Przejdź do głównej zawartości

Port lotniczy Amsterdam-Schiphol (ams)

Szukasz alternatywy dla tradycyjnej taksówki lub autobusu z lotniska Port lotniczy Amsterdam? Czy chcesz dojechać z lotniska Schiphol do centrum Amsterdamu, czy w drugą stronę, Uber Ci pomoże – naszą aplikację już znasz. Jednym kliknięciem zamów przejazd na lotnisko AMS i z powrotem.

Evert van de Beekstraat 202, 1118 CP Schiphol, Netherlands
+31 20-794-0800

Zarezerwuj z wyprzedzeniem przejazd z Uberem z lotniska Port lotniczy Amsterdam-Schiphol

Dopnij swoje plany na ostatni guzik i zarezerwuj przejazd z Uberem na lotnisko Port lotniczy Amsterdam-Schiphol - rezerwacji możesz dokonać nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie
Miejsce docelowe
Wybierz datę i godzinę

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/07/06.

Usługa rezerwacji może nie być dostępna w Twoim miejscu odbioru

Rozsądne podróżowanie

Zamawiaj przejazdy na całym świecie

Kliknij przycisk, aby zamówić przejazd na jednym z ponad 500 największych lotnisk.

Podróżuj jak u siebie

Aplikacja i kierowca zadbają o szczegóły, dlatego poruszanie się po obcym mieście to już nie Twoje zmartwienie.

Dzięki platformie Uber poczujesz się jak w domu

Znajdź ulubione funkcje, w tym wycenę w czasie rzeczywistym lub płatności bezgotówkowe, również w Twojej nowej lokalizacji.

Sposoby realizacji przejazdów na tym obszarze

 • Uber dla Ukrainy

  1-4

  The Uber for Ukraine fare is €1 higher compared to an UberX trip ordered at the same time for the same route. €1 from each trip on Uber for Ukraine is not part of the fare, but is the amount that Uber B.V. sends to the Netherlands Red Cross.

 • Uber Pet

  1-4

  Affordable rides for you and your pet

 • UberX

  1-4

  Niedrogie przejazdy każdego dnia

 • Comfort

  1-4

  Newer cars with top-rated drivers

 • Green

  1-4

  Affordable rides in electric vehicles

 • UberX Saver

  1-4

  A new trip option with lower fares.

 • UberX Debit

  1-4

  Pay with a debit card in the car

Odbiór z: Port lotniczy Amsterdam (AMS)

Otwórz aplikację, aby zamówić przejazd

W dowolnym momencie otwórz aplikację Uber i zamów przejazd do miejsca docelowego. Wybierz opcję transportu z lotniska AMS odpowiadającą liczbie pasażerów i ilości bagażu.

Wykonaj instrukcje podane w aplikacji

Informacje o miejscach odbioru na lotnisku Port lotniczy Amsterdam znajdziesz w aplikacji. Miejsca odbioru mogą różnić się w zależności od terminalu. Informacje o oznaczeniach miejsc odbioru dla wspólnych przejazdów znajdziesz też przy Port lotniczy Amsterdam-Schiphol.

Spotkaj się z kierowcą

Przejdź do przydzielonego miejsca odbioru na lotnisku AMS zgodnie ze wskazówkami w aplikacji. Zwróć uwagę, że to miejsce nie zawsze będzie się znajdowało obok najbliższego wyjścia. Imię i nazwisko Twojego kierowcy, numer rejestracyjny i kolor samochodu będą widoczne w aplikacji. Zanim rozpoczniesz przejazd, sprawdź, czy wszystko się zgadza. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, skontaktuj się z nim za pomocą aplikacji.

Port lotniczy Amsterdam-Schiphol — wskazówki

Wi-Fi na lotnisku AMS

Sieć Wi-Fi jest dostępna za darmo wewnątrz budynków lotniska w Amsterdamie. Zaloguj się do sieci lotniska Schiphol, aby uzyskać dostęp na 4 godziny. Po upływie tego czasu możesz zalogować się ponownie.

Parking na lotnisku Amsterdam-Schiphol

Lotnisko Schiphol oferuje różne możliwości parkowania. Parking P1 to opcja krótkoterminowa dla odbiorów i dowozów pasażerów, natomiast P3 oferuje parkowanie długoterminowe.

Przechowywanie bagażu na lotnisku Schiphol

W przechowalni bagażu na lotnisku Amsterdam-Schiphol można zostawić zarówno bagaż podręczny, jak i większy, na okres do 30 dni. Mieści się pomiędzy halami przylotów nr 1 i 2, a opłaty są naliczane w zależności od typu bagażu, a nie wagi.

Najczęstsze pytania od pasażerów

 • Usługi Ubera są dostępne na lotnisku w Amsterdamie, więc możesz korzystać z wygodnych przejazdów, dokądkolwiek zmierzasz.

 • Po zamówieniu przejazdu znajdź w aplikacji Uber miejsce odbioru.

 • Nawet jeżeli trasa nie jest długa, stawki za przejazdy z Uberem z i na lotnisko Amsterdam-Schiphol mogą ulec zmianie ze względu na godzinę, korki i inne czynniki. Użyj kalkulatora opłat Ubera, aby otrzymać przybliżoną cenę przejazdu.

