Przejdź do głównej zawartości

Port lotniczy Phoenix-Mesa Gateway (aza)

Przejazdy z Uberem na lotnisko Port lotniczy Mesa i z powrotem. Zamiast czekać na taksówkę lub transfer autobusem lotniskowym AZA, możesz zamówić przejazd bezpośrednio w aplikacji i ruszyć w drogę.

Mesa, AZ 85212
+1 480-988-7600

Zarezerwuj z wyprzedzeniem przejazd z Uberem z lotniska Port lotniczy Phoenix-Mesa Gateway

Dopnij swoje plany na ostatni guzik i zarezerwuj przejazd z Uberem na lotnisko Port lotniczy Phoenix-Mesa Gateway - rezerwacji możesz dokonać nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie
Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/07/06.

Usługa rezerwacji może nie być dostępna w Twoim miejscu odbioru

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Kliknij przycisk, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zadbają o szczegóły, dlatego poruszanie się po obcym mieście to już nie Twoje zmartwienie.

Dzięki platformie Uber poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w Twojej nowej lokalizacji.

Sposoby realizacji przejazdów na tym obszarze

 • UberX

  1-4

  Niedrogie przejazdy każdego dnia

 • UberXL

  1-6

  Przejazdy w przystępnej cenie dla grup do 6 osób

 • Comfort

  1-4

  Nowsze, wygodniejsze samochody

 • Uber Green

  1-4

  Eco-Friendly

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • Connect

  1-4

  Send packages to friends & family

1/6

Odbiór z: Port lotniczy Mesa (AZA)

Zamów przejazd

Wybierz opcję przejazdu odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Szczegóły znajdziesz w aplikacji

Miejsca odbioru mogą zależeć od rodzaju zamówionego przejazdu. Postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji, aby spotkać się z kierowcą przy krawężniku lub w wyznaczonym miejscu odbioru.

Potwierdź swoją lokalizację

Przejdź do przypisanego miejsca odbioru podanego w aplikacji (pamiętaj: nie zawsze znajduje się ono w pobliżu najbliższego wyjścia). Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Więcej informacji

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 600 lotnisk na całym świecie.

Port lotniczy Mesa – informacje dla odwiedzających

Port lotniczy Phoenix-Mesa Gateway znajdujący się w Mesa, Arizonie, obsługuje rocznie ponad 1,3 miliona podróżnych. Do portu lotniczego AZA z centrum Mesa można dojechać samochodem w 25 minut przy idealnych warunkach drogowych (odległość wynosi 32 kilometry). Do portu lotniczego AZA z centrum Phoenix można dojechać samochodem w 40 minut (odległość wynosi 61 kilometrów).

Terminal portu lotniczego Mesa

Terminal im. Charlesa L. Williamsa to główny terminal pasażerski lotniska Mesa. Znajdują się w nim bramki odlotów oraz lokale handlowe i restauracyjne. Z lotniska AZA latają samoloty trzech linii: Allegiant, Swoop, oraz WestJet. Aby sprawdzić dostępność lotów do rezerwacji, odwiedź stronę linii lotniczych, ponieważ niektóre połączenia są sezonowe i mogą ulec zmianie.

Posiłki w porcie lotniczym Mesa

Na lotnisku Mesa pasażerowie mogą wybierać spośród wielu miejsc oferujących posiłki. Podróżujący mogą posilić się, między innymi, w restauracji serwującej kuchnię amerykańską, kawiarni z dużym wyborem posiłków, wypieków oraz kaw, a także kupić przekąski lub zimne napoje w sklepie z upominkami.

Atrakcje w porcie lotniczym Mesa

Na lotnisku Phoenix-Mesa Gateway na podróżnych czekają dwa sklepy z wieloma towarami, w tym czasopismami, książkami, pamiątkami, upominkami i przekąskami.

Hotele w pobliżu portu lotniczego Mesa

Niezależnie od tego, czy masz przesiadkę, nocne opóźnienie samolotu, czy szukasz noclegu w okolicy lotniska Phoenix-Mesa Gateway, w Chandler, Mesa, Phoenix i innych miastach znajdziesz wiele hoteli i innych opcji noclegowych.

Ciekawe miejsca w pobliżu portu lotniczego Mesa

 • Papago Park, Phoenix
 • Ogród różany, Mesa
 • Park krajobrazowy Usery Mountain Regional Park, Mesa

Więcej informacji o lotnisku AZA znajdziesz tutaj.

Facebook
Twitter

Ta strona zawiera informacje pochodzące ze stron internetowych podmiotów zewnętrznych, które pozostają poza kontrolą firmy Uber i mogą być co jakiś czas zmieniane lub aktualizowane. Treść tej strony, która nie dotyczy firmy Uber lub jej operacji bezpośrednio, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można się na nią powoływać, interpretować jej jako gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje różnią się w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Ograniczona dostępność. Oferta i warunki korzystania z oferty mogą ulec zmianie.