Przejdź do głównej zawartości

Kraków: zamów przejazd. Podróżuj. Odkrywaj.

Planowanie przejazdu z Uberem jest proste. Porównuj sposoby podróżowania i sprawdź, co dzieje się w Twojej okolicy.

Wybierasz się w inne miejsce? Zobacz wszystkie miasta, w których działa Uber.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem przejazd z Uberem w mieście Krakow

Dopnij swoje plany na ostatni guzik i zarezerwuj przejazd z Uberem w mieście Krakow – rezerwacji możesz dokonać nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie
Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Date format is yyyy/MM/dd. Press the down arrow or enter key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2023/06/05.

5:23 PM
open

Usługa rezerwacji może nie być dostępna w Twoim miejscu odbioru

Kraków: wybierz przejazd

 • Uber Pets

  1-3

  Jedź ze swoim zwierzakiem

 • Uber dla Ukrainy

  1-4

  5 PLN pomoże wysłać karetki pogotowia na Ukrainę. Uber For Ukraine Fare jest 5 PLN wyższa w porównaniu do podróży Uberx zamówionej w tym samym czasie dla tej samej trasy. 5 PLN Z każdej podróży na Uber na Ukrainę nie jest częścią taryfy, ale jest kwotą, którą Uber B.V. wysyła do Ukraine House DC Foundation, partnera platformy fundraisingowej United24, na zakup karetek pogotowia przez Ukraińskie Ministerstwo Zdrowia

 • UberX

  1-4

  Niedrogie przejazdy każdego dnia

 • Comfort

  1-4

  Nowsze, wygodniejsze samochody

 • Green

  1-4

  Emission-free cars, bus lanes available

1/5

Odbiory z lotniska Międzynarodowy port lotniczy im. Jana Pawła II w Krakowie

Znajdź miejsce spotkania z kierowcą i otrzymaj szczegółowe wskazówki, jak znaleźć miejsce odbioru.

Ta sama aplikacja, gdziekolwiek jesteś

Korzystaj w podróży z tych samych funkcji, z których korzystasz w domu. Także tych związanych z bezpieczeństwem, jak całodobowa pomoc, śledzenie przez GPS i wsparcie w sytuacjach awaryjnych.

Nasza współpraca z miastami

Nasza relacja z Tobą może zacząć się za dotknięciem ekranu Twojego urządzenia, ale z miastami współpracujemy w bardziej dogłębny sposób. Chcemy, by w przyszłości inni wzorowali się na nas w kwestii poprawy jakości życia oraz budowania bardziej inteligentnych i wydajnych miast.

Bezpieczeństwo na drodze

Pomoc w zapobieganiu niewłaściwemu zachowaniu na drodze poprzez zachęcanie ludzi do podejmowania bezpieczniejszych decyzji może wpłynąć na wzrost bezpieczeństwa dróg dla wszystkich uczestników ruchu.

Wsparcie dla miast

We współpracy z lokalnymi władzami staramy się tworzyć lepsze miasta, pomagając zmniejszyć emisję dwutlenku węgla czy wspierając transport publiczny.

Uber nie toleruje spożywania alkoholu ani zażywania środków odurzających przez kierowców korzystających z aplikacji Uber. Jeśli podejrzewasz, że kierowca jest pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, zażądaj, aby natychmiast zakończył przejazd.

Pojazdy komercyjne mogą podlegać dodatkowym podatkom stanowym przewyższającym opłatę drogową.