Pereiti prie pagrindinio turinio
Uber
Uber

Ontarijo tarptautinis oro uostas (ONT)

Nesvarbu, ar keliaujate iš Ontarijo oro uosto į muziejų „Planes of Fame“, ar iš Kukamongos-Guasti regioninio parko į ONT, „Uber“ gali jus ten nuvežti.

1923 East Avion Street, Ontario, Kalifornija 91761
+1 909-544-5300

Išmanesnis keliavimo būdas

„Uber“ kainos apskaičiavimo įrankis

Keleivio mokamos kainos pavyzdžiai yra tik preliminarūs ir neatspindi pokyčių dėl taikomų nuolaidų, vėlavimo dėl spūsčių bei kitų veiksnių. Gali būti taikomos fiksuotos kainos ir mažiausi mokesčiai. Faktinė kaina gali skirtis.

Iki 15 dolerių nuolaida

Gaukite 5 USD nuolaidą pirmosioms trims kelionėms. Naudokite akcijos kodą NEWRIDER15. Galioja 30 dienų po to, kai akcijos kodas pritaikomas jūsų „Uber“ paskyrai.

Prisiregistruokite ir keliaukite

Keliavimo būdai

 • UberX1-4

  Affordable, everyday rides

 • UberXL1-6

  Nebrangios kelionės iki 6 asmenų grupelėms

Kaip užsisakyti kelionę iš Ontarijo oro uosto

Užsisakykite automobilį, kai būsite pasiruošę išeiti į lauką

Pasirinkite automobilį pagal savo grupės dydį ir turimą bagažą. Tada programėlėje pasirinkite paėmimo vietą.

Ieškokite bendrų kelionių ženklų

All pickups happen on the inner curb in Terminals 2 and 4 as well as the international terminal.

Ieškokite vairuotojo

Vairuotojas lauks jūsų prie šaligatvio krašto. Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo naudodami programėlę.

Ontarijo oro uostas žemėlapis

Ontarijo tarptautiniame oro uoste yra 2 terminalai: 2 terminalas ir 4 terminalas. Iš oro uosto lėktuvai skrenda 19 kelionių krypčių.

Aktualiausi keleivių klausimai

Taip. Bakstelėkite čia, jei norite peržiūrėti visų pasaulio oro uostų, kuriuose galima užsisakyti „Uber“ kelionę, sąrašą.

„Uber“ kelionės į (arba iš) ONT kaina priklauso nuo įvairių veiksnių, įskaitant užsakytos kelionės tipą, numatomus atstumą bei trukmę, mokesčius ir esamą kelionių paklausą.

Prieš užsisakydami galite peržiūrėti numatomą kainą įvedę paėmimo ir atvykimo vietas pirmiau pateiktame „Uber“ kainos apskaičiavimo įrankyje. Tada užsakydami kelionę programėlėje matysite faktinę kainą, apskaičiuotą remiantis realiais išoriniais veiksniais.

Paėmimo vietos gali priklausyti nuo užsakytos kelionės tipo ir oro uosto dydžio. Vadovaukitės programėlėje pateiktomis instrukcijomis, nurodančiomis, kur pasitikti vairuotoją. Taip pat galite ieškoti ženklų, nurodančių, kaip patekti į oro uosto bendrų kelionių zonas.

Jei nepavyksta rasti vairuotojo, susisiekite su juo naudodami programėlę.

Daugiau informacijos

Vairuojate naudodamiesi „Uber“?

Sužinokite, iš kur paimti keleivius pagal vietos taisykles ir reglamentus bei kaip padaryti, kad keliones į oro uostus ir iš jų taptų patogesnės.

Keliaujate į kitą oro uostą?

Galite būti išlaipinti daugiau nei 500 pasaulio oro uostų ir iš jų paimti.

Ontarijo oro uosto lankytojų informacija

Ontarijo tarptautiniame oro uoste (ONT) per metus aptarnaujama maždaug 4 milijonai keleivių ir jis yra maždaug 4 mylių (6 kilometrų) arba 8 minučių kelio atstumu nutolęs nuo Ontarijo (Kalifornija) miesto centro. Kelių ir eismo sąlygos – idealios. Be to, jis maždaug 38 mylių (61 kilometro) atstumu į rytus nutolęs nuo Los Andželo centro ir 23 mylių (37 kilometrų) atstumu į vakarus nuo San Bernardino centro.

Ontarijo oro uosto terminalai

ONT oro uostą sudaro 2 terminalai: 2 (12 vartų) ir 4 terminalas (14 vartų). Be to, greta yra atskira tarptautinių skrydžių atvykimo patalpa. Savo kelionę galite suplanuoti naudodami toliau pateiktą informaciją.

ONT 2 terminalas

 • Alaska
 • China
 • Delta
 • Frontier
 • JetBlue
 • United
 • Volaris

ONT 4 terminalas

 • American
 • Southwest

ONT tarptautinis terminalas

Daugiausia tarptautinių skrydžių keleivių išvyksta iš Ontarijo oro uosto 2 terminalo. ONT oro uoste vykdomi nuolatiniai tarptautiniai skrydžiai 2 kryptimis: į Meksiką ir į Taivaną.

Maistas Ontarijo oro uoste

ONT oro uosto 2 terminaluose yra 8 vietos pavalgyti. Keliautojai gali rinktis iš kavinių, barų ir greitojo maisto restoranų. Maistas ir gėrimai, kurių galite įsigyti, yra kava, gurmanų pica ir išsineštini užkandžiai. Ontarijo oro uoste daugiausia vietų pavalgyti rasite 2 terminale tarp 204 ir 209 vartų. 4 terminale daugiausia vietų pavalgyti rasite tarp 404 ir 410 vartų.

Judėjimas Ontarijo oro uoste

Ontarijo tarptautiniame oro uoste nemokamas oro uosto autobusas veža keleivius maršrutu, jungiančiu keleivių terminalus, 5 stovėjimo aikštelę ir jungtines automobilių nuomos patalpas. Visi Ontarijo oro uosto autobusai yra pritaikyti vežti žmones neįgaliųjų vežimėliuose.

Ką veikti Ontarijo oro uoste

Kariškiams ir kariškėms skirtame poilsio kambaryje „Ontario-USO Lounge“ yra televizorius ir filmų bei televizijos serialų biblioteka, nemokama knygų ir žurnalų biblioteka, prie interneto prijungti kompiuteriai, žaidimų kambarys, bagažo saugojimo skyrius, vaikų zona ir vaikų kambarys. Nemokama oro uosto autobuso paslauga teikiama 2 ir 4 terminaluose.

Valiutos keitimas Ontarijo oro uoste

Ontarijo tarptautiniame oro uoste nėra keleiviams skirtų valiutos keityklų.

Viešbučiai netoli Ontarijo oro uosto

Nesvarbu, ar laukiate jungiamojo skrydžio, ar visą naktį vėluoja lėktuvas, ar keliaudami norite apsistoti netoli ONT, – aplink oro uostą rasite daugiau kaip 20 viešbučių ir apgyvendinimo vietų.

Lankytinos vietos šalia Ontarijo oro uosto

 • Kukamongos-Guasti regioninis parkas
 • Ontarijo miesto aikštė
 • Muziejus „Planes of Fame Air Museum“, Činas
 • Moliūgo akmuo, Norkas

Daugiau informacijos apie Ontarijo oro uostą žr. čia.

Facebook
Instagram
Twitter