Preskočiť na hlavný obsah
Uber
Uber

Ontario International Airport (ONT)

Či už sa chystáš z letiska Ontario Airport do múzea Planes of Fame Air Museum, alebo ideš z parku Cucamonga-Guasti Regional Park na letisko, vďaka Uberu to zvládneš ľavou zadnou.

1923 East Avion Street, Ontario, CA 91761
+1 909-544-5300

Rozumnejší spôsob cestovania

Odhad ceny za Uber

Ukážkové ceny pre cestujúceho sú iba odhady a neodrážajú odchýlky spôsobené zľavami, meškaním v dôsledku premávky alebo inými faktormi. Môžu sa uplatňovať paušálne sadzby a minimálne poplatky. Skutočné ceny sa môžu líšiť.

Zľava až 15 USD

Get $5 off each of your first three rides. Use promo code NEWRIDER15. Expires 30 days after the promo code is applied to your Uber account.

Zaregistruj sa ako cestujúci

Zľava až 15 USD

Get $5 off each of your first three rides. Use promo code NEWRIDER15. Expires 30 days after the promo code is applied to your Uber account.

Zaregistruj sa ako cestujúci

Spôsoby jazdy

 • UberX1-4

  Affordable, everyday rides

 • UberXL1-6

  Cenovo dostupné jazdy pre skupiny až do 6 ľudí

Ako sa odviezť z letiska Ontario Airport

Keď sa pripravíš na odchod z letiska, požiadaj o jazdu

Vyber si možnosť jazdy, ktorá vyhovuje veľkosti tvojej skupiny a množstvu batožiny. A vyber si miesto vyzdvihnutia v aplikácii.

Hľadaj značenie Zdieľanie jazdy

All pickups happen on the inner curb in Terminals 2 and 4 as well as the international terminal.

Pohľadaj svojho vodiča

Vodič sa s tebou stretne pri vozidle. Ak sa ti vodiča nedarí nájsť, spoj sa s ním cez aplikáciu.

Mapa letiska Ontario Airport

Ontario International Airport má 2 terminály: terminál 2 a terminál 4. Z letiska sa lieta do celkovo 19 destinácií.

Najčastejšie otázky cestujúcich

Áno. Ťukni sem a zobrazí sa zoznam letísk na celom svete, na ktorých môžeš požiadať o jazdu Uberom.

Cena cesty s Uberom na letisko ONT a z neho závisí od okolností, ako sú typ jazdy, o ktorú žiadaš, odhadovaná dĺžka a trvanie cesty, mýta a aktuálny dopyt po jazdách.

Keď zadáš do nástroja na odhad ceny Uberu hore miesto vyzdvihnutia a cieľ, uvidíš odhad ceny ešte pred požiadaním o jazdu. Keď následne požiadaš o jazdu, v aplikácii uvidíš skutočnú cenu na základe okolností v reálnom čase.

Miesta vyzdvihnutia môžu závisieť od typu požadovanej jazdy a veľkosti letiska. Pokyny s trasou na miesto stretnutia s vodičom nájdeš v aplikácii. Tiež sa môžeš riadiť značením do určených zón zdieľania jazdy na letisku.

Ak sa ti vodiča nedarí nájsť, spoj sa s ním cez aplikáciu.

Ďalšie informácie

Šoféruješ s Uberom?

Pozri sa, kde vyzdvihnúť cestujúcich a aké pravidlá a predpisy sa ťa týkajú, aby boli vyzdvihnutia a vyloženia na letisku jednoduchšie.

Ideš na iné letisko?

Nechaj sa vyzdvihnúť a vyložiť na viac ako 500 letiskách po celom svete.

Informácie pre návštevníkov na letisku Ontario Airport

Letisko Ontario International Airport (ONT) každoročne obslúži asi 4 milióny cestujúcich a nachádza sa asi 6 kilometrov alebo 8 minút jazdy pri ideálnych dopravných podmienkach od centra kalifornského Ontária. Tiež sa nachádza 61 kilometrov východne od centra Los Angeles a 37 kilometrov západne od centra San Bernardina.

Terminály letiska Ontario

Letisko ONT má 2 terminály: terminál 2 s 12 bránami a terminál 4 so 14 bránami. Ďalej tu nájdeš samostatnú priľahlú budovu pre medzinárodné prílety. Cestu si môžeš naplánovať podľa informácií dole.

Terminál 2 letiska ONT

 • Alaska
 • China
 • Delta
 • Frontier
 • JetBlue
 • United
 • Volaris

Terminál 4 letiska ONT

 • American
 • Southwest

Medzinárodný terminál letiska ONT

Medzinárodné linky odlietajú z letiska Ontario International Airport hlavne z terminálu 2. Z letiska ONT odlietajú nonstop linky do 2 zahraničných destinácií: do Mexika a na Taiwan.

Reštaurácie na letisku Ontario International Airport

V termináloch letiska ONT sa nachádza 8 stravovacích zariadení. Cestujúci majú na výber z kaviarní, barov a rýchlych občerstvení. Z jedál a nápojov si tu môžeš kúpiť kávu, gurmánsku pizzu alebo občerstvenie do ruky. Stravovacie zariadenia sa v termináli 2 nachádzajú hlavne medzi bránami 204 a 209. V termináli 4 ich nájdeš hlavne medzi bránami 404 a 410.

Orientácia na letisku Ontario International Airport

Na letisku ONT funguje bezplatná kyvadlová doprava, ktorá pendluje medzi terminálmi pre osobnú dopravu, parkoviskom č. 5 a centrom pre autopožičovne. Všetka kyvadlová doprava na letisku ONT je vhodná pre vozíčkarov.

Čo robiť na letisku Ontario International Airport

Príslušníci americkej armády majú k dispozícii salónik Ontario-USO, kde nájdu televízne miestnosti s knižnicou filmov a seriálov, bezplatnú knižnicu s knihami a časopismi, počítače s internetom, hernú miestnosť, úschovňu batožiny a detskú herňu s prebaľovacími priestory. Medzi terminálmi 2 a 4 pendluje bezplatná kyvadlová doprava.

Zmenáreň na letisku Ontario International Airport

Na letisku ONT nie je žiadna zmenáreň.

Hotely v okolí letiska Ontario International Airport

Či už čakáš na prípoj, oneskoril sa ti nočný let, alebo len potrebuješ prespať v blízkosti letiska ONT, v okolí nájdeš viac ako 20 ubytovacích zariadení.

Zaujímavé miesta v okolí letiska Ontario International Airport

 • Regionálny park Cucamonga-Guasti
 • Ontario Town Square
 • Planes of Fame Air Museum, Chino
 • Pumpkin Rock, Norco

Ďalšie informácie o letisku Ontario International Airport nájdeš na tomto odkaze.

Facebook
Instagram
Twitter