Przejdź do głównej zawartości

Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (mad)

Szukasz alternatywy dla tradycyjnej taksówki lub autobusu z lotniska Lotnisko w Madrycie? Czy chcesz dojechać z lotniska w Madrycie do centrum miasta, czy z Museo del Prado na lotnisko w Madrycie, Uber Ci pomoże – naszą aplikację już znasz. Jednym kliknięciem zamów przejazd na lotnisko MAD i z powrotem.

Av de la Hispanidad, s/n, Madryt 28042 Spain
+34 913-21-10-00

Zarezerwuj z wyprzedzeniem przejazd z Uberem z lotniska Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport

Dopnij swoje plany na ostatni guzik i zarezerwuj przejazd z Uberem na lotnisko Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport - rezerwacji możesz dokonać nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie
Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/07/03.

Usługa rezerwacji może nie być dostępna w Twoim miejscu odbioru

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Kliknij przycisk, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zadbają o szczegóły, dlatego poruszanie się po obcym mieście to już nie Twoje zmartwienie.

Dzięki platformie Uber poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w Twojej nowej lokalizacji.

Sposoby realizacji przejazdów na tym obszarze

 • Green

  1-4

  100% electric rides at the same price as UberX

 • Uber dla Ukrainy

  1-4

  The Uber for Ukraine fare is 1€ higher compared to an UberX trip ordered at the same time for the same route. 1€ from each trip on Uber for Ukraine is not part of the fare, but is the amount that Uber B.V. sends to the International Rescue Committee.

 • UberX Saver

  1-4

  A new trip option with lower fares with VTC and Taxi

 • Uber Pet

  1-3

  Affordable rides for you and your pet

 • UberX

  1-4

  Affordable rides with VTC and Taxi

 • Black

  1-4

  Luxury rides with professional drivers

 • Comfort

  1-4

  Comfortable cars, with top rated drivers

 • Van

  1-6

  UBER NA KAŻDĄ KIESZEŃ DLA WIĘKSZYCH GRUP

1/8

Odbiór z: Lotnisko w Madrycie (MAD)

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację Uber i zamów przejazd do miejsca docelowego. Wybierz opcję transportu z lotniska MAD odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wykonaj instrukcje podane w aplikacji

Informacje o miejscach odbioru na lotnisku Lotnisko w Madrycie znajdziesz w aplikacji. Miejsca odbioru mogą różnić się w zależności od terminalu. Informacje o oznaczeniach miejsc odbioru dla wspólnych przejazdów znajdziesz też przy Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru na lotnisku MAD zgodnie ze wskazówkami w aplikacji. Zwróć uwagę, że to miejsce nie zawsze będzie się znajdowało obok najbliższego wyjścia. Imię i nazwisko Twojego kierowcy, numer rejestracyjny i kolor samochodu będą widoczne w aplikacji. Zanim rozpoczniesz przejazd, sprawdź, czy wszystko się zgadza. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Lotnisko w Madrycie – wskazówki

Wi-Fi na lotnisku w Madrycie

Wszyscy pasażerowie mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi na lotnisku w Madrycie. Aby zalogować się do sieci Wi-Fi, wykonaj następujące czynności: – Znajdź sieć AIRPORT FREE WIFI AENA. – Zarejestruj się przy pomocy konta na Facebooku, LinkedIn, Aena Club Cliente lub adresu e-mail.

Przechowalnia bagażu na lotnisku w Madrycie

W porcie lotniczym MAD znajduje się przechowalnia bagażu, w której pasażerowie mogą za opłatą pozostawić bagaż na maksymalnie 14 dni. Przechowalnia ma w ofercie również akcesoria podróżnicze, pudła na rowery oraz usługi drukarskie.

Parkowanie na lotnisku w Madrycie

Lotnisko MAD oferuje różne opcje parkingowe, pasażerowie mogą korzystać z parkingu krótko- bądź długoterminowego, przeznaczonego dla ekspresowych dowozów i odbiorów, VIP, pierwszej klasy oraz parkingu w niskiej cenie. Przy lotnisku są również oddzielne parkingi dla motocykli i rowerów.

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Usługi Ubera są dostępne na lotnisku w Madrycie, więc możesz korzystać z wygodnych przejazdów, dokądkolwiek zmierzasz.

 • Miejsca odbioru na lotniskach mogą się zmienić. Sprawdź swoje miejsce odbioru w aplikacji Uber po zamówieniu przejazdu.

 • Opłaty za przejazdy z lotniska i na lotnisko w Madrycie zależą od czasu, natężenia ruchu i innych czynników. Użyj kalkulatora opłat Ubera w aplikacji, aby otrzymać przybliżoną cenę przejazdu.

 • Kiedy zamawiasz przejazd, w aplikacji wyświetlony zostanie przybliżony czas przyjazdu kierowcy na miejsce odbioru.

Więcej informacji

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 600 lotnisk na całym świecie.

