Przejdź do głównej zawartości

Port lotniczy Johannesburg (jnb)

Szukasz alternatywy dla tradycyjnej taksówki lub autobusu z lotniska Port lotniczy Johannesburg? Czy chcesz dojechać z lotniska w Johannesburgu do centrum miasta, czy w drugą stronę, Uber Ci pomoże – naszą aplikację już znasz. Jednym kliknięciem zamów przejazd na lotnisko JNB i z powrotem.

1 Jones Road, Kempton Park, Johannesburg, 1632, South Africa
+27 11-921-6262

Zarezerwuj z wyprzedzeniem przejazd z Uberem z lotniska Port lotniczy Johannesburg

Dopnij swoje plany na ostatni guzik i zarezerwuj przejazd z Uberem na lotnisko Port lotniczy Johannesburg - rezerwacji możesz dokonać nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie
Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/06/28.

Usługa rezerwacji może nie być dostępna w Twoim miejscu odbioru

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Kliknij przycisk, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zadbają o szczegóły, dlatego poruszanie się po obcym mieście to już nie Twoje zmartwienie.

Dzięki platformie Uber poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w Twojej nowej lokalizacji.

Sposoby realizacji przejazdów na tym obszarze

 • Comfort

  1-3

  Nowsze, wygodniejsze samochody

 • UberGO

  1-2

  Codzienne przejazdy w przystępnej cenie

 • UberX

  1-3

  Niedrogie przejazdy każdego dnia

1/3

Odbiór z: Port lotniczy Johannesburg (JNB)

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację Uber i zamów przejazd do miejsca docelowego. Wybierz opcję transportu z lotniska JNB odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wykonaj instrukcje podane w aplikacji

Informacje o miejscach odbioru na lotnisku Port lotniczy Johannesburg znajdziesz w aplikacji. Miejsca odbioru mogą różnić się w zależności od terminalu. Informacje o oznaczeniach miejsc odbioru dla wspólnych przejazdów znajdziesz też przy Port lotniczy Johannesburg.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru na lotnisku JNB zgodnie ze wskazówkami w aplikacji. Zwróć uwagę, że to miejsce nie zawsze będzie się znajdowało obok najbliższego wyjścia. Imię i nazwisko Twojego kierowcy, numer rejestracyjny i kolor samochodu będą widoczne w aplikacji. Zanim rozpoczniesz przejazd, sprawdź, czy wszystko się zgadza. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Port lotniczy Johannesburg — wskazówki

Wi-Fi na lotnisku w Johannesburgu

Lotnisko w Johannesburgu oferuje darmową sieć Wi-Fi dla wszystkich pasażerów, dostępną przez 4 godziny lub do wykorzystania limitu 1 GB danych. Możesz zwiększyć pakiet danych w systemie płatności na bieżąco.

Parkowanie na lotnisku w Johannesburgu

Lotnisko w Johannesburgu oferuje krótko- i długoterminowy parking na miejscu i poza swoim terenem, a także strefę dowozu i odbioru pasażerów. Dziewięć wielopoziomowych parkingów oferuje 11 500 miejsc.

Wymiana walut na lotnisku w Johannesburgu

Kantory Travelex mieszczą się w bezcłowym centrum handlowym i od strony płyty lotniska. Lotnisko JNB posiada również oddziały banków, w tym Absa, American Express i First National Bank.

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Usługi Ubera są dostępne na lotnisku w Johannesburgu, więc możesz korzystać z wygodnych przejazdów, dokądkolwiek zmierzasz.

 • Po zamówieniu przejazdu znajdź w aplikacji Uber miejsce odbioru.

 • Nawet jeżeli trasa nie jest długa, stawki za przejazdy z Uberem z i na lotnisko w Johannesburgu mogą ulec zmianie ze względu na godzinę, korki i inne czynniki. Użyj kalkulatora opłat Ubera, aby otrzymać przybliżoną cenę przejazdu.

 • Czas odbioru zależy od pory dnia, liczby kierowców na drodze i wielu innych czynników.

Więcej informacji

Jesteś kierowcą współpracującym z Uberem?

Od miejsc odbioru pasażerów po lokalne przepisy – dowiedz się, jak usprawnić przejazdy na lotnisko.

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 600 lotnisk na całym świecie.

