Przejdź do głównej zawartości
Treasure Island

Zaplanuj przejazd z wyprzedzeniem w Treasure Island, Stany Zjednoczone

Dodaj szczegóły przejazdu, wsiądź i ruszaj w drogę po mieście: Treasure Island. Dzięki Uber Reserve możesz też zaplanować przejazd nawet 90 dni wcześniej.

Wskazówka: Czas odbioru w: Treasure Island może być dłuższy niż w większych miastach. Jeśli chcesz, możesz zarezerwować przejazd z wyprzedzeniem, aby kierowca odebrał Cię w odpowiednim terminie.

search
search

Naciśnij klawisz strzałki w dół, aby przejść do kalendarza i wybrać datę. Naciśnij klawisz „Escape”, aby zamknąć kalendarz.

Teraz
search
search

Naciśnij klawisz strzałki w dół, aby przejść do kalendarza i wybrać datę. Naciśnij klawisz „Escape”, aby zamknąć kalendarz.

Teraz

Jedź, kiedy chcesz, rób to, czego potrzebujesz, w Treasure Island

Osiągaj przychody, kiedy chcesz, w mieście: Treasure Island. Realizuj przejazdy lub dostawy (jeśli są dostępne) albo oba te rodzaje zamówień. Możesz korzystać z własnego samochodu lub wypożyczyć samochód na platformie Uber.

Sposoby przemieszczania się po Treasure Island

Chodzenie

Treasure Island oferuje przyjazne pieszym otoczenie, szczególnie wzdłuż malowniczej ścieżki przy plaży, która zapewnia łatwy dostęp do wybrzeża i pobliskich udogodnień. Wiele obszarów wyspy jest zwartych, co ułatwia dotarcie pieszo do restauracji, sklepów i atrakcji. Jednak tropikalny klimat może powodować wysokie temperatury i wilgotność, zwłaszcza latem, co może sprawiać, że spacery w niektórych porach dnia są mniej komfortowe. Chodniki i ścieżki są na ogół dobrze utrzymane, co sprzyja bezpiecznemu poruszaniu się pieszo. Chociaż spacer to praktyczna opcja na krótkie dystanse, dłuższe trasy mogą wymagać alternatywnego środka transportu.

Jazda na rowerze

Jazda na rowerze to wygodny sposób na zwiedzanie okolicy, dzięki ścieżkom przyjaznym rowerzystom i łatwemu układowi terenu. W okolicy znajdują się trasy i szlaki, które ułatwiają dotarcie do popularnych miejsc, w tym plaż i lokalnych atrakcji. Chociaż Gulf Boulevard bywa ruchliwa, znajdują się tam oświetlone przejścia dla pieszych, które pomagają w bezpiecznym poruszaniu się. Płaski teren i malownicze widoki sprawiają, że jazda na rowerze jest jeszcze przyjemniejsza, choć należy zachować ostrożność w miejscach o większym natężeniu ruchu.

Samochód

Driving is a practical option for reaching local destinations, as the island’s layout supports vehicle travel. Gulf Boulevard serves as a key roadway through the area, making Treasure Island accessible and easy to navigate by car. Parking is available, though spaces may be limited in some areas, particularly during peak times or near popular attractions. Traffic can increase during busy seasons, especially near the beaches, so planning ahead is recommended. The flat terrain and well-maintained roads contribute to a straightforward driving experience, making a car a convenient choice for exploring the island.

Transport publiczny

Opcje transportu publicznego na wyspie Treasure Island są ograniczone, a na tym obszarze obowiązują głównie samochody. Podczas gdy pobliskie regiony w hrabstwie Pinellas oferują usługi autobusowe, sama Treasure Island nie ma rozbudowanej infrastruktury transportu publicznego. Spacer lub jazda na rowerze mogą być bardziej praktyczne na krótkich dystansach, ponieważ wyspa jest stosunkowo niewielka. Jednak dla osób korzystających z transportu publicznego niezbędne jest planowanie z wyprzedzeniem połączeń z usługami w pobliskich obszarach. Ciepły klimat może umilać spacery lub jazdę na rowerze, ale wymaga też przygotowania na nasłonecznienie.

Popularne miejsca docelowe w Treasure Island

Pasażerowie mogą zamawiać przejazdy z aplikacją Uber praktycznie wszędzie w mieście Treasure Island i jego okolicach, ale niektóre miejsca są bardziej popularne niż inne. W tej sekcji możesz poznać popularne trasy przejazdów w Twojej okolicy, w tym miejsca docelowe i średnie ceny*.

Popularne miejsca docelowe w Treasure Island

Pasażerowie mogą zamawiać przejazdy z aplikacją Uber praktycznie wszędzie w mieście Treasure Island i jego okolicach, ale niektóre miejsca są bardziej popularne niż inne. W tej sekcji możesz poznać popularne trasy przejazdów w Twojej okolicy, w tym miejsca docelowe i średnie ceny*.

