Preskočiť na hlavný obsah

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Ať už míříš z letiště Schiphol do centra Amsterdamu, nebo opačným směrem, Uber tě tam spolehlivě odveze.

Evert van de Beekstraat 202, 1118 CP Schiphol, Netherlands
+31 20-794-0800

Rezervuj si vopred jazdu s Uberom na letisku Letiště Amsterdam Schiphol

Rezervuj si jazdu s Uberom na letisku Letiště Amsterdam Schiphol a dokonči tak plánovanie. Jazdu si môžeš objednať až 30 dní pred odletom – kedykoľvek a na ktorýkoľvek deň.
Cieľ
Vyber dátum a čas

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2021/05/07.

Rozumnejší spôsob cestovania

Požiadaj o jazdu okolo sveta

Klepnutím si objednáš svezení na víc než 500 světových letišť nebo z nich.

Cestuj ako domáci

Nechaj aplikáciu a vodiča postarať sa o detaily a nerob si starosti s orientáciou v neznámom meste.

Cíť sa s Uberom ako doma

Nájdeš tu svoje obľúbené funkcie vrátane cestovného stanoveného v reálnom čase a bezhotovostnej platby aj v prípade, že si na letisku prvýkrát.

Spôsoby jazdy v tvojej oblasti

 • UberX Saver

  1-3

  A new trip option with lower fares.

Jak se svézt Uberem z letiště

Jízdu si objednej z aplikace

Až se připravíš, otevři aplikaci a objednej si jízdu. Vyber si auto podle počtu cestujících a zavazadel.

Řiď se pokyny v aplikaci

Aplikace tě navede rovnou na místo vyzvednutí. Na letišti se taky můžeš orientovat podle místního značení.

Setkej se s řidičem

Běž na místo vyzvednutí, které ti aplikace přidělila. Upozorňujeme, že místo vyzvednutí se nemusí vždycky nacházet u nejbližšího východu. Jestli řidiče nemůžeš najít, kontaktuj ho přes aplikaci.

Tipy k letišti Schiphol

Wi-Fi na letišti AMS

V budovách letiště Amsterdam je k dispozici bezplatná Wi-Fi. Bezdrátovou síť na letišti Schiphol můžeš po přihlášení používat až 4 hodiny. Po uplynutí 4 hodin tě síť odhlásí a musíš se přihlásit znova.

Parkování na letišti Schiphol

Na letišti Schiphol se nachází několik parkovišť. Vyzvedávat a vysazovat se dá na krátkodobém parkovišti P1. Parkoviště P3 slouží k dlouhodobému parkování.

Úschova zavazadel na letišti Schiphol

Do úschovny na letišti Schiphol se dají ukládat příruční i objemnější zavazadla, a to až na 30 dnů. Najdeš ji v suterénu mezi přílety 1 a 2 a neplatí se za hmotnost zavazadla, ale za jeho druh.

Najčastejšie otázky cestujúcich

 • Uber tě z letiště Amsterdam snadno a pohodlně sveze, kamkoli potřebuješ.

 • Místo vyzvednutí se dozvíš v aplikaci Uber, až si objednáš jízdu.

 • Kromě sazby za vzdálenost může jízdné Uberem na letiště Schiphol nebo z něj vycházet ze sazby za dobu, z dopravní situace a z dalších skutečností. Přibližné ceny jízd Uberem si můžeš spočítat v našem nástroji na odhad cen.

 • Délka čekání na řidiče závisí na denní době, na tom, kolik řidičů je zrovna online, a dalších skutečnostech.

Ďalšie informácie

Šoféruješ s Uberom?

Pozri sa, kde vyzdvihnúť cestujúcich a aké pravidlá a predpisy sa ťa týkajú, aby boli vyzdvihnutia a vyloženia na letisku jednoduchšie.

Ideš na iné letisko?

Nechaj sa vyzdvihnúť a vyložiť na viac ako 600 letiskách po celom svete.

