Pereiti prie pagrindinio turinio

San Fransisko tarptautinis oro uostas (sfo)

Ieškote alternatyvos tradiciniam maršrutiniam San Fransisko oro uostas autobusui ar taksi? Nesvarbu, ar jums reikia nukeliauti iš SFO oro uosto į Napą, ar iš Silicio slėnio į SFO, keliaukite naudodami jums jau žinomą „Uber“ programėlę. Užsisakykite kelionę iš SFO ar į jį vienu mygtuko paspaudimu.

San Fransiskas, Kalifornija 94128
+1 650-821-8211

Iš anksto rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: San Fransisko tarptautinis oro uostas

Šiandien atlikite viską, ką suplanavote, – rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: San Fransisko tarptautinis oro uostas. Bet kuriuo metu ir bet kurią metų dieną užsisakykite kelionę likus ne daugiau kaip 30 dienų iki skrydžio.
Atvykimo vieta
Pasirinkite datą ir laiką.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/08/16.

„Reserve“ paslaugos gali būti neteikiamos jūsų paėmimo vietoje.

Išmanesnis būdas keliauti

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Tap a button now and get airport transportation at more than 600 major hubs.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokitės jau pamėgtomis funkcijomis, įskaitant realiuoju laiku atnaujinamas kainas bei mokėjimą ne grynaisiais.

Keliavimo vietovėje būdai

1/3

Paėmimas iš San Fransisko oro uostas (SFO)

Užsisakykite, kai būsite pasiruošę važiuoti

Pasirinkite automobilį pagal savo grupės dydį ir turimą bagažą.

Jei esate 1–3 terminale ir užsisakote „UberX“, „UberPool“ arba „Express Pool“ paslaugas, sekite oro uosto nuorodomis į daugiaaukštės stovėjimo aikštelės 5 aukštą.

Jei esate tarptautinių skrydžių terminale ir užsisakote „Uber Comfort“, „UberXL“, „Select“, „Black“, „Black SUV“ paslaugas, vairuotojas jus greičiausiai paims lauke, nuo šaligatvio, išvykimo salės aukšte.

Pasitikite vairuotoją nurodytoje paėmimo vietoje

Jei esate 1–3 terminaluose, „UberX“, „UberPool“ ir „Express Pool“ keleiviai paimami vietinių skrydžių terminalo daugiaaukštės stovėjimo aikštelės 5 aukšte, o kitus „Uber“ produktus naudojantys 1–3 terminalų keleiviai paimami išvykimo salės aukšte, gatvėje (2 aukštas, vietiniai skrydžiai).

„Comfort“, „XL“ ir „Select“ keleivių paėmimas lauke bus vykdomas nuo 2019 m. lapkričio 20 d. Po šios datos šiuos produktus pasirinkę keleiviai nebebus paimami daugiaaukštės stovėjimo aikštelės 5 aukšte.

Tarptautinių skrydžių terminale visi keleiviai paimami išvykimo aukšte, nuo 2 šaligatvio salelės (tarptautinių skrydžių terminalo 3 aukštas).

Patvirtinkite savo vietą

Jei norite, kad jus paimtų iš vietinių skrydžių terminalo daugiaaukštės stovėjimo aikštelės, užsakymo metu nurodykite aikštelės zonos raidę, kad vairuotojui būtų lengviau jus surasti. 1 terminalui priklauso B1–3 ir C1–3 zonos. 2 terminalui priklauso D1–6 ir E1–3 F zonos, o 3 terminalui – F1–6 ir F / G 1–3.

Jei norite, kad jus paimtų lauke nuo gatvės (tik „Comfort“, „XL“, „Select“ „Black“ ir „Black SUV“), užsakymo metu galite nurodyti terminalą ir durų numerį, kad vairuotojui būtų lengviau jus rasti.

San Fransisko oro uostas žemėlapis

1–3 terminalai skirti vietiniams skrydžiams, o A ir G zonose aptarnaujami tarptautinių skrydžių keleiviai. Iš trijų garažų į terminalus galima patekti naudojant „AirTrain“ arba pėsčiųjų taku.

Aktualiausi keleivių klausimai

 • Taip. Bakstelėkite čia, jei norite peržiūrėti visų pasaulio oro uostų, kuriuose galima užsisakyti „Uber“ kelionę, sąrašą.

 • „Uber“ kelionės į (arba iš) SFO kaina priklauso nuo įvairių veiksnių, įskaitant užsakytos kelionės tipą, numatomus atstumą bei trukmę, mokesčius ir esamą kelionių paklausą.

  Prieš užsisakydami galite peržiūrėti numatomą kainą įvedę paėmimo ir atvykimo vietas pirmiau pateiktame „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje. Tada užsakydami kelionę programėlėje matysite faktinę kainą, apskaičiuotą atsižvelgiant į veiksnius realiuoju laiku.

 • Paėmimo vietos gali priklausyti nuo užsakytos kelionės tipo ir oro uosto dydžio. Vadovaukitės programėlėje pateiktomis instrukcijomis, nurodančiomis, kur pasitikti vairuotoją. Taip pat galite ieškoti ženklų, nurodančių, kaip patekti į oro uosto bendrų kelionių zonas.

  Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo naudodami programėlę.

 • Oro uosto kodas SFO nurodo San Fransisko miesto pavadinimą, o rainė O turbūt atitinka paskutinę miesto pavadinimo raidę.

Daugiau informacijos

Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

Keliaujate į kitą oro uostą?

Keliaukite į 600 oro uostų visame pasaulyje ir iš jų.

SFO lankytojų informacija

San Fransisko tarptautinis oro uostas (SFO) yra didžiausias oro uostas Šiaurės Kalifornijoje. Oro uostas yra maždaug 15 mylių (24 kilometrų) atstumu į pietus nutolęs nuo Fransisko centro; jis lengvai prieinamas keleiviams, atvykstantiems arba išvykstantiems iš San Fransisko miesto. Oro uostas yra maždaug 30 minučių kelio atstumu nutolęs nuo SF centro. Kelių ir eismo sąlygos – idealios.

SFO oro uosto terminalai

SFO oro uostas suskirstytas į 4 terminalus: 1, 2 bei 3 terminalus ir San Fransisko tarptautinį terminalą, kuriame įrengtos A ir G įlaipinimo zonos. Poilsio kambarių rasite visuose San Fransisko oro uosto terminaluose. Savo kelionę galite suplanuoti naudodami toliau pateiktą informaciją.

SFO 1 terminalas

 • Delta
 • Frontier
 • Southwest
 • Delta Sky Club

SFO 2 terminalas

 • Alaska
 • American
 • American Airlines Admirals Club

SFO 3 terminalas

 • United
 • American Express Centurion Lounge
 • United Club (3)

SFO oro uosto tarptautinis terminalas

SFO oro uoste tarptautinių skrydžių keleiviai įlaipinami A ir G zonose. SFO oro uoste vykdomi nuolatiniai tarptautiniai skrydžiai į daugiau kaip 45 miestus (39 tarptautinėmis oro linijomis). Tarptautiniame terminale yra daugiau kaip 10 oro uosto poilsio kambarių, įskaitant „Air France–KLM Lounge“ ir „Virgin Atlantic Clubhouse“.

Maistas SFO oro uoste

Visame San Fransisko oro uoste yra daugiau kaip 60 vietų pavalgyti, įskaitant barus, kavines ir tradicinius restoranus. Keleiviai, norintys pavalgyti prieš pereidami per saugumo patikrinimo punktą, gali apsilankyti tarptautinio terminale netoli A įlaipinimo zonos esančiame pagrindinės salės maisto kvartale. Perėję per saugumo patikrinimo punktą keleiviai gali nusipirkti užkandžių arba išsinešti skirto maisto 2 terminalo mažmeninės prekybos skyriuje, kuris yra netoli D įlaipinimo zonos. 3 terminale įrengtas dar vienas maisto kvartalas, esantis šalia 80–90 vartų.

Judėjimas SFO oro uoste

SFO oro uosto autobusas „AirTrain“ yra nemokamai žmones vežanti oro uosto transporto priemonė, kurios maršrutas jungia visus terminalus ir terminalų garažus. Iš 1, 2 arba 3 terminalo keliaujantiems keleiviams skirta „AirTrain“ stotis yra „Mezzanine“ 3 aukšte (kitoje tilto pusėje). Iš San Fransisko oro uosto tarptautinio terminalo keliaujantiems keleiviams skirta „AirTrain“ stotis yra 4 aukšte. Autobusai išvyksta kas 4 minutes ir važiuoja 24 valandas per parą 2 linijų maršrutais – raudonos linijos ir mėlynos linijos. „AirTrain“ taip pat susijungia su „Bay Area Rapid Transit“ (BART), visos vietovės viešojo transporto sistema, „AirTrain“ G garaže / BART stotelėje.

Ką veikti SFO oro uoste

San Fransisko oro uosto lankytinos vietos yra oro uosto muziejus ir biblioteka, įskaitant visame oro uoste išdėstytas meno, aviacijos istorijos, vietos kultūros ir mokslo parodas. Vaikai gali žaisti interaktyviose nuotykių zonose, kurios yra 2 terminalo D įlaipinimo zonoje ir 3 terminalo E bei F įlaipinimo zonose. SPA centrus galima rasti visuose SFO oro uosto terminaluose.

Valiutos keitimas SFO oro uoste

SFO oro uoste valiutos keityklos ir automatai yra įrengti visame tarptautiniame terminale. Pagrindinė keitykla yra netoli 5 durų.

Viešbučiai netoli SFO

Nesvarbu, ar laukiate jungiamojo skrydžio, ar visą naktį vėluoja lėktuvas, ar keliaudami norite apsistoti netoli SFO, – aplink oro uostą rasite daugiau kaip 50 viešbučių ir apgyvendinimo vietų.

Lankytinos vietos šalia SFO

 • Alkatraso sala
 • Žvejų prieplauka
 • Auksinių vartų tiltas
 • Vyno šalis, Napos ir Sonomos apygardos

Facebook
Instagram
Twitter

Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Akcijos nuolaida taikoma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Pasiūlymų kiekis ribotas. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.