Ana içeriğe gidin
Uber
Uber

OR Tambo Uluslararası Havalimanı (JNB)

İster Johannesburg Havalimanı’ndan şehir merkezine, ister şehir merkezinden Johannesburg Havalimanı’na gidin, Uber’in sizi istediğiniz yere ulaştıracağına güvenebilirsiniz.

1 Jones Road, Kempton Park, Johannesburg, 1632, South Africa
+27 11-921-6262

Yolculuk yapmanın daha akıllı yolu

Dünyanın her yerinde yolculuk talebinde bulunun

Tek bir dokunuşla, 500’den fazla büyük merkezde havalimanı ulaşımının tadını çıkarın.

Kendi şehrinizdeymiş gibi gezin

Bırakın uygulamanız ve sürücünüz sizin yerinize ayrıntılarla ilgilensin, böylece tanımadığınız bir şehirde yol bulmaya çalışmak zorunda kalmazsınız.

Uber’le kendinizi evinizde hissedin

Yeni bir yerde olsanız bile, gerçek zamanlı fiyatlandırma ve nakitsiz ödeme de dahil, en sevdiğiniz özellikleri kullanabilirsiniz.

Uber tahmini ücret hesaplayıcısı

Örnek olarak verilen yolcu ücretleri tahminidir ve indirim, trafik sıkışıklığı ve diğer faktörlerden dolayı oluşabilecek değişiklikleri yansıtmaz. Sabit ücretler ve minimum ücretler uygulanabilir. Gerçek ücretler değişiklik gösterebilir.

Yolculuk türleri

  • UberX1-4

    Affordable, everyday rides

  • Black1-4

    Premium rides in luxury cars

  • Minibüs1-7

    Rides for groups up to 7

Havalimanından Uber’le yolculuk yapma

Yolculuk çağrısı yapmak için uygulamanızı açın

Dışarıya çıkmaya hazır olduğunuzda uygulamanızı açıp yolculuk çağrısı yapın. Grubunuzdaki kişi sayısına ve ihtiyacınız olan bagaj kapasitesine uygun bir araç seçeneği belirleyin.

Uygulamadaki talimatları uygulayın

Alım noktası için doğrudan uygulama üzerinden yol tarifi alacaksınız. Ayrıca havalimanında yön işaretleri olabilir.

Sürücünüzle buluşun

Uygulamada gösterilen, belirlenmiş alım konumunuza gidin. Lütfen bu konumun her zaman size en yakın çıkışta olmayabileceğini unutmayın. Sürücünüzü bulamıyorsanız, kendisiyle uygulama üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

OR Tambo Havalimanı ipuçları

OR Tambo Havalimanı’nda wifi

OR Tambo Uluslararası Havalimanı tüm yolculara 4 saat boyunca veya 1 GB sınırını doldurana kadar yararlanabilecekleri ücretsiz wifi hizmeti sunar. Daha sonra kullanım sürenizi uzatıp kullandığınız kadar internet için ödeme yaparak internet erişimine devam edebilirsiniz.

OR Tambo’da otopark

OR Tambo Uluslararası Havalimanı, yolcu bırakma ve alımlarınızın yanı sıra kısa ve uzun süreli duraklamalarınızda da havalimanı içinde ve dışında otopark hizmeti sunar. Havalimanındaki 9 çok katlı otoparkta toplam 11.500 park alanı vardır.

OR Tambo Havalimanı’nda döviz bürosu

Travelex döviz bürosu bankoları ve hizmetleri, hava sahasında ve duty free alışveriş merkezinde yer alır. JNB Havalimanı’nda ayrıca Absa, American Express ve First National Bank’in de dahil olduğu birçok banka şubesi yer alır.

Yolcuların en çok sorduğu sorular

Uber, JNB Havalimanı’nda da hizmet veriyor, bu sayede istediğiniz yere konforlu ve rahat bir yolculuk yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Alım konumunuzu bulmak için, yolculuk çağrısı yaptıktan sonra Uber uygulamasını kontrol edin.

Yolculuk çok uzun olmasa da, OR Tambo Havalimanı’na gidiş gelişlerinizde yapacağınız Uber yolculuklarının ücreti, süreden, trafikten ve diğer unsurlardan etkilenebilir. Yaklaşık yolculuk ücreti almak için lütfen Uber tahmini ücret hesaplayıcısına göz atın.

Yolcu alımının süresi saate, yoldaki sürücü ortağı sayısına ve daha birçok unsura bağlı olarak değişebilir.

Daha fazla bilgi

Uber’le sürücü ortağı olarak yola mı çıkıyorsunuz?

Yolcuları nerelerden alacağınızdan yerel kural ve yönetmeliklere kadar, havalimanı yolculuklarınızı nasıl kolaylaştırabileceğinizi öğrenin.

Başka bir havalimanına mı gidiyorsunuz?

Dünya genelinde 500’den fazla havalimanına gidiş-geliş yolculukları yapın.

Johannesburg Havalimanı ziyaretçi bilgileri