Przejdź do głównej zawartości

Port lotniczy Paryż-Orly (ory)

Szukasz alternatywy dla tradycyjnej taksówki lub autobusu z lotniska Port lotniczy Paryż-Orly? Czy chcesz dojechać z lotniska w Orly do Paryża, czy z Paryża na lotnisko w Orly, Uber Ci pomoże – naszą aplikację już znasz. Jednym kliknięciem zamów przejazd na lotnisko ORY i z powrotem.

94390 Orly, France
+33 1 70 36 39 50
0892 56 39 50

Zarezerwuj z wyprzedzeniem przejazd z Uberem z lotniska Port lotniczy Paryż-Orly

Dopnij swoje plany na ostatni guzik i zarezerwuj przejazd z Uberem na lotnisko Port lotniczy Paryż-Orly - rezerwacji możesz dokonać nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie
Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Date format is yyyy/MM/dd. Press the down arrow or enter key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2023/03/23.

1:52 AM
open

Usługa rezerwacji może nie być dostępna w Twoim miejscu odbioru

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Kliknij przycisk, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zadbają o szczegóły, dlatego poruszanie się po obcym mieście to już nie Twoje zmartwienie.

Dzięki platformie Uber poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w Twojej nowej lokalizacji.

Sposoby realizacji przejazdów na tym obszarze

 • UberX Priorytet

  1-4

  Szybszy odbiór

 • UberX

  1-4

  Niedrogie przejazdy każdego dnia

 • Berline

  1-4

  Wysokiej klasy samochody z najlepszymi kierowcami

 • Comfort

  1-4

  Nowsze, wygodniejsze samochody

 • Van

  1-6

  Wysokiej jakości samochody dla 6 osób z najlepszymi kierowcami

 • Green

  1-4

  Pojazdy elektryczne i hybrydowe

1/6

Odbiór z: Port lotniczy Paryż-Orly (ORY)

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację Uber i zamów przejazd do miejsca docelowego. Wybierz opcję transportu z lotniska ORY odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wykonaj instrukcje podane w aplikacji

Informacje o miejscach odbioru na lotnisku Port lotniczy Paryż-Orly znajdziesz w aplikacji. Miejsca odbioru mogą różnić się w zależności od terminalu. Informacje o oznaczeniach miejsc odbioru dla wspólnych przejazdów znajdziesz też przy Port lotniczy Paryż-Orly.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru na lotnisku ORY zgodnie ze wskazówkami w aplikacji. Zwróć uwagę, że to miejsce nie zawsze będzie się znajdowało obok najbliższego wyjścia. Imię i nazwisko Twojego kierowcy, numer rejestracyjny i kolor samochodu będą widoczne w aplikacji. Zanim rozpoczniesz przejazd, sprawdź, czy wszystko się zgadza. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Port lotniczy Paryż-Orly — wskazówki

Wi-Fi na lotnisku Paryż-Orly

Sieć Wi-Fi jest dostępna dla pasażerów lotniska Paryż-Orly w ramach usługi Paris Aéroport. Standardowe ceny wahają się od 2,90 EUR za 20 minut do 5,90 EUR za godzinę. Lepszy sygnał kosztuje 9,90 EUR za 24 godziny.

Parkowanie na lotnisku Paryż-Orly

Na lotnisku Paryż-Orly znajduje się siedem parkingów czynnych całą dobę. Oferują możliwość postoju krótko- i długoterminowego, specjalne pasy i strefy dla motorów oraz osób o ograniczonej mobilności, a także miejsca parkingowe dla subskrybentów i podlegające rezerwacji.

Wymiana walut na lotnisku Paryż-Orly

Port lotniczy Paryż-Orly posiada kantor wymiany walut Travelex, który znajduje się w holu A południowego terminalu. Możesz zamówić gotówkę online i odebrać ją w oddziale, otrzymać kartę płatniczą z wpłaconymi środkami lub skorzystać z jednego z bankomatów walutowych znajdujących się w obrębie obydwu terminali.

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Usługi Ubera są dostępne na lotnisku Paryż-Orly, więc możesz korzystać z wygodnych przejazdów, dokądkolwiek zmierzasz.

 • Miejsca odbioru na lotniskach mogą się zmienić. Sprawdź swoje miejsce odbioru w aplikacji Uber po zamówieniu przejazdu.

 • Nawet jeżeli trasa nie jest długa, stawki za przejazdy z Uberem z i na lotnisko Paryż-Orly mogą ulec zmianie ze względu na godzinę, korki i inne czynniki. Użyj kalkulatora opłat Ubera, aby otrzymać przybliżoną cenę przejazdu.

 • Czas odbioru zależy od pory dnia, liczby kierowców na drodze i wielu innych czynników.