Lotnisko w Johannesburgu — informacje dla odwiedzających

Przejazd z aplikacją Uber to idealny wybór dla osób odlatujących z lotniska JNB. Międzynarodowe lotnisko OR Tambo jest najbardziej ruchliwym i największym lotniskiem w Afryce, ponieważ jest to główny port odlotów międzynarodowych dla podróżnych z Johannesburga, Pretorii i nie tylko. Międzynarodowe lotnisko OR Tambo znajduje się w Kempton Park, Gauteng, około 30 minut jazdy (27 kilometrów; 17 mil) od Johannesburga i 80 kilometrów (50 mil) na południe od Pretorii.

Terminale lotniska OR Tambo

Międzynarodowy port lotniczy OR Tambo jest podzielony na wiele poziomów, a nie na terminale, przy czym poziom 0 obsługuje wszystkie międzynarodowe i krajowe przyloty, na tym poziomie również odbiera się bagaż. Pasażerowie mają dostęp do bramek na poziomie 1 (odloty międzynarodowe) i poziomie 2 (odloty krajowe).

Poziom 1

 • British Airways
 • Emirates
 • Shongololo Premium Lounge

Poziom 2

 • Mango Airlines
 • South African Airways

Poziom 3

 • Bidvest Premier Lounge
 • Mashonzha Premium Lounge
 • Inne salony premium

Restauracje na lotnisku OR Tambo

Międzynarodowe lotnisko OR Tambo oferuje szeroki wybór posiłków i napojów, dzięki licznym wyśmienitym restauracjom, fast foodom, barom i kawiarniom dostępnym na każdym poziomie lotniska, zarówno w strefie ogólnodostępnej, jak i operacyjnej oraz po obu stronach bramek bezpieczeństwa.

Poruszanie się po lotnisku OR Tambo

Lotnisko ma wiele poziomów, a nie terminali, dzięki czemu każda część lotniska jest łatwo dostępna pieszo. Istnieje również połączenie kolejowe Gautrain dostępne bezpośrednio z lotniska OR Tambo do centrum Johannesburga i Pretorii. Dostępne są również taksówki, których postój znajduje się na zewnątrz terminalu – pamiętaj, aby korzystać wyłącznie z oficjalnych taksówek z logo ACSA. Kolejka Gautrain jest łatwo dostępna z hali odlotów na poziomie 0.

Atrakcje na lotnisku OR Tambo

Ponad 30 sklepów oferuje najlepszą ekskluzywną odzież, najnowsze technologie, zabawki, kosmetyki, bezcłowe artykuły premium, a także inne możliwości zakupu pamiątek i zakupów. Główne salony klasy premium sprawiają również, że lotnisko OR Tambo jest jednym z najlepszych miejsc, w których można zdrzemnąć się przed lotem lub nadrobić zaległości w e-mailach przed lotem. Jeśli wolisz spędzić przerwę w podróży, bawiąc się w Joburgu, Gautrain w mgnieniu oka zabierze Cię do centrum miasta.

Hotele w pobliżu międzynarodowego lotniska OR Tambo

Na terenie lotniska i w jego pobliżu znajduje się wiele możliwości zakwaterowania – ponad 10 hoteli w odległości do 3 km (2 mil) od lotniska OR i wiele innych, ale nieco dalej. Oferta noclegowa obejmuje wszystko począwszy od opcji budżetowych na krótkie przerwy w podróży do 5-gwiazdkowych luksusowych apartamentów, z których część ma sale konferencyjne i centra biznesowe. Dostępny jest również szeroki wybór restauracji i barów, w których można się zrelaksować. Wiele hoteli świadczy również usługi przewozowe, co umożliwia sprawny transport na lotnisko i z niego.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska OR Tambo

 • Constitution Hill, Johannesburg
 • Emperors Palace, Kempton Park
 • Hector Pieterson Memorial, Johannesburg
 • Kliptown Open Air Museum, Johannesburg
 • Maboneng, Johannesburg

Więcej informacji o lotnisku OR Tambo znajdziesz tutaj.

Facebook

Ta strona zawiera informacje pochodzące ze stron internetowych podmiotów zewnętrznych, które pozostają poza kontrolą firmy Uber i mogą być co jakiś czas zmieniane lub aktualizowane. Treść tej strony, która nie dotyczy firmy Uber lub jej operacji bezpośrednio, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można się na nią powoływać, interpretować jej jako gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje różnią się w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Ograniczona dostępność. Oferta i warunki korzystania z oferty mogą ulec zmianie.