Przejdź do głównej zawartości

Międzynarodowy port lotniczy Króla Śiwadźiego (BOM)

Whether you’re going from Mumbai Airport to the Gateway of India or from Navi Mumbai to Mumbai Airport, count on Uber to get you there.

3VQ8+R6 Mumbai, Maharashtra, India
+91 22-6685-1010

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Dotknij przycisku, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zajmą się szczegółami, dlatego poruszanie się po obcym mieście nie będzie Twoim zmartwieniem.

Dzięki Uberowi poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w nowej lokalizacji.

Kalkulator przybliżonych opłat Ubera

Przykładowe ceny dla pasażerów są jedynie przybliżone i nie odzwierciedlają zmian wynikających ze zniżek, opóźnień w ruchu lub innych czynników. Mogą obowiązywać stałe stawki i opłaty minimalne. Rzeczywiste ceny mogą się różnić.

Sposób jazdy

 • Premier Executive1-4

  Especially Designed for Corporate Travel

 • Go Executive1-4

  Especially designed for Corporate Travel

 • uberINTERCITY1-4

  Comfortable sedans, outstation rides

 • XL Intercity1-6

  Comfortable SUVs, outstation rides

Zamawianie przejazdu z portu lotniczego w Mumbaju

Gdy przygotujesz się do wyjścia z terminalu, zamów przejazd

Wybierz opcję przejazdu odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Szczegóły znajdziesz w aplikacji

Po zamówieniu przejazdu kieruj się wskazówkami aplikacji, aby dotrzeć do miejsca odbioru.

Spotkaj się z kierowcą

Spotkaj się z kierowcą na parkingu P7 West (terminal 2) lub w miejscu odbioru pojazdów dla terminalu 1.

Port lotniczy w Mumbaju – mapa

Międzynarodowy port lotniczy Króla Śiwadźiego dysponuje dwoma głównymi terminalami dla pasażerów. Terminal nr 1 przyjmuje wyłącznie loty krajowe. Terminal nr 2 obsługuje zarówno ruch krajowy, jak i międzynarodowy.

Najczęstsze pytania od pasażerów

Tak. Dotknij tutaj, aby zobaczyć listę lotnisk na całym świecie, na których możesz zamawiać przejazdy z Uberem.

Koszt przejazdu z Uberem na lotnisko BOM (lub w drugą stronę) zależy od czynników takich jak typ przejazdu, szacowana odległość, czas trwania, opłaty drogowe i aktualne zapotrzebowanie na przejazdy.

Aby zobaczyć szacowaną cenę przed zamówieniem przejazdu, wpisz miejsce odbioru i docelowe w powyższym kalkulatorze opłat Ubera. Po zamówieniu przejazdu wyświetli się cena oparta na bieżących czynnikach.

Miejsce odbioru zależy od typu zamówionego przejazdu i rozmiaru lotniska. Postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji, aby dotrzeć do kierowcy. Możesz również wypatrywać znaków kierujących podróżnych do wyznaczonych stref wspólnych przejazdów.

Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Więcej informacji

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 500 lotnisk na całym świecie.
Znajdź lotnisko

Lotnisko w Mumbaju – informacje dla odwiedzających

Międzynarodowe lotnisko im. Króla Śiwadźiego (BOM) jest drugim co do wielkości indyjskim lotniskiem pod względem liczby pasażerów, obsługującym ponad 47 milionów podróżnych rocznie. Lotnisko BOM znajduje się około 24 km (15 mil) na północny zachód od centrum Bombaju, skąd podróż na nie trwa około 30 minut w idealnych warunkach drogowych i komunikacyjnych.

Terminale lotniska w Bombaju

Lotnisko im. Króla Śiwadźiego składa się z dwóch terminali pasażerskich: terminal 1 i 2. Terminal 1 jest przeznaczony dla lotów krajowych, a terminal 2 obsługuje zarówno loty międzynarodowe, jak i krajowe. Poczekalnie można znaleźć na całym lotnisku. Możesz zaplanować swoją podróż, korzystając z poniższych informacji.

Terminal 1 lotniska BOM

 • GoAir
 • IndiGo
 • SpiceJet
 • Poczekalnia CIP
 • Poczekalnia Loyalty
 • Poczekalnia Pranaam GVK

Terminal 2 lotniska BOM

Terminal 2 lotniska BOM składa się z czterech poziomów i jest bazą dla wielu międzynarodowych linii lotniczych, w tym British Airways, Emirates i United. Podróżni mogą latać bez międzylądowań z BOM do ponad 43 zagranicznych miejsc docelowych.

Posiłki na lotnisku w Bombaju

Podróżni na lotnisku BOM znajdą tradycyjne indyjskie jedzenie i znane międzynarodowe sieci fast food. Hala restauracyjna znajduje się za bramkami bezpieczeństwa, w poczekalni w strefie odlotów w terminalu międzynarodowym (terminal 2).

Poruszanie się po lotnisku w Bombaju

Terminale 1 i 2 są oddzielone od siebie pasami startowymi. Odległość między nimi wynosi pięć kilometrów (trzy mile). W razie konieczności przemieszczenia się między nimi osoby z ważnym biletem na samolot mogą skorzystać z darmowego autobusu wahadłowego. Trzeba w takim przypadku ponownie przejść przez kontrolę bezpieczeństwa, więc upewnij się, że masz na zmianę terminala wystarczająco dużo czasu. Terminal 2 ma cztery poziomy, 48 ruchomych schodów i 75 wind. Terminal jest także wyposażony w 42 ruchome chodniki.

Atrakcje na lotnisku w Bombaju

Lotnisko im. Króla Śiwadźiego oferuje różnorodne zajęcia, w tym szereg pokazów i wystaw organizowanych w różnych okresach w ciągu roku. Dzieci mogą korzystać ze strefy zabaw znajdującej się na 3. i 4. poziomie terminalu 2. Jeśli chodzi o zakupy na lotnisku w Bombaju, lista obejmuje tradycyjne indyjskie sklepy z odzieżą i sklepy o międzynarodowej renomie.

Wymiana walut na lotnisku BOM

Kantory wymiany walut można znaleźć na całym lotnisku: w hali odlotów i przylotów w terminalu 1, przy stanowiskach odprawy na poziomie 4. odlotów; na poziomie 1. przylotów, na poziomie 2. przylotów, na poziomie 2. (transfery krajowe), na poziomie 4. SHA oraz na poziomie 2. przylotów w terminalu 2.

Hotele w pobliżu BOM

Niezależnie od tego, czy masz przerwę w podróży, opóźniony lot, czy potrzebujesz miejsca na pobyt w pobliżu lotniska BOM, w okolicy znajdziesz wiele hoteli i miejsc noclegowych. Obejmuje to wiele opcji noclegu w centrum Bombaju lub w Hiranandani Gardens, które znajdują się w odległości zaledwie pięciu kilometrów (trzech mil) od lotniska.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska BOM

 • Gateway of India
 • Świątynia ISKCON w Bombaju
 • Plaża Juhu
 • Mani Bhavan (dom Mahatmy Gandhiego)

Więcej informacji o lotnisku BOM znajdziesz tutaj.

Facebook
Instagram
Twitter