıldığı tüm şehirleri görün.

Berlin: bir araç seçin

 • Uber Comfort

  1-3

  Extra legroom and top rated drivers

 • UberX

  1-3

  Uygun fiyatlı, günlük yolculuklar

 • Premium

  1-3

  Profesyonel sürücülerle, üst sınıf kalitesinde yolculuklar

 • UberXL

  1-5

  Fits 5 riders or 3 riders with luggage

 • Green

  1-3

  Emission-free, affordable, everyday rides

 • Taksi

  1-3

  Yolda çevirdiğiniz taksilerden çok farklı bir deneyim

1/6

Berlin Tegel Havalimanı alımları

Sürücünüzle nerede buluşacağınızı öğrenin ve alım konumunuzu nasıl bulacağınızla ilgili detaylı yol tarifi alın.

Her yerde aynı uygulama

7/24 destek, GPS takibi ve acil durum yardımı gibi güvenlik özellikleri de dahil olmak üzere kendi şehrinizde kullandığınız özelliklere seyahat ederken de erişin.

Belediyelerle nasıl iş ortağı oluyoruz?

Sizinle olan ilişkimiz tek bir dokunuşla başlamış olabilir, ancak şehirlerle olan ilişkimiz çok daha derindir. Başkalarına örnek olarak yaşam kalitesini artırmak ve gelecekte daha akıllı ve verimli şehirler oluşturmak bizim hedefimiz.

Uber Movement

Anonimleştirilen verilerimiz, altyapı ve ulaşım ile ilgili kararlarında yardımcı olması için şehir planlamacıları ve belediye yöneticileriyle paylaşılır.

Yol güvenliği

İnsanları daha güvenli seçimler yapmaya teşvik ederek alkollü araç kullanımını engellemeye yardımcı olmak, yolları herkes için daha güvenli hale getirebilir.

Şehirleri destekliyoruz

Karbon salınımını azaltmaya yardımcı olmaktan toplu taşımayı güçlendirmeye kadar çeşitli alanlarda yerel yönetimlerle yaptığımız iş ortaklıkları, daha iyi şehirler yaratıyor.

Uber, uygulamayı kullanan sürücülerin alkol ve uyuşturucu madde kullanmasına asla müsamaha göstermez. Sürücünüzün alkol veya uyuşturucu madde etkisinde olduğunu düşünüyorsanız lütfen kendisinden yolculuğu hemen sonlandırmasını isteyin.

Ticari araçlar, köprü veya otoyol geçiş ücretlerinin yanı sıra ek eyalet vergilerine de tabi olabilir.

Uber, yolculuk çağrınızı yalnızca lisanslı özel kiralık araç operatörlerine iletir. Kullanılan tüm araçlar PBefG ve BOKraft gerekliliklerini karşılar. Tüm sürücü ortaklarının özel kiralık araç sürücü belgesi vardır. Her yolculuk, operatörün araç sigortası şirketi tarafından sigortalanmıştır.

In Berlin, we mediate trips for ennoo Dienste GmbH, which is the responsible PHV operator. Whether you’re headed to work, to the airport, or to a party in the evening, Uber always delivers an affordable, safe, and reliable ride that is carried out by a professional transportation provider. With just the push of a button, you’ll be picked up by a vehicle of the transport operator. The Uber app’s GPS function determines your location. Before you enter the vehicle, you’ll see the driver’s photo, name, and license plate number. When you arrive at your destination, you just get out—the payment is completely cashless.

In Berlin, Uber provides five ride options: UberX, UberXL, Premium, Green and Taxi. With UberX, UberXL, Premium and Green, you can arrange a trip with an Uber driver-partner. With Taxi, you can arrange a trip with a regular taxi driver, with pricing at the official taxi rates. Tariffs of the Berlin Taxi Tariff Regulation apply, including applicable surcharges. More information can be found here.

Legal notice