Ana içeriğe gidin
Uber
Uber

Amsterdam Schiphol Havalimanı (AMS)

İster Schiphol Havalimanı’ndan Amsterdam şehir merkezine, ister Amsterdam şehir merkezinden Schiphol Havalimanı’na gidin, Uber’in sizi istediğiniz yere ulaştıracağına güvenebilirsiniz.

Evert van de Beekstraat 202, 1118 CP Schiphol, Netherlands
+31 20-794-0800

Yolculuk yapmanın daha akıllı yolu

Dünyanın her yerinde yolculuk talebinde bulunun

Tek bir dokunuşla, 500’den fazla büyük merkezde havalimanı ulaşımının tadını çıkarın.

Kendi şehrinizdeymiş gibi gezin

Bırakın uygulamanız ve sürücünüz sizin yerinize ayrıntılarla ilgilensin, böylece tanımadığınız bir şehirde yol bulmaya çalışmak zorunda kalmazsınız.

Uber’le kendinizi evinizde hissedin

Yeni bir yerde olsanız bile, gerçek zamanlı fiyatlandırma ve nakitsiz ödeme de dahil, en sevdiğiniz özellikleri kullanabilirsiniz.

Uber tahmini ücret hesaplayıcısı

Örnek olarak verilen yolcu ücretleri tahminidir ve indirim, trafik sıkışıklığı ve diğer faktörlerden dolayı oluşabilecek değişiklikleri yansıtmaz. Sabit ücretler ve minimum ücretler uygulanabilir. Gerçek ücretler değişiklik gösterebilir.

Yolculuk türleri

  • UberX1-4

    Affordable, everyday rides

  • Black1-4

    Premium rides in luxury cars

  • Minibüs1-7

    Spacious rides for groups up to 7

Havalimanından Uber’le yolculuk yapma

Yolculuk çağrısı yapmak için uygulamanızı açın

Hazır olduğunuzda yolculuk çağrısı yapmak için uygulamanızı açın. Grubunuzdaki kişi sayısına ve ihtiyacınız olan bagaj kapasitesine uygun bir araç seçeneği belirleyin.

Uygulamadaki talimatları uygulayın

Alım noktaları için yol tariflerini doğrudan uygulamadan alırsınız. Ayrıca havalimanında yön işaretleri olabilir.

Sürücünüzle buluşun

Uygulamada gösterilen, belirlenmiş alım konumunuza gidin. Lütfen bu konumun her zaman size en yakın çıkışta olmayabileceğini unutmayın. Sürücünüzü bulamıyorsanız, kendisiyle uygulama üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Schiphol Havalimanı ipuçları

AMS Havalimanı’nda wifi

Amsterdam Havalimanı’ndaki tüm kapalı alanlarda wifi erişimi ücretsizdir. Schiphol Havalimanı ağında oturum açarak 4 saat boyunca internetten yararlanın. Bu 4 saatlik süre dolduktan sonra yeniden oturum açarak internet kullanımına devam edebilirsiniz.

Schiphol Havalimanı’nda otopark

Schiphol Havalimanı’nda birçok otopark seçeneği vardır. P1 Kısa Süreli Otopark yolcu almak ve bırakmak için kullanılabilirken, P3 Uzun Süreli Otopark ise uzun süreli park hizmeti sunar.

Schiphol Havalimanı’nda emanet bagaj

Schiphol Havalimanı’ndaki bagaj emanet bürosuna, hem el bagajlarınızı hem de büyük valizlerinizi 30 güne kadar bırakabilirsiniz. Schiphol Havalimanı emanet bagaj bürosu, Geliş 1 ve 2 terminalleri arasındaki zemin katta yer alır ve ödemeler eşyaların ağırlığına değil türüne göre yapılır.

Yolcuların en çok sorduğu sorular

Uber, Amsterdam Havalimanı’nda da hizmet veriyor, bu sayede istediğiniz yere konforlu ve rahat bir yolculuk yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Alım konumunuzu bulmak için, yolculuk çağrısı yaptıktan sonra Uber uygulamasını kontrol edin.

Yolculuk çok uzun olmasa da, Schiphol Havalimanı’na gidiş gelişlerinizde yapacağınız Uber yolculuklarının ücreti, süreden, trafikten ve diğer unsurlardan etkilenebilir. Yaklaşık yolculuk ücreti almak için lütfen Uber tahmini ücret hesaplayıcısına göz atın.

Yolcu alımının süresi saate, yoldaki sürücü ortağı sayısına ve daha birçok unsura bağlı olarak değişebilir.

Daha fazla bilgi

Uber’le sürücü ortağı olarak yola mı çıkıyorsunuz?

Yolcuları nerelerden alacağınızdan yerel kural ve yönetmeliklere kadar, havalimanı yolculuklarınızı nasıl kolaylaştırabileceğinizi öğrenin.

Başka bir havalimanına mı gidiyorsunuz?

Dünya genelinde 500’den fazla havalimanına gidiş-geliş yolculukları yapın.

Schiphol Havalimanı terminalleri: yapabilecekleriniz