Pereiti prie pagrindinio turinio
Uber
Uber

San Fransisko tarptautinis oro uostas (SFO)

Nesvarbu, ar keliaujate iš SFO oro uosto į Napą, ar iš Silikono slėnio į SFO, užsisakykite kelionę iš oro uosto arba į jį bet kuriuo metu.

San Fransiskas, Kalifornija 94128
+1 650-821-8211

Išmanesnis keliavimo būdas

Užsisakykite kelionę aplink pasaulį

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų partneris vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose.

Net ir atvykę į naują vietą naudokite savo mėgstamiausias funkcijas, įskaitant tikruoju metu atnaujinamus kainoraščius bei mokėjimą ne grynaisiais.

„Uber“ kainos apskaičiavimo įrankis

Keleivio mokamos kainos pavyzdžiai yra tik preliminarūs ir neatspindi pokyčių dėl taikomų nuolaidų, vėlavimo dėl spūsčių bei kitų veiksnių. Gali būti taikomos fiksuotos kainos ir mažiausi mokesčiai. Faktinė kaina gali skirtis.

Keliavimo būdai

 • UberX1-4

  Nebrangios kasdienės kelionės

 • Comfort1-4

  Newer cars with extra legroom

 • Pool1-2

  Bendros kelionės už mažiausią kainą

Kaip užsisakyti kelionę iš SFO oro uosto

Užsisakykite, kai būsite pasiruošę važiuoti

Pasirinkite automobilį pagal savo grupės dydį ir turimą bagažą.

Jei užsisakysite „UberX“, „UberXL“, „UberPool“, „Express Pool“ arba „Select“ iš 1–3 terminalų, turėsite pereiti jungiamuosius tiltus, kad patektumėte į vietinių skrydžių garažo 5 aukštą. Kelionę užsisakykite tik atėję į garažą.

Jei užsisakote Black“, „Black SUV“, WAV arba bet kurio „Uber“ produkto kelionę iš tarptautinio terminalo, tai galite padaryti išvykimo aukšte.

Laukite vairuotojo nurodytoje paėmimo vietoje

Jei esate 1–3 terminaluose, „UberX“, „UberXL“, „UberPool“, „Express Pool“ ir „Select“ keleiviai paimami vietinių skrydžių garažo 5 aukšte, o kitus „Uber“ produktus naudojantys 1–3 terminalų keleiviai paimami išvykimo aukšte, gatvėje (2 aukštas, vietiniai skrydžiai).

Tarptautinių skrydžių terminale visi keleiviai paimami išvykimo aukšte, prie 2 šaligatvio krašto (3 aukštas, tarptautiniai skrydžiai).

Patvirtinkite vietą

Jei užsisakote iš vietinių skrydžių garažo, galite įvesti savo sekcijos raidę, kad partneriui vairuotojui būtų lengviau jus surasti. 1 terminalas naudoja sekcijas B1–3, C1–3. 2 terminalas naudoja D1–6 ir E1–3 F. 3 terminalas naudoja F1–6 ir F / G 1–3.

Jei užsisakote prie šaligatvio krašto (tik „Black“, „Black SUV“ ir WAV), galite įvesti savo terminalo ir durų numerį, kad partneris vairuotojas žinotų, kur jus surasti.

SFO žemėlapis

1–3 terminalai skirti vietiniams skrydžiams, o A ir G zonose aptarnaujami tarptautinių skrydžių keleiviai. Iš trijų garažų į terminalus galima patekti naudojant „AirTrain“ arba pėsčiųjų taku.

Aktualiausi keleivių klausimai

Taip. Bakstelėkite čia, jei norite peržiūrėti visų pasaulio oro uostų, kuriuose galima užsisakyti „Uber“ kelionę, sąrašą.

„Uber“ kelionės į (arba iš) SFO kaina priklauso nuo įvairių veiksnių, įskaitant užsakytos kelionės tipą, numatomus atstumą bei trukmę, mokesčius ir esamą kelionių paklausą.

Prieš užsisakydami galite peržiūrėti numatomą kainą įvedę paėmimo ir atvykimo vietas pirmiau pateiktame „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje. Tada užsakydami kelionę programėlėje matysite faktinę kainą, apskaičiuotą remiantis realiais išoriniais veiksniais.

Paėmimo vietos gali priklausyti nuo užsakytos kelionės tipo ir oro uosto dydžio. Vadovaukitės programėlėje pateiktomis instrukcijomis, nurodančiomis, kur pasitikti vairuotoją. Taip pat galite ieškoti ženklų, nurodančių, kaip patekti į oro uosto bendrų kelionių zonas.

Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo naudodami programėlę.

Oro uosto kodas SFO nurodo San Fransisko miesto pavadinimą, o rainė O turbūt atitinka paskutinę miesto pavadinimo raidę.

Daugiau informacijos

Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

Keliaujate į kitą oro uostą?

