Przejdź do głównej zawartości

Międzynarodowy port lotniczy w San Francisco (sfo)

Szukasz alternatywy dla tradycyjnego Port lotniczy w San Francisco busa lub taksówki? Jeśli potrzebujesz transportu z lotniska w San Francisco do Napa albo z Doliny Krzemowej na lotnisko w San Francisco, dostań się na miejsce dzięki znanej Ci już aplikacji Uber. Jednym kliknięciem zamów przejazd do i z: SFO.

San Francisco, CA 94128
+1 650-821-8211

Zarezerwuj z wyprzedzeniem przejazd z Uberem z lotniska Międzynarodowy port lotniczy w San Francisco

Dopnij swoje plany na ostatni guzik i zarezerwuj przejazd z Uberem na lotnisko Międzynarodowy port lotniczy w San Francisco - rezerwacji możesz dokonać nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie
Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/07/06.

Usługa rezerwacji może nie być dostępna w Twoim miejscu odbioru

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Tap a button now and get airport transportation at more than 600 major hubs.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zadbają o szczegóły, dlatego poruszanie się po obcym mieście to już nie Twoje zmartwienie.

Dzięki platformie Uber poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w Twojej nowej lokalizacji.

Sposoby realizacji przejazdów na tym obszarze

 • UberX

  1-4

  Codzienne przejazdy w przystępnej cenie

 • UberXL

  1-6

  Przejazdy w przystępnej cenie dla grup do 6 osób

 • Comfort

  1-4

  Nowsze, wygodniejsze samochody

1/3

Odbiór z: Port lotniczy w San Francisco (SFO)

Gdy przygotujesz się do podróży, zamów przejazd

Wybierz opcję przejazdu odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

W przypadku zamówienia przejazdu UberX, Uber Pool lub Express Pool z Terminali 1–3 należy kierować się oznaczeniami prowadzącymi na poziom 5 parkingu.

Jeśli zamawiasz Uber Comfort, XL, Select, Black, Black SUV lub dowolną usługę z terminalu międzynarodowego, kierowca może Cię odebrać przy krawężniku na poziomie odlotów.

Spotkaj się z kierowcą w wyznaczonym miejscu odbioru

Terminale 1–3: odbiory UberX, Uber Pool i Express Pool odbywają się na poziomie 5 parkingu (loty krajowe); pozostałe odbiory odbywają się w terminalach 1–3 przy krawężniku na poziomie odlotów (2. piętro, loty krajowe).

Odbiory  Comfort,  XL i  Select będą odbywać się przy krawężniku od 20 listopada 2019 r. Po tej dacie opcje te nie będą już dostępne na poziomie 5 parkingu.

Wszystkie odbiory z terminalu międzynarodowego odbywają się przy 2 krawężniku na poziomie odlotów (3. piętro, loty międzynarodowe).

Potwierdź swoją lokalizację

Jeśli zamawiasz przejazd z parkingu przy terminalu lotów krajowych, możesz wpisać literę sekcji, aby kierowca mógł łatwiej Cię znaleźć. Terminal 1 obejmuje sekcje B1–3, C1–3. Terminal 2 obejmuje sekcje D1–6 i E1–3 F. Terminal 3 obejmuje sekcje F1–6 i F/G 1–3.

Jeśli zamawiasz odbiór przy krawężniku (tylko Comfort, XL, Select, Black i Black SUV), możesz podać numer terminalu i drzwi, aby kierowca wiedział, gdzie Cię znaleźć.

Port lotniczy w San Francisco – mapa

Terminale od 1 do 3 obsługują loty krajowe, obszar A i G — loty międzynarodowe. Z trzech parkingów można dostać się do terminali (kolejką AirTrain lub chodnikiem).

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Tak. Dotknij tutaj, aby zobaczyć listę lotnisk na całym świecie, na których możesz zamawiać przejazdy z Uberem.

 • Koszt przejazdu z Uberem na lotnisko SFO (lub w drugą stronę) zależy od czynników takich jak typ przejazdu, szacowana odległość, czas trwania, opłaty drogowe i aktualne zapotrzebowanie na przejazdy.

  Aby zobaczyć szacowaną cenę przed zamówieniem przejazdu, wpisz miejsce odbioru i docelowe w powyższym kalkulatorze opłat Ubera. Po zamówieniu przejazdu wyświetli się cena oparta na bieżących czynnikach.

 • Miejsce odbioru zależy od typu zamówionego przejazdu i rozmiaru lotniska. Postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji, aby dotrzeć do kierowcy. Możesz również wypatrywać znaków kierujących podróżnych do wyznaczonych stref wspólnych przejazdów.

  Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

 • Kod SFO pochodzi od „San Francisco”, a „O” prawdopodobnie oznacza ostatnią literę nazwy miasta.

