Preskočiť na hlavný obsah
Uber
Uber

Medzinárodné letisko Čhátrapati Šivají (BOM)

Whether you’re going from Mumbai Airport to the Gateway of India or from Navi Mumbai to Mumbai Airport, count on Uber to get you there.

3VQ8+R6 Mumbai, Maharashtra, India
+91 22-6685-1010

Rozumnejší spôsob cestovania

Požiadaj o jazdu okolo sveta

Ťukni na tlačidlo a požiadaj o letiskovú prepravu vo viac ako 500 hlavných uzloch.

Cestuj ako domáci

Nechaj aplikáciu a vodiča postarať sa o detaily a nerob si starosti s orientáciou v neznámom meste.

Cíť sa s Uberom ako doma

Nájdeš tu svoje obľúbené funkcie vrátane cestovného stanoveného v reálnom čase a bezhotovostnej platby aj v prípade, že si na letisku prvýkrát.

Odhad ceny za Uber

Ukážkové ceny pre cestujúceho sú iba odhady a neodrážajú odchýlky spôsobené zľavami, meškaním v dôsledku premávky alebo inými faktormi. Môžu sa uplatňovať paušálne sadzby a minimálne poplatky. Skutočné ceny sa môžu líšiť.

Spôsoby jazdy

 • Premier Executive1-4

  Especially Designed for Corporate Travel

 • Go Executive1-4

  Especially designed for Corporate Travel

 • Intercity1-4

  Compact cars, outstation rides

 • INTERCITY1-4

  Comfortable sedans, outstation rides

 • XL Intercity1-6

  Comfortable SUVs, outstation rides

Ako sa odviezť z medzinárodného letiska Čhátrapati Šivají

Keď sa pripravíš na odchod z terminálu, požiadaj o jazdu

A vyber si možnosť jazdy, ktorá vyhovuje veľkosti tvojej skupiny a množstvu batožiny.

Podrobnosti nájdeš v aplikácii

Po požiadaní o jazdu sa riaď pokynmi trasy v aplikácii.

Stretni sa s vodičom

Ak si v termináli 2, s vodičom sa stretni na západnom parkovisku P7. Ak si v termináli 1, s vodičom sa stretneš v bodoch vyzdvihnutia pre všetky vozidlá.

Mapa: Medzinárodné letisko Čhátrapati Šivají

Medzinárodné letisko Čhátrapati Šivají má 2 hlavné terminály pre cestujúcich. Terminál 1 slúži iba na vnútroštátne lety, pričom terminál 2 je určený na vnútroštátne aj medzinárodné lety.

Najčastejšie otázky cestujúcich

Áno. Ťukni sem a zobrazí sa zoznam letísk na celom svete, na ktorých môžeš požiadať o jazdu Uberom.

Cena cesty s Uberom na letisko BOM a z neho závisí od okolností, ako sú typ jazdy, o ktorú žiadaš, odhadovaná dĺžka a trvanie cesty, mýta a aktuálny dopyt po jazdách.

Keď zadáš do nástroja na odhad ceny Uberu hore miesto vyzdvihnutia a cieľ, uvidíš odhad ceny ešte pred požiadaním o jazdu. Keď následne požiadaš o jazdu, v aplikácii uvidíš skutočnú cenu na základe okolností v reálnom čase.

Miesta vyzdvihnutia môžu závisieť od typu požadovanej jazdy a veľkosti letiska. Pokyny s trasou na miesto stretnutia s vodičom nájdeš v aplikácii. Tiež sa môžeš riadiť značením do určených zón zdieľania jazdy na letisku.

Ak sa ti vodiča nedarí nájsť, spoj sa s ním cez aplikáciu.

Ďalšie informácie

Ideš na iné letisko?

Nechaj sa vyzdvihnúť a vyložiť na viac ako 500 letiskách po celom svete.
Vyhľadať letisko

Informácie pre návštevníkov na medzinárodnom letisku Čhátrapati Šivají

Medzinárodné letisko Čhátrapati Šivají (BOM) je 2. najrušnejšie indické letisko z hľadiska počtu cestujúcich a každoročne obslúži viac ako 47 miliónov ľudí. Letisko BOM sa nachádza 24 kilometrov severozápadne od centra Bombaja. Jazda autom tam pri ideálnych dopravných podmienkach zaberie asi 30 minút.

Terminály letiska Bombaj

Letisko BOM je tvorené dvoma terminálmi pre osobnú dopravu: terminálom 1 a terminálom 2. Terminál 1 obsluhuje vnútroštátne lety a terminál 2 vnútroštátne a medzinárodné lety. Salóniky sa dajú nájsť na celej ploche letiska BOM. Cestu si môžeš naplánovať podľa informácií dole.

Terminál 1 letiska BOM

 • GoAir
 • IndiGo
 • SpiceJet
 • CIP Lounge
 • Loyalty Lounge
 • Pranaam GVK Lounge

Terminál 2 letiska BOM

Terminál 2 letiska BOM má 4 poschodia a slúži ako základňa mnohých medzinárodných aerolínií (napr. British Airways, Emirates alebo United). Z letiska BOM odlietajú nonstop linky do viac ako 43 zahraničných destinácií.

Reštaurácie na letisku Bombaj

Cestujúci si na letisku BOM môžu dať tradičné indické jedlo alebo navštíviť známe medzinárodné reťazce rýchleho občerstvenia. Stravovacie priestory sa nachádzajú v oblasti odletov v medzinárodnom termináli (terminál 2), a to za bezpečnostnou kontrolou.

Orientácia na letisku Bombaj

Terminály 1 a 2 sú od seba oddelené pristávacími dráhami a nachádzajú sa necelých 5 kilometrov od seba. Medzi nimi jazdí bezplatný letiskový kyvadlový autobus, ktorým sa môže odviezť každý cestujúci s platnou letenkou. Na presuny medzi terminálmi si nechaj dostatok času, pretože pri nich musíš znova prejsť bezpečnostnou kontrolou. Terminál 2 má 4 poschodia, 48 eskalátorov a 75 výťahov. Tiež tu nájdeš 42 pohyblivých pásov.

Čo robiť na letisku Bombaj

V priebehu roka sa na letisku BOM odohrávajú rôzne predstavenia a výstavy. Deti môžeš zabaviť v herniach na 3. a 4. poschodí terminálu 2. Ak si na letisku BOM chceš niečo kúpiť, môžeš zájsť do obchodov s tradičnou indickou módou aj do medzinárodných predajných reťazcov.

Zmenáreň na letisku BOM

Zmenárne sa dajú nájsť na rôznych miestach letiska BOM: V termináli 1 sa nachádzajú na odletoch a príletoch. V termináli 2 ich nájdeš na odletovom odbavení na 4. poschodí, na príletoch na 1. a 2. poschodí, na vnútroštátnych transferoch na 2. poschodí a na SHA na 4. poschodí.

Hotely v okolí letiska BOM

Či už čakáš na prípoj, oneskoril sa ti nočný let, alebo len potrebuješ prespať v blízkosti letiska BOM, v okolí nájdeš množstvo ubytovacích zariadení. Ďalšie možnosti ubytovania nájdeš v centre Bombaja alebo v Hiranandani Gardens, menej než 5 kilometrov od letiska.

Zaujímavé miesta v okolí letiska BOM

 • Gateway Of India Mumbai
 • ISKCON temple Mumbai
 • Juhu Beach
 • Mani Bhavan (domov Mahátmá Gándhího)

Ďalšie informácie o letisku BOM nájdeš na tomto odkaze.

Facebook
Instagram
Twitter