Pereiti prie pagrindinio turinio

Pitsburgo tarptautinio oro uostas (PIT)

Nesvarbu, ar keliaujate iš Pitsburgo oro uosto į Pitsburgo zoologijos sodą, ar iš centro į PIT, „Uber“ gali jus ten nuvežti.

1000 Airport Boulevard, Pittsburgh, PA 15231
+1 412-472-3525

Iš anksto rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Pitsburgo tarptautinio oro uostas

Šiandien atlikite viską, ką suplanavote, – rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Pitsburgo tarptautinio oro uostas. Bet kuriuo metu ir bet kurią metų dieną užsisakykite kelionę likus ne daugiau kaip 30 dienų iki skrydžio.
Atvykimo vieta
Pasirinkite datą ir laiką.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2021/05/17.

Išmanesnis keliavimo būdas

Užsisakykite keliones visame pasaulyje

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Keliaukite kaip vietiniai

Programėlė ir jūsų partneris vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Su „Uber“ jauskitės kaip namuose

Net ir atvykę į naują vietą naudokite savo mėgstamiausias funkcijas, įskaitant tikruoju metu atnaujinamus kainoraščius bei mokėjimą ne grynaisiais.

Iki 15 dolerių nuolaida

Gaukite 5 dolerių nuolaidą pirmosioms trims kelionėms. Naudokite akcijos kodą NEWRIDER15. Galioja 30 dienų po to, kai akcijos kodas pritaikomas jūsų „Uber“ paskyrai.

Keliavimo vietovėje būdai

 • UberX

  1-3

  Prieinamos kasdienės kelionės

 • Komfortas

  1-3

  Naujesni automobiliai, kuriuose yra daugiau erdvės kojoms

 • UberXL

  1-5

  Nebrangios kelionės iki 6 asmenų grupelėms

1/3

Kaip užsisakyti kelionę iš Pitsburgo oro uosto

Užsisakykite automobilį, kai būsite pasiruošę išeiti į lauką

Pasirinkite automobilį pagal savo grupės dydį ir turimą bagažą.

Išeikite iš bagažo atsiėmimo skyriaus

Būdami prie 4 durų raskite violetinį komercinės paėmimo vietos šaligatvio kraštą. Čia visi „Uber“ partneriai vairuotojai paima keleivius PIT oro uoste.

Susitikite su partneriu vairuotoju

Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo naudodami programėlę.

Pitsburgo oro uostas automobilių aikštelės įkainiai

Jei planuojate kelionę į Pitsburgo oro uostas ir ketinate vairuoti, automobilių aikštelių įkainius galite rasti čia.
Pitsburgo oro uostas automobilių aikštelės įkainiai

Įkainiai

26 doleriai už dieną
16 dolerių už dieną
8 doleriai už dieną
Automobilių statymo įkainiai gali ne visada atitikti naujausias kainas; ši informacija buvo atnaujinta 2018 m. lapkričio 20 d..

Pitsburgo oro uostas žemėlapis

Pitsburgo tarptautinį oro uostą sudaro 2 pagrindiniai pastatai – nekontroliuojamosios zonos terminalas ir kontroliuojamosios zonos terminalas. Kontroliuojamosios zonos terminalą sudaro 4 salės; visų tarptautinių skrydžių atvykimo zona yra C salėje.

Aktualiausi keleivių klausimai

 • Taip. Bakstelėkite čia, jei norite peržiūrėti visų pasaulio oro uostų, kuriuose galima užsisakyti „Uber“ kelionę, sąrašą.

 • „Uber“ kelionės į (arba iš) PIT kaina priklauso nuo įvairių veiksnių, įskaitant užsakytos kelionės tipą, numatomus atstumą bei trukmę, mokesčius ir esamą kelionių paklausą.

  Prieš užsisakydami galite peržiūrėti numatomą kainą įvedę paėmimo ir atvykimo vietas pirmiau pateiktame „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje. Tada užsakydami kelionę programėlėje matysite faktinę kainą, apskaičiuotą atsižvelgiant į veiksnius realiuoju laiku.

 • Paėmimo vietos gali priklausyti nuo užsakytos kelionės tipo ir oro uosto dydžio. Vadovaukitės programėlėje pateiktomis instrukcijomis, nurodančiomis, kur pasitikti vairuotoją. Taip pat galite ieškoti ženklų, nurodančių, kaip patekti į oro uosto bendrų kelionių zonas.

  Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo naudodami programėlę.

Daugiau informacijos

Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

Keliaujate į kitą oro uostą?

