Skip to main content

Medzinárodné letisko Čhátrapati Šivají (bom)

Whether you’re going from Mumbai Airport to the Gateway of India or from Navi Mumbai to Mumbai Airport, count on Uber to get you there.

3VQ8+R6 Mumbai, Maharashtra, India

Reserve a ride with Uber in advance at Medzinárodné letisko Čhátrapati Šivají

Complete your plans today by reserving a ride with Uber to Medzinárodné letisko Čhátrapati Šivají. Request a ride up to 30 days before your flight, at any time and on any day of the year.
Destination
Choose date and time

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2021/07/29.

Reserve may not be available for your pickup location

Rozumnejší spôsob cestovania

Požiadaj o jazdu okolo sveta

Ťukni na tlačidlo a požiadaj o letiskovú prepravu vo viac ako 500 hlavných uzloch.

Cestuj ako domáci

Nechaj aplikáciu a vodiča postarať sa o detaily a nerob si starosti s orientáciou v neznámom meste.

Cíť sa s Uberom ako doma

Nájdeš tu svoje obľúbené funkcie vrátane cestovného stanoveného v reálnom čase a bezhotovostnej platby aj v prípade, že si na letisku prvýkrát.

Ways to ride in the area

 • XL Intercity

  Comfortable SUVs, outstation rides

Ako sa odviezť z medzinárodného letiska Čhátrapati Šivají

Keď sa pripravíš na odchod z terminálu, požiadaj o jazdu

A vyber si možnosť jazdy, ktorá vyhovuje veľkosti tvojej skupiny a množstvu batožiny.

Podrobnosti nájdeš v aplikácii

Po požiadaní o jazdu sa riaď pokynmi trasy v aplikácii.

Stretni sa s vodičom

Ak si v termináli 2, s vodičom sa stretni na západnom parkovisku P7. Ak si v termináli 1, s vodičom sa stretneš v bodoch vyzdvihnutia pre všetky vozidlá.

Medzinárodné letisko Čhátrapati Šivají map

Medzinárodné letisko Čhátrapati Šivají má 2 hlavné terminály pre cestujúcich. Terminál 1 slúži iba na vnútroštátne lety, pričom terminál 2 je určený na vnútroštátne aj medzinárodné lety.

Top questions from riders

 • Áno. Ťukni sem a zobrazí sa zoznam letísk na celom svete, na ktorých môžeš požiadať o jazdu Uberom.

 • Cena cesty s Uberom na letisko BOM a z neho závisí od okolností, ako sú typ jazdy, o ktorú žiadaš, odhadovaná dĺžka a trvanie cesty, mýta a aktuálny dopyt po jazdách.

  Keď zadáš do nástroja na odhad ceny Uberu vyššie miesto vyzdvihnutia a cieľ, uvidíš odhad ceny ešte pred požiadaním o jazdu. Keď následne požiadaš o jazdu, v aplikácii uvidíš skutočnú cenu na základe okolností v reálnom čase.

 • Miesta vyzdvihnutia môžu závisieť od typu požadovanej jazdy a veľkosti letiska. Pokyny s trasou na miesto stretnutia s vodičom nájdeš v aplikácii. Tiež sa môžeš riadiť značením do určených zón zdieľania jazdy na letisku.

  Ak sa ti vodiča nedarí nájsť, spoj sa s ním cez aplikáciu.

More information

Going to a different airport?

Get dropped off and picked up from more than 600 airports around the world.

Informácie pre návštevníkov na medzinárodnom letisku Čhátrapati Šivají

Medzinárodné letisko Čhátrapati Šivají (BOM) je 2. najrušnejšie indické letisko z hľadiska počtu cestujúcich a každoročne obslúži viac ako 47 miliónov ľudí. Letisko BOM sa nachádza 24 kilometrov severozápadne od centra Bombaja. Jazda autom tam pri ideálnych dopravných podmienkach zaberie asi 30 minút.

Terminály letiska Bombaj

Letisko BOM je tvorené dvoma terminálmi pre osobnú dopravu: terminálom 1 a terminálom 2. Terminál 1 obsluhuje vnútroštátne lety a terminál 2 vnútroštátne a medzinárodné lety. Salóniky sa dajú nájsť na celej ploche letiska BOM. Cestu si môžeš naplánovať podľa informácií dole.

Terminál 1 letiska BOM

 • GoAir
 • IndiGo
 • SpiceJet
 • CIP Lounge
 • Loyalty Lounge
 • Pranaam GVK Lounge

Terminál 2 letiska BOM

Terminál 2 letiska BOM má 4 poschodia a slúži ako základňa mnohých medzinárodných aerolínií (napr. British Airways, Emirates alebo United). Z letiska BOM odlietajú nonstop linky do viac ako 43 zahraničných destinácií.

Reštaurácie na letisku Bombaj

Cestujúci si na letisku BOM môžu dať tradičné indické jedlo alebo navštíviť známe medzinárodné reťazce rýchleho občerstvenia. Stravovacie priestory sa nachádzajú v oblasti odletov v medzinárodnom termináli (terminál 2), a to za bezpečnostnou kontrolou.

Orientácia na letisku Bombaj

Terminály 1 a 2 sú od seba oddelené pristávacími dráhami a nachádzajú sa necelých 5 kilometrov od seba. Medzi nimi jazdí bezplatný letiskový kyvadlový autobus, ktorým sa môže odviezť každý cestujúci s platnou letenkou. Na presuny medzi terminálmi si nechaj dostatok času, pretože pri nich musíš znova prejsť bezpečnostnou kontrolou. Terminál 2 má 4 poschodia, 48 eskalátorov a 75 výťahov. Tiež tu nájdeš 42 pohyblivých pásov.

Čo robiť na letisku Bombaj

V priebehu roka sa na letisku BOM odohrávajú rôzne predstavenia a výstavy. Deti môžeš zabaviť v herniach na 3. a 4. poschodí terminálu 2. Ak si na letisku BOM chceš niečo kúpiť, môžeš zájsť do obchodov s tradičnou indickou módou aj do medzinárodných predajných reťazcov.

Zmenáreň na letisku BOM

Zmenárne sa dajú nájsť na rôznych miestach letiska BOM: V termináli 1 sa nachádzajú na odletoch a príletoch. V termináli 2 ich nájdeš na odletovom odbavení na 4. poschodí, na príletoch na 1. a 2. poschodí, na vnútroštátnych transferoch na 2. poschodí a na SHA na 4. poschodí.

Hotely v okolí letiska BOM

Či už čakáš na prípoj, oneskoril sa ti nočný let, alebo len potrebuješ prespať v blízkosti letiska BOM, v okolí nájdeš množstvo ubytovacích zariadení. Ďalšie možnosti ubytovania nájdeš v centre Bombaja alebo v Hiranandani Gardens, menej než 5 kilometrov od letiska.

Zaujímavé miesta v okolí letiska BOM

 • Gateway Of India Mumbai
 • ISKCON temple Mumbai
 • Juhu Beach
 • Mani Bhavan (domov Mahátmá Gándhího)

Ďalšie informácie o letisku BOM nájdeš na tomto odkaze.

Facebook
Instagram
Twitter

This page contains information from third-party websites that are not under the control of Uber and that may be periodically changed or updated. Any information included on this page that is not directly related to Uber or its operations is for informational purposes only and in no way shall be relied upon, or interpreted or construed to create any warranties of any kind, either express or implied, regarding the information contained herein. Certain requirements and features vary by country, region, and city. Promo discount is valid for new users only. This promotion cannot be combined with other offers and does not apply to tips. Limited availability. The offer and terms are subject to change.