Pereiti prie pagrindinio turinio

Normano Y. Minetos San Chosė tarptautinis oro uostas (SJC)

Nesvarbu, ar keliaujate iš San Chosė oro uosto į San Franciską, ar į San Chosė centrą, užsisakykite kelionę iš oro uosto arba į jį bet kuriuo metu.

1701 Airport Boulevard, San Jose, Kalifornija 95110
+1 408-392-3600

Iš anksto rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Normano Y. Minetos San Chosė tarptautinis oro uostas

Šiandien atlikite viską, ką suplanavote, – rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Normano Y. Minetos San Chosė tarptautinis oro uostas. Bet kuriuo metu ir bet kurią metų dieną užsisakykite kelionę likus ne daugiau kaip 30 dienų iki skrydžio.
Atvykimo vieta
Pasirinkite datą ir laiką.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2021/06/24.

Išmanesnis keliavimo būdas

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų partneris vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokite savo mėgstamiausias funkcijas, įskaitant tikruoju metu atnaujinamus kainoraščius bei mokėjimą ne grynaisiais.

Iki 15 dolerių nuolaida

Gaukite 5 USD nuolaidą pirmosioms trims kelionėms. Naudokite akcijos kodą NEWRIDER15. Galioja 30 dienų po to, kai akcijos kodas pritaikomas jūsų „Uber“ paskyrai.

Keliavimo vietovėje būdai

 • UberX

  Nebrangios kasdienės kelionės

 • Komfortas

  Naujesni automobiliai, kuriuose yra daugiau erdvės kojoms

 • UberXL

  Nebrangios kelionės iki 6 asmenų grupelėms

 • Uber Green

  Low-emission rides

 • Connect

  Send packages to friends & family

 • Pool

  Bendros kelionės už mažiausią kainą

1/6

Kaip užsisakyti kelionę iš San Chosė oro uosto

Užsisakykite automobilį, kai būsite pasiruošę išeiti į lauką

Tada pasirinkite automobilį pagal savo grupės dydį ir turimą bagažą.

Išeikite iš atvykimo zonos arba bagažo atsiėmimo skyriaus

Išeikite į lauką ir sekite ženklus, nurodančius bendrų kelionių paėmimo zoną. Čia visi „Uber“ partneriai vairuotojai paima keleivius SJC oro uoste.

Jei jus reikia paimti iš A terminalo, pasitikite vairuotoją išėję į lauką iš bagažo atsiėmimo skyriaus – prie 1 stotelės. Jei jus reikia paimti iš B terminalo, pasitikite vairuotoją eismo salelėje – prie 9 stotelės.

Ieškokite vairuotojo

Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo naudodami programėlę ir patvirtinkite savo buvimo vietą.

San Chosė oro uostas žemėlapis

San Chosė tarptautiniame oro uoste yra 2 terminalai: A terminalą ir B terminalą, kuriuos jungia kontroliuojamoji zona. A ir B terminaluose yra tarptautinių skrydžių atvykimo zonos.

Aktualiausi keleivių klausimai

 • Taip. Bakstelėkite čia, jei norite peržiūrėti visų pasaulio oro uostų, kuriuose galima užsisakyti „Uber“ kelionę, sąrašą.

 • „Uber“ kelionės į (arba iš) SJC kaina priklauso nuo įvairių veiksnių, įskaitant užsakytos kelionės tipą, numatomus atstumą bei trukmę, mokesčius ir esamą kelionių paklausą.

  Prieš užsisakydami galite peržiūrėti numatomą kainą įvedę paėmimo ir atvykimo vietas pirmiau pateiktame „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje. Tada užsakydami kelionę programėlėje matysite faktinę kainą, apskaičiuotą atsižvelgiant į veiksnius realiuoju laiku.

 • Paėmimo vietos gali priklausyti nuo užsakytos kelionės tipo ir oro uosto dydžio. Vadovaukitės programėlėje pateiktomis instrukcijomis, nurodančiomis, kur pasitikti vairuotoją. Taip pat galite ieškoti ženklų, nurodančių, kaip patekti į oro uosto bendrų kelionių zonas.

  Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo naudodami programėlę.

Daugiau informacijos

Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

Keliaujate į kitą oro uostą?

Keliaukite į 600 oro uostų visame pasaulyje ir iš jų.

San Chosė oro uosto lankytojų informacija

Minetos San Chosė tarptautinis oro uostas (SJC) yra sparčiausiai augantis JAV oro uostas pagal keleivių skaičių – jame aptarnaujama daugiau kaip 12,5 milijono keleivių per metus. Oro uostas yra maždaug 4 mylių (6 kilometrų) arba maždaug 8 minučių kelio atstumu nutolęs nuo San Chosė centro. Kelių ir eismo sąlygos – idealios.

San Chosė oro uosto terminalai

SJC suskirstytas į 2 terminalus (A ir B), kuriuose iš viso yra 31 įlaipinimo vartai. Poilsio kambarių rasite San Chosė oro uosto A terminale. Savo kelionę galite suplanuoti naudodami toliau pateiktą informaciją.

SJC A terminalas

 • Aeroméxico
 • Air Canada
 • American
 • ANA
 • California Pacific
 • Delta
 • Frontier
 • Hawaiian
 • JetBlue
 • United
 • Volaris
 • The Club at SJC

SJC B terminalas

 • Alaska
 • British Airways
 • Hainan
 • Southwest

SJC tarptautinis terminalas

San Chosė oro uoste tarptautinių skrydžių keleiviai įlaipinami abiejuose terminaluose. SJC oro uoste vykdomi nuolatiniai tarptautiniai skrydžiai 16 krypčių.

Maistas San Chosė oro uoste

SJC oro uoste keleiviai gali rinktis iš daugiau kaip 30 vietų pavalgyti, įskaitant greitojo maisto užkandines, barus ir tradicinius restoranus. San Chosė oro uoste maisto ir gėrimų galima įsigyti abiejuose terminaluose.

Judėjimas San Chosė oro uoste

SJC oro uoste keliautojai gali pasinaudoti maršrutu tarp terminalų važiuojančiais autobusais. San Chosė oro uosto autobusai pakartotinai vyksta ratu sustodami prie A terminalo, B terminalo ir stovėjimo aikštelių. Oro uosto autobusai kas 7–10 minučių išvyksta iš kiekvieno terminalo, automobilių nuomos centro ir 4 automobilių aikštelės, kurioje mokama už dienas.

Ką veikti San Chosė oro uoste

SJC oro uoste vykdoma meno programa, kuri nurodo regiono kaip pasaulinio technologijos ir naujovių centro vaidmenį. Meno darbai rodomi B terminalo atvykimo salėje, pietinėje salėje ir mezonine. Pianinus rasite A terminalo saugumo patikrinimo punkte „Blue Dot“ ir B terminalo bagažo atsiėmimo skyriuje. Visuose San Chosė oro uosto terminaluose yra 24 vietos apsipirkti, įskaitant kosmetikos, papuošalų ir elektronikos prekių parduotuves. Oro uoste taip pat yra 23 aktyvūs terapijos šunys, kurie padeda keleiviams nusiraminti prieš skrydį.

Valiutos keitimas San Chosė oro uoste

San Chosė oro uosto valiutos keityklų rasite A terminale prie 15 vartų ir bagažo atsiėmimo skyriuje.

Viešbučiai netoli San Chosė oro uosto

Nesvarbu, ar laukiate jungiamojo skrydžio, ar visą naktį vėluoja lėktuvas, ar keliaudami norite apsistoti netoli SJC, – aplink oro uostą rasite daugiau kaip 25 viešbučius ir apgyvendinimo vietas.

Lankytinos vietos šalia San Chosė oro uosto

 • Gvadalupės upės parkas ir sodai
 • Meksikos kultūros paveldo namai
 • San Chosė istorijos ir technologijos muziejai

Daugiau informacijos apie San Chosė oro uostą žr. čia.

Facebook
Instagram
Twitter

Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Akcijos nuolaida taikoma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Pasiūlymų kiekis ribotas. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.