Przejdź do głównej zawartości

Międzynarodowy port lotniczy Króla Śiwadźiego (bom)

Szukasz alternatywy dla tradycyjnej taksówki lub autobusu z lotniska Port lotniczy w Mumbaju? Czy chcesz dojechać z lotniska w Bombaju do Bramy Indii, czy z Navi Mumbai na lotnisko w Bombaju, Uber Ci pomoże – naszą aplikację już znasz. Jednym kliknięciem zamów przejazd na lotnisko BOM i z powrotem.

3VQ8+R6 Mumbai, Maharashtra, India

Zarezerwuj z wyprzedzeniem przejazd z Uberem z lotniska Międzynarodowy port lotniczy Króla Śiwadźiego

Dopnij swoje plany na ostatni guzik i zarezerwuj przejazd z Uberem na lotnisko Międzynarodowy port lotniczy Króla Śiwadźiego - rezerwacji możesz dokonać nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie
Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/12/09.

9:34 AM
open

Usługa rezerwacji może nie być dostępna w Twoim miejscu odbioru

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Kliknij przycisk, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zadbają o szczegóły, dlatego poruszanie się po obcym mieście to już nie Twoje zmartwienie.

Dzięki platformie Uber poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w Twojej nowej lokalizacji.

Sposoby realizacji przejazdów na tym obszarze

Odbiór z: Port lotniczy w Mumbaju (BOM)

Gdy przygotujesz się do wyjścia z terminalu, zamów przejazd

Wybierz opcję przejazdu odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Szczegóły znajdziesz w aplikacji

Po zamówieniu przejazdu kieruj się wskazówkami aplikacji, aby dotrzeć do miejsca odbioru.

Spotkaj się z kierowcą

Spotkaj się z kierowcą na parkingu P7 West (terminal 2) lub w miejscu odbioru pojazdów dla terminalu 1.

Port lotniczy w Mumbaju – mapa

Międzynarodowy port lotniczy Króla Śiwadźiego dysponuje dwoma głównymi terminalami dla pasażerów. Terminal nr 1 przyjmuje wyłącznie loty krajowe. Terminal nr 2 obsługuje zarówno ruch krajowy, jak i międzynarodowy.

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Tak. Dotknij tutaj, aby zobaczyć listę lotnisk na całym świecie, na których możesz zamawiać przejazdy z Uberem.

 • Koszt przejazdu z Uberem na lotnisko BOM (lub w drugą stronę) zależy od czynników takich jak typ przejazdu, szacowana odległość, czas trwania, opłaty drogowe i aktualne zapotrzebowanie na przejazdy.

  Aby zobaczyć szacowaną cenę przed zamówieniem przejazdu, wpisz miejsce odbioru i docelowe w powyższym kalkulatorze opłat Ubera. Po zamówieniu przejazdu wyświetli się cena oparta na bieżących czynnikach.

 • Miejsce odbioru zależy od typu zamówionego przejazdu i rozmiaru lotniska. Postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji, aby dotrzeć do kierowcy. Możesz również wypatrywać znaków kierujących podróżnych do wyznaczonych stref wspólnych przejazdów.

  Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Więcej informacji

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 600 lotnisk na całym świecie.

Lotnisko w Mumbaju – informacje dla odwiedzających

Międzynarodowe lotnisko im. Króla Śiwadźiego (BOM) jest drugim co do wielkości indyjskim lotniskiem pod względem liczby pasażerów, obsługującym ponad 47 milionów podróżnych rocznie. Lotnisko BOM znajduje się około 24 km (15 mil) na północny zachód od centrum Bombaju, skąd podróż na nie trwa około 30 minut w idealnych warunkach drogowych i komunikacyjnych.

