Przejdź do głównej zawartości

Port lotniczy Londyn-Heathrow (lhr)

Szukasz alternatywy dla tradycyjnej taksówki lub autobusu z lotniska Port lotniczy Londyn-Heathrow? Czy chcesz dojechać z lotniska Heathrow do Londynu, czy w drugą stronę, Uber Ci pomoże – naszą aplikację już znasz. Jednym kliknięciem zamów przejazd na lotnisko LHR i z powrotem.

Longford TW6, United Kingdom
+44 20-7360-1250

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Kliknij przycisk, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zadbają o szczegóły, dlatego poruszanie się po obcym mieście to już nie Twoje zmartwienie.

Dzięki platformie Uber poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w Twojej nowej lokalizacji.

Sposoby realizacji przejazdów na tym obszarze

 • Uber Pet

  1-3

  Affordable rides for you and your pet

 • EXEC

  1-4

  Codzienne przejazdy o podwyższonym komforcie

 • Lux

  1-4

  Najwyższy poziom luksusu i dobrego smaku

 • Green

  1-4

  Zrównoważone przejazdy pojazdami elektrycznymi

 • Comfort

  1-4

  New, spacious cars and top-rated drivers

 • UberXL

  1-6

  Przejazdy w przystępnej cenie dla grup do 6 osób

 • UberX

  1-4

  Niedrogie przejazdy każdego dnia

1/7

Odbiór z: Port lotniczy Londyn-Heathrow (LHR)

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację Uber i zamów przejazd do miejsca docelowego. Wybierz opcję transportu z lotniska LHR odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wykonaj instrukcje podane w aplikacji

Informacje o miejscach odbioru na lotnisku Port lotniczy Londyn-Heathrow znajdziesz w aplikacji. Miejsca odbioru mogą różnić się w zależności od terminalu. Informacje o oznaczeniach miejsc odbioru dla wspólnych przejazdów znajdziesz też przy Port lotniczy Londyn-Heathrow.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru na lotnisku LHR zgodnie ze wskazówkami w aplikacji. Zwróć uwagę, że to miejsce nie zawsze będzie się znajdowało obok najbliższego wyjścia. Imię i nazwisko Twojego kierowcy, numer rejestracyjny i kolor samochodu będą widoczne w aplikacji. Zanim rozpoczniesz przejazd, sprawdź, czy wszystko się zgadza. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Lotnisko Londyn-Heathrow — wskazówki

Wi-Fi na lotnisku Londyn-Heathrow

Darmowa sieć Wi-Fi jest dostępna na terenie wszystkich terminali lotniska Londyn-Heathrow — wystarczy ją wybrać i postępować zgodnie ze wskazówkami na ekranie. Lepsza jakość połączeń jest dostępna w systemie płatności na bieżąco.

Parkowanie na lotnisku Londyn-Heathrow

Lotnisko Londyn-Gatwick oferuje różne możliwości parkowania, w tym parking krótko- i długoterminowy, a także parking biznesowy, parking POD, strefę odbioru gości z lotniska oraz usługę parkowania przez szofera.

Przechowywanie bagażu na lotnisku Londyn-Heathrow

Usługa przechowania bagażu jest dostępna w każdym terminalu lotniska Londyn-Heathrow. Cena zależy od czasu przechowywania. Możesz przechowywać swoje rzeczy nawet przez 90 dni.

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Usługi Ubera są dostępne na lotnisku Londyn-Heathrow, więc możesz korzystać z wygodnych przejazdów, dokądkolwiek zmierzasz.

 • Po zamówieniu przejazdu znajdź w aplikacji Uber miejsce odbioru.

 • Nawet jeżeli trasa nie jest długa, stawki za przejazdy z Uberem z i na lotnisko Londyn-Heathrow mogą ulec zmianie ze względu na godzinę, korki i inne czynniki. Do całkowitej ceny przejazdu mogą zostać doliczone opłaty lotniskowe i parkingowe.

 • Czas odbioru może zależeć od pory dnia, liczby kierowców na drodze i innych czynników. Po zamówieniu przejazdu przejdź do miejsca odbioru wskazanego w aplikacji.

Więcej informacji

Jesteś kierowcą współpracującym z Uberem?

Od miejsc odbioru pasażerów po lokalne przepisy – dowiedz się, jak usprawnić przejazdy na lotnisko.

