Preskočiť na hlavný obsah

Letisko Londýn Heathrow (lhr)

Hľadáš na letisku Letisko Londýn Heathrow alternatívu k bežnej kyvadlovej doprave alebo taxíkom? Či už sa chystáš z letiska Heathrow do Londýna, alebo ideš opačným smerom, s aplikáciou Uber, ktorú už poznáš, sa dostaneš do cieľa. Objednaj si jazdu z letiska LHR alebo naň jedným ťuknutím.

Longford TW6, United Kingdom
+44 20-7360-1250

Rozumnejší spôsob cestovania

Objednaj si jazdu po celom svete

Ťukni na tlačidlo a objednaj si letiskovú prepravu vo viac ako 500 hlavných uzloch.

Cestuj ako domáci

Dovoľ aplikácii a vodičovi, aby sa postarali o detaily, a nerob si starosti s orientáciou v neznámom meste.

Cíť sa s Uberom ako doma

Nájdeš tu svoje obľúbené funkcie vrátane cestovného stanoveného v reálnom čase a bezhotovostnej platby aj v prípade, že si na letisku prvýkrát.

Spôsoby jazdy v tvojej oblasti

 • Uber Pet

  1-3

  Affordable rides for you and your pet

 • EXEC

  1-4

  Špičkový odvoz na každý deň

 • Lux

  1-4

  Najvyšší luxus a štýl

 • Green

  1-4

  Ekologicky šetrné jazdy elektrickými vozidlami

 • Comfort

  1-4

  New, spacious cars and top-rated drivers

 • UberXL

  1-6

  Cenovo dostupné jazdy pre skupiny až do 6 ľudí

 • UberX

  1-4

  Cenovo dostupný odvoz na každý deň

1/7

Vyzdvihnutie v Letisko Londýn Heathrow (LHR)

Otvor aplikáciu a objednaj si jazdu

Keď budeš pripravený, otvor aplikáciu Uber a objednaj si jazdu do svojho cieľa. Vyber si možnosť dopravy na letisko LHR alebo z neho, ktorá zodpovedá veľkosti tvojej skupiny a množstvu batožiny.

Riaď sa pokynmi v aplikácii

Trasu k bodom vyzdvihnutia na letisku Letisko Londýn Heathrow uvidíš priamo v aplikácii. Miesta vyzdvihnutia sa môžu líšiť v závislosti od terminálu. Na letisku Letisko Londýn Heathrow sa môžu nachádzať aj značenia k miestu vyzdvihnutia pre zdieľané jazdy.

Stretni sa s vodičom

Choď na priradené miesto vyzdvihnutia na letisku LHR, ktoré určila aplikácia. Upozorňujeme, že toto miesto sa nemusí nachádzať pri najbližšom východe. V aplikácii sa zobrazí meno vodiča, evidenčné číslo vozidla a farba auta. Pred nastúpením do auta si všetko najprv over. Ak sa ti vodiča nedarí nájsť, spoj sa s ním cez aplikáciu.

Tipy na letisku Londýn Heathrow

Wi-Fi na letisku Londýn Heathrow

V terminálových budovách letiska Londýn Heathrow máš k dispozícii bezplatnú sieť Wi-Fi. Stačí vybrať sieť letiska a postupovať podľa pokynov na obrazovke. Môžeš si dokúpiť balík s priebežným platením a získaš rýchlejšie pripojenie.

Parkovanie na letisku Londýn Heathrow

Letisko Londýn Heathrow ponúka veľa možností parkovania, ktoré pokrývajú krátkodobé parkovanie, dlhodobé parkovanie, biznis parkovanie a parkovanie s odvozom autonómnym podom. Ponúka tiež možnosť parkovania na krátke stretnutia a parkovania, ktoré zabezpečuje obsluha.

Úschovňa batožiny na letisku Londýn Heathrow

Úschovňa batožiny sa nachádza v každom z terminálov letiska Londýn Heathrow. Ceny závisia od trvania uschovania batožiny. Svoje veci môžeš uskladniť na maximálne 90 dní.

Najčastejšie otázky cestujúcich

 • Uber máš k dispozícii aj na letisku Londýn Heathrow, takže si môžeš užiť komfortnú a pohodlnú cestu, kamkoľvek sa chystáš.

 • Ak chceš nájsť miesto vyzdvihnutia, po požiadaní o jazdu si pozri aplikáciu Uber.

 • Hoci cesta nie je veľmi dlhá, sadzby Uberu na letisko Londýn Heathrow a z neho sú ovplyvnené časom, premávkou a ďalšími faktormi. Ku konečnému cestovnému môžu byť pripočítané aj poplatky za parkovanie a letiskové poplatky.

 • Čas vyzdvihnutia sa môže líšiť v závislosti od času dňa, počtu vodičov na cestách a ďalších faktorov. Po požiadaní o jazdu si pozri v aplikácii odhadovaný čas čakania.

Ďalšie informácie

Šoféruješ s Uberom?

