Preskočiť na hlavný obsah

Norman Y. Mineta San Jose International Airport (sjc)

Hľadáš na letisku San Jose Airport alternatívu k bežnej kyvadlovej doprave alebo taxíkom? Či už sa chystáš z letiska SJC do San Francisca, alebo do centra San Jose, s aplikáciou Uber, ktorú už poznáš, sa dostaneš do cieľa. Objednaj si jazdu z letiska SJC alebo naň jedným ťuknutím.

1701 Airport Boulevard, San Jose, CA 95110
+1 408-392-3600

Rezervuj si vopred jazdu s Uberom na letisku Norman Y. Mineta San Jose International Airport

Rezervuj si jazdu s Uberom na letisku Norman Y. Mineta San Jose International Airport a dokonči tak plánovanie. Jazdu si môžeš objednať až 30 dní pred odletom – kedykoľvek a na ktorýkoľvek deň.
Cieľ
Vyber dátum a čas

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/06/29.

Rezervácia nemusí byť pre tvoje miesto vyzdvihnutia k dispozícii

Rozumnejší spôsob cestovania

Objednaj si jazdu po celom svete

Ťukni na tlačidlo a objednaj si letiskovú prepravu vo viac ako 500 hlavných uzloch.

Cestuj ako domáci

Dovoľ aplikácii a vodičovi, aby sa postarali o detaily, a nerob si starosti s orientáciou v neznámom meste.

Cíť sa s Uberom ako doma

Nájdeš tu svoje obľúbené funkcie vrátane cestovného stanoveného v reálnom čase a bezhotovostnej platby aj v prípade, že si na letisku prvýkrát.

Spôsoby jazdy v tvojej oblasti

 • UberX

  1-4

  Dostupný odvoz na každý deň

 • UberXL

  1-6

  Cenovo dostupné jazdy pre skupiny až do 6 ľudí

 • Comfort

  1-4

  Novšie autá s väčším priestorom na nohy

1/3

Vyzdvihnutie v San Jose Airport (SJC)

Otvor aplikáciu a objednaj si jazdu

Keď budeš pripravený, otvor aplikáciu Uber a objednaj si jazdu do svojho cieľa. Vyber si možnosť dopravy na letisko SJC alebo z neho, ktorá zodpovedá veľkosti tvojej skupiny a množstvu batožiny.

Riaď sa pokynmi v aplikácii

Vyjdi von a riaď sa značením do oblasti vyzdvihnutia pre zdieľané jazdy.

V prípade vyzdvihnutí z terminálu A sa s vodičom stretni pred výdajňou batožiny pri zastávke 1. V prípade vyzdvihnutí z terminálu B sa s vodičom stretni na dopravnom ostrovčeku pri zastávke 9.

Stretni sa s vodičom

Choď na priradené miesto vyzdvihnutia na letisku SJC, ktoré určila aplikácia. Upozorňujeme, že toto miesto sa nemusí nachádzať pri najbližšom východe. V aplikácii sa zobrazí meno vodiča, evidenčné číslo vozidla a farba auta. Pred nastúpením do auta si všetko najprv over. Ak sa ti vodiča nedarí nájsť, spoj sa s ním cez aplikáciu.

Mapa: San Jose Airport

Letisko San Jose International Airport má 2 terminály: terminál A a terminál B, ktoré sú prepojené verejným terminálom. Oba terminály slúžia na medzinárodné prílety.

Najčastejšie otázky cestujúcich

 • Áno. Ťukni sem a zobrazí sa zoznam letísk na celom svete, na ktorých môžeš požiadať o jazdu Uberom.

 • Cena cesty s Uberom na letisko SJC a z neho závisí od okolností, ako sú typ jazdy, o ktorú žiadaš, odhadovaná dĺžka a trvanie cesty, mýta a aktuálny dopyt po jazdách.

  Keď zadáš do nástroja na odhad ceny Uberu vyššie miesto vyzdvihnutia a cieľ, uvidíš odhad ceny ešte pred požiadaním o jazdu. Keď následne požiadaš o jazdu, v aplikácii uvidíš skutočnú cenu na základe okolností v reálnom čase.

 • Miesta vyzdvihnutia môžu závisieť od typu požadovanej jazdy a veľkosti letiska. Pokyny s trasou na miesto stretnutia s vodičom nájdeš v aplikácii. Tiež sa môžeš riadiť značením do určených zón zdieľania jazdy na letisku.

  Ak sa ti vodiča nedarí nájsť, spoj sa s ním cez aplikáciu.

