Przejdź do głównej zawartości

Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (MAD)

Niezależnie od tego, czy udajesz się z lotniska w Madrycie do centrum miasta, czy z Muzeum Prado na lotnisko, na pewno dotrzesz tam z Uberem.

Av de la Hispanidad, s/n, Madrid 28042 Spain
+34 913-21-10-00

Zarezerwuj z wyprzedzeniem przejazd z Uberem z lotniska Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport

Dopnij swoje plany na ostatni guzik i zarezerwuj przejazd z Uberem na lotnisko Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport - rezerwacji możesz dokonać nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie
Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2021/05/17.

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Dotknij przycisku, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zajmą się szczegółami, dlatego poruszanie się po obcym mieście nie będzie Twoim zmartwieniem.

Dzięki Uberowi poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w nowej lokalizacji.

Sposoby realizacji przejazdów na tym obszarze

 • UberX

  1-3

  Affordable rides with VTC and Taxi

 • Black

  1-3

  Luxury rides with professional drivers

 • Van

  1-5

  UBER NA KAŻDĄ KIESZEŃ DLA WIĘKSZYCH GRUP

1/3

Zamawianie przejazdu z lotniska w Madrycie

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

Tuż przed wyjściem na zewnątrz otwórz aplikację, aby zamówić przejazd. Wybierz opcję odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wykonaj instrukcje podane w aplikacji

Wskazówki dotyczące miejsca odbioru otrzymasz bezpośrednio w aplikacji. Oznakowanie może się również znajdować na terenie lotniska.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru zgodnie ze wskazówkami aplikacji. Pamiętaj, że to miejsce nie zawsze znajduje się przy najbliższym wyjściu. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Lotnisko w Madrycie – wskazówki

Wi-Fi na lotnisku w Madrycie

Lotnisko w Madrycie oferuje wszystkim pasażerom bezpłatne Wi-Fi. Aby zalogować się do sieci Wi-Fi, wykonaj następujące czynności: – Znajdź sieć AIRPORT FREE WIFI AENA. – Zarejestruj się przy pomocy konta na Facebooku, LinkedIn, Aena Club Cliente lub adresu e-mail.

Przechowalnia bagażu na lotnisku w Madrycie

W porcie lotniczym MAD znajduje się przechowalnia bagażu, w której pasażerowie mogą za opłatą pozostawić bagaż na maksymalnie 14 dni. Przechowalnia ma w ofercie również akcesoria podróżnicze, pudła na rowery oraz usługi drukarskie.

Parkowanie na lotnisku w Madrycie

Lotnisko MAD oferuje różne opcje parkingowe, pasażerowie mogą korzystać z parkingu krótko- bądź długoterminowego, przeznaczonego dla ekspresowych dowozów i odbiorów, VIP, pierwszej klasy oraz parkingu w niskiej cenie. Przy lotnisku są również oddzielne parkingi dla motocykli i rowerów.

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Usługi Ubera są dostępne na lotnisku w Madrycie, więc możesz korzystać z wygodnych przejazdów, dokądkolwiek zmierzasz.

 • Miejsca odbioru na lotniskach mogą się zmienić. Sprawdź swoje miejsce odbioru w aplikacji Uber po zamówieniu przejazdu.

 • Opłaty za przejazdy z lotniska i na lotnisko w Madrycie zależą od czasu, natężenia ruchu i innych czynników. Użyj kalkulatora opłat Ubera w aplikacji, aby otrzymać przybliżoną cenę przejazdu.

 • Kiedy zamawiasz przejazd, w aplikacji wyświetlony zostanie przybliżony czas przyjazdu kierowcy na miejsce odbioru.

Więcej informacji

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 600 lotnisk na całym świecie.
Ta strona zawiera informacje pochodzące ze stron internetowych podmiotów zewnętrznych, które pozostają poza kontrolą firmy Uber i mogą być co jakiś czas zmieniane lub aktualizowane. Treść tej strony, która nie dotyczy firmy Uber lub jej operacji bezpośrednio, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można się na nią powoływać, interpretować jej jako gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje różnią się w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Ograniczona dostępność. Oferta i warunki korzystania z oferty mogą ulec zmianie.

Linki do witryn zewnętrznych są udostępniane tylko dla wygodny odwiedzających. Użytkownicy korzystają z linków do innych witryn na swoje własne ryzyko, a Uber nie bierze odpowiedzialności za strony, na które przekierowują linki, ani za ich treść.