Skip to main content

Nashville Uluslararası Havalimanı (bna)

İster BNA Havalimanı’ndan Broadway’e, ister Nashville şehir merkezinden BNA Havalimanı’na gidin, Uber’in sizi istediğiniz yere ulaştıracağına güvenebilirsiniz.

1 Terminal Drive, Nashville, TN 37214
+1 615-275-1675

Reserve a ride with Uber in advance at Nashville Uluslararası Havalimanı

Complete your plans today by reserving a ride with Uber to Nashville Uluslararası Havalimanı. Request a ride up to 30 days before your flight, at any time and on any day of the year.
Destination
Choose date and time

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2021/08/04.

Reserve may not be available for your pickup location

Yolculuk yapmanın daha akıllı yolu

Dünyanın her yerinde yolculuk çağrısı yapın

Tek bir dokunuşla, 500’den fazla büyük merkezde havalimanı ulaşımının tadını çıkarın.

Kendi şehrinizdeymiş gibi gezin

Bırakın uygulamanız ve sürücünüz sizin yerinize ayrıntılarla ilgilensin, böylece tanımadığınız bir şehirde yol bulmaya çalışmak zorunda kalmazsınız.

Uber’le kendinizi evinizde hissedin

Yeni bir yerde olsanız bile, gerçek zamanlı fiyatlandırma ve nakitsiz ödeme de dahil, en sevdiğiniz özellikleri kullanabilirsiniz.

15 USD’ye varan indirim

İlk üç yolculuğunuzun her birinde 5 USD indirimden yararlanın. NEWRIDER15 promosyon kodunu kullanın. Promosyon kodunuz Uber hesabınıza uygulandıktan 30 gün sonra kodun geçerliliği sona erer.

Ways to ride in the area

 • UberX

  Hesaplı, günlük yolculuklar

 • Uber Comfort

  Daha geniş ayak koyma yeri ile daha yeni araçlar

 • UberXL

  5 kişiye kadar olan gruplar için ekonomik yolculuklar

 • Uber Green

  Eco-Friendly

 • Uber Pet

  Affordable rides for you and your pet

 • Connect

  Send packages to friends & family

 • Pool

  Yolculuk paylaşımı sayesinde daha düşük ücretler

1/7

Nashville Havalimanı’ndan nasıl araç çağırabilirim?

Dışarıya çıkmaya hazır olduğunuzda araç çağırın

Ardından, grubunuzdaki kişi sayısına ve ihtiyacınız olan bagaj kapasitesine uygun bir yolculuk seçeneği belirleyin.

Ground Transportation Center’ı (Kara Yolu Ulaşım Merkezi) gösteren işaretleri takip edin

BNA’daki alım konumu, Ground Transportation Center’ın (Kara Yolu Ulaşım Merkezi) 1. Katındadır. “Ride App Pickup” (Yolculuk Uygulaması Alımı) yazan işaretleri takip edin.

Sürücünüzle kaldırım kenarında buluşun

Sürücünüzle Ground Transportation Center’da (Kara Yolu Ulaşım Merkezi), A1-B3 Bölgelerinde yer alan ilk kaldırımda buluşun.

Nashville Havalimanı map

Nashville Havalimanı’nda 4 salon bulunmaktadır. Dış hatlar terminali Salon A’da yer almaktadır.

Top questions from riders

 • Evet. Tüm dünyada Uber yolculuk çağrısı yapabileceğiniz havalimanlarının listesini görmek için lütfen buraya dokunun.

 • BNA Havalimanı’na (veya BNA’dan) yapacağınız Uber yolculuklarının maliyeti; yolculuk türü, yolculuğun tahmini uzunluğu ve süresi, köprü veya otoyol geçiş ücretleri ve o andaki yolculuk talebinin de dahil olduğu unsurlara bağlı olarak hesaplanır.

  Araç çağırmadan önce tahmini ücreti, alım ve varış konumlarınızı Uber’in yukarıda yer alan tahmini ücret hesaplayıcısına girerek görebilirsiniz. Bunun ardından, araç çağırdığınızda, uygulamada gerçek zamanlı unsurlara göre asıl ücreti göreceksiniz.

 • Alım konumları, çağırdığınız aracın türüne ve havalimanının büyüklüğüne göre değişir. Sürücünüzle buluşacağınız konum için, uygulamadaki talimatları uygulayın. Ayrıca, havalimanındaki özel olarak belirlenmiş yolculuk paylaşımı bölgelerine giden işaretleri de takip edebilirsiniz.

  Sürücünüzü bulamıyorsanız, kendisiyle uygulama üzerinden iletişime geçin.

 • BNA havalimanı kodu, Berry Field Nashville’in kısaltmasıdır.

More information

Driving with Uber?