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 600 lotnisk na całym świecie.

Terminale na lotnisku Londyn-Heathrow — informacje dla podróżnych

Przejazd z aplikacją Uber jest idealnym wyborem dla podróżnych przylatujących na lotnisko Londyn-Heathrow lub odlatujących z niego. Londyn-Heathrow, drugie co do wielkości lotnisko na świecie, obsługuje Wielki Londyn, jak również większą część południowej Anglii. Lotnisko Heathrow znajduje się około 25 kilometrów (16 mil) na zachód od centrum Londynu, co ułatwia dojazd samochodem, środkami transportu publicznego lub przejazdem z aplikacją Uber. Heathrow i centrum Londynu dzieli godzina jazdy, więc jest to świetny wybór dla wszystkich przybywających do Londynu lub odlatujących z niego.

Terminale lotniska Heathrow

Londyn-Heathrow ma cztery aktywne terminale: Terminale 2, 3, 4 i 5. Terminale 2 i 3 znajdują się po wschodniej stronie lotniska Heathrow, terminal 4 po stronie południowej, a terminal 5 po stronie zachodniej. Wśród wielu obsługiwanych linii lotniczych znajdują się:

Terminal 2

 • Aer Lingus
 • Singapore
 • United

Terminal 3

 • British Airways
 • Delta
 • Emirates

Terminal 4

 • Malaysia
 • Qatar

Terminal 5

 • British Airways

Posiłki na lotnisku Heathrow

Heathrow oferuje szeroki wybór ponad 30 restauracji, kawiarni i barów, więc bez względu na to, czy chcesz się najeść przed wylotem, czy po przylocie, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Poruszanie się po lotnisku LHR

Przemieszczanie się między terminalami na Heathrow jest proste. Terminale 2 i 3 znajdują się w odległości krótkiego spaceru od siebie, między terminalami 4 i 5 regularnie kursują busy. Dostępny jest również Heathrow Express, jadący z terminalu 5 do terminali 2 i 3, a następnie do centrum Londynu.

Atrakcje na lotnisku LHR

Niezależnie, czy szukasz designerskich kurtek, czy luksusowych zegarków, na lotnisku Heathrow znajdziesz wiele sklepów wartych wizyty. Osoby, które chcą kupić pamiątkę dla przyjaciół lub rodziny, na pewno wybiorą coś w licznych sklepach wolnocłowych. Sklepy z akcesoriami dla podróżnych pozwolą Ci przygotować się do lotu. Dostępnych jest również wiele luksusowych i doskonałych salonów lotniskowych, w tym No1 Lounge i Club Aspire Lounge, oba zlokalizowane w terminalu 3.

Prysznice na lotnisku Heathrow

W salonach na lotnisku Heathrow Airport jest dużo kabin prysznicowych – w tym Plaza Premium Lounge, No1 Lounge oraz Club Aspire Lounge and Spa. Ponadto prysznice mogą być dostępne we własnych salonach linii lotniczych.

Hotele w pobliżu lotniska Heathrow

Obok lotniska Heathrow jest około 20 hoteli, co czyni je idealnym wyborem dla osób mających przerwę w podróży lub przylatujących we wczesnych godzinach porannych. Lotnisko od centrum Londynu dzieli jedynie krótka podróż, a tam jest już dostępny szeroki wybór ekonomicznych i luksusowych hoteli.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska Heathrow

Jeśli masz długa przerwę w podróży, możesz wyruszyć do serca Londynu. W okolicy lotniska LHR jest także wiele ciekawych rzeczy do zobaczenia i zrobienia, w tym:

 • Ham House
 • Legoland Windsor Resort
 • London Motor Museum
 • Royal Botanic Gardens, Kew
 • Zamek Windsor

Więcej informacji o lotnisku LHR znajdziesz tutaj.

Facebook
Twitter

Ta strona zawiera informacje pochodzące ze stron internetowych podmiotów zewnętrznych, które pozostają poza kontrolą firmy Uber i mogą być co jakiś czas zmieniane lub aktualizowane. Treść tej strony, która nie dotyczy firmy Uber lub jej operacji bezpośrednio, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można się na nią powoływać, interpretować jej jako gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje różnią się w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Ograniczona dostępność. Oferta i warunki korzystania z oferty mogą ulec zmianie.