Co dělat v terminálech letiště Schiphol

Uber je ideální volbou pro každého, kdo přilétá na letiště Amsterdam Schiphol nebo z něj odlétá. Letiště Schiphol se nachází asi 20 minut od centra Amsterdamu. Letiště AMS je snadno dopravně dostupné z Amsterdamu i ostatních částí Nizozemska. K cestě na něj i z něj můžeš využít vlaky, autobusy nebo taxi. A pokud si chceš cestování usnadnit, můžeš na něm využívat taky Uber.

Terminály letiště Schiphol

Letiště Schiphol je tvořené jedním hlavním terminálem pro osobní dopravu, který má tři patra. V přízemí terminálu Schiphol najdeš příletové prostory a taky restaurace, kavárny, supermarket a spoustu dalších služeb (například úschovné schránky nebo kadeřnictví). Ve druhém patře najdeš odbavovací a odletové prostory a ve třetím patře se nacházejí VIP salonky. Z letiště AMS odlétají mimo jiné:

 • Croatia
 • Delta
 • HOP!
 • Jet2.com
 • United

Restaurace na letišti Schiphol

Na letišti Amsterdam Schiphol najdeš spoustu míst, kde se dá najíst a napít. Na výběr máš z fast foodů, kaváren, restaurací i barů. Ve zdejších podnicích si můžeš dopřát jídla ze všech kontinentů – od čerstvých středomořských pokrmů až po domácí nizozemskou klasiku.

Přesuny po letišti AMS

Na letišti Schiphol se všude snadno dostaneš pěšky, protože je tvořené jen jedním terminálem pro osobní dopravu.

Co dělat na letišti AMS

Srdce nakupujícího na letišti Schiphol zaplesá. Najdeš tu hračky, elektroniku, sýry i čokolády. Proč si před odletem nekoupit nějaký luxusní dárek? Jestli máš zájem o kosmetiku, na letišti Amsterdam najdeš zboží od všech tvých oblíbených značek. A jestli chceš kamarádům nebo rodině koupit něco jedinečného a ještě ušetřit na daních, v duty-free shopech na letišti AMS ti určitě něco padne do oka.

Směnárny na letišti Schiphol

Ve směnárně ABN AMRO na letišti Schiphol vyměňují 60 měn. To se hodí každému, kdo chce vyrazit do víru velkoměsta a potřebuje k tomu trochu hotovosti. Výměny hotovosti nad 200 euro jsou bezplatné. Za výměny menších částek se platí malý poplatek, takže jestli se chceš v Amsterdamu chvíli zdržet, radši si vyměň víc peněz.

Hotely na letišti Amsterdam

Z letiště AMS se můžeš svézt Uberem do spousty hotelů v blízkém okolí. Ale jestli se ti nikam jezdit nechce, můžeš se ubytovat v několika hotelech v docházkové vzdálenosti. Ať už přiletíš ve kteroukoli denní dobu, nebo odlétáš brzo ráno, případně pozdě v noci, ve zdejších hotelech se pohodlně vyspíš. Ve spoustě hotelů jsou taky k dispozici prostory pro obchodní cestující.

Zajímavá místa v okolí letiště Schiphol

Pokud na letišti Schiphol čekáš na přípojný let a chceš si ukrátit čas, v centru Amsterdamu toho najdeš spoustu k vidění:

 • Dům Anny Frankové
 • Hlavní náměstí (Dam)
 • Rijksmuseum
 • Královský palác

Další informace o letišti AMS najdeš tady.

Táto stránka obsahuje informácie z webových stránok tretích strán, ktoré nie sú pod kontrolou Uberu a môžu byť pravidelne upravované alebo aktualizované. Všetky informácie na tejto stránke, ktoré s Uberom alebo jeho činnosťou priamo nesúvisia, sú iba orientačné, takže nemusia byť nijako spoľahlivé a nevytvárajú žiadne výslovné ani vyplývajúce záruky. Niektoré požiadavky a funkcie sa líšia v závislosti od krajiny, regiónu a mesta. Promo zľava platí iba pre nových používateľov. Túto promo akciu nemožno kombinovať s inými ponukami a nevzťahuje sa na prepitné. Dostupnosť je obmedzená. Ponuka a podmienky sa môžu zmeniť.