Preskočiť na hlavný obsah

Medzinárodné letisko Dublin (dub)

Hľadáš na letisku Medzinárodné letisko Dublin alternatívu k bežnej kyvadlovej doprave alebo taxíkom? Či už sa chystáš z letiska v Dubline do centra, alebo ideš opačným smerom, s aplikáciou Uber, ktorú už poznáš, sa dostaneš do cieľa. Objednaj si jazdu z letiska DUB alebo naň jedným ťuknutím.

CQG2+H2 Collinstown, County Dublin, Ireland
+353 1-814-1111

Rezervuj si vopred jazdu s Uberom na letisku Medzinárodné letisko Dublin

Rezervuj si jazdu s Uberom na letisku Medzinárodné letisko Dublin a dokonči tak plánovanie. Jazdu si môžeš objednať až 30 dní pred odletom – kedykoľvek a na ktorýkoľvek deň.
Cieľ
Vyber dátum a čas

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/08/16.

Rezervácia nemusí byť pre tvoje miesto vyzdvihnutia k dispozícii

Rozumnejší spôsob cestovania

Objednaj si jazdu po celom svete

Ťukni na tlačidlo a objednaj si letiskovú prepravu vo viac ako 500 hlavných uzloch.

Cestuj ako domáci

Dovoľ aplikácii a vodičovi, aby sa postarali o detaily, a nerob si starosti s orientáciou v neznámom meste.

Cíť sa s Uberom ako doma

Nájdeš tu svoje obľúbené funkcie vrátane cestovného stanoveného v reálnom čase a bezhotovostnej platby aj v prípade, že si na letisku prvýkrát.

Spôsoby jazdy v tvojej oblasti

 • Taxi

  Cashless trip by the taximeter

 • Black

  Kvalita diskrétnej výkonnosti

1/2

Vyzdvihnutie v Medzinárodné letisko Dublin (DUB)

Otvor aplikáciu a objednaj si jazdu

Keď budeš pripravený, otvor aplikáciu Uber a objednaj si jazdu do svojho cieľa. Vyber si možnosť dopravy na letisko DUB alebo z neho, ktorá zodpovedá veľkosti tvojej skupiny a množstvu batožiny.

Riaď sa pokynmi v aplikácii

Trasu k bodom vyzdvihnutia na letisku Medzinárodné letisko Dublin uvidíš priamo v aplikácii. Miesta vyzdvihnutia sa môžu líšiť v závislosti od terminálu. Na letisku Medzinárodné letisko Dublin sa môžu nachádzať aj značenia k miestu vyzdvihnutia pre zdieľané jazdy.

Stretni sa s vodičom

Choď na priradené miesto vyzdvihnutia na letisku DUB, ktoré určila aplikácia. Upozorňujeme, že toto miesto sa nemusí nachádzať pri najbližšom východe. V aplikácii sa zobrazí meno vodiča, evidenčné číslo vozidla a farba auta. Pred nastúpením do auta si všetko najprv over. Ak sa ti vodiča nedarí nájsť, spoj sa s ním cez aplikáciu.

Tipy na medzinárodnom letisku Dublin

Wi-Fi na Medzinárodnom letisku Dublin

Na Medzinárodnom letisku Dublin je sieť Wi-Fi neobmedzená a bezplatná. Stačí sa k nej pripojiť a môžeš začať surfovať. Nie je potrebná registrácia ani prihlásenie.

Parkovanie na Medzinárodnom letisku Dublin

Na Medzinárodnom letisku Dublin je možné parkovať dlhodobo aj krátkodobo. Krátkodobé parkovisko na Medzinárodnom letisku Dublin je len pár minút pešo od príletov a odletov. Na letisku je tiež približne 18 600 parkovacích miest určených na dlhodobé parkovanie.

Úschovňa batožiny na Medzinárodnom letisku Dublin

Svoju batožinu môžeš odložiť v centre nadrozmernej batožiny v príletovej hale terminálu 1. Batožina tak bude počas prepravy po letisku chránená a v bezpečí. Tiež ti tu na želanie batožinu zabalia.

Najčastejšie otázky cestujúcich

 • Uber máš k dispozícii aj na Medzinárodnom letisku Dublin, takže si môžeš užiť komfortnú a pohodlnú cestu, kamkoľvek sa chystáš.

 • Ak chceš nájsť miesto vyzdvihnutia, po požiadaní o jazdu si pozri aplikáciu Uber.

 • Hoci cesta nie je veľmi dlhá, sadzby Uberu na letisko Paríž-Orly a z neho sú ovplyvnené časom, premávkou a ďalšími faktormi. Ku konečnému cestovnému môžu byť pripočítané aj poplatky za parkovanie a letiskové poplatky.

 • Čas potrebný na vyzdvihnutie sa môže líšiť v závislosti od času dňa, počtu vodičov na cestách a ďalších faktorov. Po požiadaní o jazdu si pozri v aplikácii odhadovaný čas čakania.