 • Czas odbioru zależy od pory dnia, liczby kierowców na drodze i wielu innych czynników.

Więcej informacji

Jesteś kierowcą współpracującym z Uberem?

Od miejsc odbioru pasażerów po lokalne przepisy – dowiedz się, jak usprawnić przejazdy na lotnisko.

Chcesz dojechać na inne lotnisko?

Dojazd i powrót z ponad 600 lotnisk na całym świecie.

Terminale na lotnisku Amsterdam-Schiphol — usługi

Przejazd z aplikacją Uber to idealny wybór, jeśli jedziesz na amsterdamskie lotnisku Schiphol (AMS) lub z niego. Lotnisko Schiphol jest oddalone od centrum Amsterdamu o około 20 minut drogi. Jest łatwo dostępne dla podróżujących do i z Amsterdamu, a doskonałe połączenia komunikacyjne, w tym pociągiem, autobusem i taksówką, zapewniają, że jest ono również dobrze usytuowane dla podróżnych z reszty Holandii. Dostępne są także przejazdy z aplikacją Uber, zapewniające łatwy dojazd w wybrane przez Ciebie miejsce.

Terminale na lotnisku Schiphol

Schiphol ma jeden główny terminal pasażerski podzielony na trzy poziomy. Na parterze terminalu Schiphol znajduje się strefa przylotów, restauracje, kawiarnie, supermarket i wiele innych usług, w tym szafki i fryzjer. Na drugim piętrze znajdują się strefy odpraw i odlotów, natomiast na trzecim piętrze pasażerowie mogą skorzystać z salonów VIP. Linie lotnicze latające z AMS to:

 • Croatia
 • Delta
 • HOP!
 • Jet2.com
 • United

Restauracje na lotnisku Schiphol

Schiphol oferuje szeroką gamę miejsc, w których pasażerowie mogą zjeść i napić się, z dużą liczbą fast foodów, kawiarni, restauracji i barów do wyboru. Restauracje na lotnisku w Amsterdamie proponują smaki z każdego kontynentu, od świeżych dań śródziemnomorskich po domową klasykę holenderską, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie, bez względu na swoje upodobania.

Poruszanie się po lotnisku AMS

Na lotnisku jest tylko jeden terminal pasażerski, co sprawia, że po lotnisku łatwo jest poruszać się pieszo.

Atrakcje na lotnisku AMS

Od zabawek i gadżetów po sery i czekoladki – zakupy na lotnisku Schiphol to za każdym razem niezapomniane wrażenia. Dlaczego nie sprawić sobie ekscytującego, luksusowego prezentu przed lotem? Jeśli interesują Cię kosmetyki, na pewno znajdziesz wszystkie swoje ulubione marki kosmetyków w sklepach na amsterdamskim lotnisku. Ponadto dzięki tak wielu sklepom wolnocłowym na lotnisku w Amsterdamie, które czekają na odkrycie, jest ono idealnym miejscem, aby kupić wyjątkowy i wolny od podatku prezent dla przyjaciół i rodziny.

Wymiana walut na lotnisku Schiphol

Kantor wymiany walut ABN AMRO może wymieniać 60 walut i jest idealny dla każdego, kto chce zaopatrzyć się w niewielką ilość gotówki przed rozpoczęciem zwiedzania Amsterdamu. Wymiany o minimalnej wartości 200 euro są bezpłatne; niższe kwoty są obciążane niską opłatę, więc najlepiej jest wymienić większą sumę, jeśli planujesz dłuższy pobyt.

Hotele w pobliżu lotniska w Amsterdamie

Wiele hoteli znajduje się w odległości krótkiego przejazdu z aplikacją Uber z lotniska AMS lub także w odległości krótkiego spaceru. Niezależnie od pory przyjazdu, nie ważne, czy wylatujesz bladym świtem, czy w środku nocy, na pewno dobrze się wyśpisz. Ponadto w wielu hotelach są dostępne centra biznesowe – idealne dla biznesmenów w podróży.

Ciekawe miejsca w pobliżu lotniska Schiphol

Osoby, które mają przerwę w podróży na lotnisku Schiphol mogą zrobić całkiem sporo, szczególnie jeśli mają ochotę na szybką wycieczkę do centrum Amsterdamu.

 • Dom Anny Frank
 • Plac Dam
 • Rijksmuseum
 • Pałac królewski

Więcej informacji o AMS znajdziesz tutaj.

Ta strona zawiera informacje pochodzące ze stron internetowych podmiotów zewnętrznych, które pozostają poza kontrolą firmy Uber i mogą być co jakiś czas zmieniane lub aktualizowane. Treść tej strony, która nie dotyczy firmy Uber lub jej operacji bezpośrednio, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie można się na nią powoływać, interpretować jej jako gwarancji, wyraźnej lub domniemanej, dotyczącej informacji zawartych na stronie. Niektóre wymagania i funkcje różnią się w zależności od kraju, regionu i miasta. Ze zniżki promocyjnej mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie dotyczy napiwków. Ograniczona dostępność. Oferta i warunki korzystania z oferty mogą ulec zmianie.