Pozri sa, kde vyzdvihnúť cestujúcich a aké pravidlá a predpisy sa ťa týkajú, aby boli vyzdvihnutia a vyloženia na letisku jednoduchšie.

Ideš na iné letisko?

Nechaj sa vyzdvihnúť a vyložiť na viac ako 600 letiskách po celom svete.

Terminály letiska Londýn Heathrow: informácie pre návštevníkov

Uber je ideálnou voľbou pre každého, kto prilieta na letisko Londýn Heathrow alebo z neho odlieta. Letisko Londýn Heathrow je druhým najrušnejším letiskom na svete a obsluhuje širšiu oblasť Londýna a väčšinu južného Anglicka. Nachádza sa asi 25 kilometrov západne od centrálneho Londýna a dá sa naň ľahko dostať autom, verejnou dopravou aj s Uberom. Cesta z letiska Londýn Heathrow do centra Londýna zaberie asi hodinu, takže ak máš cestu do hlavného mesta Veľkej Británie alebo z neho, toto letisko je pre teba ideálnou voľbou.

Terminály letiska Londýn Heathrow

Letisko Londýn Heathrow má 4 aktívne terminály: terminály 2, 3, 4 a 5. Terminály 2 a 3 sa nachádzajú vo východnej časti letiska Londýn Heathrow, terminál 4 nájdeš na juhu a terminál 5 na západe. Lieta odtiaľto veľa aerolínií, ako napríklad:

Terminál 2

 • Aer Lingus
 • Singapore
 • United

Terminál 3

 • British Airways
 • Delta
 • Emirates

Terminál 4

 • Malaysia
 • Qatar

Terminál 5

 • British Airways

Reštaurácie na letisku Londýn Heathrow

Na letisku Londýn Heathrow nájdeš viac ako 30 reštaurácií, kaviarní a barov, kde sa pred každým odletom aj po každom prílete môžeš najesť aj občerstviť.

Orientácia na letisku LHR

Prechádzanie medzi terminálmi letiska Londýn Heathrow je jednoduché. Terminály 2 a 3 sa od seba nachádzajú v dochádzkovej vzdialenosti a terminály 4 a 5 sú spojené pravidelnou kyvadlovou dopravou. Z terminálu 5 vyráža Heathrow Express, ktorý pokračuje k terminálom 2 a 3 a potom do centrálneho Londýna.

Čo robiť na letisku LHR

Či už si chceš kúpiť dizajnovú bundu, alebo luxusné hodinky, obchody na letisku Londýn Heathrow ti ponúkajú množstvo tovaru. A ak chceš potešiť svojich kamarátov alebo rodinu nejakým suvenírom, zájdi do niektorého z tamojších duty-free obchodov. Tiež si tu môžeš dokúpiť všetky cestovateľské potreby, ktoré by sa ti mohli hodiť do lietadla. Ďalej tu nájdeš veľa luxusných a prémiových salónikov napríklad No1 Lounge a Club Aspire Lounge, ktoré sa nachádzajú v termináli 3.

Sprchy na letisku Londýn Heathrow

Na letisku Londýn Heathrow sa dá osprchovať v salónikoch, ako sú Plaza Premium Lounge, No1 Lounge alebo Club Aspire Lounge and Spa. Ďalšie sprchy sa môžu nachádzať v salónikoch jednotlivých aerolínií.

Hotely v okolí letiska Londýn Heathrow

V bezprostrednom okolí letiska Londýn Heathrow sa nachádza asi 20 hotelov, kde si môžeš odpočinúť, keď čakáš na prípojný let alebo keď priletíš v skorých ranných hodinách. Cesta z letiska Londýn Heathrow do centrálneho Londýna netrvá dlho a nájdeš tam veľa rôznych lacných i luxusných ubytovacích zariadení.

Zaujímavé miesta v okolí letiska Londýn Heathrow

Ak čakáš na prípojný let a máš dosť času, môžeš si urobiť výlet do centrálneho Londýna. V okolí letiska LHR je veľa miest, ktoré si môžeš pozrieť, napríklad:

 • Ham House
 • Legoland Windsor Resort
 • London Motor Museum
 • Kráľovské botanické záhrady, Kew
 • Zámok Windsor

Ďalšie informácie o letisku LHR nájdeš na tomto odkaze.

Facebook
Twitter

Táto stránka obsahuje informácie z webových stránok tretích strán, ktoré nie sú pod kontrolou Uberu a môžu byť pravidelne upravované alebo aktualizované. Všetky informácie na tejto stránke, ktoré s Uberom alebo jeho činnosťou priamo nesúvisia, sú iba orientačné, takže nemusia byť nijako spoľahlivé a nevytvárajú žiadne výslovné ani vyplývajúce záruky. Niektoré požiadavky a funkcie sa líšia v závislosti od krajiny, regiónu a mesta. Promo zľava platí iba pre nových používateľov. Túto promo akciu nemožno kombinovať s inými ponukami a nevzťahuje sa na prepitné. Dostupnosť je obmedzená. Ponuka a podmienky sa môžu zmeniť.