Przejdź do głównej zawartości

Międzynarodowy port lotniczy w San Francisco (SFO)

Jeśli udajesz się z lotniska SFO do Napa albo z Doliny Krzemowej na lotnisko, możesz zamówić przejazd w obie strony i o dowolnej porze.

San Francisco, CA 94128
+1 650-821-8211

Zarezerwuj z wyprzedzeniem przejazd z Uberem z lotniska Międzynarodowy port lotniczy w San Francisco

Dopnij swoje plany na ostatni guzik i zarezerwuj przejazd z Uberem na lotnisko Międzynarodowy port lotniczy w San Francisco - rezerwacji możesz dokonać nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie
Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2021/05/07.

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Tap a button now and get airport transportation at more than 600 major hubs.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zajmą się szczegółami, dlatego poruszanie się po obcym mieście nie będzie Twoim zmartwieniem.

Dzięki Uberowi poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w nowej lokalizacji.

Zniżka nawet do 15 USD

Otrzymaj 5 USD zniżki na każdy z pierwszych trzech przejazdów. Użyj kodu promocyjnego NEWRIDER15. Wygasa po upływie 30 dni od zastosowania kodu promocyjnego na koncie Uber.

Sposoby realizacji przejazdów na tym obszarze

 • UberX

  1-3

  Codzienne przejazdy w przystępnej cenie

 • Comfort

  1-3

  Nowsze, wygodniejsze samochody

 • UberXL

  1-5

  Przejazdy w przystępnej cenie dla grup do 5 osób

 • Uber Green

  1-3

  Low-emission rides

 • Connect

  1-4

  Send packages to friends & family

 • Pool

  1-2

  Przejazdy wspólne to najtańsza opcja

1/6

Zamawianie przejazdu z portu lotniczego SFO

Gdy przygotujesz się do podróży, zamów przejazd

Choose a ride option that suits your group size and luggage storage needs.

If you’re requesting UberX, UberPool, or Express Pool from Terminals 1-3, please follow Airport signage to Level 5 of the Parking Garage.

If you’re requesting Uber Comfort, UberXL, Select, Black, Black SUV, or any product from the International Terminal, you may be picked up from the curb on the Departures level.

Spotkanie z kierowcą w wyznaczonym miejscu odbioru

For Terminals 1-3, UberX, UberPool, and Express Pool pickups take place on Level 5 of the Domestic Garage, while all other pickups at Terminals 1-3 are curbside on the Departures Level (2nd floor, domestic).

Comfort, XL, and Select pickups will take place curbside starting November 20, 2019. After that, these options will no longer pick up at Garage Level 5.

All pickups at the international terminal are on the 2nd curb on the Departures Level (3rd floor, international).

Potwierdź swoją lokalizację

If you’re requesting from the Domestic Garage, you can enter your section letter to help your driver find you. Terminal 1 uses sections B1-3, C1-3. Terminal 2 uses D1-6 and E1-3 F. Terminal 3 uses F1-6 and F/G 1-3.

If you’re requesting from the curb (Comfort, XL, Select, Black, and Black SUV only), you may enter your terminal and door number so your driver knows where to find you.

Lotnisko SFO – mapa

Terminale od 1 do 3 obsługują loty krajowe, obszar A i G — loty międzynarodowe. Z trzech parkingów można dostać się do terminali (kolejką AirTrain lub chodnikiem).

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Tak. Dotknij tutaj, aby zobaczyć listę lotnisk na całym świecie, na których możesz zamawiać przejazdy z Uberem.

 • Koszt przejazdu z Uberem na lotnisko SFO (lub w drugą stronę) zależy od czynników takich jak typ przejazdu, szacowana odległość, czas trwania, opłaty drogowe i aktualne zapotrzebowanie na przejazdy.

  Aby zobaczyć szacowaną cenę przed zamówieniem przejazdu, wpisz miejsce odbioru i docelowe w powyższym kalkulatorze opłat Ubera. Po zamówieniu przejazdu wyświetli się cena oparta na bieżących czynnikach.

 • Miejsce odbioru zależy od typu zamówionego przejazdu i rozmiaru lotniska. Postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji, aby dotrzeć do kierowcy. Możesz również wypatrywać znaków kierujących podróżnych do wyznaczonych stref wspólnych przejazdów.

  Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

 • Kod SFO pochodzi od „San Francisco”, a „O” prawdopodobnie oznacza ostatnią literę nazwy miasta.

Więcej informacji

Jesteś kierowcą współpracującym z Uberem?

Od miejsc odbioru pasażerów po lokalne przepisy – dowiedz się, jak usprawnić przejazdy na lotnisko.

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 600 lotnisk na całym świecie.
Ta strona zawiera informacje pochodzące ze stron internetowych podmiotów zewnętrznych, które pozostają poza kontrolą firmy Uber i mogą być co jakiś czas zmieniane lub aktualizowane. Treść tej strony, która nie dotyczy firmy Uber lub jej operacji bezpośrednio, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można się na nią powoływać, interpretować jej jako gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje różnią się w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Ograniczona dostępność. Oferta i warunki korzystania z oferty mogą ulec zmianie.