Please enable Javascript
Pereiti prie pagrindinio turinio

Kelionė po miestą College Park

College Park: planuojate čia keliauti? Nesvarbu, ar tik lankotės mieste, ar jame gyvenate, šis vadovas gali padėti patirti visa, ką geriausio gali pasiūlyti College Park. Pasirinkę su „Uber“ keliauti iš oro uosto į viešbutį, atraskite populiarius maršrutus ir lankytinas vietas.

search
Iš kur važiuosite?
Navigate right up
search
Kur važiuosite?

College Park: rezervuokite automobilio paslaugą su „Uber“

College Park | iš anksto užsisakykite automobilio paslaugą su „Uber“. Užsisakykite kelionę bet kuriuo metu iki jos likus ne daugiau kaip 90 dienų, nesvarbu, ar jūsų tikslas būtų Hartsfildo-Džeksono Atlantos tarptautinis oro uostas, ar mėgstamas restoranas, ar kokia kita vieta.

College Park | dalijimasis kelionėmis

College Park: čia „Uber“ suteikia galimybę keliauti be automobilio. Raskite lankytinų vietų ir užsisakykite kelionę bet kurią savaitės dieną ir bet kuriuo paros metu. Kelionę galite užsisakyti realiuoju laiku arba iš anksto, kad į ją galėtumėte leistis iškart, kai tik būsite pasiruošę. Nesvarbu, ar keliaujate grupėje, ar vieni, naudodamiesi programėle galite rasti jūsų poreikius atitinkantį kelionės variantą.

College Park | Atidarykite „Uber“ programėlę ir įveskite atvykimo vietą, kad galėtumėte pradėti pažintį su šiuo miestu.

College Park | automobilio paslauga oro uoste ir gretimuose rajonuose

College Park | kai keliaujant šiame mieste jums prireiks vykti į oro uostą, atidarykite programėlę ir užsisakykite kelionę bet kuriuo paros metu. Bakstelėkite netoliese esančio oro uosto pavadinimą ir sužinokite, kaip galite pasinaudoti „Uber“, kad nuvyktumėte į atvykimo ir išvykimo terminalus. Susietame oro uosto puslapyje sužinosite, kur galite sutikti vairuotoją, kiek kainuos kelionė ir dar daugiau.

College Park | pasirinkite geriausius keliavimo būdus

  • College Park | taksi

    College Park: čia keliaudami pagalvokite apie „Uber“ kaip taksi alternatyvą. Naudodamiesi „Uber“, nepriklausomai nuo paros laiko, galite užsakyti keliones pagal poreikį užuot bandę pasigauti taksi. Užsisakykite kelionę iš oro uosto į viešbutį, vykite į restoraną arba aplankykite kurią nors kitą vietą. Tai – jūsų pasirinkimas. Atidarykite programėlę ir įveskite atvykimo vietą, kad galėtumėte pradėti.

  • College Park | viešasis transportas

    Viešasis transportas reiškia pigų keliavimą. Priklausomai nuo vietovės, naudodamiesi „Uber Transit“ galite peržiūrėti netoliese esančius autobusų arba metro maršrutus ir suplanuoti savo keliones. College Park | atsidarykite programėlę ir patikrinkite, ar jūsų rajone galima naudotis „Uber Transit“, arba apsilankykite populiariose vietose mieste leisdamiesi į bendras keliones padedami „Uber“.

  • College Park | dviračių nuoma

    Dviračiai yra ekologiškas būdas keliauti po miesto centrą. Tam tikruose miestuose galite rasti elektrinių dviračių ir jais važiuoti su „Uber“. Atidarykite programėlę ir patikrinkite, ar College Park turi dviračių. Jei College Park turi dviračių, jais važiuodami nepamirškite dėvėti šalmo ir laikytis kelių eismo taisyklių.

1/3

College Park

College Park | Su „Uber“ čia keliauti paprasta. Keleiviai gali užsisakyti „Uber“ kelionę beveik betkur, tačiau kai kurios vietos yra populiaresnės. College Park: čia „Uber“ keleivių dažniausia kelionių kryptis yraCollege Park MARTA Train Station.

Čia galite peržiūrėti netoliese esančių keleivių užsakytus populiarius maršrutus, jų išlaipinimo vietas ir vidutines maršrutų kainas.

College Park

Vidutinė kaina*

$12

$46

$47

$33

$32

„Uber“ netoleruoja vairavimo apsvaigus nuo alkoholio arba narkotinių medžiagų naudojantis „Uber“ programėle. Jei manote, kad jus vežantis vairuotojas gali būti apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų arba alkoholio, reikalaukite, kad jis nedelsdamas nutrauktų kelionę.

Komerciniams automobiliams gali būti taikomi papildomi valstybės vyriausybės mokesčiai, kurie pridedami prie esamų mokesčių.

After the driver has ended the trip, please report any feedback when rating your trip in the Uber app, emailing customercomplaints@uber.com, visiting help.uber.com, or calling 800-664-1378.

Rasier LLC (“Rasier”) is a wholly owned subsidiary of Uber Technologies, Inc (“UTI”). Rasier is a rideshare network service licensed under Georgia regulations. UTI is a technology company that develops and licenses smartphone applications, which include a driver app and a rider app.