Pereiti prie pagrindinio turinio

UPDATE: As of September 14, 2019 Uber pickups and dropoffs are not available at Ontario International Airport.

X small

Ontarijo tarptautinis oro uostas (ont)

Ieškote alternatyvos tradiciniam maršrutiniam autobusui ar taksi Ontarijo oro uostas? Nesvarbu, ar keliaujate iš Ontarijo oro uosto į aviacijos muziejų „Planes of Fame“, ar iš Cucamonga-Guasti regioninio parko į ONT oro uostą, keliaukite naudodamiesi jums jau žinoma „Uber“ programėle. Užsisakykite kelionę iš arba į ONT vienu bakstelėjimu.

1923 East Avion Street, Ontario, Kalifornija 91761
+1 909-544-5300

Šiandien atlikite viską, ką suplanavote, – rezervuokite „Uber“ kelionę iš šio oro uosto arba į jį: Ontarijo tarptautinis oro uostas. Bet kuriuo metu ir bet kurią metų dieną užsisakykite kelionę likus ne daugiau kaip 30 dienų iki skrydžio.
Atvykimo vieta
Pasirinkite datą ir laiką.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Selected date is 2022/07/03.

Bakstelėkite mygtuką ir gaukite oro uosto transporto paslaugas daugiau nei 500 didžiųjų oro uostų.

Programėlė ir jūsų vairuotojas pasirūpins, kad nereikėtų ieškoti kelio nepažįstamame mieste.

Net ir atvykę į naują vietą naudokitės jau pamėgtomis funkcijomis, įskaitant realiuoju laiku atnaujinamas kainas bei mokėjimą ne grynaisiais.

1/5

Pasirinkite automobilį pagal savo grupės dydį ir turimą bagažą. Tada programėlėje pasirinkite paėmimo vietą.

All pickups happen on the inner curb in Terminals 2 and 4 as well as the international terminal.

Vairuotojas lauks jūsų prie šaligatvio krašto. Jei nepavyksta rasti partnerio vairuotojo, susisiekite su juo per programėlę.

Ontarijo tarptautiniame oro uoste yra 2 terminalai: 2 terminalas ir 4 terminalas. Iš oro uosto lėktuvai skrenda 19 kelionių krypčių.
 • Taip. Bakstelėkite čia, jei norite peržiūrėti visų pasaulio oro uostų, kuriuose galima užsisakyti „Uber“ kelionę, sąrašą.

 • „Uber“ kelionės į (arba iš) ONT kaina priklauso nuo įvairių veiksnių, įskaitant užsakytos kelionės tipą, numatomus atstumą bei trukmę, mokesčius ir esamą kelionių paklausą.

  Prieš užsisakydami galite peržiūrėti numatomą kainą įvedę paėmimo ir atvykimo vietas pirmiau pateiktame „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje. Tada užsakydami kelionę programėlėje matysite faktinę kainą, apskaičiuotą atsižvelgiant į veiksnius realiuoju laiku.

 • Paėmimo vietos gali priklausyti nuo užsakytos kelionės tipo ir oro uosto dydžio. Vadovaukitės programėlėje pateiktomis instrukcijomis, nurodančiomis, kur pasitikti vairuotoją. Taip pat galite ieškoti ženklų, nurodančių, kaip patekti į oro uosto bendrų kelionių zonas.

  Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo naudodami programėlę.

Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.
Keliaukite į 600 oro uostų visame pasaulyje ir iš jų.

Ontarijo tarptautiniame oro uoste (ONT) per metus aptarnaujama maždaug 4 milijonai keleivių ir jis yra maždaug 4 mylių (6 kilometrų) arba 8 minučių kelio atstumu nutolęs nuo Ontarijo (Kalifornija) miesto centro. Kelių ir eismo sąlygos – idealios. Be to, jis maždaug 38 mylių (61 kilometro) atstumu į rytus nutolęs nuo Los Andželo centro ir 23 mylių (37 kilometrų) atstumu į vakarus nuo San Bernardino centro.

