Preskočiť na hlavný obsah
Uber
Uber

Letisko Londýn Heathrow (LHR)

Či už sa chystáš z letiska Londýn Heathrow do Londýna, alebo máš namierené opačným smerom, vďaka Uberu to zvládneš ľavou zadnou.

Longford TW6, United Kingdom
+44 20-7360-1250

Rozumnejší spôsob cestovania

Požiadaj o jazdu okolo sveta

Ťukni na tlačidlo a požiadaj o letiskovú prepravu vo viac ako 500 hlavných uzloch.

Cestuj ako domáci

Nechaj aplikáciu a vodiča postarať sa o detaily a nerob si starosti s orientáciou v neznámom meste.

Cíť sa s Uberom ako doma

Nájdeš tu svoje obľúbené funkcie vrátane cestovného stanoveného v reálnom čase a bezhotovostnej platby aj v prípade, že si na letisku prvýkrát.

Odhad ceny za Uber

Ukážkové ceny pre cestujúceho sú iba odhady a neodrážajú odchýlky spôsobené zľavami, meškaním v dôsledku premávky alebo inými faktormi. Môžu sa uplatňovať paušálne sadzby a minimálne poplatky. Skutočné ceny sa môžu líšiť.

Spôsoby jazdy

  • UberX1-4

    Dostupný odvoz na každý deň

  • EXEC1-4

    Špičkový odvoz na každý deň

Ako sa odviezť s Uberom z letiska

Otvor aplikáciu a požiadaj o jazdu

Keď sa pripravíš na odchod, otvor aplikáciu a požiadaj o jazdu. Vyber si možnosť, ktorá zodpovedá veľkosti tvojej skupiny a množstvu batožiny.

Riaď sa pokynmi v aplikácii

Trasu do bodu vyzdvihnutia uvidíš priamo v aplikácii. Na letisku sa môžu nachádzať aj orientačné cedule.

Stretni sa s vodičom

Choď na priradené miesto vyzdvihnutia, ktoré určila aplikácia. Upozorňujeme, že toto miesto nemusí byť pri najbližšom východe. Ak sa ti vodiča nedarí nájsť, spoj sa s ním cez aplikáciu.

Tipy na letisku Londýn Heathrow

Wi-Fi na letisku Londýn Heathrow

V terminálových budovách letiska Londýn Heathrow máš k dispozícii bezplatnú sieť Wi-Fi. Stačí vybrať sieť letiska a postupovať podľa pokynov na obrazovke. Môžeš si dokúpiť balík s priebežným platením a získaš rýchlejšie pripojenie.

Parkovanie na letisku Londýn Heathrow

Letisko Londýn Heathrow ponúka veľa možností parkovania, ktoré pokrývajú krátkodobé parkovanie, dlhodobé parkovanie, biznis parkovanie a parkovanie s odvozom autonómnym podom. Ponúka tiež možnosť parkovania na krátke stretnutia a parkovania, ktoré zabezpečuje obsluha.

Úschovňa batožiny na letisku Londýn Heathrow

Úschovňa batožiny sa nachádza v každom z terminálov letiska Londýn Heathrow. Ceny závisia od trvania uschovania batožiny. Svoje veci môžeš uskladniť na maximálne 90 dní.

Najčastejšie otázky cestujúcich

Uber máš k dispozícii aj na letisku Londýn Heathrow, takže si môžeš užiť komfortnú a pohodlnú cestu, kamkoľvek sa chystáš.

Ak chceš nájsť miesto vyzdvihnutia, po požiadaní o jazdu si pozri aplikáciu Uber.

Hoci cesta nie je veľmi dlhá, sadzby Uberu na letisko Londýn Heathrow a z neho sú ovplyvnené časom, premávkou a ďalšími faktormi. Ku konečnému cestovnému môžu byť pripočítané aj poplatky za parkovanie a letiskové poplatky.

Čas vyzdvihnutia sa môže líšiť v závislosti od času dňa, počtu vodičov na cestách a ďalších faktorov. Po požiadaní o jazdu si pozri v aplikácii odhadovaný čas čakania.

Ďalšie informácie

Šoféruješ s Uberom?

Pozri sa, kde vyzdvihnúť cestujúcich a aké pravidlá a predpisy sa ťa týkajú, aby boli vyzdvihnutia a vyloženia na letisku jednoduchšie.

Ideš na iné letisko?

Nechaj sa vyzdvihnúť a vyložiť na viac ako 500 letiskách po celom svete.

Terminály letiska Londýn Heathrow: informácie pre návštevníkov