Przejdź do głównej zawartości

Port lotniczy Dubaj (DXB)

Niezależnie od tego, czy udajesz się z lotniska w Dubaju do centrum miasta, czy w drugą stronę, możesz mieć pewność, że dojedziesz tam z Uberem.

7938+77 Dubai - United Arab Emirates
+971 4-224-5555

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Dotknij przycisku, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zajmą się szczegółami, dlatego poruszanie się po obcym mieście nie będzie Twoim zmartwieniem.

Dzięki Uberowi poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w nowej lokalizacji.

Kalkulator przybliżonych opłat Ubera

Przykładowe ceny dla pasażerów są jedynie przybliżone i nie odzwierciedlają zmian wynikających ze zniżek, opóźnień w ruchu lub innych czynników. Mogą obowiązywać stałe stawki i opłaty minimalne. Rzeczywiste ceny mogą się różnić.

Sposób jazdy

 • Select1-4

  Codzienne przejazdy o podwyższonym komforcie

Zamawianie przejazdu z Uberem z lotniska

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację i zamów przejazd. Wybierz opcję odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wykonaj instrukcje podane w aplikacji

Wskazówki dotyczące miejsca odbioru otrzymasz bezpośrednio w aplikacji. Oznakowanie może się również znajdować na terenie lotniska.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru zgodnie ze wskazówkami aplikacji. Pamiętaj, że to miejsce nie zawsze znajduje się przy najbliższym wyjściu. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Port lotniczy w Dubaju — wskazówki

Wi-Fi na lotnisku w Dubaju

Darmowa sieć Wi-Fi bez limitów jest dostępna na całym obszarze lotniska w Dubaju. Jeżeli nie posiadasz urządzenia przenośnego, możesz skorzystać z kiosków internetowych Global Link i Connect.

Parkowanie na lotnisku w Dubaju

Port lotniczy w Dubaju oferuje różne możliwości parkowania dla wszystkich podróżnych. Terminale 1 i 2 oferują miejsca parkingowe dla klasy ekonomicznej i premium, w różnej odległości od lotniska.

Wymiana walut na lotnisku w Dubaju

Na terenie lotniska DXB znajdziesz wiele kantorów. W każdym terminalu znajduje się kilka kantorów, dlatego przed dotarciem na miejsce będziesz mieć już w portfelu właściwą walutę.

Najczęstsze pytania od pasażerów

Usługi Ubera są dostępne na lotnisku w Dubaju, więc możesz korzystać z wygodnych przejazdów, dokądkolwiek zmierzasz.

Po zamówieniu przejazdu znajdź w aplikacji Uber miejsce odbioru.

Nawet jeżeli trasa nie jest długa, stawki za przejazdy z Uberem z i na lotnisko w Dubaju mogą ulec zmianie ze względu na godzinę, korki i inne czynniki. Użyj kalkulatora opłat Ubera, aby otrzymać przybliżoną cenę przejazdu.

Czas odbioru zależy od pory dnia, liczby kierowców na drodze i wielu innych czynników.

Więcej informacji

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 500 lotnisk na całym świecie.
Znajdź lotnisko

Terminale na lotnisku w Dubaju — informacje dla podróżnych

Przejazd z aplikacją Uber to idealny wybór dla podróżnych przylatujących na lotnisko DXB lub odlatujących z niego. Najbardziej ruchliwe lotnisko na świecie – port lotniczy w Dubaju – oferuje najnowocześniejsze udogodnienia dla gości z całego świata. Międzynarodowe lotnisko w Dubaju jest położone w dzielnicy Al Garhoud, która leży około 5 km (3 mile) od centrum miasta. Jako główne lotnisko obsługujące Dubaj jest to najlepszy wybór dla każdego, kto podróżuje do miasta, jak również dla tych, którzy przesiadają się na inny lot.

Terminale na lotnisku w Dubaju

Lotnisko w Dubaju ma trzy terminale pasażerskie: terminal 1, terminal 2 i terminal 3. Terminal 1 jest najbardziej ruchliwym terminalem wykorzystywanym przez większość głównych linii lotniczych, natomiast terminal 2 jest głównie wykorzystywany do lotów regionalnych.

Terminal 1 lotniska DBX

 • Wszystkie linie międzynarodowe

Terminal 2 lotniska DBX

 • flydubai
 • Inne linie regionalne i międzynarodowe

Terminal 3 lotniska DBX

 • Emirates
 • flydubai
 • Qantas

Restauracje na lotnisku w Dubaju

Bez względu na to, czy szukasz fast foodów, czy wykwintnych posiłków, restauracje na lotnisku w Dubaju mają wszystko, czego zapragniesz. Mając ponad 80 punktów sprzedaży żywności i napojów do wyboru, możesz cieszyć się kuchnią z całego świata. Butler's Chocolate Cafe jest idealna dla łasuchów, a Chowking Orient Restaurant jest miejscem, gdzie można spróbować smaków azjatyckich.

Poruszanie się po lotnisku DXB

Między terminalem 1 a terminalem 3 kursuje całodobowy autobus wahadłowy. Terminale są również połączone metrem.

Atrakcje na lotnisku DXB

Sklepy wolnocłowe na lotnisku w Dubaju to znakomite miejsce na zakupy. Mają szeroką ofertę, w tym luksusowe marki, lokalne wyroby rzemieślnicze i artykuły podróżne pierwszej potrzeby. Od biżuterii po pamiątki, od zapachów po odzież – na pewno znajdziesz to, czego szukasz.

Prysznice na lotnisku w Dubaju

Każdy, kto czuje potrzebę odświeżenia się po długim locie, może skorzystać z bezpłatnych pryszniców w terminalu 3 między bramkami C18 a C22 oraz bramkami B13 a B19. Są idealne do odświeżenia się przed dalszą podróżą.

Przechowalnia bagażu na lotnisku w Dubaju

Na międzynarodowym porcie lotniczym w Dubaju pasażerowie mogą skorzystać z kilku krótkoterminowych przechowalni bagażu w terminalu 1 i 3. Za niewielką opłatą można przechowywać bagaże przez maksymalnie 12 godzin. Przechowalnia bagażu nie jest dostępna w terminalu 2. Dostępna jest również usługa zawijania bagażu w folię oraz pomoc bagażowego, który może zająć się uciążliwym lub nieporęcznym bagażem.

Wymiana walut na lotnisku DXB

Jak można się spodziewać po najbardziej ruchliwym lotnisku na świecie, znajduje się tam duża liczba kantorów wymiany walut. Każdy terminal ma kilka kantorów, w związku z czym każdy podróżny może mieć pewność, że będzie miał w portfelu odpowiednią walutę, niezależnie od miejsca docelowego.

Hotele w pobliżu lotniska w Dubaju

Wewnątrz terminali 1 i 3 jest wiele hoteli, które są idealnym wyborem na krótkie przerwy między lotami. W bezpośrednim sąsiedztwie lotniska znaleźć można również liczne hotele, a pasażerowie mogą zarezerwować noclegi w centrum miasta, które znajduje się w odległości krótkiego przejazdu z aplikacją Uber.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska w Dubaju

Jeśli masz przerwę w podróży w Dubaju i więcej niż sześć wolnych godzin, w pobliżu lotniska znajdziesz wiele interesujących rzeczy, w tym:

 • Burj Khalifa
 • Plaże w Dubaju
 • Fontanny Dubaju
 • Centrum handlowe Dubai Mall

Więcej informacji o lotnisku w Dubaju znajdziesztutaj.

Facebook
Instagram
Twitter