Ontarijo oro uosto terminalai

ONT oro uostą sudaro 2 terminalai: 2 (12 vartų) ir 4 terminalas (14 vartų). Be to, greta yra atskira tarptautinių skrydžių atvykimo patalpa. Savo kelionę galite suplanuoti naudodami toliau pateiktą informaciją.

ONT 2 terminalas

 • Alaska
 • China
 • Delta
 • Frontier
 • JetBlue
 • United
 • Volaris

ONT 4 terminalas

 • American
 • Southwest

ONT tarptautinis terminalas

Daugiausia tarptautinių skrydžių keleivių išvyksta iš Ontarijo oro uosto 2 terminalo. ONT oro uoste vykdomi nuolatiniai tarptautiniai skrydžiai 2 kryptimis: į Meksiką ir į Taivaną.

Maistas Ontarijo oro uoste

ONT oro uosto 2 terminaluose yra 8 vietos pavalgyti. Keliautojai gali rinktis iš kavinių, barų ir greitojo maisto restoranų. Maistas ir gėrimai, kurių galite įsigyti, yra kava, gurmanų pica ir išsineštini užkandžiai. Ontarijo oro uoste daugiausia vietų pavalgyti rasite 2 terminale tarp 204 ir 209 vartų. 4 terminale daugiausia vietų pavalgyti rasite tarp 404 ir 410 vartų.

Judėjimas Ontarijo oro uoste

Ontarijo tarptautiniame oro uoste nemokamas oro uosto autobusas veža keleivius maršrutu, jungiančiu keleivių terminalus, 5 stovėjimo aikštelę ir jungtines automobilių nuomos patalpas. Visi Ontarijo oro uosto autobusai yra pritaikyti vežti žmones neįgaliųjų vežimėliuose.

Ką veikti Ontarijo oro uoste

Kariškiams ir kariškėms skirtame poilsio kambaryje „Ontario-USO Lounge“ yra televizorius ir filmų bei televizijos serialų biblioteka, nemokama knygų ir žurnalų biblioteka, prie interneto prijungti kompiuteriai, žaidimų kambarys, bagažo saugojimo skyrius, vaikų zona ir vaikų kambarys. Nemokama oro uosto autobuso paslauga teikiama 2 ir 4 terminaluose.

Valiutos keitimas Ontarijo oro uoste

Ontarijo tarptautiniame oro uoste nėra keleiviams skirtų valiutos keityklų.

Viešbučiai netoli Ontarijo oro uosto

Nesvarbu, ar laukiate jungiamojo skrydžio, ar visą naktį vėluoja lėktuvas, ar keliaudami norite apsistoti netoli ONT, – aplink oro uostą rasite daugiau kaip 20 viešbučių ir apgyvendinimo vietų.

Lankytinos vietos šalia Ontarijo oro uosto

 • Kukamongos-Guasti regioninis parkas
 • Ontarijo miesto aikštė
 • Muziejus „Planes of Fame Air Museum“, Činas
 • Moliūgo akmuo, Norkas

Daugiau informacijos apie Ontarijo oro uostą žr. čia.

Facebook
Instagram
Twitter

Šiame puslapyje pateikiama informacijos iš trečiųjų šalių svetainių, kurių „Uber“ nekontroliuoja ir kurios gali būti periodiškai keičiamos arba atnaujinamos. Visa šiame puslapyje esanti informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su „Uber“ arba jos operacijomis, yra skirta tik informacijos tikslams ir ja jokiu būdu negalima remtis kaip bet kokia tiesiogiai ar netiesiogiai išreikšta garantija dėl šiame dokumente pateikiamos informacijos arba suprasti ir aiškinti kaip tokią. Įvairiose šalyse, regionuose ir miestuose tam tikri reikalavimai ir funkcijos skiriasi. Akcijos nuolaida taikoma tik naujiems naudotojams. Ši akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais ir netaikoma arbatpinigiams. Pasiūlymų kiekis ribotas. Pasiūlymas ir jo sąlygos gali keistis.