Galite būti išlaipinti daugiau nei 500 pasaulio oro uostų ir iš jų paimti.

SFO lankytojų informacija

San Fransisko tarptautinis oro uostas (SFO) yra didžiausias oro uostas Šiaurės Kalifornijoje. Oro uostas yra maždaug 15 mylių (24 kilometrų) atstumu į pietus nutolęs nuo Fransisko centro; jis lengvai prieinamas keleiviams, atvykstantiems arba išvykstantiems iš San Fransisko miesto. Oro uostas yra maždaug 30 minučių kelio atstumu nutolęs nuo SF centro. Kelių ir eismo sąlygos – idealios.

SFO oro uosto terminalai

SFO oro uostas suskirstytas į 4 terminalus: 1, 2 bei 3 terminalus ir San Fransisko tarptautinį terminalą, kuriame įrengtos A ir G įlaipinimo zonos. Poilsio kambarių rasite visuose San Fransisko oro uosto terminaluose. Savo kelionę galite suplanuoti naudodami toliau pateiktą informaciją.

SFO 1 terminalas

 • Delta
 • Frontier
 • Southwest
 • Delta Sky Club

SFO 2 terminalas

 • Alaska
 • American
 • American Airlines Admirals Club

SFO 3 terminalas

 • United
 • American Express Centurion Lounge
 • United Club (3)

SFO oro uosto tarptautinis terminalas

SFO oro uoste tarptautinių skrydžių keleiviai įlaipinami A ir G zonose. SFO oro uoste vykdomi nuolatiniai tarptautiniai skrydžiai į daugiau kaip 45 miestus (39 tarptautinėmis oro linijomis). Tarptautiniame terminale yra daugiau kaip 10 oro uosto poilsio kambarių, įskaitant „Air France–KLM Lounge“ ir „Virgin Atlantic Clubhouse“.

Maistas SFO oro uoste

Visame San Fransisko oro uoste yra daugiau kaip 60 vietų pavalgyti, įskaitant barus, kavines ir tradicinius restoranus. Keleiviai, norintys pavalgyti prieš pereidami per saugumo patikrinimo punktą, gali apsilankyti tarptautinio terminale netoli A įlaipinimo zonos esančiame pagrindinės salės maisto kvartale. Perėję per saugumo patikrinimo punktą keleivei gali nusipirkti užkandžių arba išsinešti skirto maisto 2 terminalo mažmeninės prekybos skyriuje, kuris yra netoli D įlaipinimo zonos. 3 terminale įrengtas dar vienas maisto kvartalas, esantis šalia 80–90 vartų.

Judėjimas SFO oro uoste

SFO oro uosto autobusas „AirTrain“ yra nemokamai žmones vežanti oro uosto transporto priemonė, kurios maršrutas jungia visus terminalus ir terminalų garažus. Iš 1, 2 arba 3 terminalo keliaujantiems keleiviams skirta „AirTrain“ stotis yra „Mezzanine“ 3 aukšte (kitoje tilto pusėje). Iš San Fransisko oro uosto tarptautinio terminalo keliaujantiems keleiviams skirta „AirTrain“ stotis yra 4 aukšte. Autobusai išvyksta kas 4 minutes ir važiuoja 24 valandas per parą 2 linijų maršrutais – raudonos linijos ir mėlynos linijos. „AirTrain“ taip pat susijungia su „Bay Area Rapid Transit“ (BART), visos vietovės viešojo transporto sistema, „AirTrain“ G garaže / BART stotelėje.

Ką veikti SFO oro uoste

San Fransisko oro uosto lankytinos vietos yra oro uosto muziejus ir biblioteka, įskaitant visame oro uoste išdėstytas meno, aviacijos istorijos, vietos kultūros ir mokslo parodas. Vaikai gali žaisti interaktyviose nuotykių zonose, kurios yra 2 terminalo D įlaipinimo zonoje ir 3 terminalo E bei F įlaipinimo zonose. SPA centrus galima rasti visuose SFO oro uosto terminaluose.

Valiutos keitimas SFO oro uoste

SFO oro uoste valiutos keityklos ir automatai yra įrengti visame tarptautiniame terminale. Pagrindinė keitykla yra netoli 5 durų.

Viešbučiai netoli SFO

Nesvarbu, ar laukiate jungiamojo skrydžio, ar visą naktį vėluoja lėktuvas, ar keliaudami norite apsistoti netoli SFO, – aplink oro uostą rasite daugiau kaip 50 viešbučių ir apgyvendinimo vietų.

Lankytinos vietos šalia SFO

 • Alkatraso sala
 • Žvejų prieplauka
 • Auksinių vartų tiltas
 • Vyno šalis, Napos ir Sonomos apygardos

Daugiau informacijos apie SFO oro uostą žr. čia.

Facebook
Instagram
Twitter