Przejdź do głównej zawartości

Międzynarodowy port lotniczy Raleigh-Durham (rdu)

Szukasz alternatywy dla tradycyjnej taksówki lub autobusu z lotniska Port lotniczy Raleigh? Czy chcesz dojechać z lotniska RDU do North Carolina Museum of Art, czy z centrum Durham na lotnisko RDU, Uber Ci pomoże – naszą aplikację już znasz. Jednym kliknięciem zamów przejazd na lotnisko RDU i z powrotem.

2400 John Brantley Boulevard, Morrisville, NC 27560
+1 919-840-2123

Zarezerwuj z wyprzedzeniem przejazd z Uberem z lotniska Międzynarodowy port lotniczy Raleigh-Durham

Dopnij swoje plany na ostatni guzik i zarezerwuj przejazd z Uberem na lotnisko Międzynarodowy port lotniczy Raleigh-Durham - rezerwacji możesz dokonać nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie
Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/06/25.

Usługa rezerwacji może nie być dostępna w Twoim miejscu odbioru

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Kliknij przycisk, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zadbają o szczegóły, dlatego poruszanie się po obcym mieście to już nie Twoje zmartwienie.

Dzięki platformie Uber poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w Twojej nowej lokalizacji.

Sposoby realizacji przejazdów na tym obszarze

 • GoWake NE

  1-2

  Same day trips by GoWake SmartRide

 • UberX

  1-4

  Niedrogie przejazdy każdego dnia

 • Comfort

  1-4

  Nowsze, wygodniejsze samochody

 • UberXL

  1-6

  Przejazdy w przystępnej cenie dla grup do 6 osób

 • Uber Green

  1-4

  Eco-Friendly

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • Connect

  1-4

  Send packages to friends & family

1/7

Odbiór z: Port lotniczy Raleigh (RDU)

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację Uber i zamów przejazd do miejsca docelowego. Wybierz opcję transportu z lotniska RDU odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wyjdź na poziomie przylotów

Informacje o miejscach odbioru na lotnisku Raleigh-Durham znajdziesz w aplikacji. Wyjdź z Terminalu 1 od strony strefy odbioru bagażu, aby dotrzeć do strefy odbioru pasażerów nr 1. Jeśli przebywasz w Terminalu 2, wyjdź ze strefy odbioru bagażu i udaj się do strefy nr 17. Informacje o oznaczeniach miejsc odbioru dla wspólnych przejazdów można też znaleźć na lotnisku Raleigh-Durham.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru na lotnisku RDU zgodnie ze wskazówkami w aplikacji. Zwróć uwagę, że to miejsce nie zawsze będzie się znajdowało obok najbliższego wyjścia. Imię i nazwisko Twojego kierowcy, numer rejestracyjny i kolor samochodu będą widoczne w aplikacji. Zanim rozpoczniesz przejazd, sprawdź, czy wszystko się zgadza. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Port lotniczy Raleigh – mapa

Lotnisko Raleigh-Durham składa się z trzech hal i dwóch terminali. Terminal 2 mieści cztery bramki dla lotów międzynarodowych.

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Tak. Dotknij tutaj, aby zobaczyć listę lotnisk na całym świecie, na których możesz zamawiać przejazdy z Uberem.

 • Koszt przejazdu z Uberem na lotnisko RDU (lub w drugą stronę) zależy od czynników takich jak typ przejazdu, szacowana odległość, czas trwania, opłaty drogowe i aktualne zapotrzebowanie na przejazdy.

  Aby zobaczyć szacowaną cenę przed zamówieniem przejazdu, wpisz miejsce odbioru i docelowe w powyższym kalkulatorze opłat Ubera. Po zamówieniu przejazdu wyświetli się cena oparta na bieżących czynnikach.

 • Miejsce odbioru zależy od typu zamówionego przejazdu i rozmiaru lotniska. Postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji, aby dotrzeć do kierowcy. Możesz również wypatrywać znaków kierujących podróżnych do wyznaczonych stref wspólnych przejazdów.

  Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Więcej informacji

Jesteś kierowcą współpracującym z Uberem?

Od miejsc odbioru pasażerów po lokalne przepisy – dowiedz się, jak usprawnić przejazdy na lotnisko.

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 600 lotnisk na całym świecie.

Lotnisko RDU – informacje dla odwiedzających

Lotnisko międzynarodowe Raleigh-Durham (RDU) jest 39. najbardziej ruchliwym lotniskiem w USA pod względem liczby pasażerów i obsługuje rocznie ponad 11 milionów podróżnych. Lotnisko RDU, położone w hrabstwie Wake w Karolinie Północnej, znajduje się około 23 km (14 mil), tj. 20 minut jazdy samochodem przy idealnych warunkach drogowych, zarówno od centrum miasta Raleigh (stolicy stanu), jak i miasta Durham.

Terminale na lotnisku RDU

Lotnisko RDU ma dwa terminale pasażerskie – terminal 1 i terminal 2 – z 45 bramkami łącznie. Poczekalnie lotniska RDU znajdują się w terminalu 2. Możesz zaplanować swoją podróż, korzystając z poniższych informacji.

Terminal 1 lotniska RDU

 • Southwest

Terminal 1 lotniska RDU

 • Air Canada
 • Alaska
 • Allegiant
 • American
 • Delta
 • Frontier
 • JetBlue
 • United
 • American Airlines Admirals Club
 • Delta Sky Club
 • Poczekalnia USO

Terminal międzynarodowy RDU

Loty międzynarodowe są obsługiwane w terminalu 2. RDU oferuje loty bez międzylądowania do ośmiu zagranicznych miejsc docelowych.

Posiłki na lotnisku RDU

Podróżni mogą wybierać spośród ponad 20 lokali gastronomicznych, w tym barów, kawiarni sprzedających jedzenie na wynos oraz restauracji z obsługą stołową. Posiłki i napoje są dostępne w obu terminalach RDU.

Poruszanie się po lotnisku RDU

Terminale nie są połączone płytą lotniska. Aby dostać się do drugiego terminala, należy przejechać autobusem wahadłowym lub przejść po ruchomym chodniku przez zadaszone parkingi pomiędzy terminalami.

Atrakcje na lotnisku RDU

Lotnisko Raleigh-Durham oferuje szereg atrakcji, w tym wystawę sztuki, na której można zobaczyć zarówno stałe, jak i czasowe instalacje artystyczne rozmieszczone na całym lotnisku. Spa znajdują się w terminalu 1 przy bramce A7 i w terminalu 2 przy bramce C3.

Wymiana walut na lotnisku RDU

Kantory na lotnisku RDU znajdują się w terminalu 2 w holu biletowym i obok strefy odbioru bagażu.

Hotele w pobliżu lotniska RDU

Bez względu na to, czy masz przerwę w podróży, opóźniony lot, czy potrzebujesz miejsca na nocleg w pobliżu lotniska RDU, w okolicy znajdziesz ponad 20 hoteli i miejsc noclegowych.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska RDU

 • Planetarium Chapel Hill
 • Muzea sztuki i historii w Raleigh
 • Uniwersytety The Research Triangle
 • Jezioro Johnson

Więcej informacji o lotnisku RDU znajdziesz tutaj.

Facebook
Instagram
Twitter

Ta strona zawiera informacje pochodzące ze stron internetowych podmiotów zewnętrznych, które pozostają poza kontrolą firmy Uber i mogą być co jakiś czas zmieniane lub aktualizowane. Treść tej strony, która nie dotyczy firmy Uber lub jej operacji bezpośrednio, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można się na nią powoływać, interpretować jej jako gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje różnią się w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Ograniczona dostępność. Oferta i warunki korzystania z oferty mogą ulec zmianie.