Więcej informacji

Jesteś kierowcą współpracującym z Uberem?

Od miejsc odbioru pasażerów po lokalne przepisy – dowiedz się, jak usprawnić przejazdy na lotnisko.

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 600 lotnisk na całym świecie.

Terminale Portu lotniczego Paryż-Orly

Przejazd z aplikacją Uber to idealny wybór dla osób odlatujących z lotniska Paryż-Orly (ORY). Znajdujące się zaledwie 19 kilometrów (12 mil) na południe od Paryża lotnisko Orly jest drugim najbardziej ruchliwym lotniskiem we Francji dla lotów międzynarodowych; lotnisko im. Charles’a de Gaulle’a, również mieszczące się w Paryżu, stanowi główny węzeł komunikacyjny kraju. Orly jest jednak najbardziej ruchliwym lotniskiem we Francji pod względem ruchu krajowego i przyjmuje ponad 32 miliony pasażerów rocznie. Przejazd z aplikacją Uber to wygodne, bezstresowe rozwiązanie dla podróżnych udających się zarówno na lotnisko Orly, jak i z niego; podróż do Paryża trwa około pół godziny.

Terminale na lotnisku ORY

Lotnisko Orly ma 2 terminale: zachodni (Ouest) i południowy (Sud). Terminal południowy ma sześć poziomów i jest przeznaczony do lotów krótkodystansowych, natomiast Terminal zachodni ma trzy poziomy i jest przeznaczony do lotów długodystansowych. Możesz zaplanować swoją podróż, korzystając z poniższych informacji.

Terminal zachodni ORY

 • Air France
 • British Airways

Terminal południowy ORY

 • Air Algérie
 • Tunisair
 • Zénith Lounge

Restauracje na lotnisku Paryż-Orly

Lotnisko Paryż-Orly oferuje szeroki wybór kawiarni, francuskich jadłodajni oraz wiele więcej zarówno w terminalu południowym, jak i zachodnim. Większość restauracji znajduje się przed bramkami bezpieczeństwa, więc osoby czekające na lot mają duży wybór. Pozostałe restauracje znajdują się w strefach wolnocłowych w obu terminalach.

Poruszanie się po lotnisku ORY

Możesz przejechać z jednego terminalu na drugi bezpłatną zautomatyzowaną kolejką Orlyval, która jeździ także na staję RER Antony, zapewniając bezpośrednie połączenie z paryskim metrem. Podróż Orlyval między terminalami trwa mniej niż minutę, a metro odjeżdża co 6 minut. Do dyspozycji jest również transport wahadłowy, który łączy parkingi i oba terminale; busy odjeżdżają co 9 minut.

Atrakcje na lotnisku ORY

Lotnisko Paryż-Orly może poszczycić się ogromną ofertą luksusowych sklepów – w końcu to Paryż – z wieloma luksusowymi markami dostępnymi w bezcłowych strefach handlowych obu terminali. Dzieci pokochają place zabaw oraz strefy telewizji Gulli, znajdujące się w międzynarodowych salonach terminalu południowego i hali 1 w terminalu zachodnim. Są one idealne do zmęczenia pociech przed długim lotem. W terminalu zachodnim znajduje się również wiele salonów konkretnych linii lotniczych, w których można odpocząć przed lotem, jak również sala gier z basenem, flipperem i innymi atrakcjami.

Hotele w pobliżu lotniska ORY

Na terenie lotniska Orly znajdują się trzy hotele, ale, jeśli wybierzesz się na sąsiadujące przedmieścia Rungis i Athis-Mons, znajdziesz ich o wiele więcej. Wiele hoteli oferuje udogodnienia biznesowe. Połączenie kolejowe Orlyval daje również dostęp do zakwaterowania w samym sercu Paryża, jeśli masz czas na podróż.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska Orly

Jak można się spodziewać po lotnisku znajdującym się w Paryżu, w pobliżu znajdują się liczne atrakcje, w tym:

 • Katakumby paryskie
 • Fort de Sucy, Sucy-en-Brie
 • Biblioteka im. François Mitterranda
 • Musée d’Orsay
 • Wieża Montparnasse

Więcej informacji o lotnisku Paryż-Orly znajdziesz tutaj.

Ta strona zawiera informacje pochodzące ze stron internetowych podmiotów zewnętrznych, które pozostają poza kontrolą firmy Uber i mogą być co jakiś czas zmieniane lub aktualizowane. Treść tej strony, która nie dotyczy firmy Uber lub jej operacji bezpośrednio, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można się na nią powoływać, interpretować jej jako gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje różnią się w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Ograniczona dostępność. Oferta i warunki korzystania z oferty mogą ulec zmianie.