Przejdź do głównej zawartości
Uber
Uber

Międzynarodowy port lotniczy w San Francisco (SFO)

Jeśli udajesz się z lotniska SFO do Napa albo z Doliny Krzemowej na lotnisko, możesz zamówić przejazd w obie strony i o dowolnej porze.

San Francisco, CA 94128
+1 650-821-8211

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Dotknij przycisku, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zajmą się szczegółami, dlatego poruszanie się po obcym mieście nie będzie Twoim zmartwieniem.

Dzięki Uberowi poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w nowej lokalizacji.

Kalkulator przybliżonych opłat Ubera

Przykładowe ceny dla pasażerów są jedynie przybliżone i nie odzwierciedlają zmian wynikających ze zniżek, opóźnień w ruchu lub innych czynników. Mogą obowiązywać stałe stawki i opłaty minimalne. Rzeczywiste ceny mogą się różnić.

Sposób jazdy

 • UberX1-4

  Codzienne przejazdy w przystępnej cenie

 • UberX garage pickup1-4

  Codzienne przejazdy w przystępnej cenie

 • Comfort1-4

  Newer cars with extra legroom

 • Pool1-2

  Przejazdy wspólne to najtańsza opcja

Zamawianie przejazdu z portu lotniczego SFO

Gdy przygotujesz się do podróży, zamów przejazd

Wybierz opcję przejazdu odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

W przypadku zamówienia przejazdu UberPool lub Express Pool z terminali 1–3 trzeba udać się przejściem na poziom 5 parkingu (loty krajowe). Zamów przejazd dopiero po wejściu na teren parkingu.

Spotkanie z kierowcą w wyznaczonym miejscu odbioru

Terminale 1–3: odbiory UberPool i Express Pool odbywają się na poziomie 5 parkingu (loty krajowe); pozostałe odbiory odbywają się przy krawężniku na poziomie odlotów (2. piętro, loty krajowe).

Wszystkie odbiory z terminalu międzynarodowego, w tym w ramach przejazdów UberPool i Express Pool, odbywają się przy drugim krawężniku na poziomie odlotów (3. piętro, loty międzynarodowe).

Potwierdź swoją lokalizację

Wpisz numer terminalu i drzwi, aby kierowca wiedział, gdzie Cię znaleźć.

Jeśli zamawiasz przejazd UberPool lub Express Pool z terminali 1–3, możesz wpisać literę sektora (B, D lub F).

Lotnisko SFO – mapa

Terminale od 1 do 3 obsługują loty krajowe, obszar A i G – loty międzynarodowe. Trzy parkingi posiadają dostęp do terminali (kolejką AirTrain lub chodnikiem).

Najczęstsze pytania od pasażerów

Tak. Dotknij tutaj, aby zobaczyć listę lotnisk na całym świecie, na których możesz zamawiać przejazdy z Uberem.

Koszt przejazdu z Uberem na lotnisko SFO (lub w drugą stronę) zależy od czynników takich jak typ przejazdu, szacowana odległość, czas trwania, opłaty drogowe i aktualne zapotrzebowanie na przejazdy.

Aby zobaczyć szacowaną cenę przed zamówieniem przejazdu, wpisz miejsce odbioru i docelowe w powyższym kalkulatorze opłat Ubera. Po zamówieniu przejazdu wyświetli się cena oparta na bieżących czynnikach.

Miejsce odbioru zależy od typu zamówionego przejazdu i rozmiaru lotniska. Postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji, aby dotrzeć do kierowcy. Możesz również wypatrywać znaków kierujących podróżnych do wyznaczonych stref wspólnych przejazdów.

Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Kod SFO pochodzi od „San Francisco”, a „O” prawdopodobnie oznacza ostatnią literę nazwy miasta.

Więcej informacji

Jesteś kierowcą współpracującym z Uberem?

Od miejsc odbioru pasażerów po lokalne przepisy – dowiedz się, jak usprawnić przejazdy na lotnisko.

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 500 lotnisk na całym świecie.