Ďalšie informácie

Šoféruješ s Uberom?

Pozri sa, kde vyzdvihnúť cestujúcich a aké pravidlá a predpisy sa ťa týkajú, aby boli vyzdvihnutia a vyloženia na letisku jednoduchšie.

Ideš na iné letisko?

Nechaj sa vyzdvihnúť a vyložiť na viac ako 600 letiskách po celom svete.

Informácie pre návštevníkov na letisku San Jose Airport

Letisko Mineta San Jose International Airport (SJC) je rýchlo rastúce americké letisko z hľadiska počtu cestujúcich a každoročne obslúži viac ako 12,5 milióna ľudí. Nachádza sa asi 6 kilometrov od centra San José a pri ideálnych dopravných podmienkach sa tam autom dostaneš asi za 8 minút.

Terminály letiska Mineta San Jose International Airport

Letisko SJC je rozdelené na dva terminály (A a B) s celkove 31 odbavovacími bránami. Salóniky sa na letisku SJC nachádzajú v termináli A. Cestu si môžeš naplánovať podľa informácií dole.

Terminál A letiska SJC

 • Aeroméxico
 • Air Canada
 • American
 • ANA
 • California Pacific
 • Delta
 • Frontier
 • Hawaiian
 • JetBlue
 • United
 • Volaris
 • The Club at SJC

Terminál B letiska SJC

 • Alaska
 • British Airways
 • Hainan
 • Southwest

Medzinárodný terminál letiska SJC

Medzinárodné linky odlietajú z letiska SJC z oboch terminálov. Z letiska SJC odlietajú nonstop linky do 16 zahraničných destinácií.

Reštaurácie na letisku Mineta San Jose International Airport

Na letisku SJC sa cestujúci môžu najesť na viac ako 30 miestach. Na výber majú z reťazcov rýchleho občerstvenia, barov a reštaurácií s obsluhou. Na rôznych miestach oboch terminálov sa tiež dá kúpiť jedlo a pitie do ruky.

Orientácia na letisku Mineta San Jose International Airport

Medzi terminálmi sa cestujúci môžu presúvať kyvadlovou dopravou. Kyvadlová doprava na letisku SJC nepretržite krúži medzi terminálom A, terminálom B a parkoviskom. Má interval 7 – 10 minút a zastavuje pri oboch termináloch, pri centre autopožičovní a pri dennom parkovisku 4.

Čo robiť na letisku Mineta San Jose International Airport

Umelecký program na letisku SJC prezentuje okolitý región ako globálne centrum technológií a inovácií. Vystavované diela sa nachádzajú v príletovej hale terminálu B, v južnej odbavovacej hale a na medziposchodí. V Blue Dot terminálu A a vo výdajni batožiny v termináli B si môžeš zahrať na klavír. V termináloch letiska SJC nájdeš 24 obchodov, kde si môžeš kúpiť kozmetiku, šperky a elektroniku. Letisko ponúka 23 terapeutických psov, ktorí pomáhajú cestujúcim upokojiť sa pred odletom.

Zmenáreň na letisku Mineta San Jose International Airport

Zmenárne sa na letisku SJC nachádzajú v termináli A, a to pri bráne 15 a pri výdajni batožiny.

Hotely v okolí letiska Mineta San Jose International Airport

Či už čakáš na prípoj, oneskoril sa ti nočný let, alebo len potrebuješ prespať v blízkosti letiska SJC, v okolí nájdeš viac ako 25 ubytovacích zariadení.

Zaujímavé miesta v okolí letiska Mineta San Jose International Airport

 • Park a záhrady Guadalupe River
 • Mexican Heritage Plaza
 • Historické a technické múzeá v San José

Ďalšie informácie o letisku Mineta San Jose International Airport nájdeš na tomto odkaze.

Facebook
Instagram
Twitter

Táto stránka obsahuje informácie z webových stránok tretích strán, ktoré nie sú pod kontrolou Uberu a môžu byť pravidelne upravované alebo aktualizované. Všetky informácie na tejto stránke, ktoré s Uberom alebo jeho činnosťou priamo nesúvisia, sú iba orientačné, takže nemusia byť nijako spoľahlivé a nevytvárajú žiadne výslovné ani vyplývajúce záruky. Niektoré požiadavky a funkcie sa líšia v závislosti od krajiny, regiónu a mesta. Promo zľava platí iba pre nových používateľov. Túto promo akciu nemožno kombinovať s inými ponukami a nevzťahuje sa na prepitné. Dostupnosť je obmedzená. Ponuka a podmienky sa môžu zmeniť.