Preskočiť na hlavný obsah

UPDATE: As of September 14, 2019 Uber pickups and dropoffs are not available at Ontario International Airport.

X small

Ontario International Airport (ont)

Hľadáš na letisku Ontario Airport alternatívu k bežnej kyvadlovej doprave alebo taxíkom? Či už sa chystáš z letiska v Ontáriu do múzea Planes of Fame, alebo z Regionálneho parku Cucamonga-Guasti na letisko ONT, s aplikáciou Uber, ktorú už poznáš, sa dostaneš do cieľa. Objednaj si jazdu z letiska ONT alebo naň jedným ťuknutím.

1923 East Avion Street, Ontario, CA 91761
+1 909-544-5300

Rezervuj si jazdu s Uberom na letisku Ontario International Airport a dokonči tak plánovanie. Jazdu si môžeš objednať až 30 dní pred odletom – kedykoľvek a na ktorýkoľvek deň.
Cieľ
Vyber dátum a čas

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/07/04.

Ťukni na tlačidlo a objednaj si letiskovú prepravu vo viac ako 500 hlavných uzloch.

Dovoľ aplikácii a vodičovi, aby sa postarali o detaily, a nerob si starosti s orientáciou v neznámom meste.

Nájdeš tu svoje obľúbené funkcie vrátane cestovného stanoveného v reálnom čase a bezhotovostnej platby aj v prípade, že si na letisku prvýkrát.

1/5

Vyber si možnosť jazdy, ktorá vyhovuje veľkosti tvojej skupiny a množstvu batožiny. A vyber si miesto vyzdvihnutia v aplikácii.

All pickups happen on the inner curb in Terminals 2 and 4 as well as the international terminal.

Vodič sa s tebou stretne pri vozidle. Ak sa ti vodiča nedarí nájsť, spoj sa s ním cez aplikáciu.

Ontario International Airport má 2 terminály: terminál 2 a terminál 4. Z letiska sa lieta do celkovo 19 destinácií.
 • Áno. Ťukni sem a zobrazí sa zoznam letísk na celom svete, na ktorých môžeš požiadať o jazdu Uberom.

 • Cena cesty s Uberom na letisko ONT a z neho závisí od okolností, ako sú typ jazdy, o ktorú žiadaš, odhadovaná dĺžka a trvanie cesty, mýta a aktuálny dopyt po jazdách.

  Keď zadáš do nástroja na odhad ceny Uberu vyššie miesto vyzdvihnutia a cieľ, uvidíš odhad ceny ešte pred požiadaním o jazdu. Keď následne požiadaš o jazdu, v aplikácii uvidíš skutočnú cenu na základe okolností v reálnom čase.

 • Miesta vyzdvihnutia môžu závisieť od typu požadovanej jazdy a veľkosti letiska. Pokyny s trasou na miesto stretnutia s vodičom nájdeš v aplikácii. Tiež sa môžeš riadiť značením do určených zón zdieľania jazdy na letisku.

  Ak sa ti vodiča nedarí nájsť, spoj sa s ním cez aplikáciu.

Pozri sa, kde vyzdvihnúť cestujúcich a aké pravidlá a predpisy sa ťa týkajú, aby boli vyzdvihnutia a vyloženia na letisku jednoduchšie.
Nechaj sa vyzdvihnúť a vyložiť na viac ako 600 letiskách po celom svete.

Letisko Ontario International Airport (ONT) každoročne obslúži asi 4 milióny cestujúcich a nachádza sa asi 6 kilometrov alebo 8 minút jazdy pri ideálnych dopravných podmienkach od centra kalifornského Ontária. Tiež sa nachádza 61 kilometrov východne od centra Los Angeles a 37 kilometrov západne od centra San Bernardina.

Terminály letiska Ontario

Letisko ONT má 2 terminály: terminál 2 s 12 bránami a terminál 4 so 14 bránami. Ďalej tu nájdeš samostatnú priľahlú budovu pre medzinárodné prílety. Cestu si môžeš naplánovať podľa informácií dole.

Terminál 2 letiska ONT

 • Alaska
 • China
 • Delta
 • Frontier
 • JetBlue
 • United
 • Volaris

Terminál 4 letiska ONT

 • American
 • Southwest

Medzinárodný terminál letiska ONT

Medzinárodné linky odlietajú z letiska Ontario International Airport hlavne z terminálu 2. Z letiska ONT odlietajú nonstop linky do 2 zahraničných destinácií: do Mexika a na Taiwan.

Reštaurácie na letisku Ontario International Airport

V termináloch letiska ONT sa nachádza 8 stravovacích zariadení. Cestujúci majú na výber z kaviarní, barov a rýchlych občerstvení. Z jedál a nápojov si tu môžeš kúpiť kávu, gurmánsku pizzu alebo občerstvenie do ruky. Stravovacie zariadenia sa v termináli 2 nachádzajú hlavne medzi bránami 204 a 209. V termináli 4 ich nájdeš hlavne medzi bránami 404 a 410.

Orientácia na letisku Ontario International Airport

Na letisku ONT funguje bezplatná kyvadlová doprava, ktorá pendluje medzi terminálmi pre osobnú dopravu, parkoviskom č. 5 a centrom pre autopožičovne. Všetka kyvadlová doprava na letisku ONT je vhodná pre vozíčkarov.

Čo robiť na letisku Ontario International Airport

Príslušníci americkej armády majú k dispozícii salónik Ontario-USO, kde nájdu televízne miestnosti s knižnicou filmov a seriálov, bezplatnú knižnicu s knihami a časopismi, počítače s internetom, hernú miestnosť, úschovňu batožiny a detskú herňu s prebaľovacími priestory. Medzi terminálmi 2 a 4 pendluje bezplatná kyvadlová doprava.

Zmenáreň na letisku Ontario International Airport

Na letisku ONT nie je žiadna zmenáreň.

Hotely v okolí letiska Ontario International Airport

Či už čakáš na prípoj, oneskoril sa ti nočný let, alebo len potrebuješ prespať v blízkosti letiska ONT, v okolí nájdeš viac ako 20 ubytovacích zariadení.

Zaujímavé miesta v okolí letiska Ontario International Airport

 • Regionálny park Cucamonga-Guasti
 • Ontario Town Square
 • Planes of Fame Air Museum, Chino
 • Pumpkin Rock, Norco

Ďalšie informácie o letisku Ontario International Airport nájdeš na tomto odkaze.

Facebook
Instagram
Twitter

Táto stránka obsahuje informácie z webových stránok tretích strán, ktoré nie sú pod kontrolou Uberu a môžu byť pravidelne upravované alebo aktualizované. Všetky informácie na tejto stránke, ktoré s Uberom alebo jeho činnosťou priamo nesúvisia, sú iba orientačné, takže nemusia byť nijako spoľahlivé a nevytvárajú žiadne výslovné ani vyplývajúce záruky. Niektoré požiadavky a funkcie sa líšia v závislosti od krajiny, regiónu a mesta. Promo zľava platí iba pre nových používateľov. Túto promo akciu nemožno kombinovať s inými ponukami a nevzťahuje sa na prepitné. Dostupnosť je obmedzená. Ponuka a podmienky sa môžu zmeniť.