Więcej informacji

Jesteś kierowcą współpracującym z Uberem?

Od miejsc odbioru pasażerów po lokalne przepisy – dowiedz się, jak usprawnić przejazdy na lotnisko.

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 600 lotnisk na całym świecie.

Port lotniczy SFO — informacje dla odwiedzających

Międzynarodowe lotnisko w San Francisco (SFO) jest największym lotniskiem w Północnej Kalifornii. Położone około 24 km (15 mil) na południe od centrum San Francisco, jest łatwo dostępne dla podróżnych udających się do San Francisco i wyjeżdżających z niego. Lotnisko znajduje się około 30 minut jazdy od centrum miasta przy idealnych warunkach drogowych.

Terminale lotniska SFO

Lotnisko SFO podzielone jest na cztery terminale: 1, 2, 3 oraz terminal międzynarodowy, który składa się ze stref A i G. Poczekalnie znajdują się we wszystkich terminalach lotniska. Możesz zaplanować swoją podróż, korzystając z poniższych informacji.

Terminal 1 lotniska SFO

 • Delta
 • Frontier
 • Southwest
 • Delta Sky Club

Terminal 2 lotniska SFO

 • Alaska
 • American
 • American Airlines Admirals Club

Terminal 3 lotniska SFO

 • United
 • Poczekalnia American Express Centurion
 • United Club (3)

Terminal międzynarodowy lotniska SFO

Na lotnisku SFO loty międzynarodowe odbywają się w obszarach A i G. SFO oferuje loty bez międzylądowania do ponad 45 miast za granicą. Trasy te są obsługiwane przez 39 międzynarodowych przewoźników. W terminalu międzynarodowym znajduje się ponad dziesięć poczekalni, w tym Air France-KLM Lounge i Virgin Atlantic Clubhouse.

Posiłki na lotnisku SFO

Na lotnisku znajduje się ponad 60 lokali gastronomicznych, w tym bary, kawiarnie i restauracje z obsługą stołową. Główna hala restauracyjna znajduje się obok strefy wejścia na pokład A w terminalu międzynarodowym – można tam zjeść przed przejściem przez bramki bezpieczeństwa. Po przejściu przez kontrolę bezpieczeństwa pasażerowie mogą kupić przekąskę lub posiłek w części handlowej terminalu 2 w pobliżu obszaru wejścia na pokład D. Kolejna hala restauracyjna znajduje się w terminalu 3 koło bramek 80–90.

Poruszanie się po lotnisku SFO

Transport wahadłowy na lotnisku SFO, AirTrain, jest bezpłatnym środkiem transportu, który łączy wszystkie terminale i parkingi. Z terminali 1, 2 lub 3 do stacji AirTrain można przejść z poziomu 3, naprzeciwko łącznika. Z terminalu międzynarodowego do stacji AirTrain można przejść z poziomu 4. Jego dwie linie, czerwona i niebieska, jeżdżą przez całą dobę co cztery minuty. AirTrain łączy się również z Bay Area Rapid Transit (BART), ogólnodostępnym systemem transportu publicznego, na przystanku parkingu G AirTrain/BART.

Atrakcje na lotnisku SFO

Atrakcje lotniska w San Francisco obejmują muzeum i bibliotekę, gdzie można obejrzeć kolekcję dzieł sztuki, historii lotnictwa, lokalnej kultury i nauki. Dzieci mogą korzystać z interaktywnych miejsc do zabawy w terminalu 2 w strefie odlotów D oraz w terminalu 3 w strefach odlotów E i F. Spa znajdują się w każdym terminalu lotniska SFO.

Wymiana walut na lotnisku SFO

W całym terminalu międzynarodowym znajdują się kantory i automaty do wymiany walut. Główny kantor znajduje się obok drzwi 5.

Hotele w pobliżu

Bez względu na to, czy masz przerwę w podróży, opóźniony lot, czy potrzebujesz miejsca na nocleg w pobliżu lotniska SFO, w okolicy znajdziesz ponad 50 hoteli i miejsc noclegowych.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska SFO

 • Wyspa Alcatraz
 • Fisherman’s Wharf
 • Most Golden Gate
 • Region winiarski: hrabstwa Napa i Sonoma

Facebook
Instagram
Twitter

Ta strona zawiera informacje pochodzące ze stron internetowych podmiotów zewnętrznych, które pozostają poza kontrolą firmy Uber i mogą być co jakiś czas zmieniane lub aktualizowane. Treść tej strony, która nie dotyczy firmy Uber lub jej operacji bezpośrednio, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można się na nią powoływać, interpretować jej jako gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje różnią się w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Ograniczona dostępność. Oferta i warunki korzystania z oferty mogą ulec zmianie.