From where to pick up riders to following local rules and regulations, find out how to make your airport trips better.

Going to a different airport?

Get dropped off and picked up from more than 600 airports around the world.

Nashville Havalimanı ziyaretçi bilgileri

Nashville Uluslararası Havalimanı güncel olarak 20 havayolu şirketinden hizmet alır ve günde 575 gelen ve giden uçuşa ev sahipliği yapar. Tennessee’ye geçiş kapısı olan Nashville Havalimanı, eyaletin başkenti olan Nashville’in şehir merkezinden 9 mil (14 kilometre) uzaklıktadır, bu mesafe ideal yol ve trafik koşullarında arabayla yaklaşık olarak 15 dakika sürer.

Nashville Havalimanı terminalleri

BNA Havalimanı Robert C.H. Mathews Jr. Terminali adında bir ana terminalden oluşur. Terminal, toplamda 44 kapısı olan 4 yolcu salonundan oluşur.Bu yolcu salonları A’dan D’ye alfabetik olarak adlandırılmıştır. Yolculuğunuzu planlarken aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Yolcu Salonu A

 • Air Canada
 • Frontier
 • United

Yolcu Salonu B

 • Alaska
 • Boutique Air
 • British Airways
 • Contour
 • Delta
 • JetBlue
 • Sun Country
 • WestJet

Yolcu Salonu C

 • American
 • Southwest

BNA dış hatlar terminali

BNA Havalimanı Londra Heathrow Havalimanı’na direkt uçuşun yanı sıra Bahamalar’a, Kanada’ya, Dominik Cumhuriyeti’ne, Jamaika’ya ve Meksika’ya aktarmasız uçuş sunar. Nashville Havalimanı’nda dış hatlar gidişleri Yolu Salonu A ve B’de yapılır.

Nashville Havalimanı’nda yemek

Mathews Terminali’ndeki 24’ten fazla yemek seçeneği kahve, suşi fast food ve sandviç dahil çeşitli yemek ve içecekler sunar. Nashville Havalimanı’ndaki ana yemek alanı Yolcu Salonu C’de yer alır ancak tüm yolcu salonlarında yemek seçenekleri bulunur.

Nashville Havalimanı içinde ulaşım

BNA Havalimanı’nın bir ana yolcu terminali vardır. Havalimanıyla ilgili daha fazla destek almak isterseniz, havayolu şirketiniz aracılığıyla destek hizmeti alabilirsiniz.

Nashville Havalimanı’nda neler yapabilirsiniz?

BNA Havalimanı’nda tamamı Havalimanında Sanat programı tarafından düzenlenen birçok sanat sergisi yer alır. Bu havalimanının ve ziyaretçileri için sergilerde yerel, bölgesel ve ulusal sanatçıların eserleri ön plana çıkarılır. Ancak BNA Havalimanı’nda sanat yalnızca görsel sanatlarla sınırlı değildir. Müzik de Nashville kültürünün önemli bir parçasıdır ve havalimanında her gün canlı müzik performansları sunulur.

Yolcu Salonu B ve C’de masaj yaptırabilirsiniz. Yolcu Salonu C’de manikür pedikür ve saç hizmeti veren bir güzellik salonu bulunur. Çocuklar için Yolcu Salonu A ve B’de iki oyun salonu bulunur.

Nashville Havalimanı’nda döviz bürosu

Nashville Uluslararası Havalimanı’ndaki döviz büroları, Yolcu Salonu A ve B arasındaki havalimanı bankasında ve ayrıca Yolcu Salonu C ve D arasındaki Yolculuk Merkezi’nde yer alır.

Nashville Havalimanı yakınlarındaki oteller

Aktarmalı uçuşlar arasında bekleme yaptığınızda ya da uçuşunuzda gece boyu sürecek bir rötar olduğunda veya BNA yakınlarındaki bir ziyaretinizde kalacak bir yere ihtiyacınız olursa, yakınlarda birçok otel ve konaklama seçeneği bulabilirsiniz.

Nashville Havalimanı yakınlarında gezilecek yerler

 • Cumberland Parkı
 • Music Row ve Lower Broadway’de yer alan canlı müzik salonları
 • Nashville sanat ve tarih müzeleri

Buradan Nashville Uluslararası Havalimanı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Facebook
Instagram
Twitter

This page contains information from third-party websites that are not under the control of Uber and that may be periodically changed or updated. Any information included on this page that is not directly related to Uber or its operations is for informational purposes only and in no way shall be relied upon, or interpreted or construed to create any warranties of any kind, either express or implied, regarding the information contained herein. Certain requirements and features vary by country, region, and city. Promo discount is valid for new users only. This promotion cannot be combined with other offers and does not apply to tips. Limited availability. The offer and terms are subject to change.