Terminale lotniska w Bombaju

Lotnisko im. Króla Śiwadźiego składa się z dwóch terminali pasażerskich: terminal 1 i 2. Terminal 1 jest przeznaczony dla lotów krajowych, a terminal 2 obsługuje zarówno loty międzynarodowe, jak i krajowe. Poczekalnie można znaleźć na całym lotnisku. Możesz zaplanować swoją podróż, korzystając z poniższych informacji.

Terminal 1 lotniska BOM

 • GoAir
 • IndiGo
 • SpiceJet
 • Poczekalnia CIP
 • Poczekalnia Loyalty
 • Poczekalnia Pranaam GVK

Terminal 2 lotniska BOM

Terminal 2 lotniska BOM składa się z czterech poziomów i jest bazą dla wielu międzynarodowych linii lotniczych, w tym British Airways, Emirates i United. Podróżni mogą latać bez międzylądowań z BOM do ponad 43 zagranicznych miejsc docelowych.

Posiłki na lotnisku w Bombaju

Podróżni na lotnisku BOM znajdą tradycyjne indyjskie jedzenie i znane międzynarodowe sieci fast food. Hala restauracyjna znajduje się za bramkami bezpieczeństwa, w poczekalni w strefie odlotów w terminalu międzynarodowym (terminal 2).

Poruszanie się po lotnisku w Bombaju

Terminale 1 i 2 są oddzielone od siebie pasami startowymi. Odległość między nimi wynosi pięć kilometrów (trzy mile). W razie konieczności przemieszczenia się między nimi osoby z ważnym biletem na samolot mogą skorzystać z darmowego autobusu wahadłowego. Trzeba w takim przypadku ponownie przejść przez kontrolę bezpieczeństwa, więc upewnij się, że masz na zmianę terminala wystarczająco dużo czasu. Terminal 2 ma cztery poziomy, 48 ruchomych schodów i 75 wind. Terminal jest także wyposażony w 42 ruchome chodniki.

Atrakcje na lotnisku w Bombaju

Lotnisko im. Króla Śiwadźiego oferuje różnorodne zajęcia, w tym szereg pokazów i wystaw organizowanych w różnych okresach w ciągu roku. Dzieci mogą korzystać ze strefy zabaw znajdującej się na 3. i 4. poziomie terminalu 2. Jeśli chodzi o zakupy na lotnisku w Bombaju, lista obejmuje tradycyjne indyjskie sklepy z odzieżą i sklepy o międzynarodowej renomie.

Wymiana walut na lotnisku BOM

Kantory wymiany walut można znaleźć na całym lotnisku: w hali odlotów i przylotów w terminalu 1, przy stanowiskach odprawy na poziomie 4. odlotów; na poziomie 1. przylotów, na poziomie 2. przylotów, na poziomie 2. (transfery krajowe), na poziomie 4. SHA oraz na poziomie 2. przylotów w terminalu 2.

Hotele w pobliżu BOM

Niezależnie od tego, czy masz przerwę w podróży, opóźniony lot, czy potrzebujesz miejsca na pobyt w pobliżu lotniska BOM, w okolicy znajdziesz wiele hoteli i miejsc noclegowych. Obejmuje to wiele opcji noclegu w centrum Bombaju lub w Hiranandani Gardens, które znajdują się w odległości zaledwie pięciu kilometrów (trzech mil) od lotniska.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska BOM

 • Gateway of India
 • Świątynia ISKCON w Bombaju
 • Plaża Juhu
 • Mani Bhavan (dom Mahatmy Gandhiego)

Więcej informacji o lotnisku BOM znajdziesz tutaj.

Facebook
Instagram
Twitter

Ta strona zawiera informacje pochodzące ze stron internetowych podmiotów zewnętrznych, które pozostają poza kontrolą firmy Uber i mogą być co jakiś czas zmieniane lub aktualizowane. Treść tej strony, która nie dotyczy firmy Uber lub jej operacji bezpośrednio, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można się na nią powoływać, interpretować jej jako gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje różnią się w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Ograniczona dostępność. Oferta i warunki korzystania z oferty mogą ulec zmianie.