Preskočiť na hlavný obsah

Letisko Charlesa de Gaulla v Paríži (cdg)

Hľadáš na letisku Letisko Charlesa de Gaulla alternatívu k bežnej kyvadlovej doprave alebo taxíkom? Či už sa chystáš z letiska CDG do Paríža, alebo ideš opačným smerom, s aplikáciou Uber, ktorú už poznáš, sa dostaneš do cieľa. Objednaj si jazdu z letiska CDG alebo naň jedným ťuknutím.

95700 Roissy-en-France, France
+33 1-70-36-39-50

Rezervuj si vopred jazdu s Uberom na letisku Letisko Charlesa de Gaulla v Paríži

Rezervuj si jazdu s Uberom na letisku Letisko Charlesa de Gaulla v Paríži a dokonči tak plánovanie. Jazdu si môžeš objednať až 30 dní pred odletom – kedykoľvek a na ktorýkoľvek deň.
Cieľ
Vyber dátum a čas

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/07/07.

Rezervácia nemusí byť pre tvoje miesto vyzdvihnutia k dispozícii

Rozumnejší spôsob cestovania

Objednaj si jazdu po celom svete

Ťukni na tlačidlo a objednaj si letiskovú prepravu vo viac ako 500 hlavných uzloch.

Cestuj ako domáci

Dovoľ aplikácii a vodičovi, aby sa postarali o detaily, a nerob si starosti s orientáciou v neznámom meste.

Cíť sa s Uberom ako doma

Nájdeš tu svoje obľúbené funkcie vrátane cestovného stanoveného v reálnom čase a bezhotovostnej platby aj v prípade, že si na letisku prvýkrát.

Spôsoby jazdy v tvojej oblasti

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • Moto

  1

  Professional drivers on high-end motorbikes and maxi scooters

 • Uber pre Ukrajinu

  1-4

  Cestovné Uber pre Ukrajinu je v porovnaní s jazdou UberX objednanou v rovnakom čase na rovnakú trasu o 1€ vyššie. Suma 1€ z každej jazdy Uber pre Ukrajinu nie je súčasťou cestovného, ​​ale je to čiastka, ktorú spoločnosť Uber B.V. vyberá pre Medzinárodný záchranný výbor.

 • UberX

  1-4

  Cenovo dostupný odvoz na každý deň

 • Berline

  1-4

  Prémiové jazdy v luxusných autách

 • Comfort

  1-4

  Comfortable cars, with top rated drivers

 • Van

  1-6

  Premium rides in spacious cars for groups up to 6

 • Green

  1-4

  Elektrické a hybridné vozidlá

 • uberX VIP

  1-4

  Best rated drivers for our best clients

1/9

Vyzdvihnutie v Letisko Charlesa de Gaulla (CDG)

Otvor aplikáciu a objednaj si jazdu

Keď budeš pripravený, otvor aplikáciu Uber a objednaj si jazdu do svojho cieľa. Vyber si možnosť dopravy na letisko CDG alebo z neho, ktorá zodpovedá veľkosti tvojej skupiny a množstvu batožiny.

Riaď sa pokynmi v aplikácii

Trasu k bodom vyzdvihnutia na letisku Letisko Charlesa de Gaulla uvidíš priamo v aplikácii. Miesta vyzdvihnutia sa môžu líšiť v závislosti od terminálu. Na letisku Letisko Charlesa de Gaulla v Paríži sa môžu nachádzať aj značenia k miestu vyzdvihnutia pre zdieľané jazdy.

Stretni sa s vodičom

Choď na priradené miesto vyzdvihnutia na letisku CDG, ktoré určila aplikácia. Upozorňujeme, že toto miesto sa nemusí nachádzať pri najbližšom východe. V aplikácii sa zobrazí meno vodiča, evidenčné číslo vozidla a farba auta. Pred nastúpením do auta si všetko najprv over. Ak sa ti vodiča nedarí nájsť, spoj sa s ním cez aplikáciu.

Tipy na letisku Charlesa de Gaulla

Wi-Fi na letisku Charlesa de Gaulla

Na letisku Charlesa de Gaulla máš k dispozícii bezplatné pripojenie na Wi-Fi s neobmedzeným prístupom na internet, pričom pre náročných používateľov vyžadujúcich vysokú rýchlosť je tu prémiové Wi-Fi pripojenie.

Parkovanie na letisku Charlesa de Gaulla

Letisko Charlesa de Gaulla má mnoho možností parkovania s oblasťami na vyloženie a vyzdvihnutie, pričom ponúka aj krátkodobé a dlhodobé parkovanie. Letisko ponúka tiež kyvadlovú dopravu z parkovacích domov na letisko.

Úschovňa batožiny na letisku Charlesa de Gaulla

Na letisku CDG si môžeš v úschovni batožiny odložiť svoju batožinu na niekoľko hodín alebo dní v závislosti od harmonogramu alebo cestovného plánu.

Najčastejšie otázky cestujúcich

 • Uber máš k dispozícii aj na letisku Charlesa de Gaulla, takže si môžeš užiť komfortnú a pohodlnú cestu, kdekoľvek sa chystáš.

 • Ak chceš nájsť miesto vyzdvihnutia, po požiadaní o jazdu si pozri aplikáciu Uber.

 • Hoci cesta nie je veľmi dlhá, sadzby Uberu na letisko Charlesa de Gaulla a z neho sú ovplyvnené časom, premávkou a ďalšími faktormi. Odhad cien ciest nájdeš v nástroji na odhad ceny Uberu.