Port lotniczy SFO – informacje dla odwiedzających

Międzynarodowe lotnisko w San Francisco (SFO) jest największym lotniskiem w Północnej Kalifornii. Położone około 24 km (15 mil) na południe od centrum San Francisco, jest łatwo dostępne dla podróżnych udających się do San Francisco i wyjeżdżających z niego. Lotnisko znajduje się około 30 minut jazdy od centrum miasta przy idealnych warunkach drogowych.

Terminale lotniska SFO

Lotnisko SFO podzielone jest na cztery terminale: 1, 2, 3 oraz terminal międzynarodowy, który składa się ze stref odlotów A i G. Poczekalnie znajdują się we wszystkich terminalach lotniska. Możesz zaplanować swoją podróż, korzystając z poniższych informacji.

Terminal 1 lotniska SFO

 • Delta
 • Frontier
 • Southwest
 • Delta Sky Club

Terminal 1 lotniska SFO

 • Alaska
 • American
 • American Airlines Admirals Club

Terminal 3 lotniska SFO

 • United
 • Poczekalnia American Express Centurion
 • United Club (3)

Terminal międzynarodowy lotniska SFO

Na lotnisku SFO loty międzynarodowe odbywają się w obszarach A i G. SFO oferuje loty bez międzylądowania do ponad 45 miast za granicą. Trasy te są obsługiwane przez 39 międzynarodowych przewoźników. W terminalu międzynarodowym znajduje się ponad dziesięć poczekalni, w tym Air France-KLM Lounge i Virgin Atlantic Clubhouse.

Posiłki na lotnisku SFO

Na lotnisku znajduje się ponad 60 lokali gastronomicznych, w tym bary, kawiarnie i restauracje z obsługą stołową. Główna hala restauracyjna znajduje się obok strefy wejścia na pokład A w terminalu międzynarodowym – można tam zjeść przed przejściem przez bramki bezpieczeństwa. Po przejściu przez kontrolę bezpieczeństwa pasażerowie mogą kupić przekąskę lub posiłek w części handlowej Terminalu 2 w pobliżu obszaru wejścia na pokład D. Kolejna hala restauracyjna znajduje się w terminalu 3 koło bramek 80–90.

Poruszanie się po lotnisku SFO

Transport wahadłowy na lotnisku SFO, AirTrain, jest darmowym środkiem transportu, który łączy wszystkie terminale i parkingi. Z terminali 1, 2 lub 3 do stacji AirTrain można przejść z poziomu 3., naprzeciwko łącznika. Z terminalu międzynarodowego do stacji AirTrain można przejść z poziomu 4. Jego dwie linie, czerwona i niebieska, jeżdżą przez całą dobę co cztery minuty. AirTrain łączy się również z Bay Area Rapid Transit (BART), ogólnodostępnym systemem transportu publicznego, na przystanku parkingu G AirTrain/BART.

Atrakcje na lotnisku SFO

Atrakcje lotniska w San Francisco obejmują muzeum i bibliotekę, gdzie można obejrzeć kolekcję dzieł sztuki, historii lotnictwa, lokalnej kultury i nauki. Dzieci mogą korzystać z interaktywnych miejsc do zabawy w terminalu 2 w strefie odlotów D oraz w terminalu 3 w strefach odlotów E i F. Spa znajdują się w każdym terminalu lotniska SFO.

Wymiana walut na lotnisku SFO

W całym terminalu międzynarodowym znajdują się kantory i automaty do wymiany walut. Główny kantor znajduje się obok drzwi 5.

Hotele w pobliżu

Bez względu na to, czy masz przerwę w podróży, opóźniony lot, czy potrzebujesz miejsca na nocleg w pobliżu lotniska SFO, w okolicy znajdziesz ponad 50 hoteli i miejsc noclegowych.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska SFO

 • Wyspa Alcatraz
 • Fisherman’s Wharf
 • Most Golden Gate
 • Region winiarski: hrabstwa Napa i Sonoma

Więcej informacji na temat lotniska SFO znajdziesz tutaj.

Facebook
Instagram
Twitter