Ďalšie informácie

Ideš na iné letisko?

Nechaj sa vyzdvihnúť a vyložiť na viac ako 600 letiskách po celom svete.

Terminály na Medzinárodnom letisku Dublin

Uber je ideálnou voľbou pre každého, kto prilieta na letisko DUB alebo z neho odlieta. Medzinárodné letisko Dublin každoročne obslúži viac ako 20 miliónov cestujúcich a patrí medzi najrušnejšie dopravné strediská v Európe. Nachádza sa asi 10 kilometrov severne od centra Dublinu, a to v blízkosti diaľnic M1 a M50. Dá sa naň ľahko dostať autom, autobusom, taxíkom, kyvadlovou dopravou alebo Uberom.

Terminály Medzinárodného letiska Dublin

Medzinárodné letisko Dublin tvoria 2 hlavné terminály: terminálom 1 a terminálom 2. Terminál 2 je zvláštny tým, že tam funguje colná a pasová kontrola pre odlety do USA. To znamená, že po prílete do USA ušetríš veľa času a stresu, pretože nebudeš musieť prechádzať žiadnymi kontrolami.

Terminál 1

 • Air Canada
 • Cathay Pacific
 • KLM
 • Ryanair
 • Swiss

Terminál 2

 • Aer Lingus
 • American
 • Delta
 • Emirates

Reštaurácie na Medzinárodnom letisku Dublin

Či si len potrebuješ pred odletom oddýchnuť, alebo si chceš dať svoju obvyklú šálku kávy, na Medzinárodnom letisku Dublin nájdeš veľké množstvo reštaurácií. Ak si chceš dopriať luxusné írske jedlo, v termináli 1 zamier do Wrights of Howth. A ak sa potrebuješ len najesť, aby ti v lietadle nevyhladlo, v termináli 2 navštív Gourmet Burger Kitchen. Na Medzinárodnom letisku Dublin si tiež môžeš vyberať z množstva barov.

Orientácia na letisku DUB

Na letisku Dublin sa dá všade ľahko dostať peši. Medzi terminálmi 1 a 2 navyše funguje bezplatná kyvadlová doprava.

Čo robiť na Medzinárodnom letisku Dublin

Obchody na Medzinárodnom letisku Dublin ponúkajú výber z tovaru od viac ako 100 značiek, takže si v nich vyberie aj ten najnáročnejší zákazník. The Loop v termináloch 1 a 2 ponúka enormný výber zo svetovo uznávaných značiek – od Jo Malone a Chanel po Dior a MAC. Nakupujúci môžu v miestnych duty-free obchodoch očakávať ohromné, až 40 % zľavy oproti obchodom mimo letiska.

Sprchy na Medzinárodnom letisku Dublin

Sprchy sú na letisku Dublin k dispozícii len niektorým cestujúcim – konkrétne návštevníkom jedného zo salónikov.

Hotely v okolí Medzinárodného letiska Dublin

V bezprostrednej blízkosti letiska Dublin sa nachádza niekoľko skvelých hotelov, ktoré sa hodia hlavne tým, ktorí do Írska priletia v skorých ranných hodinách. V samom Dubline nájdu cestovatelia veľa možností lacného aj luxusného ubytovania.

Zaujímavé miesta v okolí Medzinárodného letiska Dublin

Pokiaľ na Medzinárodnom letisku Dublin čakáš na prípojný let a chceš si skrátiť čas, v okolí je veľa miest, ktoré si môžeš pozrieť. Upozorňujeme však, že na cestu na ne budeš potrebovať asi 40 minút až hodinu. V centre Dublinu sa nachádza veľa historických a kultúrnych pamätihodností, ako napríklad:

 • Dublinský hrad
 • Guinness Storehouse
 • Múzeum írskej whisky
 • Kilmainham Gaol
 • Richmondské kasárne

Ďalšie informácie o Medzinárodnom letisku Dublin nájdeš na tomto odkaze.

Facebook
Instagram
Twitter

Táto stránka obsahuje informácie z webových stránok tretích strán, ktoré nie sú pod kontrolou Uberu a môžu byť pravidelne upravované alebo aktualizované. Všetky informácie na tejto stránke, ktoré s Uberom alebo jeho činnosťou priamo nesúvisia, sú iba orientačné, takže nemusia byť nijako spoľahlivé a nevytvárajú žiadne výslovné ani vyplývajúce záruky. Niektoré požiadavky a funkcie sa líšia v závislosti od krajiny, regiónu a mesta. Promo zľava platí iba pre nových používateľov. Túto promo akciu nemožno kombinovať s inými ponukami a nevzťahuje sa na prepitné. Dostupnosť je obmedzená. Ponuka a podmienky sa môžu zmeniť.