Lotnisko w Madrycie – informacje dla odwiedzających

Pierwsze loty komercyjne z lotniska w Madrycie odbyły się w 1933 roku. Od tamtej pory urosło ono do rangi jednego z najważniejszych punktów, w którym turyści rozpoczynają podróż po Hiszpanii. Co roku lotnisko wita około 58 milionów pasażerów i obsługuje ponad 400 tysięcy lotów. Port lotniczy Madryt-Barajas znajduje się około 15 kilometrów (9 mil) na północny wschód od centrum Madrytu. Dojazd do śródmieścia trwa około 20 minut, w związku z czym dotrzesz do niego bez problemu z Uberem.

Terminale lotniska w Madrycie

Lotnisko w Madrycie ma pięć terminali: T1, T2, T3, T4 i T4S. Wszystkie terminale obsługują loty międzynarodowe, krajowe, loty wewnątrz strefy Schengen i spoza niej. Pasażerowie mają do dyspozycji bezpłatne autobusy wahadłowe poruszające się między terminalami.

Restauracje na lotnisku w Madrycie

Port lotniczy MAD to duży obiekt dysponujący bogatą ofertą gastronomiczną niezależnie od tego, czy masz ochotę na większy posiłek, na wypicie drinka bez pośpiechu, czy też na szybką przekąskę przed lotem lub po. Na lotnisku znajduje się szereg znakomitych restauracji przygotowujących dania kuchni z różnych stron świata – między innymi japońskie, francuskie, a także tapas i inne hiszpańskie przysmaki. Jeśli nie masz czasu, żeby usiąść i coś zjeść, możesz skorzystać z jednej z wielu opcji na wynos: kanapek, ciast, sałatek i innych smacznych przekąsek, a także fast foodów, takich jak burgery i frytki. Na lotnisku czekają na Ciebie również bary serwujące piwa, wina, wódki i koktajle.

Sklepy na lotnisku w Madrycie

Miłośnicy zakupów będą pod wrażeniem sklepów madryckiego lotniska, a zwłaszcza największego w Hiszpanii sklepu bezcłowego, oferującego szeroki wybór marek światowej klasy w doskonałych cenach. W pozostałej części lotniska znajdziesz sklepy sprzedające modne dodatki, odzież, biżuterię, zegarki, gadżety elektroniczne i technologiczne, akcesoria podróżnicze oraz pamiątki. Fani piłki nożnej mogą odwiedzić sklepy sportowe, w których kupią oficjalne produkty Realu Madryt.

Poczekalnia na lotnisku w Madrycie

Jeśli masz trochę wolnego czasu przed odlotem, na terenie portu lotniczego MAD znajdziesz liczne salony, w których możesz w spokoju popracować lub odpocząć. W każdym terminalu znajduje się salon dostępny za opłatą dla wszystkich pasażerów, w tym dla rodzin z dziećmi. W środku dostępne są gorące i zimne napoje, gazety i czasopisma, prysznice, wygodne fotele i bezpłatne Wi-Fi.

Usługi na lotnisku MAD

Lotnisko w Madrycie udostępnia pasażerom szereg usług w celu zapewnienia bezproblemowej i przyjemnej podróży. Rodziny podróżujące z małymi dziećmi mogą korzystać z placów zabaw, kącika do karmienia piersią, wypożyczalnie wózków dziecięcych oraz preferencyjnego dostępu w punktach kontroli bezpieczeństwa. Osoby o ograniczonej mobilności mają zapewnione wsparcie, należy jednak zgłosić się po nie co najmniej 48 godzin przed odlotem. Osoby podróżujące służbowo mają do dyspozycji przestrzeń do pracy oraz sale konferencyjne i prezentacyjne.

Hotele w pobliżu lotniska w Madrycie

W okolicach lotniska jest wiele opcji zakwaterowania. Jeśli nie wylatujesz wcześnie rano, w Madrycie są setki hoteli, do których dotrzesz z lotniska bez problemu z Uberem.

Ciekawe miejsca w pobliżu portu lotniczego w Madrycie

Madryt jest stolicą Hiszpanii. Odwiedzające go osoby mogą spędzać czas na licznych bulwarach, placach i w parkach. To miasto pełne zabytków sztuki i architektury oraz restauracji. Stąd też pochodzi jeden z najpopularniejszych klubów piłkarskich na świecie. Najważniejsze atrakcje w okolicy to:

 • Muzeum Prado
 • Park Retiro
 • Królewska Akademia Sztuk Pięknych św. Ferdynanda
 • Teatr Królewski

Dowiedz się więcej na temat lotniska MADtutaj.

Facebook
Instagram
Twitter

Ta strona zawiera informacje pochodzące ze stron internetowych podmiotów zewnętrznych, które pozostają poza kontrolą firmy Uber i mogą być co jakiś czas zmieniane lub aktualizowane. Treść tej strony, która nie dotyczy firmy Uber lub jej operacji bezpośrednio, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można się na nią powoływać, interpretować jej jako gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje różnią się w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Ograniczona dostępność. Oferta i warunki korzystania z oferty mogą ulec zmianie.

Linki do witryn zewnętrznych są udostępniane tylko dla wygodny odwiedzających. Użytkownicy korzystają z linków do innych witryn na swoje własne ryzyko, a Uber nie bierze odpowiedzialności za strony, na które przekierowują linki, ani za ich treść.