Keliaukite į 600 oro uostų visame pasaulyje ir iš jų.

Pitsburgo oro uosto lankytojų informacija

Pitsburgo tarptautinis oro uostas (PIT) yra 47 judriausias oro uostas JAV – jame aptarnaujama daugiau kaip 8 milijonai keleivių per metus. Oro uostas yra maždaug 18 mylių (29 kilometrų) arba maždaug 20 minučių kelio atstumu nutolęs nuo Pitsburgo centro. Kelių ir eismo sąlygos – idealios.

Pitsburgo oro uosto terminalai

PIT oro uostą sudaro 2 pagrindiniai terminalų pastatai: nekontroliuojamosios zonos terminalas ir kontroliuojamosios zonos terminalas. Nekontroliuojamosios zonos terminale yra bagažo atsiėmimo skyrius, saugumo patikrinimo punktai ir antžeminio transporto centras. Kontroliuojamosios zonos terminale yra 4 salės (A, B, C ir D) ir 75 vartai. Pitsburgo oro uosto poilsio kambariai įrengti B ir C terminaluose. Savo kelionę galite suplanuoti naudodami toliau pateiktą informaciją.

PIT kontroliuojamosios zonos terminalo A salė

 • Air Canada
 • Boutique
 • Southwest
 • United

PIT kontroliuojamosios zonos terminalo B salė

 • Alaska
 • American
 • Southern Airways Express
 • Spirit
 • American Airlines Admirals Club

PIT kontroliuojamosios zonos terminalo C salė

 • Allegiant
 • British Airways
 • Condor
 • WOW
 • The Club Lounge

PIT kontroliuojamosios zonos terminalo D salė

 • Delta
 • Frontier
 • JetBlue

PIT tarptautinis terminalas

Pitsburgo oro uoste tarptautinių skrydžių keleiviai atvyksta ir išvyksta kontroliuojamosios zonos terminalo C salėje, kurioje yra C51–C61 vartai. PIT oro uoste vykdomi nuolatiniai tarptautiniai skrydžiai daugiau kaip 20 krypčių.

Maistas Pitsburgo oro uoste

PIT oro uosto nekontroliuojamosios zonos terminale ir kontroliuojamosios zonos terminale yra daugiau kaip 30 vietų pavalgyti, įskaitant barus, kavines, greitojo maisto užkandines ir tradicinius restoranus. Pitsburgo oro uoste galime užsisakyti įvairaus maisto – nuo tradicinio amerikietiškų patiekalų ir delikatesų iki tarptautinių patiekalų.

Judėjimas Pitsburgo oro uoste

PIT oro uoste keleiviai gali pasinaudoti nekontroliuojamosios zonos ir kontroliuojamosios zonos terminalus jungiančia automatizuota požeminio geležinkelio sistema „People Mover“. Be to, Pitsburgo oro uoste išilgai kiekvienos salės įrengtos judančios perėjos, kad keleiviams būtų patogiau.

Ką veikti Pitsburgo oro uoste

Vykdant programą „Art in the Airport“ Pitsburgo tarptautiniame oro uoste rodomi vietos, regiono, nacionalinių ir tarptautinių menininkų darbai. Parodas rasite nekontroliuojamosios zonos terminale ir kontroliuojamosios zonos terminalo C salėje. Kontroliuojamosios zonos terminalo C salėje įrengtas vaikams skirtas poilsio kambarys, kuriame yra interaktyvių instaliacijų ir žaidimų įrangos. SPA centrus rasite B salėje ir pagrindinėje kontroliuojamosios zonos terminalo zonoje.

Valiutos keitimas Pitsburgo oro uoste

Pitsburgo oro uoste keleiviams skirtos valiutos keityklos yra įrengtos nekontroliuojamosios zonos terminale, tranzito aukšte.

Viešbučiai netoli Pitsburgo oro uosto

Nesvarbu, ar laukiate jungiamojo skrydžio, ar visą naktį vėluoja lėktuvas, ar keliaudami norite apsistoti netoli PIT, – aplink oro uostą rasite daugiau kaip 25 viešbučius ir apgyvendinimo vietas.

Lankytinos vietos šalia Pitsburgo oro uosto

 • Mokymosi katedra
 • Didžioji peržvalga
 • Pitsburgo konservatorija ir botanikos sodai
 • Rakūno upės valstybinis parkas, Hukstaunas

Daugiau informacijos apie PIT oro uostą žr. čia.

Facebook
Instagram
Twitter

Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Akcijos nuolaida taikoma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Pasiūlymų kiekis ribotas. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.