Popularne miejsca docelowe w Treasure Island

Pasażerowie mogą zamawiać przejazdy z aplikacją Uber praktycznie wszędzie w mieście Treasure Island i jego okolicach, ale niektóre miejsca są bardziej popularne niż inne. W tej sekcji możesz poznać popularne trasy przejazdów w Twojej okolicy, w tym miejsca docelowe i średnie ceny*.

Podróżowanie z większymi grupami i rodziną z Uber

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dodatkowej przestrzeni, czy specjalnych udogodnień, te opcje przejazdów w Treasure Island pomogą Tobie i Twojej grupie dotrzeć do celu.

Wspólne przejazdy i inne usługi w: Treasure Island, Floryda

Z Uberem poruszanie się Treasure Island bez samochodu jest łatwiejsze. Niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, masz spotkanie ze znajomymi w restauracji, czy załatwiasz sprawy w mieście, Uber pomoże Ci dotrzeć na miejsce. Zaloguj się online lub otwórz aplikację Uber i wpisz miejsce docelowe, aby rozpocząć podróż w mieścieTreasure Island.

Treasure Island taksówki i inne opcje przejazdów

Rozważ Uber jako alternatywę dla taksówek, gdy chcesz przemieszczać się po Treasure Island. Dzięki Uber możesz zamienić łapanie taksówek na zamawianie przejazdów na żądanie, o dowolnej porze dnia. Niezależnie od tego, czy zamawiasz przejazd z lotniska, czy chcesz odkryć nowe miejsca, zaloguj się online lub otwórz aplikację i wpisz miejsce docelowe w Treasure Island.

Najczęściej zadawane pytania

  • Tak. Zamawianie przejazdów w aplikacji Uber pozwala Ci zamawiać przejazdy Treasure Island o każdej porze, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

    Wskazówka: Czasy odbioru w mieście Treasure Island może trwać dłużej niż w większych miastach, ale możesz zarezerwować przejazd z wyprzedzeniem, a odbierzemy Cię w dogodnej dla Ciebie godzinie.

  • Gdy podróżujesz w mieście: Treasure Island, w aplikacji Uber możesz wybrać opcję przejazdu, która najlepiej odpowiada Twojemu budżetowi. Aby sprawdzić szacowany koszt, zaloguj się lub otwórz aplikację i w sekcji „Dokąd jedziemy?” wpisz miejsce docelowe. pudełko. Pojawi się wtedy szacowana cena każdej opcji przejazdu. Przewiń, aby sprawdzić aktualnie dostępne opcje.

  • Tak. Zaloguj się online lub otwórz aplikację Uber, aby zamówić przejazd Treasure Island, a kierowca dowiezie Cię tam, dokąd chcesz. Możesz również z wyprzedzeniem zaplanować przejazd w dogodnym dla siebie czasie.

  • Zaloguj się na swoje konto Uber w dniu Uber.com lub otwórz aplikację Uber, aby sprawdzić, czy można wypożyczyć samochód w Twoim mieście. Jeśli tak, wybierz Wypożycz i dokończ rezerwację w wybranej wypożyczalni, Następnie podróżuj po mieście Treasure Island lub dokądkolwiek zaprowadzi Cię trasa.

  • Twoje bezpieczeństwo podczas przejazdów w mieście: Treasure Island to nasz priorytet. W aplikacji możesz łatwo uzyskać dostęp do funkcji bezpieczeństwa, takich jak przycisk wezwania pomocy, który pozwala w razie potrzeby zadzwonić do służb ratunkowych.

  • Tak. Uber Eats oferuje odbiór własny z Twoich ulubionych restauracji lub dostawę jedzenia w mieście: Treasure Island. Przejrzyj mnóstwo opcji dostaw jedzenia, złóż zamówienie i śledź je z dokładnością co do minuty.

Uber nie toleruje spożywania alkoholu ani zażywania środków odurzających przez kierowców korzystających z aplikacji Uber. Jeśli podejrzewasz, że kierowca jest pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, zażądaj, aby natychmiast zakończył przejazd.

Pojazdy komercyjne mogą podlegać dodatkowym podatkom stanowym przewyższającym opłatę drogową.

Jeśli masz jakiekolwiek uwagi, przekaż je nam po zakończeniu przejazdu podczas oceniania kierowcy w aplikacji Uber. Wystarczy odwiedzić stronę help.uber.com lub zadzwonić pod numer 800-664-1378.

*Przykładowe ceny przejazdów dla pasażerów to średnie ceny UberX i nie odzwierciedlają różnic wynikających z lokalizacji, opóźnień w ruchu drogowym, promocji ani innych czynników. Mogą obowiązywać stawki ryczałtowe i minimalne opłaty. Rzeczywiste ceny przejazdów oraz przejazdów zaplanowanych mogą się różnić.