 • Čas potrebný na vyzdvihnutie sa môže líšiť v závislosti od času dňa, počtu vodičov na cestách a ďalších faktorov.

Ďalšie informácie

Šoféruješ s Uberom?

Pozri sa, kde vyzdvihnúť cestujúcich a aké pravidlá a predpisy sa ťa týkajú, aby boli vyzdvihnutia a vyloženia na letisku jednoduchšie.

Ideš na iné letisko?

Nechaj sa vyzdvihnúť a vyložiť na viac ako 600 letiskách po celom svete.

Čo robiť v termináloch letiska Charlesa de Gaulla

Uber je ideálnou voľbou pre každého, kto prilieta na letisko CDG alebo z neho odlieta. Letisko Charlesa de Gaulla alebo aj letisko Roissy je najväčším medzinárodným letiskom vo Francúzsku. Vyhovuje medzinárodným aj vnútroštátnym cestujúcim, či už majú namierené do Disneylandu, alebo do samotného Paríža. Letisko Charlesa de Gaulla sa nachádza asi 25 kilometrov severne od Paríža a je ideálne pre tých, ktorí chcú navštíviť hlavné mesto Francúzska aj jeho širšiu metropolitnú oblasť.

Terminály letiska Charlesa de Gaulla

Letisko Charlesa de Gaulla tvoria tri terminály pre osobnú dopravu: T1, T2 a T3.

Terminál 1 letiska CDG

Terminál 1 je okrem iného obsluhovaný nasledujúcimi aerolíniami:

 • Aegean
 • Malaysia
 • Qatar

Terminál 2 letiska CDG

Terminál 2 je rozdelený na 7 čiastkových terminálov (2A až 2G) a nachádza sa tu vlaková stanica TGV-RER s názvom Aéroport Charles de Gaulle 2. Obsluhujú ho nasledujúce aerolínie:

 • Air France
 • British Airways
 • Cathay Pacific

Terminál 3 letiska CDG

Terminál 3 je obsluhovaný množstvom aerolínií, okrem iného:

 • Jordan Aviation

Reštaurácie na letisku Charlesa de Gaulla

Na letisku CDG nájdeš mnoho obľúbených francúzskych i globálnych stravovacích reťazcov a môžeš si tam dopriať gurmánske rýchle občerstvenie aj kávu. Nech už máš chuť na čokoľvek, v reštauráciách na letisku Charlesa de Gaulla si prídeš na svoje.

Orientácia na letisku Charlesa de Gaulla

CDGVAL ťa odvezie z jedného terminálu do druhého, na dve parkoviská a tiež na autobusovú stanicu alebo k letiskovej kyvadlovej doprave. Z terminálov 2 a 3 sa dá linkami RER B odviezť priamo do Paríža.

Čo robiť na letisku Charlesa de Gaulla

Či už si chceš z cesty do Paríža priviezť domov víno alebo iné liehoviny, kozmetiku, prípadne nejaký suvenír, v obchodoch na letisku CDG nájdeš, čo hľadáš. V obchodoch Chanel a Swarovski sa dajú kúpiť šperky a hodinky, prípadne si môžeš kúpiť nejaké módne oblečenie. Nájdeš tu obchody ako Prada, Dior alebo Gucci a veľa ďalších popredných odevných značiek. Na letisku Charlesa de Gaulla sa tiež nachádza veľa interaktívnych detských herní, ktoré sa nazývajú Gulli, a tiež modlitebne alebo salóniky na odpočinok.

Hotely v okolí letiska Charlesa de Gaulla

V termináli 2 sa nachádzajú 2 hotely, ktoré sa hodia každému, kto prilieta neskoro večer alebo odlieta veľmi skoro ráno. Kúsok ďalej od letiska, v oblasti okolo mesta Roissy, nájdeš veľa lacných aj luxusných hotelov. V Paríži sa nachádza veľa rôznych ubytovacích zariadení, z ktorých si vyberie každý cestovateľ bez ohľadu na rozpočet.

Zaujímavé miesta v okolí letiska Charlesa de Gaulla

Ak na letisku Charlesa de Gaulla čakáš na prípojný let a máš k dobru aspoň 6 hodín, pozri sa do centra Paríža. Nájdeš tam veľa historických miest, ktoré si môžeš pozrieť. Z letiska sa do centra Paríža a naspäť dá dostať pravidelnou kyvadlovou dopravou.

 • Víťazný oblúk
 • Champs-Élysées
 • Eiffelova veža
 • Louvre
 • Katedrála Notre-Dame
 • Zámok Versailles

Ďalšie informácie o letisku Charlesa de Gaulla nájdeš na tomto odkaze.

Táto stránka obsahuje informácie z webových stránok tretích strán, ktoré nie sú pod kontrolou Uberu a môžu byť pravidelne upravované alebo aktualizované. Všetky informácie na tejto stránke, ktoré s Uberom alebo jeho činnosťou priamo nesúvisia, sú iba orientačné, takže nemusia byť nijako spoľahlivé a nevytvárajú žiadne výslovné ani vyplývajúce záruky. Niektoré požiadavky a funkcie sa líšia v závislosti od krajiny, regiónu a mesta. Promo zľava platí iba pre nových používateľov. Túto promo akciu nemožno kombinovať s inými ponukami a nevzťahuje sa na prepitné. Dostupnosť je obmedzená. Ponuka a podmienky sa môžu zmeniť.